Pandořina skřínka

Scénografie:

Bohumil Heš

Kostýmy:

Bohumil Heš

Nacištine sice absolútne nerozumiem, ale tých písaných konverzácii tam neprebehlo až toľko, aby som si nedomyslel o čo tu v skutočnosti ide. Lulu je slabomyseľná pardon slobodomyseľná ženská, ktorá neváha siahnuť na biceps kdejakému póvlu z ulice. Keď sa prevalí že jej očiam, úsmevu a účesu na kastról podľahla celá tlupa someliérov lacného vína zo súdobého Lidlu jej oficiálny a výzorovo obstojný drahý to vyrieši po svojom, svadbou. Najskôr preto, aby svoju drahú (čítaj majetok) Lulu priviazal krátkou reťazou o šporák. Luluino podbruško však neustále prahne po permanentných násoskách a celulitídových ksichtoch. Takže nasleduje príklad ich žiarivej kariéry... V živote by som nepovedal, že mňa ktorý i porno kuká s dabingom môže baviť takáto nemá fosília.(12.4.2013)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $53,485Tržby Celosvetovo $57,472(19.1.2010)

Lulu je vlastně typická femme fatale a Pandořina skříňka film noir.(10.9.2009)

(1001) "Je divný, že chlast člověk na dluh dostane, ale chleba ne."(26.11.2009)

• Revanx

Jeden z 1001 filmů, které musíte vidět, než umřete.(21.1.2009)