Ničitel Conan

• slovenský

Conan ničiteľ

Akční / Fantasy / Dobrodružný

USA, 1984, 103 min

Mé hodnocení je spíše 3 1/2 * mám rád tyto příběhy, ale je pravda, že první díl měl jinou a lepší atmosféru. Škoda, že tento film není více podobný předchůdci, ale i přesto potěší.(1.7.2004)

Pokračování Conana je docela roztomilá fantasy s komediálními prvky. Opravdu jsem se několikrát od srdce zasmál a mám dojem, že to byl záměr tvůrců. Srovnání s Barbarem je zbytečné, Ničitel má hloupý scénář, horší herecké výkony i horší hudbu. Ale přesto zůstává filmem mého dětství, kdy jsem ho sledoval docela často.(12.1.2003)

Film opět upoutává skvělou hudbou a Conanovími nadpřirozenými soupeři,záčatek je dobrý,abychom si pak dočkali dalších skvělých akcích a rohatý bůh je takový všelijaký,ale zrůdy se nemusí líbit.(9.5.2006)

• gouryella

Toto pokracovani uz pro jistotu dej zcela postada a tento film by se vyjimal snad jen v ramci nejakeho TV serialu.(4.8.2002)

..musím si trvat na svém, že jde o skvělý film a výborné pokračování oné fantaskní trilogie s Arnoldem.(16.7.2008)

• - Spoiler: Poté, co Conan (Arnold Schwarzenegger) hodí svůj meč skrz zrcadlo po Toth-Amonovi (Pat Roach) a zasáhne ho, v hrudi Thot-Amona je zabodnut jiný meč, než jaký Conan nosí. (WolfIssen)

• - Jména v románu byla změněna, aby se odlišila od filmu. Dagoth se stal Azothem, Jehnna se stala Natari, Zula se stala Shumbalou, Bombaata se stal Straboem, Toth-Amon se stal Rammonem, a postavy královny Taramis a Vůdce se zkombinovali do čaroděje Karanthese, otce Natari. (PußyMagnet)

• - Během natáčení v mexickém Juarezu spal Arnold pouze pět hodin denně. (lekr)