Uzavřený případ

The Son of No One

Policajt z New Yorku

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2011, 90 min

Ten film má příběh, parádní obsazení, veliké možnosti...a špatného režiséra. Tím, že se vám chvěje kamera i při záběrech, kterým by vůbec nevadila statičnost, ba naopak, tím díru do duše diváka neuděláte. Syrovost, ale nezajímavost. Scénář na prd, režisér napůl naprd. Film takový, který si už nepustím ani kvůli Channingovi.(27.11.2011)

Isto to nebolo až tak zlé. Chýbal tomu síce nejaký poriadnejší dej, ale celkovo sa mi na to nepozeralo vôbec zle. 70%(21.11.2011)

Ze začátku mi to přišlo jako kravina, ale pak z toho vzešel krimi thriller, který se ještě dal snést. Do akčního žánru bych to rozhodně neřadil.(17.4.2012)

Zdejší hodnocení? No asi jsem viděla úplně jiný film, protože mě zápletka chytla, děj se neustále posunoval kupředu a vykládal na stůl postupně karty a nebylo to ani nijak závratně dlouhé, takže jako zajímavý thriller - jednohubka, možná i dvouhubka dobré. Pokud tu ovšem opět 80% lidí hodnotí své sympatie vůči Channingu Tatumovi, tak by se měli neprodleně vzpamatovat a začít hodnotit film :) Osobně musím říct, že Tatum konečně dostal roli, kde nemusí hrát v uplém tílku a vystavovat vypracované tělo, ale naopak hraje pohodlného taťuldu (zdá se mi to, nebo i trochu přibral a má viditelný podbradek?) Když byl malý, tak nešťastnou náhodou zavraždil dva feťáky z ghetta, ve kterém vyrůstal. Jelikož byl synem mrtvého oblíbeného policisty, rozhodl se jeho bývalý parťák, že vraždy hodí k ledu a z malého chlapce mezitím vyroste dospělý muž s rodinou, dítětem a v otcových stopách se přidá k policii. Jenže začnou jedné novinářce chodit anonymní dopisy o vraždách, co se kdysi staly a nebyly vyšetřovány a všechny stíny jeho minulosti se vrací. Film je plný známých herců, kteří odvádí dobré výkony a musím uznat, že i Tatum pomalu "dospívá" v pana herce. No co, v dobách Titaniku taky každý nenáviděl Leonarda Di Capria a jak ho dnes mnozí zdejší vyzvedávají jako jednoho z nejlepších herců současnosti :)(6.11.2011)

• teutates

Absolutně mi nejde do hlavy dané obsazení, které se nejspíš sešlo v hospodě a tady to "son on no fuck" nečetlo ani z dálky. Rád podotknu svůj názor a dívalo se mi na to nanejvýš špatně, hrozně, otřesně... protože dneska už píše kdejaký šulin (viz já) kdejaké ptákoviny (viz son of bla bla...), které se ztrácejí ve své podstatě. To už nejde napsat něco, co dává smysl a funguje jako celek, nee to je potřeba všechno zamotat, pohrát si s časem, vykulit na diváka různé konspirace, to je parááádička a pak to tak i vypadá. 3/10 A o čem to bylo? o ničem...(22.11.2011)