Šest poměrně nevyrovnaných osob se vydá hledat do ústavu pro duševně choré azyl, protože se nedokáží vyrovnat se svou výjimečností ve světě. Jeden si myslí, že je drsný černý raper. Další je dívka posedlá elektřinou a výpočetní technikou. Pak je tu slečna, která je introvertní exhibicionistkou a trpí stihomamem. Další chlápek, který si myslí, že všude číhá nebezpečí a on je jedinou šancí dnešních armádních sil. Pátou je paní, která je postižena rodinným životem a starostí o děti, které nemá. A poslední je satyr posedlý sexem, bohužel stále panic. Avšak v ústavu je pouze poslední místo volné a tak všech šest adeptů musí projít různými zkouškami, jimiž je doprovází sestra Mily, aby dokázali doktorovi, který řídí celý ústav, že oni jsou nejšílenější a po právu si zaslouží místo v ústavu pro šílence. (Lycanthropy)

lennyd

Ani jeden z nich, není úplně normální. Pološílený lékař, toužící po sexu s kýmkoliv. Dívka, která je posedlá výpočetní technikou. Děda, který je stále v pohotovosti a ve zbrani. Chlapík, který si o sobě myslí, že je rapper. Žena, toužící po rodině a dětech, aniž by cokoliv z toho měla. A nakonec žena, která trpí představou, že ji stále někdo sleduje. Všichni jsou účastnící podivné soutěže, jejíž vítěz může obsadit jediné volné místo v psychiatrické léčebně Asylum... První půlhodinka se mi dost líbila, protože úchylky šestice jsou velmi povedené, a musím říct že i originální (a perfektně ztvárněné) - a fakt jsem se těšil na lítý boj šestice o místo v léčebně. Jenže soutěž samotná byla dost pitomá, a i když nemůžu říct, že jsem se v některých chvílích nebavil (například při hereckém vystoupení jednotlivých účastníků), jako celek mi to přišlo hodně uhozené (ale asi to tak mělo být), a chvilkama jsem měl pocit, že se brzy do léčebny dostanu já :) . Ke konci jsem se ale už dost nudil, a přece jen jsem čekal nějaký zajímavý závěr nebo vyústění, ale bohužel to všechno šlo nějak do kytek. A zbývá pochválit snad jen úplný závěr, kdy každý z šestice našel to správné uplatnění v životě (zbraněmi posedlý dědula ministrem obrany, ...). Jako celek ale bohužel slabší.. ()