LEGO: Clutch Powers zasahuje

Animovaný / Akční / Dobrodružný / Rodinný

USA, 2010, 78 min

Howard E. Baker

Tom Rogers

Asi je to spíše "klučičí věc" a mě to nijak moc nevzalo. Tento film vnímám spíše jako dobrý reklamní předmět.(8.2.2011)

Vynikajúci pokus, ako dostať LEGO svet do našich obývačiek. Svoj film majú autíčka HotWeels, všelijaké Barbie a čo ja viem, čo ešte, tak prečo nie aj LEGO postavičky. Animácia sa mi nesmierne páčila, oviala ma silná nostalgia a rád som si zaspomínal na časy, keď som sám v tomto kockatom svete trávil celé poobedia a nemal iné starosti :) No a nakoniec ešte len dodám, že som sa nestíhal diviť, koľko sa toho v LEGO svete od mojich čias zmenilo.(24.3.2010)

• Bachy

Výborný nápad s obrovským potenciálem, který je ovšem tak neuvěřitelně naivní. Přeci jen jde o Lego, tak k tomu ta naivita patři, ale pokud chcete opravdovou zábavu s kostkama, doporučuji Lego PC hry. Jak Star Wars, tak Batman patří do zlatého fondu her a většina video sekvenců je o třídu výše než tento snímek. Navíc se elegantně vyhýbá trapnostem. Nápad beru a jsem z něj nadšen:"Jen více Lego filmů." Ale tohle je teprve prní krůček. Dál to půjde určitě lépe.(26.5.2010)

Kdybych to viděl jako malej, tak jsem z toho nadšenej hodně dlouho..:D příjemně strávených 80 minut, dobrej příběh a hlavně se mi líbí, jak je tam ukázanej celej Lego svět :)(28.2.2010)

• zorro

Není to špatné místy to spíše připomína fanfilm, ale co člověk si rád za vzpomíná na nejlepší stavebnici na světě. Doufám, že udělají nějaký s rytíři a piráty ty totiž byli bomba. 50%(23.2.2010)