Ničitel Conan

• slovenský

Conan ničiteľ

Akční / Fantasy / Dobrodružný

USA, 1984, 103 min

Rozpočet $18miliónovTržby USA $31,042,035Tržby Celosvetovo $100,042,035║ Po dlhšej dobe som sa k tomuto počinu znova dostal a nie je to až taká katastrofa, aj keď oproti prvému dielu je to podstatne nevýraznejšie, zopár tých súboj čo ma pobavia sa tam nájde, dá sa povedať že je to na úrovni Červenej Sonji. /55%/(18.5.2005)

• Galadriel

Kvalita hudby klesla (je to totiž jen variace na první díl), ale zase mi přišel o fous lepší příběh, takže z toho vychází opět jen hooooodně průměrný film.(20.9.2004)

• akisha

Připomíná mi to Rudou Sonju. Je to stejně vykradený a směšný a je tam Arnold a gumovej boss na konci. Ta druhá hvězda je za scénu souboje dvou čarodějů, kdy Mako přemůže nepřítele tím, že sedí, mává si před obličejem rukama a vyluzuje zvuky jako: "uííí" a "urghhhh", což jeho nepřítele tak odrovná, že s výkřikem padne nazad. Jo, a ta černošská bojovnice vypadala tak šíleně, že se divím, že se mi o ní nezdála nějaká ta noční můra. Dabing byl tentokrát vyloženě sprasen, obzvlášť tu mladou blondýnku jsem měla chuť odstřelit pokaždý, co otevřela pusu. Aspoň že Arnie doručí další z klasickejch hlášek. Ona: "Tebe nic nebolí?" On: "Jenom bolest."(12.1.2011)

"Conan" je něco jako "Pán Prstenů" dvacátého století. Jen o poznání méně náročný...;-)(5.8.2010)

• DaViD´82

Nedůstojný nástupce prvního Conanova filmového dobrodružství. Arnie ještě ujde, ale stupidní scénář, špatná akce, infantilnost a zmatená režie dělají z Conana Ničitele neškodného beránka, který zničí maximálně tak váš dobrý vkus. ♫ Hodnocení OST: 3/5(24.1.2007)