Uzavřený případ

Policajt z New Yorku

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2011, 90 min

• liquido26

Nejhorší film, ve kterém jsem Pacina zatím viděl.(13.8.2013)

• iamek

Jedno velké What the fuck ! Je mi líto jak božský Al Pacino dopadl a bolí mě u srdce když vidím jak hraje v takovém patosu kde se člověk ani nevyzná zda sleduje přítomnost nebo minulost. Rychle ruce pryč !(7.11.2011)

Nijak zvlášť urážející ani výjimečná kriminálka, na kterou se ale po většinu stopáže celkem bezbolestně dívá... Škoda hloupého konce, který toho chtěl evidentně říct tolik, až neřekl vůbec nic. Líbilo se mi střídání dvou časových rovin a zejména společné scény malého Milka a detektiva v podání neselhávajícího Al Pacina ("Mám tu dvě hromady lidskýho hnoje...), Chaning Tatum byl ovšem nehezky prkenný.(5.8.2012)

Isto to nebolo až tak zlé. Chýbal tomu síce nejaký poriadnejší dej, ale celkovo sa mi na to nepozeralo vôbec zle. 70%(21.11.2011)

• MartinezZ

Několik poznatků: 1) V New Yorku slouží u Policie buďto zkorumpovaní vrazi nebo psychicky labilní jedinci, jež by měli mít minimálně ambulantní léčbu. ~ 2) Neuvěřitelná nuda. ~ 3) Channing NENÍ herec. Jeho postava se celou dobu chová jak po lobotomii, neuvěřitelné. ~ 4) Jediný, kdo tu hraje, je Katie. ~~~ 100. hodnocení filmu(7.11.2011)