poster

Batman vs. Red Hood

 • USA

  Batman: Under the Red Hood

Animovaný / Akční / Krimi / Thriller

USA, 2010, 73 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • klerik
  ****

  Veľmi dobrý animák. SUPERMAN: DOOMSDAY sa mi páčil trochu viac, ale inak vyrovnané skóre. Slušná dávka temnoty (nielen obrazovej aj psychologickej), kvantum akcie, neodolateľné Jokerove hlášky. Trochu na škodu (aj keď vyznávačov série to určite poteší) je množstvo postáv, ktoré sú tam často len preto, že ich poznáme a nič dôležité nestihnú spraviť (a niekoľko ďalších je aspoň slovne spomenutých). Píbeh by sa dal určite prepracovať na celovečerák a potom by mierna gulášovitosť určite zmizla. Solidný nasledovateľ Nolanových Batmanov...(1.9.2010)

 • Djkoma
  ****

  Velmi povedený animák, který opět využívá komiksový svět a navazuje na vybroušenou stylizaci (i vzducholodě:)) ostatních "dílů". Batman tu čelí nové, ale jak později zjistíme spíše staré známé, hrozbě, hrdinovi jménem Red Hood. Užijeme si Gothamu, (videoherního) Arkhan Asulym a přehlídky Batmanových protivníků. Potěší také skvělá animace doprovázená vynikající hudbou, která podbarvuje celý Batmanův problém boje se zločinci (aniž by se stal jedním z nich). Musím to znovu opakovat, ale já jsem moc rád, že se podobné animáky točí. Studiu to dovoluje využít různých kapitol hlavní postavy a současně tu nejsou "žádné" ekonomické ani technické obtíže ohledně velkolepých akčních scén. PS: jen v komiksu je nadzemka, které zničíte křižovatku a ona stejně projede:)(30.9.2010)

 • Petoss1
  ****

  Tak to bola paráda. Animácia, atmosféra, príbeh, postavy, to všetko vytvorilo výborný celok. Prekvapenie a spokojnosť. 85%(27.10.2010)

 • Shakers
  *****

  Oproti ostatným Batmanom je tento asi jeden z najlepších - naj-temnejší, naj-akčnejší a s naj-napínavejším príbehom. 90% - 5*(29.9.2010)

 • Darth Sidious
  *****

  Vyvedený komiksový kousek. Ani trochu mi nevadilo, že je to animované. Akce nechyběla. Jen by na to neměli koukat děti, jako na pohádku. Protože je v tom docela dost násilí.(21.11.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace