Uzavřený případ

Policajt z New Yorku

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2011, 90 min

• teutates

Absolutně mi nejde do hlavy dané obsazení, které se nejspíš sešlo v hospodě a tady to "son on no fuck" nečetlo ani z dálky. Rád podotknu svůj názor a dívalo se mi na to nanejvýš špatně, hrozně, otřesně... protože dneska už píše kdejaký šulin (viz já) kdejaké ptákoviny (viz son of bla bla...), které se ztrácejí ve své podstatě. To už nejde napsat něco, co dává smysl a funguje jako celek, nee to je potřeba všechno zamotat, pohrát si s časem, vykulit na diváka různé konspirace, to je parááádička a pak to tak i vypadá. 3/10 A o čem to bylo? o ničem...(22.11.2011)

• Fr

,,VZPOMEŇ SI NA DVĚ VRAŽDY Z ROKU 1986. JAK SES MOHL STÁT POLICAJTEM?“....... /// Jonathana (záhadně) dohání minulost. I průměrně inteligentnímu dojde, že nemá vzpomínat na nějaký hnusný ženský, ale na okamžiky, o kterých zase tolik lidí nevědělo. KDO MU CHCE ZNIČIT ŽIVOT A PROČ? ... Pomalu dávkovaná nuda, ve který se střídaj fragmenty z dětství s prací policajta (tedy současností). A do toho ty výhrůžky. Vylepšuje to závěrečná půlhoďka, ale vlastně to je příběh o hovně. O tom, že CHLAP SE MUSÍ NAUČIT ŽÍT S KDEJAKEJMA SRAČKAMA. A tady jich je v závěru celkem dost! Ale pokuď nejste investigativní novinář, zřejmě si na konci řeknete (tak jako já) NO A CO? /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Jsem investigativní novinář. 2.) Kdysi jsem zabil dva šmejdy a nejsem si jistej, jestli mě může někdo vydírat. 3.) Thx za titule ,,studko“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ *(2.11.2011)

• st.jim

Nevím, co bylo příšernější, jestli příběh, režie, či Channing Tatum. Nicméně mám pocit, že tuhle hrůzu vařil Babica, protože se na to nedalo ani koukat, natož to pozřít.(9.2.2012)

• Xmilden

Napíšu k tomuto filmu jen jedno: Chaning Tatum je určitě jeden z nejhorších herců posledních let.(15.2.2012)

Isto to nebolo až tak zlé. Chýbal tomu síce nejaký poriadnejší dej, ale celkovo sa mi na to nepozeralo vôbec zle. 70%(21.11.2011)

• - Původně byl do role detektiva Stanforda obsazen Robert De Niro. Později ho ale nahradil Al Pacino. (oje)

• - Natáčení se konalo od února do dubna 2010 v Queensu v New Yorku. (SeBig)

• - Postava žurnalistky Lauren Bridges, kterou ztvárnila Juliette Binoche, byla původně napsána pro muže. Francouzská herečka úlohu přijala s podmínkou, že žádný z dialogů dříve mužské role nebude pozměněn. (oje)