• NinadeL
  *

  Před 50. léty oči nezavírám, ale tohle zpracování Dannyho je na hony vzdálené mé základní představě. Někoho možná nadchne (a Švoreckého zřejmě nadchlo) obsazení Dyka, Kotka, Šoposké a Kohoutové, ale právě tahle čtveřice je na celé realizaci to nejhorší. Nevěřím jim ani jedinou repliku a při pohledu na scénu s Tonyou Graves se mi udělalo vyloženě nevolno. Tonya měla zůstat vdaná za Iguo Igua a dál se věnovat hudbě. Dalšími extempóre se zabývat odmítám. Prima sezonu mám docela ráda, Eine kleine Jazzmusik ještě mohu.(14.3.2010)

 • Tosim
  ****

  SRANDA MŮŽE BÝT, ALE DOMA!(15.3.2010)

 • honz
  ***

  Určitě nadprůměrná adaptace Škvoreckého prózy, odehrávající se v padesátých letech, kdy komunisté zatýkali a vraždili jak na běžícím pásu. Velmi slušná režie i hercké výkony (mj. V. Dyk a F. Němec).(15.3.2010)

 • igi B.
  *

  Blablablablablablabla... Fakt >obraz doby< zase, že... Jinak ovšem blbučké mýdlové teledrama, zinscenované a vyrobené divácky podbízivě pitomou formou čudláckého typu - tak jako většina dnes produkovaných srajdin napříč televizáckým spektrem... Tak ještě že to těm mladým povětšinou bleskovým celebřiťkám navenek aspoň tak pěkně trendy džezuje - i když je to vlastně jen taková falešná a umělohmotně načančaná markýrovaná šmíra... °-/ . . . A proč prosimvás ta Šoposká kurnik šopa furt tak šišlá? - - - P.S. A jak to teda bylo doopravdy s těma Škvorďákama? - - - - - (Poprvé viděno 14.3.2010 na ČT1, hodnocení 18., komentář zde s pohrdáním jako první - 14.3.2010)(14.3.2010)

 • dopitak
  ***

  Vadí přílišná strojenost a přehánění, potěší jazzový základ, který trochu vyspravuje nepovedenou atmosféru, a poměrně solidní výkony herců (až na Tonyu Graves a mladé estébáky kteří se tváří jak na divadelní hře gymnázia). Usazení do dnešní doby (Němec, Přeučil) je nadbytečné a dalo by se klidně vystřihnout. Plus body za to, že Sedláčková dvakrát svlékla Mariku Šoposkou.(5.5.2012)

 • Jan Meduna

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace