poster

Uzavřený případ

 • USA

  The Son of No One

 • Slovensko

  Policajt z New Yorku

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2011, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • uiu
  ****

  Zdejší hodnocení? No asi jsem viděla úplně jiný film, protože mě zápletka chytla, děj se neustále posunoval kupředu a vykládal na stůl postupně karty a nebylo to ani nijak závratně dlouhé, takže jako zajímavý thriller - jednohubka, možná i dvouhubka dobré. Pokud tu ovšem opět 80% lidí hodnotí své sympatie vůči Channingu Tatumovi, tak by se měli neprodleně vzpamatovat a začít hodnotit film :) Osobně musím říct, že Tatum konečně dostal roli, kde nemusí hrát v uplém tílku a vystavovat vypracované tělo, ale naopak hraje pohodlného taťuldu (zdá se mi to, nebo i trochu přibral a má viditelný podbradek?) Když byl malý, tak nešťastnou náhodou zavraždil dva feťáky z ghetta, ve kterém vyrůstal. Jelikož byl synem mrtvého oblíbeného policisty, rozhodl se jeho bývalý parťák, že vraždy hodí k ledu a z malého chlapce mezitím vyroste dospělý muž s rodinou, dítětem a v otcových stopách se přidá k policii. Jenže začnou jedné novinářce chodit anonymní dopisy o vraždách, co se kdysi staly a nebyly vyšetřovány a všechny stíny jeho minulosti se vrací. Film je plný známých herců, kteří odvádí dobré výkony a musím uznat, že i Tatum pomalu "dospívá" v pana herce. No co, v dobách Titaniku taky každý nenáviděl Leonarda Di Capria a jak ho dnes mnozí zdejší vyzvedávají jako jednoho z nejlepších herců současnosti :)(6.11.2011)

 • Tony.cs
  ***

  Ten film má příběh, parádní obsazení, veliké možnosti...a špatného režiséra. Tím, že se vám chvěje kamera i při záběrech, kterým by vůbec nevadila statičnost, ba naopak, tím díru do duše diváka neuděláte. Syrovost, ale nezajímavost. Scénář na prd, režisér napůl naprd. Film takový, který si už nepustím ani kvůli Channingovi.(27.11.2011)

 • Xmilden
  *

  Napíšu k tomuto filmu jen jedno: Chaning Tatum je určitě jeden z nejhorších herců posledních let.(15.2.2012)

 • 3n3my
  ***

  Nielen Channing Tatum, ale aj celý film je až priveľmi strojený a čoskoro vás začne nudiť a neveríte mu takmer nič. Záver bol slabý, celkovo len priemer.(8.2.2012)

 • teutates
  **

  Absolutně mi nejde do hlavy dané obsazení, které se nejspíš sešlo v hospodě a tady to "son on no fuck" nečetlo ani z dálky. Rád podotknu svůj názor a dívalo se mi na to nanejvýš špatně, hrozně, otřesně... protože dneska už píše kdejaký šulin (viz já) kdejaké ptákoviny (viz son of bla bla...), které se ztrácejí ve své podstatě. To už nejde napsat něco, co dává smysl a funguje jako celek, nee to je potřeba všechno zamotat, pohrát si s časem, vykulit na diváka různé konspirace, to je parááádička a pak to tak i vypadá. 3/10 A o čem to bylo? o ničem...(22.11.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace