Edith dojíždí do Londýna, protože musí řešit rozepře s dosavadním šéfredaktorem časopisu, který spadá pod vydavatelství, které zdědila po Michaelovi Gregsonovi. Náhodou v metropoli potká Bertieho Pelhama, agenta spravujícího hrad Brancaster, s nímž se seznámila na tamním honu. Thomas Barrow hledá tváří v tvář schylujícímu se propouštění na Downtonu novou práci, ale nachází pouze podivné relikty starých časů. Paní Patmoreová chce pomoci paní Hughesové se svatbou, tak ji z jednoho z nových zásilkových katalogů objedná šaty na obřad. Daisy se upíná k naději, která by mohla vyřešit situaci pana Masona, ačkoli ji všichni zdůrazňují, že by k tomu, co si vysnila, nemuselo dojít. (Česká televize)

chrispe

Milé. U této epizody jsem se zamýšlela nad tím, jak hrozně fandím hraběnce vdově bez ohledu na to, že bych sama přemýšlela o tom, co je nejlepší pro všechny. :D Asi je těžký si ji nezamilovat. ,,Šlechtic co vítá reformu? To je asi jako krocan, který vítá Vánoce." ()

Necrotongue

Začínám zjišťovat, že je pro mě složité, psát komentáře k záležitostem, kterým nemám, co bych vytkl. Mně se tento seriál prostě od začátku líbí, i když i v něm občas něco lehce zaskřípe, ale když ho srovnám například s naší domácí produkcí... Rád bych se dožil českého seriálu, který bude po šest sezón alespoň z poloviny tak kvalitní, ale tak dlouho žít prostě nebudu. ()