poster

Bílý Elephant

 • USA

  Elephant White

 • Slovensko

  Nájomný zabijak

 • Velká Británie

  Elephant White

Akční / Krimi / Thriller

USA, 2011, 91 min

Režie:

Prachya Pinkaew

Scénář:

Kevin Bernhardt

Kamera:

Wade Muller

Hudba:

Robert Folk
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • NoFiction
  *

  Další levně natočená akční fraška s nemožným Baconem skoro v hl. roli. Tenhle snímek rozhodně nemůže vydělat.(26.5.2011)

 • Beastmaster4
  **

  Průměrnej film s dobrým úmyslem. Film, který se nám snaží ukázat další z problémů naší doby a kruté civilizace, kde prachy smetou všechno a všechny. Nyní nás filmaři směřují na dětskou prostituci, zejména pak asi na nejhorší zemi (nebo minimálně jednu z nejhorších) v tomto hnusném byznysu, Thajsko a jeho hlavní město Bangkok (กรุงเทพมหานคร). Asi by pro daný problém a i film samotnej bylo lepší nasměrovat na něj lidi/diváky jiným stylem. Akční řežba, navíc postrádající určité logičnosti, není zrovna tím pravým ořechovým, co by mělo nebo chtělo lidem projet závity. Jestli tohle někdy uvidí nějaká ta thajská prostitutka, tak si asi jenom řekne "tak to teda dík hoši ze západu" a dá si další do žíly. Akční scény good. Střelba, bitky, to všechno ujde...ale dál už raději nemyslet a všechno bude o.k.(5.11.2011)

 • MartinezZ
  *

  Je mi velice líto Kevina, ten už na tom musí být existenčně hodně, ale hodně špatně. Nudné nezáživné akční NIC kdesi v Bangkoku. Tohle je přesně ta věc, která je tak špatná, že to ani zábavné nijak není. 0,5*(19.5.2011)

 • DivX
  **

  Můžu říct, že na tenhle film jsem se docela těšil když jsem viděl Kevina Bacona. Bohužel jsem se zklamal na plné čáře. Myslím si, že dá hlavní roli Djimonu Hounsouvi byla velká chyba protože mě nedokázal ani zdaleka přesvědčit o jeho herecké výkonu. Další věc je dost chabý děj u kterého jsem málem usnul kdy Hounsou polovinu filmu prosedí v jakési mešitě číhajíc na mafiány a v další polovině shání zbraně. Nevím co se stalo s režisérem Ong-baka! 30%(1.11.2011)

 • Chrustyn
  *

  Prachya Pinkaew světu ukázal kousky Tonyho Jaa, ale přesto bylo vidět, že o režii toho moc neví. Naštěstí to akrobatické a bojové schopnosti Tonyho Jaa zakryly. Tentokrát už však Tony k dispozici není a režisér se pokouší o smrtelně vážný akční film. K ruce si přibral prakticky zapomenuté herce a natočil něco neuvěřitelně špatného, hloupého a ničím zajímavého a ve výsledku srovnatelného s čímkoliv, co nám v posledních letech předvádí obtloustlý Seagal.(3.4.2015)

 • - Hned v úvodu filmu můžeme v Bangkoku vidět reklamní poutač na film The Expendables (2010). (Terva)

 • - Natáčelo se v Thajsku v Bangkoku. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace