Ničitel Conan

• slovenský

Conan ničiteľ

Akční / Fantasy / Dobrodružný

USA, 1984, 103 min

Všetko čo bolo v prvom filme super sa stratilo, až na pár vecí a na Arnolda.Je to veľmi slabý film, ktorý ťahá Arnie a spolu sním opäť skvelá hudba Basila Poledourisa. Obľúbený soundtrack: Drum Prelude / Main Title, Net Fight, Chamber of Mirrors. 55% - 3*(17.8.2010)

Rozpočet $18miliónovTržby USA $31,042,035Tržby Celosvetovo $100,042,035║ Po dlhšej dobe som sa k tomuto počinu znova dostal a nie je to až taká katastrofa, aj keď oproti prvému dielu je to podstatne nevýraznejšie, zopár tých súboj čo ma pobavia sa tam nájde, dá sa povedať že je to na úrovni Červenej Sonji. /55%/(18.5.2005)

• mandes

rozpočet : ? tržby americke : $31,042,035(9.1.2007)

Na svou dobu celkově dobře odvedená práce. Grace Jones ... je na můj vkus zcela nepřitažlivý babochlap, kterého se bojí hromada hrdlořezů, přitom ječí a zdrhá před myší. Úsměvná byla scéna, kdy byl Arnie držen jednou příšerou za nohy. Ta příšera se točila kolem své osy tak pomalu, že pomaleji už to snad ani nešlo a divím se, jak mohl Arnie vlát ve vzduchu, divoce máchat rukama a tvářit se k smrti vyděšeně, jako by se zmítal přinejmenším v tornádu III. stupně. Takových akcí tam bylo více. Herecké výkony fakt neherecké a závěrečná bitva epických rozměrů mě opět slušně pobavila.(30.8.2015)

• CheGuevara

Richard Fleischer je tím nejsilnějším borcem, co znám. Přemohl samotného Conana, zašlapal ho do země a navíc mu vystavěl jeden z nejošklivějších pomníků, co mohl. Obdivuhodný výkon. Ten film má asi stejné kvality jako Howardovi (čti - autor předlohy) pohrobci, kteří svojí fantazií připomínají žáky mateřské školy. Čili mysl bujná, ale obsah nevalný.(21.6.2006)

• - Některé scény byly natáčeny ve stejných lokacích a ve stejné době jako film Dune. (PußyMagnet)

• - Spoiler: Poté, co Conan (Arnold Schwarzenegger) hodí svůj meč skrz zrcadlo po Toth-Amonovi (Pat Roach) a zasáhne ho, v hrudi Thot-Amona je zabodnut jiný meč, než jaký Conan nosí. (WolfIssen)

• - Schwarzeneggerův honorář činil 1 milion amerických dolarů. (ClintEastwood)