Uzavřený případ

Policajt z New Yorku

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2011, 90 min

• blackrain

Parádní kostlivec ve skříni. Jen by to chtělo s ním lépe pracovat. Tohle byla nuda k uzoufání. Šeď, šeď a zase jenom šeď. Velmi uspávající snímek. Nechápu, proč sem Liotta a Al Pacino lezli. To měli skutečně zapotřebí. Vždyť se jenom zahrabou do odpadu. Channing Tatum je sympaťák. Má velké charisma. To se mu upřít nedá. Ale je jako neopracovaný kus dřeva, ze kterého by velmi zručný řezbář mohl udělat zázrak.(28.3.2012)

• Terva

Všichni nenávidí Ameriku, ale co dobrého udělali pro tento svět ? Film o tom, že lidská tupidita (neplést ze stupiditou) vládne světem. Ukřičený, uřvaný a sprostý - proč , se na tohle dívám ? Vlastně nemusím, mám výběr volby - STOP. To to je uzavřený případ a už ho nikdy neotevřu.(8.5.2012)

• iamek

Jedno velké What the fuck ! Je mi líto jak božský Al Pacino dopadl a bolí mě u srdce když vidím jak hraje v takovém patosu kde se člověk ani nevyzná zda sleduje přítomnost nebo minulost. Rychle ruce pryč !(7.11.2011)

Isto to nebolo až tak zlé. Chýbal tomu síce nejaký poriadnejší dej, ale celkovo sa mi na to nepozeralo vôbec zle. 70%(21.11.2011)

• Fr

,,VZPOMEŇ SI NA DVĚ VRAŽDY Z ROKU 1986. JAK SES MOHL STÁT POLICAJTEM?“....... /// Jonathana (záhadně) dohání minulost. I průměrně inteligentnímu dojde, že nemá vzpomínat na nějaký hnusný ženský, ale na okamžiky, o kterých zase tolik lidí nevědělo. KDO MU CHCE ZNIČIT ŽIVOT A PROČ? ... Pomalu dávkovaná nuda, ve který se střídaj fragmenty z dětství s prací policajta (tedy současností). A do toho ty výhrůžky. Vylepšuje to závěrečná půlhoďka, ale vlastně to je příběh o hovně. O tom, že CHLAP SE MUSÍ NAUČIT ŽÍT S KDEJAKEJMA SRAČKAMA. A tady jich je v závěru celkem dost! Ale pokuď nejste investigativní novinář, zřejmě si na konci řeknete (tak jako já) NO A CO? /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Jsem investigativní novinář. 2.) Kdysi jsem zabil dva šmejdy a nejsem si jistej, jestli mě může někdo vydírat. 3.) Thx za titule ,,studko“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ *(2.11.2011)

• - Pes, který si ve filmu "zahrál", se ve skutečnosti jmenuje Tiger a přestože se jedná o jeho první filmovou roli, před kamerami nestál poprvé. Už dříve se objevil v magazínu "Vogue" a televizních reklamách. (oje)

• - Původně byl do role detektiva Stanforda obsazen Robert De Niro. Později ho ale nahradil Al Pacino. (oje)

• - Film byl vybrán k uzavření filmového festivalu Sundance, který byl zakončen 30. ledna 2011. (SeBig)