Uzavřený případ

Policajt z New Yorku

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2011, 90 min

• Terva

Všichni nenávidí Ameriku, ale co dobrého udělali pro tento svět ? Film o tom, že lidská tupidita (neplést ze stupiditou) vládne světem. Ukřičený, uřvaný a sprostý - proč , se na tohle dívám ? Vlastně nemusím, mám výběr volby - STOP. To to je uzavřený případ a už ho nikdy neotevřu.(8.5.2012)

Nijak zvlášť urážející ani výjimečná kriminálka, na kterou se ale po většinu stopáže celkem bezbolestně dívá... Škoda hloupého konce, který toho chtěl evidentně říct tolik, až neřekl vůbec nic. Líbilo se mi střídání dvou časových rovin a zejména společné scény malého Milka a detektiva v podání neselhávajícího Al Pacina ("Mám tu dvě hromady lidskýho hnoje...), Chaning Tatum byl ovšem nehezky prkenný.(5.8.2012)

• honajz

Špatné už od začátku. Samotná historka by sotva vydala na jeden díl Kriminálky Anděl, ale aby se to nepoznalo, různě se skáče v časových rovinách, a než se divák stihne zorientovat, dostane pár klišé podpásovek jako nemocné dítě, statečná novinářka, zkorumpovaní poldové a pár dialogů dementního ražení. Hlavně nic nevyprávět lineárně, aby divák nepřišel na to, jak hloupé to celé je! Herecké výkony skutečně mizerné, a to i u Ala Pacina. Kameraman by pak měl brát kurzy, kde by se naučil, co je celek, co detail, co rámování obrazu, co zlatý řez, co kompozice - evidentně o ničem z toho nikdy neslyšel.(26.3.2013)

Nielen Channing Tatum, ale aj celý film je až priveľmi strojený a čoskoro vás začne nudiť a neveríte mu takmer nič. Záver bol slabý, celkovo len priemer.(8.2.2012)

• brutale

Al to čo si spravil?(13.11.2011)