poster

Bílý Elephant

 • USA

  Elephant White

 • Slovensko

  Nájomný zabijak

Akční / Krimi / Thriller

USA, 2011, 91 min

Režie:

Prachya Pinkaew

Kamera:

Wade Muller

Hudba:

Robert Folk
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2

  Rozpočet $10miliónov(15.9.2013)

 • NoFiction
  *

  Další levně natočená akční fraška s nemožným Baconem skoro v hl. roli. Tenhle snímek rozhodně nemůže vydělat.(26.5.2011)

 • Flipnic
  ***

  Velmi kvalitní B-éčko, které vypadá jako by někdo "uhladil" ty nejlepší 80.kové pecky. Spousta střílení, zejména docela netradiční odstřelovačka dostane hodně prostoru, pár efektních soubojů, celkově sympatické a chytlavé. Neurazí, pobaví... Jo, líbilo se mi to.(1.2.2012)

 • Davies182
  *

  To byl porod! Přetrpěno kvůli Kevinovi; ruce pryč od téhle zhovadilosti! Fanoušky jsem varoval... Elephant White je brutální výsměch akčním filmům s tolika nelogičnostmi, že to člověka vytáčí do nejvyšší možné míry. Ke konci se spolu s rezignací dostaví i záchvaty smíchu, tak tupé to je. Hounsou a Bacon museli být více zfetovaní, než ty nebohé dětské prostitutky, když se dobrovolně angažovali v takovéhle sračce. Zatím suverénně nejhorší výtvor roku 2011, uvidíme co přinese jeho druhá půle...(12.6.2011)

 • Chrustyn
  *

  Prachya Pinkaew světu ukázal kousky Tonyho Jaa, ale přesto bylo vidět, že o režii toho moc neví. Naštěstí to akrobatické a bojové schopnosti Tonyho Jaa zakryly. Tentokrát už však Tony k dispozici není a režisér se pokouší o smrtelně vážný akční film. K ruce si přibral prakticky zapomenuté herce a natočil něco neuvěřitelně špatného, hloupého a ničím zajímavého a ve výsledku srovnatelného s čímkoliv, co nám v posledních letech předvádí obtloustlý Seagal.(3.4.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace