Megapiraňa (TV film)

Sci-Fi

USA, 2010, 90 min

Eric Forsberg
  • eraserhead666

Ty má svatá prostoto. V jiných monster filmech kombinují různé možné i nemožné způsoby, jak zmutovaná monstra zneškodnit, hází na ně atomovky, infikují různými viry, vyvolávají kvůli nim zemětřesení, výbuchy sopek nebo ze spánku budí jiná monstra, tady do nich stačí jen kopat a nebo je jen postřelit a hned se můžeme radovat. Ten závěr mě naprosto rozsekal. Asylum filmy oblažují bezchybně dokonalými triky, přirozeným herectvím a libě znějícími dilaogy. Megapiraňa je toho všeho plná. Navíc to zachraňuje úžasně charakterní, tvárný Paul Logan s nespočetně výrazy své tváře. Za nejzajímavější fakt filmu považuji, že už jim zřejmě z rozpočtu nezbyly prachy na angažmá nějaké umělé tuctové sexbomdy do vedlejší role a tak tam, naštěstí, angažovali úplně normální ženskou. Jako cvičení před Sharknado to ujde.(12.12.2013)

• ConanVJ

Tak tenhle filmek mě moc nenadchnul, ale místy jsem se alespoň zasmál těm efektům a hláškám. Ono když piraňe začnou žrát bitevní křižníky, tak to nejde se nesmát. Škoda jen, že tam nebyly alespoň pořádný baby. Ta bioložka byla hodně nic moc. Za mě 30% :)(24.5.2013)

Už jsem viděla ledacos, ale takhle velké pirani a tak hladové a tak skákající a ničící a zákeřné, to tedy ještě nikdy. Pro fanoušky jakýchkoli lidožravých potvor velmi zábavný film.(30.4.2010)

• MáŠa

Název filmu je aliasem pro megablbost. Teda zas tak mega to není, viděl sem i horší díla, ale to není žádná omluva. Nekvalitní efekty, nerealistický scénář, to sou asi takový dva problémy, co bych ze všeho vypíchnul nejvíc.(27.12.2010)

• lamps

Něco takového by mělo být zprovozeno z filmového světa. Stačí 20 minut, a o hodnocení už máte jasno. 0%(25.8.2012)