LEGO: Clutch Powers zasahuje

USA, 2010, 78 min

Howard E. Baker

Tom Rogers
  • FFilipCZ

1* za LEGO nostalgii a 1* za duo kosťáků, který mě fakt bavili :D(29.6.2012)

• Bachy

Výborný nápad s obrovským potenciálem, který je ovšem tak neuvěřitelně naivní. Přeci jen jde o Lego, tak k tomu ta naivita patři, ale pokud chcete opravdovou zábavu s kostkama, doporučuji Lego PC hry. Jak Star Wars, tak Batman patří do zlatého fondu her a většina video sekvenců je o třídu výše než tento snímek. Navíc se elegantně vyhýbá trapnostem. Nápad beru a jsem z něj nadšen:"Jen více Lego filmů." Ale tohle je teprve prní krůček. Dál to půjde určitě lépe.(26.5.2010)

Tvurci zfilmovali doslovne detske fantazie, kde se v jedne obrovske krabici s Legem skryvaji auta, policejni stanice, draci, carodejove, rytiri nebo vesmirne lode. Vysledek je strasny mismas, kde jsou jednotlive casti kvalitni, ale dohromady absolutne nesedi. Kdyby se soustredili na jedno tema, mohl vzniknout dokonaly detsky film, protoze cit pro jeho dobrodruzstvi a 'akci' Baker ma - napr bitva kostlivcu vypada uzasne! __ Ale z vysledku by klidne mohl byt detsky kult. Zachvaty nostalgie pri zaberech na nektere pozapomenute casti byly obrovske! _ (Film nevypada tak levne jak v traileru)(28.2.2010)

Vynikajúci pokus, ako dostať LEGO svet do našich obývačiek. Svoj film majú autíčka HotWeels, všelijaké Barbie a čo ja viem, čo ešte, tak prečo nie aj LEGO postavičky. Animácia sa mi nesmierne páčila, oviala ma silná nostalgia a rád som si zaspomínal na časy, keď som sám v tomto kockatom svete trávil celé poobedia a nemal iné starosti :) No a nakoniec ešte len dodám, že som sa nestíhal diviť, koľko sa toho v LEGO svete od mojich čias zmenilo.(24.3.2010)

Kdybych to viděl jako malej, tak jsem z toho nadšenej hodně dlouho..:D příjemně strávených 80 minut, dobrej příběh a hlavně se mi líbí, jak je tam ukázanej celej Lego svět :)(28.2.2010)

• - Jméno filmové postavy Kjella je odvozeno od majitele dánské výrobní společnosti Lego Kjelda Kirka Kristiansena. (Conspi)