poster

Megapiraňa (TV film)

 • USA

  Mega Piranha

Sci-Fi

USA, 2010, 90 min

Režie:

Eric Forsberg

Producenti:

David Michael Latt

Střih:

Bill Parker

Scénografie:

Marissa Leguizamon
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MáŠa
  odpad!

  Název filmu je aliasem pro megablbost. Teda zas tak mega to není, viděl sem i horší díla, ale to není žádná omluva. Nekvalitní efekty, nerealistický scénář, to sou asi takový dva problémy, co bych ze všeho vypíchnul nejvíc.(27.12.2010)

 • castor
  **

  Kdo neuvidí, neuvěří. Záměrně mizerné, záměrně stupidní. Jinak to ani nejde racionálně uchopit. Dlouhodobě podezřívám (No, co podezřívám? Ono to tak je!)pantáty ze společnosti The Asylum, že na to jdou naopak velmi chytře – kvalitě konkurovat nelze, rozpočty mají značně omezené, tudíž do výsledku vymačkají všechny své nejzběsilejší sny, představy a ranní stavy po nočním flámu. Náměty, které překonávají hranice diváckého chápání, šílené názvy, dialogy jak z pornofilmu natáčeného na mobil a technické zpracování nesmírně jalové. Výsledek je samozřejmě sračka, ve které přerostlé ryby dělají megavýskoky nad hladinu nebo se zahryzávají do budov, ale i z takovéhle žumpy se dá slušně vytěžit (stačí se mrknout na počet zdejší hodnotitelů). A tihle pantátové za kamerou pak musejí být slušně vysmátí. Nedivím se jim, sedět ve střižně, ve které už tak mizerná látka dostává nový ještě neuvěřitelnější tvar, může být k popukání!!(26.5.2013)

 • Hans.
  odpad!

  Megasračka, která si myslí že je hrozně cool.(4.1.2016)

 • tibenskym
  ****

  * za agenta Jasona Fitcha a jeho bombastický výraz pri vypätých situáciach, * za plnoštíhlu doktorku Sarah Monroeovú (herečku v titulkoch uvedenú ako Tiffany ;-)), ktorá nič nevyriešila, * za plukovníkovho malého ukecaného poskoka Vasca Ayudantiho a * za nezastaviteľné, nenásytné, trojžalúdkové, dvojsrdcové megapirane strmhlav sa vrhajúce do budov :D:D MEGAPI...A(22.9.2010)

 • eraserhead666
  *

  Ty má svatá prostoto. V jiných monster filmech kombinují různé možné i nemožné způsoby, jak zmutovaná monstra zneškodnit, hází na ně atomovky, infikují různými viry, vyvolávají kvůli nim zemětřesení, výbuchy sopek nebo ze spánku budí jiná monstra, tady do nich stačí jen kopat a nebo je jen postřelit a hned se můžeme radovat. Ten závěr mě naprosto rozsekal. Asylum filmy oblažují bezchybně dokonalými triky, přirozeným herectvím a libě znějícími dilaogy. Megapiraňa je toho všeho plná. Navíc to zachraňuje úžasně charakterní, tvárný Paul Logan s nespočetně výrazy své tváře. Za nejzajímavější fakt filmu považuji, že už jim zřejmě z rozpočtu nezbyly prachy na angažmá nějaké umělé tuctové sexbomdy do vedlejší role a tak tam, naštěstí, angažovali úplně normální ženskou. Jako cvičení před Sharknado to ujde.(12.12.2013)

 • - Ve scéně, kdy Jason Fitch (Paul Logan) opouští vojenskou základnu a vydává se na průzkum, má v jedné scéně nášivku na tričku vpravo, následně pak celý film jí má však nalevo. (dandislav1991)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace