Archa pro Vojtu

Rodinný / Drama / Psychologický

Česko, 2002, 60 min

• Solly

Asi jsem to nepochopil, ale mám z toho filmu pocit, že kromě seznámení se s několika lidmi z okolí jednoho postiženého nic jiného neřekl.(2.6.2003)

• honajz

Hvězdička za téma, ale zpracování je skutečně otřesné - od chaotického scénáře přes nedůvěryhodné postavy a s tím souvisejícíc repliky jak z učebnic, ale ne od životného člověka. Snaha lidem vtlouct do hlavy, jak by se měli chovat k takto postiženým dětem, je tak evidentní, až to ruší. Celý snímek je zcela černobíle pojatý, co se pojetí charakterů týče, takže i herci jsou často bezradní, co mají hrát.(18.7.2012)

• Trellíno

No když si představim, že bych na něco takovýho šel do kina, kam se to omylem dostalo, tak bych asi docela okamžitě požadoval vracení vstupného. Čistokrevný televizní film na nedělní odpoledne, který sice disponuje docela zajímavým námětem a hereckým obsazením, ale je natočen maximálně nezajímavě a nudně.(3.6.2003)

• Slarque

Připadalo mi to asi třikrát delší, než to bylo. Příšerný scénář, špatné dialogy, rušivý komentář, slabá režie, rozhárané herecké výkony (nejvíc mimo byla Ivana Chýlková), nepatřičná hudba. Prostě ušlechtilá nuda.(2.6.2003)

• Gary

Tenhle film nedojímá, nepobaví a je takřka absolutně o ničem a nudí.Krom toho Bydžovská nestojí ani za zlámanou grešli.Bohumil Klepl je lepší v reklamách.(3.6.2003)