poster

Megapiraňa (TV film)

 • USA

  Mega Piranha

Sci-Fi

USA, 2010, 90 min

Režie:

Eric Forsberg

Producenti:

David Michael Latt

Střih:

Bill Parker

Scénografie:

Marissa Leguizamon
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Webb
  odpad!

  Asylum se zbláznil a posunul hranice nemožného zase o kousek dopředu. Něco tak šíleného se jen tak nevidí.(17.6.2010)

 • argenson
  *

  Záměr těžce se míjející s výsledkem. Takže při troše sebezapření koukatelné jako komedie.(16.7.2013)

 • Tommassi3
  **

  "Ah, zastavíme je !! Jen Greenpeace se to nebude líbit.." ;)(1.10.2014)

 • blackrain
  odpad!

  To byla ale megablbost. Jak někdo může vůbec něco takového natočit?(30.9.2010)

 • eraserhead666
  *

  Ty má svatá prostoto. V jiných monster filmech kombinují různé možné i nemožné způsoby, jak zmutovaná monstra zneškodnit, hází na ně atomovky, infikují různými viry, vyvolávají kvůli nim zemětřesení, výbuchy sopek nebo ze spánku budí jiná monstra, tady do nich stačí jen kopat a nebo je jen postřelit a hned se můžeme radovat. Ten závěr mě naprosto rozsekal. Asylum filmy oblažují bezchybně dokonalými triky, přirozeným herectvím a libě znějícími dilaogy. Megapiraňa je toho všeho plná. Navíc to zachraňuje úžasně charakterní, tvárný Paul Logan s nespočetně výrazy své tváře. Za nejzajímavější fakt filmu považuji, že už jim zřejmě z rozpočtu nezbyly prachy na angažmá nějaké umělé tuctové sexbomdy do vedlejší role a tak tam, naštěstí, angažovali úplně normální ženskou. Jako cvičení před Sharknado to ujde.(12.12.2013)

 • - Ve scéně, kdy Jason Fitch (Paul Logan) opouští vojenskou základnu a vydává se na průzkum, má v jedné scéně nášivku na tričku vpravo, následně pak celý film jí má však nalevo. (dandislav1991)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace