Tony

Gerard Johnson

David Higgs

Kostýmy:

Suzie Harman

Existenciální drama o samotáři, který se beznadějně pokouší navazovat kontakty s okolním světem. Nechce pracovat, v sexu má chaos (což spíše plyne z jeho zoufalých pokusů o komunikaci) a tváří se, jako by měl každou chvíli padnout a nevstat. Ale pozor, nikoliv u sebe doma, ve svém království, kde je ON pánem. A běda, kdo by se s ním chtěl dostat do křížku. Znáte snad něco strašnějšího, než když chtějí někomu, jehož valnou náplní času je sledování videa, sebrat televizi? Kamera ukáže ledacos, ale mnohé nechutnosti jen naznačí, čímž podtrhne hrůznost Tonyho konání. Nejděsivější je otevřený konec.... Hudba The The.(25.6.2014)

Tohle je teda SÍla!! Tonda na první pohled vypadá jako ta správná Uchyla.. Zvláštní chování, Hrůzostrašnéj Vzhled a to co prováděl osobám v bytě bylo Super ! :D Chválím Perfektní Stopáž.. takovou bych si představoval u každého Hororu !! u mně 60 % :)(6.12.2012)

Tazko povedat, co si o tomto filme mysliet. Za prve mal asi len 70 minut, co je na film relativne malo, ale na druhej strane, dalsie minuty by uz nic neposkytli, jedine iny zaver, ktory by mozno ani nepasoval. Cely ten cas, co som Tonyho sledovala som musela premahat hnus, lebo toto nebol fiktivny pribeh, tento pribeh sa naozaj stal. Samozrejme sa vrah nevolal Tony, ale nejako inak, uz si presne nespomeniem, ale videla som o nom dokument na Reality TV, kde vraveli ze takto zabil minimalne 15 ludi, schovala si casti ich tela nasolene po skriniach, v gauci a podobne. No hroza. Clovek sa moze len cudovat, kolko takych ludi po svete chodi. Hoci ma teda detektiv, ktory u Tonyho bol a podla smradu nic neodhalil docela zarazil. Kazdy spravny policajt by mal vediet rozpoznat hnijuce telo, nie? No dobre, tak nie :D:D(21.2.2010)

,,NEJSEM ZLOČINEC. JSEM VOJÁK. A ZASLOUŽÍM SI ZEMŘÍT JAKO VOJÁK. TY NEJSI VOJÁK. JSI JENOM MOUCHA SEDÍCÍ NA HOVNĚ“...... (monolog) /// Civilní(?) pohled na divnýho chlápka, kterej snad ani není zlej. Je jen jinej. A ještě jednu zvláštnost má – dokáže nechat ve svým bejváku zmizet člověka. (Dva. Tři. …) Ten film není ani tak o zabíjení (i když pár zmrtvenejch tady je). Ani o porcování (co taky doma s mrtvolou). Ten film ani nic neřeší. Jen ukazuje. A nechává…. No, taky možnost. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Má přijít exekutor a hledám řešení. 2.) Zajímaj mě divný lidi. 3.) Thx za titule ,,Chatterer“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ *(16.6.2013)

• xxmartinxx

Takovýhle film se natočí prakticky sám. Jenže to neznamená, že nemusíte vynakládat snahu udělat s tímhle automaticky atraktivním námětem něco zajímavého. Zvlášť když existuje tak velká konkurence.(24.9.2013)