poster

Bílý Elephant

 • USA

  Elephant White

 • Slovensko

  Nájomný zabijak

Akční / Krimi / Thriller

USA, 2011, 91 min

Režie:

Prachya Pinkaew

Kamera:

Wade Muller

Hudba:

Robert Folk
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Fr
  ***

  ,,PROČ TO DĚLÁŠ?“... ,,UBLIŽUJÍ LIDEM!“....... /// Bangkog – nešťastný město. Jako lék by mohla platit Barret M82 v rukách blázna, kterej s ní odvádí kvalitní práci. Zdá se, že jeho snažení nemá smysl (– jedině snad jako pomoc z nezaměstnaností, páč obchodníků s bílým masem ubejvá a vznikají tak nová pracovní místa), ale dělá to z přesvědčení a ke všemu ho to baví. Škoda tý fantasmagorie s malou holkou. Kdyby to udělali jako čistokrevnou akčňí ,,likvidačku“ , nemyslím si, že by bylo co vytknout. Kdyby......A JEJÍ HLAS MU POMÁHÁ.... /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Zjistím, proč měl doktor Barták tak rád Thajsko. 2.) Nevím, jak odbourat z těla heroin. 3.) Thx za titule ,,mindhunter29“ a ,,urotundy“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE ** NAPĚTÍ *(17.10.2011)

 • ecceHOMMO
  **

  Kontroverzný snímok. Kontroverzný svojou kvalitou. Skvelé scény striedajú naozaj mizerné. A samotná pointa, čoby nehorázne predvídateľná na mňa pôsobila rušivo a zkazila mi ešte viac dojem z filmu...... **/***(1.11.2011)

 • Beastmaster4
  **

  Průměrnej film s dobrým úmyslem. Film, který se nám snaží ukázat další z problémů naší doby a kruté civilizace, kde prachy smetou všechno a všechny. Nyní nás filmaři směřují na dětskou prostituci, zejména pak asi na nejhorší zemi (nebo minimálně jednu z nejhorších) v tomto hnusném byznysu, Thajsko a jeho hlavní město Bangkok (กรุงเทพมหานคร). Asi by pro daný problém a i film samotnej bylo lepší nasměrovat na něj lidi/diváky jiným stylem. Akční řežba, navíc postrádající určité logičnosti, není zrovna tím pravým ořechovým, co by mělo nebo chtělo lidem projet závity. Jestli tohle někdy uvidí nějaká ta thajská prostitutka, tak si asi jenom řekne "tak to teda dík hoši ze západu" a dá si další do žíly. Akční scény good. Střelba, bitky, to všechno ujde...ale dál už raději nemyslet a všechno bude o.k.(5.11.2011)

 • Flipnic
  ***

  Velmi kvalitní B-éčko, které vypadá jako by někdo "uhladil" ty nejlepší 80.kové pecky. Spousta střílení, zejména docela netradiční odstřelovačka dostane hodně prostoru, pár efektních soubojů, celkově sympatické a chytlavé. Neurazí, pobaví... Jo, líbilo se mi to.(1.2.2012)

 • predators
  *

  Zase jedna sračka, ve které se objevila jediná charismatická osoba, a to Kevin Bacon. Vlastně si to bez něj ani neumím představit. Logičnost jednání a loajálnost některých postav, hrdinného černouška včetně, nezná mezí. Jakože s ostřelovačkou a vykosením dvou gengů obchodujících s náctiletými japonkami dostane zadostiučinění?! A ten mysteriozní podtext s čísnkými duchy byl co?! Když k tomu přičtu mnichy, kteří zde působí dost vtipně, vyjde mi skoro odpad. Ale to bych bílému slonovi ublížil. 20%(3.6.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace