poster

Uzavřený případ

 • USA

  The Son of No One

 • Slovensko

  Policajt z New Yorku

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2011, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dale
  *

  Také hviezdne obsadenie a taký nudný a trápny film...(22.8.2015)

 • cukorek
  ****

  Tento krát Dito Montieli hodil kocky na stôl, tak šikovne, že až sa mi nechce veriť. Zastavili sa päťkami na hor, takže veľa nechýbalo, aby dosiahol najvyšší počet. Podľa mňa z nevydarenej spolupráce D.Montieliho a Ch.Tatumu z nedávnej minulosti (Život je boj), vyplynulo ponaučenie a teraz sa chybám, ktoré ich sprevádzali v spomenutom filme úspešne vyhýbali. Snímanie kamery a spracovanie mi pripomínalo prevedenie filmu Fighter, ktorý podobne ako tento vykresľoval silné puto medzi dvoma chlapcami a neskôr mužmi. Celý príbeh sa odohrával kľudne, bez veľkých akčných momentov, ako keď je bezvetrie a ani lístok na strome sa nepohne, ale pútavo, ako keď sa zmráka pred dážďom. Dážď nakoniec prišiel a spŕška striel rozhodla o ďalšom osude mladého policajta, ktorý v detstve vykročil nie najlepšou cestou.70%(24.3.2012)

 • Hadža
  **

  Celkem slaby a nezazivny pribeh, dokonce i Pacino mi snad poprve prisel opravu slaby,jediny kdo mel zaujal byl Ray Liotta,ten se role zhostil celkem se cti...(30.4.2012)

 • MartinezZ
  *

  Několik poznatků: 1) V New Yorku slouží u Policie buďto zkorumpovaní vrazi nebo psychicky labilní jedinci, jež by měli mít minimálně ambulantní léčbu. ~ 2) Neuvěřitelná nuda. ~ 3) Channing NENÍ herec. Jeho postava se celou dobu chová jak po lobotomii, neuvěřitelné. ~ 4) Jediný, kdo tu hraje, je Katie. ~~~ 100. hodnocení filmu(7.11.2011)

 • teutates
  **

  Absolutně mi nejde do hlavy dané obsazení, které se nejspíš sešlo v hospodě a tady to "son on no fuck" nečetlo ani z dálky. Rád podotknu svůj názor a dívalo se mi na to nanejvýš špatně, hrozně, otřesně... protože dneska už píše kdejaký šulin (viz já) kdejaké ptákoviny (viz son of bla bla...), které se ztrácejí ve své podstatě. To už nejde napsat něco, co dává smysl a funguje jako celek, nee to je potřeba všechno zamotat, pohrát si s časem, vykulit na diváka různé konspirace, to je parááádička a pak to tak i vypadá. 3/10 A o čem to bylo? o ničem...(22.11.2011)

 • - Natáčení se konalo od února do dubna 2010 v Queensu v New Yorku. (SeBig)

 • - Postava žurnalistky Lauren Bridges, kterou ztvárnila Juliette Binoche, byla původně napsána pro muže. Francouzská herečka úlohu přijala s podmínkou, že žádný z dialogů dříve mužské role nebude pozměněn. (oje)

 • - V roli Vinnyho se měl objevit Terrence Howard, ale odstoupil a uvolnil tak místo Tracymu Morganovi. (oje)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace