poster

Ničitel Conan

 • český

  Conan ničitel

 • USA

  Conan the Destroyer

 • slovenský

  Conan ničiteľ

Akční / Fantasy / Dobrodružný

USA, 1984, 103 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • novoten
  **

  Těžko věřit, že druhý Conan vznikl ve stejném roce jako první Terminátor. Heroická fantasy je s Arnoldem v popředí znovu poněkud bezduchou, ale na rozdíl od prvního dílu se vytratila falešná monumentálnost, kterou jsem nemohl překousnout. Zůstalo jen neškodné zapomenutelné béčko.(2.4.2006)

 • akisha
  **

  Připomíná mi to Rudou Sonju. Je to stejně vykradený a směšný a je tam Arnold a gumovej boss na konci. Ta druhá hvězda je za scénu souboje dvou čarodějů, kdy Mako přemůže nepřítele tím, že sedí, mává si před obličejem rukama a vyluzuje zvuky jako: "uííí" a "urghhhh", což jeho nepřítele tak odrovná, že s výkřikem padne nazad. Jo, a ta černošská bojovnice vypadala tak šíleně, že se divím, že se mi o ní nezdála nějaká ta noční můra. Dabing byl tentokrát vyloženě sprasen, obzvlášť tu mladou blondýnku jsem měla chuť odstřelit pokaždý, co otevřela pusu. Aspoň že Arnie doručí další z klasickejch hlášek. Ona: "Tebe nic nebolí?" On: "Jenom bolest."(12.1.2011)

 • Spiker01
  ***

  Nebýt zásadně zkrácené stopáže oproti jedničce, byla by to pravděpodobně ještě větší tragédie. Takto se to ale celkem snést dá a ačkoliv z dnešního pohledu může řada věcí komicky (včetně některých Arnoldových gestikulací), pořád je to Conan a prostě Arnold. Vlastně jsem rád, že trojka nikdy nevznikla, ale těším se na připravovaný Legend of Conan, kde se snad sága důstojně uzavře. Celkem mě překvapilo, že dvojka je sice značně méně brutálnější, ovšem stále je zde víc krve než v dnešních hollywoodských blockbusterech, tehdy byly zkrátka jiné standarty...60%(30.9.2014)

 • sud
  ***

  Oproti "Barbaru Conanovi" sice značný pokles, ale i tak jde o dobrou zábavu. Je tu spoustu vedlejších postav, hodně rvaček, hodně soubojů. Chybí bohužel temný nádech a ponurost prvního dílu. Ale Arnold stále válí.(6.2.2005)

 • paascha
  **

  2 kubal18: když odebereš pár písmen, ilustruje to dnešní stav. Konkrétně hle kdy i:-) Ale to je trochu kruté, protože to opravdu býval hit. Ale časy se mění, Arnie už není Conan, ani herec, ale guvernér. Na jeho obhajobu říkám, že třeba Rudá Soňa byla mnohem krutější, tu jsem dal jen pod vlivem konopí a přes slzy jsem půl filmu pořádně neviděl:-))))(24.9.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace