kaylin

Australský snímek „Needle“ se snaží být trochu jiným slasherem, jinou vyvražďovačkou a je v tomhle směru do jisté míry originální. Nezapomnělo se ani na pěkně udělané triky, ale zapomnělo se na zajímavé vyvrcholení příběhu, které prostě nefunguje, stejně jako nefungují postavy, které se v tomto filmu prezentují. Kdyby to byl sled smrtí, vyjde to efektem v podstatě nastejno. ()

ricci.s

Naprosto priemerný teenagerský horor. Za najväčší klad filmu pokladám to, že som vraha neuhádol, celú dobu som tipoval niekoho iného. Vraždy boli celkom slušné, ale ináč nuda. Nesklamalo ma to, aj keď Austrálčania majú aj oveľa lepšie horory / thrillery, tento rok (vlastne už minulý) u mňa vyhrali The Reef, The Loved Ones a podceňovaný Damned by Dawn. ()

honajz2

Šel jsem do toho s tím, že to bude naprosto průměrná vyvražďovačka, ale tak nějak jsem doufal, že když je to z Austrálie, takto bude mít nějakou atmosféru a napětí... A ono se to nestalo. Ona to fakt jenom je naprosto průměrná vyvražďovačka, bez nějakého zajímavého zvratu, bez čehokoli nového... Postavy jsou nijaké, nefandil jsem nikomu, ale zase mi tu nikdo nelezl na nervy, smrti byly celkem dobré a pak je na tom filmu vidět, že se snaží, takže ho odsoudit fakt nemůžu. Na víc jak 2* to ale fakt není. ()

Dellamorte

Austrália dáva o sebe zase vedieť a to je dobré. Tentokrát karty rozdala pár storočí stará skrinka , ktorú hustou smolou získal ako bonus v dedičskom konaní jeden nedoštudovaný šťastlivec. Keď sa skrinka jedného dňa stratí , začnú odchádzať ( na koniec tunela v ktorom konečná je na druhej strane ) jeho priatelia a to zaujímavými spôsobmi. Niekoľko Mu ich ale ešte prežilo , tak si zlepí pár členný tím , a tomu krvou namazanému súkolesiu , uteká resetovať jeho vyčínanie . Očakávaná spokojnosť sa dostavila , nabehli aj sympatické a hlavne neopozerané tváre , gore sa preventívne ukazovalo vo faynovej forme a ani dejovo to nebolo až také rozčaptané. Zmutovaná ( slash-vraždy / giallo - rukavičky a photopuzzle / voodoo - a Mne možno až naivne pripomínajúce kopec odkazov na iné snímky podobného razenia ) pármesačná pohoda . Pre Mňa OK , aj keď to trochu zrážalo to voodoo , pretože čo sa týka horrorov , tak táto téma Mi je asi najvzdialenejšia. Som rada , že protinožci nezaspali....yo a na rozdíl od kolegy jsem stejně ráda , že Austrálie dáva o sobě vědet , i když ne zrovna peckou - no ani nijakým smetím , kterého je kolem hromada. ()

Dalajlada

Tomuto filmu chybí atmosféra. Není tu vůbec žádná. Člověk se absolutně nevžije do postav a nesoucítí s nimi. Ani kozenky neukázali a že jich tam měli. Námět nebyl úplně špatný. Tajemná skříňka která plive woodoo panenky, které se pak dají zabít? Z toho by se dal udělat fajn horror. Ale... Atmosféra u horroru je to podstatné. Škoda. Snad příště. ()