Doktor Diego Sanz (Eduardo Noriega) sa zaoberá liečbou smrteľne chorých pacientov. V mene práce odložil bokom i svoj rodinný život, následkom čoho žije so svojou manželkou, zdravotnou sestrou Pilar, oddelene a jeho sedemnásťročná dcéra Ainhoa (Clara Lago) sa mu pomaly začala odcudzovať. Jedného dňa mu na oddelenie prinesie zúfalý muž Armand (Carlos Leal) na rukách bezvládnu ženu v siedmom mesiaci tehotenstva a v pokročilom štádiu roztrúsenej sklerózy multiplex. Armand naliehavo žiada Diega o intenzívnu starostlivosť o Saru (Angie Cepeda), ženu, ktorú priniesol až pod tlakom, a vplyvom okolností vystrelí v suteréne parkoviska na Diega z pištole. Po tomto incidente Diegov život už nikdy nebude rovnaký... (sochoking)

edie sedgwic

Tazko povedat, ci mal tento film vobec nejake ambicie ale osobne tomu neverim. Na to bol prilis sflaknuty a hlavna myslienka prilis kliseovita. Posobive spracovanie ale to tam to asi cele konci. ()

claudel

Zvláštní a docela dost smutný a depresivní film, z něhož mi není příliš dobře u srdce. Eduardo Noriega svoji vážnou roli zvládá naprosto bravurně. Ženské postavy jsou všechny rovněž výborné a jejich osudy více než tklivé. Španělé tahle mysteriozní dramata a thrillery umějí natočit. Nejsem úplně přesvědčený, že by to bylo na hodně hvězdiček, ale něco silného z toho filmu vyzařuje, mimochodem po formální stránce je El mal ajeno taky hodně povedený. ()

sochoking

Podivná dráma, na ktorú je najlepšie asi skočiť bez toho, aby ste o nej vopred niečo vedeli. Takže neradím čítať tunajšie komenty. ()

mishka.k

Na půl cesty mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami. Po delším váhání jsem se přiklonila ke čtyřem, protože 3,5 se přece zaokrouhlí nahoru. :) Zásadní chybou, kterou jsem před sledováním tohoto filmu udělala bylo to, že jsem viděla, kde se prozradila hlavní zápletka a tápání hlavního hrdiny po tom, co se vlastně stalo, nemělo pak tu správnou atmosféru. ()