Arsenal83

Dornan je zas úchyl a alkoholik, ktorý navyše chodí spávať so špinavými nohami, fuj ale mi prišlo zle! Ale inak ženské výkony vynikajúce, sestry Kirkeové super, Alice Eve som si skoro nevšimol. Film o sexualite, ale bez zbytočnej explicitnosti a to v dnešnej dobe naozaj kvitujem. Dejovo to nie maximálne záživné, scenár nejak o ničom, ale naozaj palec hore za to, že niekto prišiel na to, že takáto téma sa dá natočiť obrazovo aj slušne. ()

Fifer

Klasická indie vztahovka. Jemima Kirke hraje v podstatě stejnou postavu jako v seriálu Girls (Jessa), což hádám nikomu moc vadit nebude. Máme tu dvě sestry, obě řeší své vlastní vztahové problémy s dvěma chlapy. Dá se říct, že film neurazí, ale bohužel ani ničím nenadchne. Zápletky jsou poměrně ordinérní. Jediné, co jsem si z filmu odnesl, je: dokážete mít sex při písni Shiny Happy People od R.E.M? A to je asi trochu málo. :-) ()

silentname

Tak tentokrát som sa poriadne sekol. Nemôžem to inak povedať. Fakt som sa sekol. "Untogether" bude asi jeden z najzbytočnejších filmov, čo som videl za veľmi dlhý čas. O nič neobohatí, nedostane z človeka žiadne emócie a jediné čo dokáže je priniesť 100 minút obrovskej nudy. Máme tu talentovaných hercov, ktorí by mohli predstaviť zaujímavé postavy. A keby som mal postavy pomenovať, tak nie sú najhoršie. Problém je, že absolútne nič, ale nič zo svojho potenciálu nedokážu dať von a film je maximálne utrpenie sledovať. Čakal som, kedy sa bude diať niečo čo bude zaujímavé, no nenašiel som tam dokopy absolútne nič. Jemima Kirke je okey, no jej postavy je maximálne nevyužitá a často mám pocit, že nerozumie ani sama sebe. Lola Kirke (ktorú normálne mám veľmi rád) je tu absolútne zúfalá a nevie ponúknuť absolútne nič. A ostatní sú na tom rovnako. Alice Eve sme mohli vytiahnuť z filmu von a o nič by sme neprišli. Je to tak zbytočná rola, až sa mi o nej ani nechce nič písať. Film len ide z bodu A do bodu B a ja som ako divák premýšľal nad tým, že by som chcel radšej pozerať niečo iné. Ale odsedel som si to do konca. A aj tak som si z toho nič neodniesol. Zbytočný film so zbytočným príbehom, ktorý sme nikdy nepotrebovali dávať dokopy a to je asi tak všetko. Ak sa vám film páčil tak super, no mňa to skutočne utrápilo. Hodnotenie: D- ()

• Celosvětová premiéra proběhla 23. dubna 2018 na filmovém festivalu Tribeca v New Yorku. (BMW12)
  • Natáčelo se v Los Angeles (Kalifornie, USA). (BMW12)