Komentáře uživatelů k TV pořadu (575)

 • verbal
  odpad!

  Stopadesátikilová paní Jana stojí ve své maloměstské kuchyni 1,2 x 1 m a slzy hořkosti stékají přes její masitý podbradek a smutně kanou do základu pro svíčkovou. A ani se jí nedivím, když jí slečna Ivetka, odpudivá to blondýna, jejíž bystrost osciluje někde mezi závodní uklízečkou a jeřábnicí z Nové huti, před chvíli řekla, že hovězí vývar s játrovými knedlíčky, se kterým se srala nejmíň dvě hodiny, chutnal jako odvar z fuseklí a navíc byl studený. "Svině jedna!", procedí mezi vzlyky paní Jana a mohutně potáhne nosem, aby byl ten chrchel, jenž jemně dochutí Ivetčin hlavní chod, řádně žlutý a viskózní. Mezitím ostatní bez zardění důkladně prolézají její malometrážní 2+1 a obdivují všechny ty panenky s porcelánovými hlavami, troubící jeleny, fotky kočiček na stěnách a socialistické tapety, které pamatují generála Svobodu. "Má to moc hezký, Janička", rozplývá se prudce neheterosexuální pan Mirek, "ale na můj vkus je tu trochu málo růžové". Stoletý Václav má dilema, jestli se soustředit na zásuvku s hostitelčiným jumbo spodním prádlem nebo na udržení moči a stolice. Pubertální Miloš s nagelovanými vlasy se žoviálně, s rukama v kapsách houpe na patách, žvýká orbitku a předstírá naprostou lhostejnost dokonce i k prošlapanému, sytě červenému koberci se zašlými fleky kočičí moči. Je totiž děsně kúl, tak ať je to v televizi znát! Jen sem tam mrkne po Ivetě, která mu svýma šilhavýma očima vysílá jasný signál s nadějí na zásun. To taková paní Milena, kníratý babochlap neurčitého věku, otevřeně nad rozkošným hnízdečkem paní Jany ohrnuje nos a je jí líto, že kamery ještě nepřenášejí pachy. "Jak může někdo bydlet v takovém bordelu", pronáší zhnuseně, jakoby mimochodem mrkne do kamery a utírá si do svých prověšených Solexek od Vietnamců prst, kterým před chvíli rozmazala tunu prachu na stropě mahagonového sekretáře s růžovým porcelánem. "Doufám, že budeme mít aspoň čisté talíře!!". Mezitím pan Václav zahuhňá cosi o prdeli a vydá se do umakartového jádra pátrat po toaletě. Mirek se zatím mazlí s každým žužu růžovým hrníčkem s květinovými vzory a zasněně vzdychá. Jen Miloš s výrazem "vyližte mi prdel" pořád stojí na místě, nicméně začíná se trochu nudit, což se projevuje narůstající frekvencí žvýkání. Naštěstí se již z kuchyně ozve chraplavý baryton paní Jany, oznamující, že je Prostřeno, a tak ta šestice krásných, milých a vkusných lidí, jejichž inteligenční kvocient dá v součinu nádherné, dvojciferné číslo, ten dokonalý vzorek národa, může zasednout k extrémně malému stolu a pochlebovat paní Janě, jak se jí to náramně povedlo, aby pak mohli o samotě do kamery nepokrytecky prohlásit, že se to nedalo žrát, protože ta kráva neví, že se do svíčkové dává dešanel. Ještěže tu v pozadí máme Vydru a to jeho krpaté monstrum, kteří svými třeskutě vtipnými bonbonmoty dokáží odtáhnout divákovu pozornost od tohohle matrýria a přinutí jej myslet jen na zvracení. A já si příště raději zase otevřu žumpu a budu čtyřicet minut zírat na to, jak v ní plavou hovna!(23.12.2011)

 • Radyo
  *

  Nechat si prošmejdit byt včetně nejtajnějších zákoutí bandou úplně cizích cizáků, to bych neskousl. A abych se půl dne mastil s nějakým jídlem jen proto, aby mi pak nějaká odbarvená frigidní pitka řekla, že vařit fakt neumím (což vím i bez ní) - to bych musel mít masochistické sklony. A upřímně, kdybych ty maso-sklony měl, zajdu se radši nechat zmrskat devítiocasou kočkou někam do SM salónku, hezky intimčo, než abych lezl jako vylízaný idiot do televize a nechal se tam veřejně ztrapňovat "rádobylidmi", jejichž jediným uměním je to, že umí do kamery říct to, co nedokážou říct do očí. Jo vlastně, a někteří umí i usmažit řízek!(29.5.2013)

 • Matty

  "Ja si asi tady koupim baketu a budu jist baketu, no." Neuvěřitelné, nehodnotitelné! Moje nová perverze.(12.3.2010)

 • Djkoma
  ***

  Normální díly Prostřeno! s obyčejnými lidmi mě příliš nezajímají, ale VIP díly s celebritami druhé nebo třetí cenové (se vší úctou k nim!) jsou jiná. Rozhodně už vím, že takový Jemi je sympatický a skromný kluk, co má neskutečně stylový byt (aneb když se spojí klasické mtvácké jak bydlí bohatí a vařečka:-D).(20.4.2010)

 • Radek99
  ***

  Je velmi složité hodnotit tento pořad především kvůli nezvykle kontroverzní dualitě obsahu a formy - na jedné straně rádoby vtipný buranský komentář a problematický televizní formát, na straně druhé nezpochybnitelná přidaná hodnota. V případě pořadu Prostřeno jde víc než jen o obyčejnou kulinářskou reality show. Dívejme se do nastaveného televizního zrcadla - téměř sociologická sonda do spíše střední a starší generace Čechů coby národa buranů a lidí naprosto bez invence, vkusu a úrovně. Pan Vojta ze Šumavských Hoštic mi promine...(9.8.2011)

 • DaViD´82
  odpad!

  Oslava čecháčkovské (kulinářské) malosti, u kterého budete mít pocit, že váš ovladač je "nějakej rozbitej". Ať již totiž máte sebelepší a seberychlejší, tak vám stejně bude připadat, že se to přepíná/vypíná celou věčnost. A během té věčnosti žvatlají otrávení VydroBouškové a vám mozkové buňky odumírají a odumírají a... Odumírají.(5.2.2013)

 • Karlos80
  ***

  Tohle to není obyčejný (š)kulinářský kuchařský pořad ale něco víc. Skvělá oddychovka, takhle po náročném dni, člověk pozná formou jakési reality, zcela obyčejné lidi, vidí jak žijí, co mají rádi atp. Jak ale píše Djkoma, obyčejní lidé mě také až tak moc neberou, ne že bych jimi jako Paroubek pohrdal, ale občas to jejich hodnocení nechápu, jak to ale bylo o VIP celebritách o vzrušení bylo postaráno, skvěle jsem se bavil a očekával každý další díl v jedné docela slušné sérii s paní Devátou, Zbyňkem Meruňkou, zpěvákem a tanečníkem Yemim, jednou miskou (teď nevím bohužel jméno) a panem Baudyšem. Tam jsem si dokonce i takhle přes obrazovku pochutnal, nevídáno, celebrity mě normálně jinak moc neberou, ale zde jsem je ještě zkousnul, zřejmě to bylo tím, že šlo o docela nekonfliktní a zcela normální složení ze slušných lidí.. Daleko lepší než jakýkoliv současný kuchařský pořad s Babicou i bez Babici...ps; Hodnocení odpad neberu, lidi hodnotí už čistě z principu, buď jak stádo, podobně jako u telenovel, kde mnohokrát neviděli ani ten jeden díl, anebo se řídí tradice, co je komerční je náležitě blbé..(28.5.2010)

 • igi B.
  odpad!

  Svatá svačino takto rozprostřená! Tak toto je doslova sračka oslova a do mísy prosráno! . . . A Ivánku, kamaráde, stálo ti TO za to? °-/ - - - P.S. A teď si jdu uklohnit nějakou tu soběsamou šlichtu... - - - P.P.S. Post blitkem: No a ta víajpížumpa? No chápu, že proti lidodemo žádnej dyšputát, ale ty >elity< - no těm bych rovnou nakadil do úst... °-(.. - - - - - (Na primeroidní trdlovizi sledován záměrně! celý jeden brněnský týden s dvěma vcelku normálními chlápky a třemi zrůdami /zjevně/ ženského pohlaví, kdy se až člověku chvílemi otvíral pověstný nožík v kapse, co že se to všechno odehrává v podělaných dámských myslích nízkého iq, zato však vysokého sebevědomí minutových celebřití... . . . Průběžně pak /...před i po.../ občas jen nahlédnuto nahodile pro potvrzení teze, že lezou hovna po železe, hodnocení po brněnských srairée 24.1.2011 otráveně mnohé, komentář zde s malým odstupem /promiň, ale prostě jsem Ti to Ivane musel říct.../ jako stotřicátýšestý - 9.2.2011)(9.2.2011)

 • canakja
  ***

  Vůbec ne špatnej pořad! Velice odlehčená reality šou, sonda zejména do mentality homosexuálů a oplácané drůbeže, co kromě kvokání umí uklohnit také polívku. Všem ostatním se tímto omlouvám, na menšiny prostě nereflektuji! Pořad je rozhodně poučný a místy zábavný(1.9.2012)

 • Djoker
  *

  Tento druh lidové zábavy zdá se mi poněkud perverzní. Je sice hezké vidět, kolik lidí baví vařit, ale jakmile někdo otevře pusu, tak je to utrpení biblických rozměrů. O demetních komentářích Vydry a Bouškové raději pomlčím. Úchylácké slýdění v ložnicích a koupelnách je taky na přes držku a určitě není překpavením, že se v každé skupině soutěžících najde nějaký exot, který se přišel předvést a ukázat národu, jak hrozně hustý je ten jeho somrácký život. Týden přeplněný homosexuály je toho krásným důkazem. Jedna pecka za neoddiskutovatelnou schopnost přikovat diváka k televizi, aby se mastil nad tou demencí.(21.9.2011)

 • Pethushka
  ***

  Tento pořad opravdu hodně ničí komentáře Vydry a Bouškové..(25.3.2011)

 • ORIN
  odpad!

  "To, to, to nemůžu ty brakety...ty krevety, to si dám radši baketu." Omg... Pro někoho není košér najít v treskou plněném rajčeti chlupy z morčete, pro mě není košér podobný rakovinotvorný televizní formát.(3.4.2010)

 • Brouk
  **

  Znáte to, nejdřív je z něčeho vykulenej, voči navršku palice, ale pak spadne počáteční euforie a stává se z toho nightmare... Tak tohle přesně pasuje na tenhle pořad, který se změnil v sympatickou výměnu receptů na podivnou plejádu exhibicionistů, kteří mají vaření jako záminku, aby si honili své ego v TV....(15.6.2011)

 • Psema
  ****

  Guilty... pleasure.(12.8.2010)

 • Segrestor
  *

  Líbila se vám hvězdná pěchota v pořadu Superstar? Ta přehlídka idiotů, co na sebe chtěla upozornit svým neumětelstvím? Pusťte si Prostřeno a dostanete 50 minut čisté srandy. Někdy ale narazíte i na sympatické soutěžící a tak se pořad stává i docela napínavou show. Chce to ale někdy pevné nervy, zbytnělou dávku altruismu a pochopení pro transsexuály.(24.6.2011)

 • Dragoni
  *

  Kde jsou ty časy kdy vysílali Prima vařečku, na kterou se dalo alespoň koukat? Když slyším hlas pana Vydry v tomto pořadu začínám dostávat kopřivku(a to mi jináč nevadí) a to nemluvě ani o soutěžících, kteří tam praktikují propracovanější teorie jak toho druhého znemožnit, než v seriálu Borgiové a to už je co říct. 20%(19.4.2013)

 • zelvopyr
  ***

  Na téhle skororealityshow je vlastně smutná legrace, že je opravdu o realitě... ale ne o tom, co tam zúčastnění hrají a žvaní ve vidině namastění si kapsy za to, že si odtrpěj nějaké to jídlo u ostatních..... ale právě o "té naší prima sousedské" české povaze ve stylu "když mi chcípla koza, ať chcípne i sousedovi". Plus nenahraný postsocialistický realismus domácího vkusu... Je to opravdu sonda do života, kterou nezamaskují ani ty makabrózní voiceover komentáře. První reality show za víc než odpad (za zmíněnou stránku 3*).(23.12.2011)

 • Gilmour93
  *

  To kyselo je moc kyselé, stůl je moc hranatý a talíře moc kulaté aneb vyvolejte konflikt a dostanete více zaplaceno, protože lidé přesně po tomhle touží.. V klidu si počkám na finálový týden, kdy bude v pátek posledním hostitelem ve svém florentském bytě Hannibal Lecter a naservíruje čtyřem zbylým omámeným soutěžícím jejich neužívaná mozková centra studu a soudnosti - pěkně s podušenými žampióny, brusinkovým paté a s vynikajícím Campolongo di Torbe ročník 88. Při té božské baště z vlastní otevřené lebky je pak zcela jistě ani nenapadne vznést připomínku k drobné pavučince, s níž si pohrává průvan u doktorovy kuchyňské garnýže..(24.5.2011)

 • Bebacek
  ****

  Unikátní přehlídka křupanů a pseudointelektuálů, navíc s buranským komentářem moderátorů Vydry a Bouškové. Tohle je prostě lepší než Superstar, ideální relaxační vymývaní mozku po náročném dni.(29.3.2010)

 • Rogue
  ****

  ježiš, to je tak strašně skvělé! Modrá uklidňuje, mám ráda knihy, především encyklopedie a největší osobní vztah mám ke dvoum květinám. Bakety, vánoční kaktus po babičce a geniálně tupý Vydra a chytračící Boušková. Miluju vítací sestřihy. Myslím, že se na to nedokážu nedívat. Neberu to osobně, že bych byla blbá, protože to já vim, že nejsem.(3.4.2010)

 • Ded@M@tes
  ****

  Příjemná změna oproti jiným kuchařským pořadům. Souboje mezi kuchaři z jejich domovů. / Viděné epizody cca *74.dílů / ( Hodnocení: 7/10 )(22.6.2012)

 • Ainy
  ****

  hvězdičku ubírám za tu nutnost být vlezlý ... nelíbí se mi to .... kdo se chce přihlásit musí ukázat byt a někteří soutěžící neznají meze. Jinak se mi pořad líbí, je o vaření, člověk si může vybrat dobrý kuchařský tip a může pochytit nějakou dobrou radu :-)(8.8.2012)

 • hellstruck
  **

  Pokud se chcete někomu prohrabovat v šuplících a zadarmo se dobře najíst (dobře je přehnané slovo, protože nikdy nevíte, kdy Vaši protivníci vytáhnout esa z rukávu v podobě konzervy ..)tak směle do toho. Já bych si to raději nechala ujít.(29.11.2011)

 • Faustka
  ***

  Už se perou!? Už se perou?! Ještě ne. A tak čekám a čekám. A přitom čumim a čumim a čumim. A zatím si generální ředitel skupiny Prima mne spokojeně ruce. Zapadám do jeho tabulek typického konzumenta zábavně-vzdělávacího pořadu.(18.6.2013)

 • castor
  ***

  Unikátní vymývání mozků, z kterého se stává tak trochu droga, která diváka sjede podle atraktivnosti složení pětice soutěžících. Nejlepší jsou ti knedlo-vepřo-zelo typy, co spálí i obyčejný řízek a druhým pomlouvají chuťovou nevyváženost nějaké delikatesy. Na Primu velmi slušný nápad, který až tak moc neurazí.. tomuhle odpad nelze dát!!(31.5.2010)

 • MM_Ramone
  odpad!

  Na Slovensku už dávnejšie vysiela tento formát TV Markíza pod názvom "Bez servítky". Ide presne o to isté, takže vlastne len skopírujem časť komentára, ktorým som sa ku tomuto projektu vyjadril: Ďaľšia podradná televízna relácia o varení. No tento krát je to naozaj niečo výnimočne stupidné. Kuchárska reality show, v ktorej sa navzájom hostia piati trapkovia z prostého ľudu, ktorí sú ochotní šaškovať pred kamerou. Následne hodnotia jeden druhého. Niečo otrasné. Odpad!(24.3.2010)

 • paascha
  odpad!

  Neuvěřitelné peklo, které je tu a tam korunováno nějakým mimořádným zjevem z řad nejstrašnějších kreatur. Nejvíc mě na tom, krom neuvěřitelného množství variací na hovězí polévku a kuře s broskví, baví povinná zábava, kterou musí hostitel zabavit hosty. Nejlepší byl asi amatérský režisér, který s hovady točil film na handycam a tvářil se u toho jako Pišta z Hrací hory:-)) Odpad dávám za neskutečně odporný výkon Vydry s Bouškovou, které nemám rád a tady je nesnáším. Hýk wow(30.6.2011)

 • A_FISH
  ****

  polívka mi chutnala dobře, ale krabí jídlo to nejim ...to pudu někam na bagetu ....(9.8.2010)

 • Phobia
  **

  Znáte ty situace, kdy k vám přijde na oběd (večeři) squadra lidí, které pořádně neznáte - třeba rodina snoubenky/snoubence? Posadíte je ke svátečnímu stolu, nikdo neví o čem mluvit, tak je z toho trapné mlčení, trapné úsměvy, trapné šmejdění po vašem bytě a trapné plkání o hovnu. Mezi vší tou trapností pobíháte vy se snahou zalíbit se, křečovitě vytaženými koutky a vyceněnými zuby, kladete na stůl pochutiny a víte, že vám budou pokrytecky pochváleny, ale v duchu si návštěva bude říkat: "Blivajz!" A teď si představte, že by do téhle "idylky" někdo dotáhnul kameru a celou tu nezáživnou trapnost natáčel. Přidejte si k tomu výhru 25 táců a máte nový pořad TV PRIMA "Prostřeno!" Skutečně zoufalé, nekoukatelné, iritující a jedinou hvězdičku dávám z lítosti k protagonistům... i když oni za tu trapárnu berou peníze, tak jim to asi stojí za to utrpení. Vydržela jsem do předkrmu, víc po mě nemůžete žádat. 15% EDIT 2011: Dnes jsem zvládla pořad sledovat, dokud hostitelka nepředepsala jako zábavný poobědový program karaoke, hodnocení zvyšuji na 20-- ať nežeru - 21%! EDIT 2013: Už jsem několik dílů vydržela celých, asi mi měkne mozek - na důkaz tohoto faktu přihazuju hvězdičku! 33%(2.3.2010)

 • Jacinda
  ***

  Takovejch kreténů se těžko sejde pod jednou střechou víc. Opravdu reálně jsem uvažovala, že se do tohoto pořadu přihlásím. Ovšem představa lidí, kteří si jen stěžují a naschvál hodnotí jídlo i stolování záporně mě od toho odrazuje. I kdybyste jim totiž dali zlatý servis a upekli srnce na pomerančích, dostanete 1 bod...takže se spíš bavím tou lidskou primitivností(8.9.2011)

 • hippyman
  **

  na "VIP" epizody s tzv. "celebritami" se dá celkem bezbolestně koukat, obecně to jako bydlo-jídlo inspirace taky není špatný... ještě tak změnit dramaturgii, atmosféra standardních dílů je mi silně nepříjemná... no není to nic moc žrádlo a nemůžu říct, že bych si to sám dobrovolně zapnul, ale nechá se u toho vydržet... občas... což se o spoustě dalších NASERvírovaných realityšou říct nedá. 40%(8.8.2012)

 • kulyk
  *

  Tak buď jsme opravdu národ dutých kebulí, nebo platí teze, že se do televizních estrád hlásí přednostně nižší vrstva planktonu. A není rozhodující, zda si před kamery zaskočí přivydělat k popelařině, nebo demonstrovat dekadentní nevkus zbohatlíka. Nikdo mi totiž nenamluví, že zde jde především o kulinářské umění. Voayérské oblézání soukromých prostor žranec čvaňhajícího zoufalce mluví za vše. Zajímala by mě velikost onoho drobku z koláče, který si poctivě zapisuje recepisy a neprská pouze odsuzující věty na adresu soutěžících maminek, týnek, staromládenců a gayů. Já to tedy nejsem. Hodnotit mohu pouze z hlediska samce, který své partnerce dopřává několikrát týdně až trapnou volnost v manipulaci s ovladačem. Jako úlitbu zase ona toleruje mou tendenci dabovat ústřední postavy vlastními, příhodnými texty, od čehož však překvapivě ustupuji. Přes mé vulgarismy totiž zaniká lidová moudrost, distribuovaná Vydří rodinkou, což - a to snad uznáte - je škoda. Ony poetické bláboly, které snad sepisuje sám Alby Reichel, hutně dotvářejí atmosféru amatérského dokumentu na téma kretenismus v české společnosti. Hvězdu dávám za fakt, že mohu každý všední večer pokřikovat na svou milující rákosku že je PROTŘENO. Dělám to cestou z hajzlu.(24.5.2012)

 • Hrabka
  ****

  Mylně jsem se domníval, že tento pořad, který sleduje Cejny s Hříbečkem moc rád, bude jen dalším českým trapáckým pořadem. Ale opak je pravdou a nyní se i já se svým miláčkem Leninkou nemůžeme tohoto pořadu nabažit. Vadí mi jen bodovací systém a urychlené vyhlašování vítěze. Ale jinak se jedná o zajímavý pořad a myslím si, že vaření v něm není tím nejzajímavějším prvkem.(20.1.2012)

 • Momo_desu
  **

  Bez tých trápnych hraných komentárov by to bolo lepšie...(12.10.2012)

 • playboxguest
  ****

  Na to, jak plivu po většině současné televizní tvorby, musím říct, že se při shlédnutí několika posledních dílů hodně dobře bavím a navíc žrádýlko, na to já nedám dopustit. Spolu s Vylomeninama asi to nejlepší, co se v oblasti českých tv show s obsazením z lidu v telce nachází. Jen z komentátorské dvojice bolí hlava a panenky zažívaj pěkné otáčky. Další mínusové body ještě za první pětiminutovku, prohlídku bytů a dodatečnou zábavu, to mi přijde tak nějak zbytečné. Ač přiznávám, prvních patnáct minut nesleduju, nebaví mě sledovat vaření a naturálie jako spíš nátury českých strávníků. A jak diskuze na FB a jinde potvrzují, že na to chování co týden kdekdo nemá nervy, stejně se na další díl podívají taky. Aby ne, je to potutelná prča (a za tu jdu o hvězdu vejš). 70%(19.3.2014)

 • M.E.J.L.A.
  ****

  Guilty pleasure.(29.3.2010)

 • Ruut
  ****

  Já si dám radši tu baKetu, než jíst tohle. Aneb povedená psychologická sonda do lidských duší.(31.8.2010)

 • gilmore_girl
  ****

  Prijde mi to jako zajimavy napad. Alespon je to neco jineho nez klasicke porady o vareni, ktere uz nemuzu ani videt! Moderatori teda nic moc, ale jinak clovek rad nakoukne do domacnosti a kucharskeho umu nekoho jineho. A jestli se pri tom ucastnici citi trapne, to mi vubec nevadi :).(2.3.2010)

 • LION-MR.T
  ***

  Jako televizní pořad se mi líbí,ale raději bych vypnul zvuk,protože poslouchat trapné poznámky Bouškové a Vydry je jako si dřít prdel a šmrkgel papír. Jejich poznámky jsou buď čteny ze scénáře psané blbé puberťačky a nebo někoho,kdo nemá smysl pro styl a humor a doma se mu nevede. Ti dva to fakt kazí,kdyby dokázali komentovat dění okolo,ale oni jen řeknou něco ve stylu. "Hm to vypadá dobře." "Ta vařit umí." Škoda,protože nápad je dobrej,ikdyž kdoví z čeho tohle byl odvar.(1.7.2010)

 • a.kopecka
  ****

  Pravidelná dávka nevkusu a buranství.(28.12.2011)

 • WANDRWALL
  *

  Ale tak pokud to má sledovanost, tak proč takové pořady nedělat? Lidi chtějí zábavu, sami si ji vytvářejí, ještě se zdokonalují ve vaření a ukážou v telce. Co tohle píšu, tak je zde 3 380 hodnocení. To už má jasnou vypovídající hodnotu o tom, že tolik uživatelů ví, o čem pořad je a občas na něj koukli.(27.9.2011)

 • salahadin
  odpad!

  Ačkoli nejsem zásadně pravidelný divák, několik okamžiků této buranské stupidity mi neuniklo, takže jsem se uvolil celému světu sdělit svůj názor na tento výkal psa baskervillského. Za prvé, já si vážím jídla a to prosím i neodborně uvařeného, tudíž bych si nedovolil křivit xicht nad talířem. To, jak hodnotí někteří trapní ledvinokamenní paskřivci, se přesně trefilo do vkusu dnešní hnusné rozežrané a jídlem plýtvající doby/světadílu. Pakliže v dnešní době existují místa, kde skutečně lidé nemají co jíst, u nás se ohrnuje nos. A já trpím averzí ku všem, kteří mají hubu plnou "Mě to nechutná!, Ta rýže je převařená, sejra málo uleželej, chleba nedopečenej", atd. Že si prolezou barák skrz naskrz jako červotoči proužkovaní záchodovou mísu nevyjímaje, to je taky gól. Vyvolení hadr. A k tomu komentář Bouškové a Vydry a je vymalováno, páchnoucí konzumní průjem teče, jen to mlaská... To jsem si zas jednou zkazil večer, kurva drát.....!!! (pardon, ale ulevilo se mi:-)(7.10.2011)

 • swamp
  ****

  Je to prakticky jediná chvíle dne, kdy sleduji televizi. Já totiž v té době večeřím a bavím se těmi individui. :D A někdy tam je dokonce někdo, kdo vařit umí - a já, jakožto labužník, to ocením. :)(16.1.2012)

 • Sonnery
  *****

  Nejvýstižnější ukázka sloganu "blb dostal moc"... Blb dostal padesátiminutový prostor v televizi a musí světu ukázat, že vařit, mluvit, stolovat a strkat žrádlo vkusně do huby umí jedině on. Miluju, když blb neví, že je blb, tím získává sebedůvěru a chce se před kamerama vytáhnout. No a k tomu vždycky nějaká ta žrasovní ňaminečka - tuhle raketa se sejrem z kopce Motombo v Ugandě, támhle "Výstavní gratinovaný steak se zlatým měsícem podávaný na dřevě", což je normální flákota na oleji s vařeným bramborem. Úsměvný(9.9.2011)

 • Hromino
  ****

  Druhé Ano, šéfe! se z toho Primě nepodařilo udělat ani omylem... nicméně to na fajnové dívání je, čas se u toho zabít dá relativně dobře... a někdy se člověk prostě pobaví :)(9.3.2010)

 • tukomaster
  **

  Párkrát se na to podívat a zasmát se těm lidem, jinak je to samozřejmě další hrůza projekt od primy...(29.1.2011)

 • boshke
  odpad!

  Viz verbal... 0%(11.3.2013)

 • Rocky62
  odpad!

  Vyžraná bába, co uvaří buřty k tomu jako dezert suchej makovec a rozbrečí se když jí tento ''raut'' není pochválen.. promiňte, ale takovému pořadu opravdu nemohu dát ani jednu *, opravdu ne. Bylo mi z trapnosti toho pořadu do pláče.(10.9.2010)

 • Allien.9
  ****

  Snad jediná snesitelná reality-show, ve které se (díky bohu) méně kecá a více vaří.(2.4.2011)

 • Beastmaster4
  ***

  Aneb jak ukázat své hnízdečko celému národu.....Další bezduchá soutěž ukazující, kam jsou schopni lidé zajít pro pár babek. No ale jako každý zvídavý člověk se rád podívám, když jde o životy druhých.(15.7.2011)

 • Lenny.M
  ****

  Skvělý pořad, který u nás doma pravidelně hraje, tudíž zasáhl i mě. Baví mě, až na ty komentáře Vydry opravdu dobrá zábava. EDIT: Od 22.9.2011 s tímto pořadem končím, čumět na arogantní lidi můžu i jinde.....(20.1.2011)

 • Snorlax
  odpad!

  Prima vystihla, že Češi jsou šmíráci, kteří rádi jedí. A tak proč jim neposkytnout obé v jednom pořadu? Výsledkem je pořad, ve kterém je vaření až tak zhruba na osmdesáté koleji. O soutěžení v něm také nejde, protože hodnocení by snad ani nemohlo být více neobjektivní. Takže zbývá pouze sledovat vzorky jednotlivých odchylek od psychického zdraví. A dobře se bavit na účet individuí, která si pro vidinu nevysoké výhry nechají pročesat byt podlahy po strop, investují peníze, čas a úsilí do vaření svých oblíbených jídel, aby záhy zjistili, že zvěřinový guláš servírují veganovi, který je alergický na lepek, leč přesto se rozhodl hupsnout na čtyři večeře na slepo. A k tomu všemu žvaní Vydra s Bouškovou takové ptákoviny, že tím musí urážet i inteligenci retardovaných jedinců.(23.6.2012)

 • iamek
  ***

  Nerozhoduje tam ani kdo jak umí vařit, ale sympatie k druhým.(9.6.2010)

 • Crocuta
  **

  DaViD´82, igi B., verbal - všichni máte doslova a do písmene pravdu, ale lidi zlatí, vždyť je to všechno tak třeskutě zábavné - lidská malost, trapnost a ubohost v té nejčistší formě a v balení k tomu šitém na míru - úplně stejně debilním jako účinkující :D. Jeden z mých nejoblíbenějších guilty pleasure pořadů.(8.3.2014)

 • slatkac
  *****

  Babicovy dobroty trochu jinak.(24.6.2011)

 • S.Quentin QUALE
  odpad!

  Není nad to jít k cizýmu člověkovi na večeřu za účelem fuckingu. Co víc, podělit se o tom s celým národem. Zajímavostí je jistě i to, že se jedná o kouzelný pořad. Onehdá jsem slyšel dva důchodce diskutovat o obsahu dílu z předchozího dne. Jeden druhému barvitě vysvětloval, jak jeden z účastníků to měl výborný, jak to bylo parádně dochucený, no a jak ta druhá kráva to měla hnusný, že se to nedalo žrat!!! Jelikož nepředpokládám, že již existuje technologie na zprostřednování chuťových vjemů pomocí TV, jsem přesvedčený, že tento pořad je kouzelný.....v tom, jak dělat z lidí dementy....Odpad jak vyšitej!(11.10.2014)

 • triatlet
  **

  Za Luciin recept 100%, ale za formát pořadu, který místo postupu při vaření šmíruje srovnatelně s Vyvolenými, hraničí s odpadem. Záleží, jaký tým soutěžících vidíte. Poprvé jsem koukal v říjnu 2010 na partu kolem Lucie a ta se navzájem celkem podporovala. Podruhé v listopadu 2010 jsem viděl partu trotlů, kteří si pomlouvali kulinářství a nakonec dali 8 bodů z deseti. Navíc komentář Václava Vydry a Jany Bouškové je takový nemastný neslaný. Snaha tvůrců okořenit nějakou peckou (kolaps soutěžící) se mi zajídá.(13.11.2010)

 • heyda
  *****

  Asi se mi budete smát, ale tohle si opravdu užívám. Hlavně ten týden s tou cigaňou neměl chybu. Dokonce i komentář Vydry s Bouškovou se mi líbí. A tak teda nebudu nějak šetřit na hvězdičkách a dám maxximum, ale rozhodně chápu lidi, kteří suveréně dají odpad, protože každému přece chutná něco jiného, ne?(15.3.2010)

 • duklak2
  ***

  "Ukliďte a všechno vyčistěte, přijdou hosté a budete soutěžit o 40 litrů". Vadí mi, že interiéry domácností některých soutěžících působí až moc uměle. Chtěl bych to vidět reálněji. Myslím tím, že by mě prostě zajímalo, jestli by tam tak měli uklizeno, když by nevěděli, že má někdo přijít:) Dále obdivuji hezké byty, nebo zrekonstruované domy. A pak že lidi nemaj prachy:) Škoda, že pořad "Prostřeno" vidím jen půl hodiny (i když občas na netu zhlédnu díl celý), protože pak přepínám na seriál "Ulici". Jen občas mě nějaký díl opravdu nadchne, jako se to stalo např. dne 8. 11. 2011. Upoutala mě slečna, která se na první pohled nezdá. Když vařila, tak se neskutečně klepala a byla nervózní. Vypadala jako úplné neviňátko a šokem bylo, když u ní hosté objevili šuplík plný robertků, čemuž se všichni divili:) Nebo díl vysílaný dne 22. 2. 2012 kde vařila mladá holka Veronika, která sice vypadala, jako když pořád spí, ale skvěle vařila. Tím chci říci, že zde v tomto pořadu hodně záleží na tom, jací lidé soutěží. Hodnocení proto průměrné. Jinak ale dobrý nápad zrealizovat tento počin. Myslím, že přesně tento typ pořadu na našich obrazovkách chyběl.(23.2.2012)

 • SeBig
  ****

  Hodně zábavný pořad.. komentátoři jsou vtipní i někteří soutěžíci a někdy se i něco přiučim o vaření.(18.4.2013)

 • MikeCool
  **

  TV-pořad (Soutěž / Reality show). Abych řekl upřímně, je stupidní a režijně nalajnovaná soutěž, ale této soutěže se zúčastnil můj švagr Ondřej Kunst a odvysílání jeho epizody už to pro mě není tak podprůměrná záležitost. | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 45% (2*) |(21.10.2013)

 • Kothy
  ***

  5 lidí soutěží každý týden o 25 000. Vyhrává ten, kdo získá od svých kolegů nejvíc bodů. Teoreticky ten, co měl nejlepší jídlo a zábavu. Ovšem ne vždy to tak je. Lidi si tam občas dělají naschvály. Mezi soutěžícími probíhají úmyslné hádky za údajným zvýšením sledovanosti...(19.2.2013)

 • kingik
  **

  Komerční televize nemůžou pořád donekonečna omílat stejné filmy dokola, tak se rozhodly zaplácnout díru tímhle tv reality "shitem". Obdivuji, že autor tohoto pořadu třeba ráno vstane a jde ho za pár minut zrealizovat a později ve střižně si připadá jako Spielberg. 40%(25.3.2010)

 • ivishka
  **

  Hodně šokující pro mě bylo,že lidé co mají co dočinění s tímto pořadem - dle tvrdění lidí,které v tomto pořadu byli - údajně zdržují natáčení tak,že některá jídla vystydnou, nebo ztratí na hodnotě .Proto hodnotící často kritizují jeho teplotu apod. Co se týče některých "černých ovcí" pořadu,které prudí a celou tu dobu co je sledujeme mají s něčím problém tak jsou to jen figurky v rukách produkčních a podobných pitomců. Jako celek se člověk rád podívá jak deb*lní lidé ve vašem okolí žijí a co za deb*lních 25 táců řeknou a udělají cokoliv.(3.7.2012)

 • Katullka
  *

  Neuvěřitelná oddychovka...(5.8.2010)

 • Terka.K
  ***

  Nejsem nějáká velká fanynka seriálu prostřeno,ale když nemám co dělat tak se na to mrknu.. neni to nejšpatnější,ale rozhodně to nesleduju normálně.(12.5.2011)

 • Mononoke.
  *

  Stupidity Čápů s mákem to nedosahuje, ale těsně jí šlape na paty. Předkrm salátek z nepravého kraba, pórková polévka s magi (nevadí že pórek půlka osazenstva nejí, kdyžtak je ještě dotlačíte baketou), jako hlavní chod halušky s lečem (ano i toho jsme se dočkali) a třešničkou na dortu pak bude velmi originální zmrzlinový dezert z Lídlu s oschlou jahůdkou. A za tu snahu ani nevyhrajete, protože vám nepřející a zakomplexovaní spoluhráči burani z Buranova napálí nízký počet bodů. No není ten život nespravedlivý?(4.9.2010)

 • prome
  odpad!

  Hodnocení se vztahuje ke dvěma dílům. Ti lidi, co se v těch dílech vyskytli, by si víceméně zasloužili facku. Tolik blbých keců za takovou chvíli jsem už nějakou dobu neslyšel. A ty jejich tzv. "hodnocení". Škoda slov. Doufám, že už nikdy nebudu tomuto odpadu vystaven. Před tím jsem měl ještě nějakou náladu, ale toto mi ji srazilo na bod mrazu.(1.4.2011)

 • BoPo
  **

  Normálny človek by sa tam nikdy neprihlásil. Veď kto by si pustil tlupu úplne cudzích ľudí do spálne? A koho by bavilo počúvať trapné pripomienky na každú pič*vinu v teple vlastného domova? Od Prostřeno nečakajte niečo netradičné na jedlo. Keď už sa tam nejaký gurmán prihlási, tak chce logicky vyhrať a nebude riskovať, že by jeho súperi žerúci celý život párky, kura, rybu jedine z konzervy, zemiaky na jeden spôsob skolabovali pri vybočení z konzumnej rutiny. Dobre sa pozerá na toto strápňovanie pochybných existencií pred celým národom, ale vidieť 754 x po sebe kuřecí vývar, řízek a dezert z piškotů je naozaj SM.(25.1.2014)

 • Caelos
  odpad!

  Fuj.(27.11.2014)

 • McClane
  **

  já bych je asi všechny zabil...(9.5.2010)

 • ConanVJ
  odpad!

  Hrozná hovadina. Vydra s Bouškovou jsou trapný a rádoby vtipný, že už to víc být nemůže. Zrovna teď dávaj díl s rádoby českýma celebritama a ta slepice Dolinová jak se předvádí, to je demence. Další z pořadů, který by si mohli odpustit....... 0%(17.5.2014)

 • Vančura
  *

  Výborně vymyšlený formát, v podání TV Prima ovšem pro mě v podstatě nekoukatelný. Výčet věcí, které mě na PROSTŘENO k uzoufání iritují, by byl nekonečný. Buranský komentář Vydry a Bouškové (kteří navíc omílají z 90% pořád to samé dokola, bože! po pár dílech by to člověk mohl říkat místo nich, protože už přesně ví, co kde budou říkat). Prznění češtiny řadou děsivých slov a obratů ("šmějděníčko šmejdění" asi nejděsivější příklad). Scénář, který soutěžící nutí do stupidních a nucených aktivit, aby se vůbec zaplnila relativně dlouhá stopáž jednoho dílu (stupidní "úkoly týdne", nevtipné "zábavy", idiotské předvídání ostatních, kde asi bude aktuální hostitel bydlet a co bude vařit...). To nejhorší je ovšem reklamní a bulvární balast, do něhož je cely pořad po krk utopen (nekonečný proud reklam před pořadem, v průběhu i po něm - na internetu je to ještě horší a na Prima Play se na to kvůli neustálým reklamním pauzám nedá v podstatě koukat, o pravděpodobném výskytu product placementu nemluvě) - o všemožných exotech v pořadu s oblibou píše bulvár, který ze soutěžících dělá (nepochybně s důkladnou podporou primáckého PR oddělení) rychlokvaškové podřadné "celebrity" na jedno použití, kterým se všichni vysmějou, aby po nich za týden neštěkl pes (virální životnost některých videí je ovšem pozoruhodná). Příšerné je i to, že člověk při sledování ani nemá jistotu, co vše soutěžícím předepisuje scénář (respektive do čeho jsou nuceni smlouvou) - všichni se zde chovají tak příšerně nepřirozeně, až to bije do očí. Och, člověk samozřejmě ví, že princip tohoto pořadu je vystaven na tom, ztrapnit každý týden hrstku zoufalců, kteří ze sebe v televizi udělají naprosté idioty kvůli směšné výhře 50 000, ale stejně se pořád nemůže ubránit údivu z toho, že se pořád najde dostetek jedinců bez špetky soudnosti, kterým toto nedochází a kteří se tam stále hrnou. Považuji za ironiii osudu, že vedle pořadů zkušených profesionálů (typu Pohlereichovo "TEĎ VAŘÍ ŠEF!" ), kterých aktuálně běží v telce hne několik, vyznívají směšné gastronomické pokusy "amatérských kuchtíků" v PROSTŘENO jako nevtipná fraška, která je skoro k pláči. Ne vážně, člověku se chce těch lidí skoro litovat kvůli tomu, jak neumí vařit a kde bydlí (och bože, nikdy by mě nenapadlo, že když budu bydlet v pronajaté špeluňce s komunistickým nábytkem v Horní Dolní, že si budu domů zvát televizi). Je mi na zvracení z toho, co tento pořad dělá z lidí a co se v něm ukazuje.(29.3.2015)

 • Stanislaus
  **

  Ale tak dá se na to koukat. Není to sice žádný odvar prvotřídního pořadu, ale zase na druhou stranu se u toho nenudím. A jako jiným, tak i mě dost vadí mluvené (infantilní!!!) slovo Vydry a Bouškové, protože by to i bez toho mohlo existovat. Zkrátka smysluplný pořad, který se hodí na zaplácnutí nudy, ale nemusím ho vidět díl za dílem.(15.6.2010)

 • SexyAjinka
  **

  Docela by mě to i bavilo nebýt toho neskutečně trapného komentáře od Vydry a Bouškové. Oni si snad nevidí do huby. No a na tomto pořadu mě spíš než vaření zajímá chování a socializace lidí.(12.4.2011)

 • Caszidy
  ***

  Vcelku zajímavý formát pořadu, který povětšinou "zabije" parta naprostých exotů. Když se ovšem sejde snesitelné panoptikum, tak se Prostřeno! sledovat dá.(31.10.2011)

 • Genero
  *****

  Tak dnešní gurmánské orgie bych hodnotil vcelku pozitivně, paní Eržika byla pozorná hostitelka. Bohužel Blitky mořského vlka s arašídovou pomazánkou jsem nemohl okusit, protože mám na luštěniny od útlého dětství alergii. Naopak Sobolí prdel nadívaná ondatřími čuráčky v bešamelové omáčce byla krmě par excellence. Rovněž zábava se zapalováním větrů se mi zdála milá a vkusná a báječně jsem se při ní po celodenním popojíždění hovnocucem odreagoval. Takže podtrženo sečteno, paní Eržika ode mě dostane za dnešní večer zcela zaslouženě pět bodů.(12.1.2012)

 • Džany
  ***

  Více znepokojující než Big Brother. Bezpochyby funguje lépe spíše po komediální (aniž by to bylo zamýšleno, naopak ty úmyslné vtípky Vydry a Bouškové jsou na tom nejtrapnější) stránce než jako 'soutěžní pořad'.(23.7.2011)

 • zipper111
  odpad!

  Mr*ka!!! , na to se může koukat doopravdy jen ichtyl s mozkem kreténa, to je taková sračka, až to není... kurva, pak se člověk nemůže divit že je naše ze mě ve sračkách, když takovýdle PRIMITIVOVÉ poskládaj 3/4 populace ČR.... fuck!(20.12.2011)

 • villon17
  ***

  V tenhle čas mám přesně náladu na televizi, svačinku, a tak co jinýho se hodí víc, než si v kuchyni zapnout televizku a nadlábnout se u Prostřeno! Je sranda vidět, jak se někdo snaží se tvářit mile před cizíma lidma, chválit je za jejich jídlo, i když si stejně jenom přeje, aby něco zkazili. Hlavně musí bejt všechno domácí:D.(23.2.2011)

 • Kryton
  *

  Amatéři točí amatéry co amatérsky vaří pro amatéry.(7.3.2011)

 • Magyar

  Dnes jsem se dozvěděla, co je to Brno.(6.2.2012)

 • selfesteem
  odpad!

  Naprosto souhlasím s komentářem uživatele Vančury!!! A sama přidávám, že podobně jako u Výměny manželek, mě nebaví sledovat trápení lidí. A že je to někdy od tvůrců pořadu řádná podpásovka. Když u stolu sedí čtyři "normální" lidé a jeden totální kokot, který buď má spoustu řečí, nebo je to špindíra a akorát všechny otravuje, a to nejen jídlem. Obdivuju lidi, co do toho vůbec jdou, protože to není jen pořad o jídle, ale i o (opět jako všude) nějaké té nepříjemné "třešince" na dortu, ať už v podobě "úkolu týdne" nebo vůbec o složení účastníků této soutěže.(3.9.2015)

 • Handle
  ****

  Nemáte co dělat takhle kolem 18,00 hod.? Tento pořad je pro nudné podvečery jako dělaný - takže občas proč ne, vůbec to není špatné...(5.4.2010)

 • Ouwen
  ***

  Tyvole Vydra a Boušková, mají teda zkurveně debilní kecy.(3.8.2010)

 • aluna
  **

  Tímhle pořadem prošla celá plejáda normálních buranů, který mi byli daleko sympatičtější než ty rádoby intelektuální znalkyně (a znalci) všech gurmánských vychytávek, protože si na nic nehráli. Parádní komentáře Vydry a jeho drahé polovičky, který se do oněch pseudointelektuálů strefovali nejvíc. Jen ten občasnej pláč zhrzených balíků, co ve vší svý dobrotě a naivitě zjistili, že svět je plnej hnusnejch, zlejch lidí a všechno je jen o penězích, ukazovat nemuseli. O typicky realityshowovským šmejdění po bytě ani nemluvě. Odreagovávačka.(1.9.2010)

 • Herr_Flick
  **

  Další zcela nepůvodní pořad, který reflektuje propast mezi námi a západem. Tahle show je zajímavá spíše lidmi, jejich zázemím a vzájemnou interakcí, než kulinářstvím :-)(10.5.2011)

 • rikitiki
  **

  Show o tom, jak si pozveš hosty, nabídneš jim jídlo a oni tě pomluví.(13.11.2011)

 • reqiuem
  odpad!

  Prostřeno pro diváka naprosto otupělýho stereotypem života. Možná na podobný věci budu koukat taky za 50 let, ale co 20-ti letý lidi, co v tom vystupujou a filozoficky přemítaj nad kuřetem alá bažant?? Nezbývá, než se s lítostí vysmrkat do jejich ručně pletenýho ubrusu.(29.12.2011)

 • argenson
  **

  Bez šťavnatého komentáře dvojice Boušková-Vydra by to nemělo šťávu. Přiznávám, že Prostřeno dotváří kolorit mých podvečerů. S úžasnejma sociologickejma sondama. Typu, kdy slečna chce podávat kachní prsa a na kachně nepozná, kde má prsa. To mě ba!:-)(17.2.2012)

 • CrownThomas
  **

  Nic zásadního v tom nevidím!(10.4.2012)

 • nervoznideda
  odpad!

  máma to sleduje, tento týden jsem se po dlouhé době chtěl dozvědět o co vlastně jde, tak takovou snůšku návisti nenávisti zášti a nepřejícnosti jsem neviděl, asi je to v nás, jsem rád že mám svou filmotéku a nemusím čumět na toto zvěrstvo, lituji lidi co musí jenom čumět na televizi . mám puštěný film http://www.csfd.cz/film/18290-alexandruv-ragtime-band/ jinak na televizi moc nekoukám denně si pouštím 2-3 filmy, zdraví Vás chudáky spokojený nervózní důchodce deda :-)dal bych i bod za recepty, ale dívat se na hodinový pořad s 10´reklamou to je opravdu ztráta času:-)(20.2.2015)

 • 6thSun
  ***

  Obyčejný lidi tady mají možnost říct do kamery JAK JIM CHUTNALO JÍDLO a většina z nich si těch svejch 15 minut slávy zatraceně užívá, neboť věděj, že je to s největší pravděpodobností naposled, kdy můžou bejt V TELEVIZI důležitý. Takže pokora stranou, dobře, horší je, když jejich kulinářský umění stojí za pendrek, takže se tím zároveň trochu ztrapňujou, což je ale zase to, co mě na tom nejvíc baví. Šmejdění po domácnostech komentovat nebudu, to je bulvárně hnusný a odporný.(12.9.2010)

 • blackrain
  ****

  Nesleduju pořad úplně pravidelně. Takže díly s celebritami mi unikly a to je možná škoda. Bylo by zajímavé nahlédnout do kuchyně známým osobnostem, ale s obyčejnými lidmi je také sranda. Zvlášť, když se tam objeví nějaký exot (Milan, "dáma s baketou" apod.). Já nepotřebuju cizím lidem šmírovat po bytě, i když to je součástí tohoto pořadu. Mě zajímá, co jsou lidé schopni uvařit a jestli se jim to povede i naservírovat na prostřený stůl. U komentů Václava Vydry a jeho drahé polovičky Jany Bouškové se i zasměju. Kolikrát se jim povede strefit přimo do černého.(27.8.2010)

 • MartinezZ
  *

  Beru v potaz pouze a jen případné nápady na recepty. Ve všech ostatních ohledech jde z mého pohledu o naprostou sra*ku, kombinovanou s "jakoby-reality" show. Že mají lidi nutkání tahat někoho do bytu i s kamerou, osvětlovačem a zvukařem, jejich věc, ale ty kecy okolo, to je *bleh*. Třešničkou na dortu jsou naprosto nevtipné, trapné, hloupé a místy až "napřesdržku" zbytečné komentáře Vydry a Bouškové. Nechápu, jak jim TV může platit za to, že jsou sprostí, vulgární a nevkusní. ~ Nápad tak nemusí být špatný, ale zpracování je katastrofální.(28.10.2011)

 • Big Bear
  odpad!

  Pojďte budem šmejdit !!! Aha, on to je ale pořad o vaření.... hmmm - a o tom to je. Divák tohoto pořadu ani tak moc nechce vědět jak se dělá bešamel. Ten chce z křesla obýváku čmuchat někomu doma, šmejdit na zahradě, v kuchyni... No a když se spálí hostiteli guláš, supr - tím lépe. Ale to jídlo jde až za tím. Krásně se to ukazuje na případu těch, co si hosty pozvou do vypůjčeného bytu či domku... To jsou pak kecy! Ale o tom vlastně reality Tv je. Pro mně je to ale - odpad(7.2.2013)

 • Toj
  ****

  Vážně... On ten formát není uplně debilní... Vydra a Boušková si sice zaslouží nějaký zvláštní krutý trest za jejich komentář "obyčejným lidem".. Ale nejedná se o velkolepou estrádu.. Naopak.. Je to skromný a civilní, na pomlouvání a intrikování není čas a tak je tu jen místo pro bezprostřednost... Občas se objeví lidé, kteří dělají skutečně zajímavá jídla a občas je dělají i dobře.. Sociologická sonda do gastronomické gramotnosti národa... Aneb místo, kde střetává Babica i Polreich.(3.9.2010)

 • hous.enka
  ***

  Vicemene beckovy porad. Jenze! Lidi z davu (vetsinou nechtene) skvele pobavi a jsem zvedava, kdo se v pondeli objevi. Proste je to zvrhle, ale mne se tenhle porad libi. "Prosmejdit dum, ochutnat jidlo, zdrbnout protihrace" :)(7.6.2011)

 • consuela1
  **

  Účastníky této soutěže jsou (až na světlé výjimky) lidé s rozhledem od česneku k cibuli, kteří suroviny na své lukulské hody nakupují v LIDlu!!! Následně se pobaví předváděním zvířátek, či humornými maskami. Mně osobně tak nakonec nejvíc rozesměje vkusné zařazení reklamy na prostředek proti plísním na nehtech, včetně detailních záběrů postižených nehtů, uprostřed pořadu o jídle :-)(10.7.2011)

 • Rosalinda
  odpad!

  "V cibulačce mi vadila cibule..." Já z toho pláču dojetím a nemám slov. Nebo že by to bylo tou cibulí?(11.11.2011)

 • Korbitch
  odpad!

  Někam přijdou, nažerou se, maj blbý plky a tak pořád dokola. Jo a ještě jim tam občas po jídle obsadí záchod :-DDD Nechápu, jak tv prima může uvést Ano, šéfe a zároveň takovýto paskvil. Kde navíc musíte poslouchat velice rádoby vtipné poznámky a stejně se dozvíte houby s octem.(26.3.2010)

 • Praxis
  ***

  S chutí si u toho dávám vždycky oběd. Někdy se sejde opravdu zajímavá sestava potrhlých průměrných Čechů :D(3.6.2011)

 • lamps
  ****

  Výborná věc! Jasný důkaz toho, jak jsou lidé pitomí a falešní. Hlava nehlava pomlouvají snahu člověka připravit a naplánovat co nejpříjemnější večer, jen aby byli v televizi zajímaví a po udělení špatné známky měli blíže k vysněným penězům. Já kdybych se do toho dostal, tak bych se celej tejden jen cpal, olizoval se až za ušima a všem rozházel desítky, protože lidé si na jejich menu dávají opravdu záležet a už z televize je vidět, jak musí být to jídlo vynikající. Jenže ona se tam přihlásí tamhle paní Lenka, která nejí zmrzlinu, nejí polévky, nejí zeleninu, nemá ráda omáčky... Navrch každé jídlo moudře pomluví a s úsměvem udělí 4. A takhle to chodí pořád dokola. Vůbec nejlepší je, když ostatním účastníkům hned po prvním večeru "nesedne" charakter chudáka Dáši a celý tejden se po ní vozí. Přitom ona je z nich naprosto nejsympatičtější, jediná oceňuje snahu ostatních a nehledá chyby na vzhledu, vybavení bytu nebu zvyků soupeřů. Jako pořad o vaření je to blbost, ale jako telenovela lidské závisti a přetvářky je to perfektní.(6.2.2012)

 • TommyLeeJape
  **

  Ještěže se to nikdy nebude vysílat někde v zahraničí, protože jestli z nás měli v Evropě srandu, když jsme si vozily konzervy do Chorvatska, tak po tomto nahlédnutí do českých domácností by jsme do zmiňované země asi ani nebyli vpuštěni (neříkám, že jsme největší burani z celé Evropy, bohužel Prostřeno to říká a to dost nahlas). Na druhou stranu je to někdy vážně docela sranda, pak se ale ozve Vydra s Bouškovou a potěš pánbůh. Mimochodem sloh, který tady ze sebe vypotil verbal, klobouk dolů, protože to opravdu krásně shrnuje celý pořad. A vůbec kašlu na ten komentář, jdu radši na baketu a vy jděte třeba...(13.3.2012)

 • ABLABLABLA
  odpad!

  Tak tohle nechápu. České Prostřeno! teda absolutně nemusím, hnusí se mi to už jen tím, jak se soutěžící neustále srážejí, ale přesto to má 51%, za to slovenské Bez servítky, které mi přijde o hodně lepší, zvláště díly s celebritami, má jen 28%. Zajímavé. A hlavně to se neříká "mafin" ale "mufin" a baketa je věčná.(26.6.2011)

 • Attta
  *

  Po nových dílech musím ubrat na hodnocení hlavně kvůli stále větším idiotům, co se tam stále častěji hlásí a maří tak vcelku zajimavé komentátorské duo a vcelku pohodový pořad.(15.5.2012)

 • Petroff
  *

  Viděl jsem přes polovinu jednoho dílu tohoto pořadu a skvěle se bavil. Jde o koncept jako dělanej pro náš tupej národ. Civilisti maj doma televizní štáb ("Mámo, nekoukej furt do tý kamery, ať se ti to nepřipálí!" "Táto, to sis nemoh' vzít ty míň vytahaný tepláky - ty pro sváteční příležitosti?!"), takže ukliděj, děcka schovaj k babičce, zahrajou spokojenou, šťastnou rodinku, a hned po zaklapnutí dveří za "rejžou", začnou bejt nerózní, co tomu řeknou asi Novákovi odnaproti, až je uviděj v televizi. "Nedej bože, abysme vyhráli, mámo, víš jak nám budou závidět?!" 15 minut slávy fakt může vážně vypadat všelijak. Krom toho, koho, do hajzlu, furt zajímá nějaký vaření? Jsem zvědavej, kdy u nás bude reality show o masturbaci ve sprše a o stylech utírání si prdele po použití hajzlu!!(16.8.2010)

 • lekr
  ****

  Další výborná kuchařská show! Vydra s Bouškovou mě výjimečně neiritují, soutěžící jsou zábavní a jídla vypadají fakt chutně! Většinou.....(24.11.2011)

 • FFilipCZ
  ***

  V.I.P. Prostřeno se ještě jakž takž dá, ale co kolikrát vidím v tom Prostřenu od 18:00, nad tím mi zůstává rozum stát.(18.1.2013)

 • L_O_U_S
  *

  Neskutečně otravná relace. Jestli ještě jednou uslyším Bouškovou s Vydrou říkat, že "začíná páteční Prostřeno!", tak se do pořadu přihlásím sám a hostům naservíruju hlavy obou těchhle žertýřů. (880.)(29.12.2013)

 • maverick10
  *

  Porad, ktery nema absolutne co nabidnout. Nekonecne zvatlani o nicem a o tom, co kdo ma rad k jidlu a co ne, tedy taky o nicem. Koho to dopr... zajima, ze Aneta nema rada korenene jidlo, ze Rudolf miluje rudolfky a Bozene nefunguje mixer. Mnohem duchaplnejsi konverzaci jsem slysel na sjezdu hluchonemych komentatoru sportovnich prenosu. A proto si na sve prijdou predevsim kriticti smiracky curamedani, kteri jsou uplne paf z toho ze vidi jak to vypada v obydlich ostatnich lidi.(25.3.2011)

 • Aelita
  ****

  Geniální skloubení toho, co většinu lidí v běžném životě zajímá nejvíce: kdo, s kým, kde, jak, co, za kolik, proč. Ještě jedno potvrzení lidového postřehu - společné jídlo a hlavně pití sbližuje lidi nejrychleji. Plus jedna parafráze: Řekni mi, co jíš, a já ti řeknu, kdo jsi. ___ Jediným minusem tohoto pořadu je to, že ještě víc ukotvuje lidi v jejích tradičním lidském životě, vnímání a uvažování, je-li to minus.(19.7.2011)

 • Gee.Rocks
  ***

  Pořad je moc fajn. V. Vydra a J. Boušková tomu dávají vtipný ráz svými komentáři, ovšem některý díl je skvělý, jiný díl je hrozný. Záleží vždy na soutěžících, někteří jsou taková katastrofa až to bolí. Nejvíc mě štvou lidi, kteří frfňají. když jdu do takové soutěže, tak to mám snít, i kdybych se z toho měla poblít.(10.12.2011)

 • Tommassi3
  odpad!

  Nezlobte se na mě, ale tenhle pseudopořad o vaření jinak ani hovnotit nemůžu.. Pomineme-li moji profesní zainteresovanost, nevím, co mě uráží víc.. Samotná naprosto křupanská hlavní myšlenka nebo ubohé rádoby vtipné neustále se opakující doprovodné komentáře typu "šmejděníčko, šmejděníčko, šmejdění.." upocených zlatokopů Vydry a Bouškové, z nichž se jednomu opravdu obrací žaludek, přičemž právě oni vám zaručí jednu jedinou jistotu tohoto veledíla, a to že se rozhodně neposerete, smíchy !! To už by bylo na jednoho příliš mnoho zaměstnaných otvorů !! ;) Nicméně jeden si tak začne patřičně vážit jiného mistra bonmotů, prezidenta Zemana, ty jeho totiž sice mnohdy páchnou senilitou a becherovkou, navíc ho omlouvá ta viróza, ale nikdy nevkusným kreténismem ukázkového českého burana !! Když Vás někdo pozve na večeři, přijdete s úmyslem se mu vysmívat, jak žije, bydlí, jak si hraje na kuchaře bez jediného náznaku sebereflexe ?? Přijdete s úmyslem ho co nejvíc urazit a s vkusným timingem vypotit poučnou kuchařskou poznámku, po níž každý profesionál vztekle brousí nože?? Tato odporná nestravitelná zhovadilá reality show bez špetky elementární lidské slušnosti mě natolik irituje, že za ta léta, co ho TV Břečka - Prima neustále tlačí do vysílaní, nejsem schopen pochopit, jak neskutečně velkou má sledovanost.. Navíc každá další epizoda téhle zrůdnosti jen potvrzuje, že ta přidaná hodnota v podobě jakési úchylně bizarní sociologické sondy se zde vlastně jen naprosto nechtěně vyskytla..(10.5.2012)

 • NinonL
  **

  Děsí mně díly s "celebritami", jinak hodnotím jako lehký podprůměr. Trochu trapné bývá, když se soutěžící chlubí tím, co si mohou dovolit a co doma mají. Nebo ti, co se chlubí tím, co si dovolit nemohou a doma nemají. Také jejich spory a nenávistné konfrontace bývají podivné, ačkoli zřejmě právě na tom tvůrci pořadu stavějí. Bohužel.(17.8.2012)

 • Iks
  ***

  50%. Přiklonil jsem se ale ke třem, protože to opět vynáší "reality show" nad úroveň stoky. Jen jedna výtka, poslední je na tom vždycky nejlíp - už ví co komu chutná...(15.3.2010)

 • Lolita
  **

  Úžasná přehlídka nejrůznějších existencí a patlalů.(6.2.2012)

 • kinghome
  ***

  Mě to baví. Nevim proč a nevim jak, ale koukat jak se tam ty lidi maj rádi, když jsou spolu a na kameru řeknou jak to bylo všechno hnusný a ten co tu večeři dělal vypadá jak pytel hoven. To mě nikdy neomrzí. A možná jednou za 100 dílů uvidíte někoho kdo opravdu umí vařit. A to se vyplatí.(3.4.2013)

 • Colonist
  **

  Většinou se jim tam hlásí pěkní exoti. Určitě bych si k sobě domů pozval někoho, kdo mi tam proleze skříně, vyválí se mi v posteli a při hodnocení jídla se bude tvářit, že tomu rozumí minimálně jako Pohlreich...Pořád jen čekám na to, kdy se tam sejde pětice, z nichž bude každý chtít urputně vyhrát, a tak si budou celý týden dávat navzájem jednobodové hodnocení...(2.7.2010)

 • TomikZlesa
  odpad!

  Prosráno! (TV odpad)(4.11.2010)

 • gabin(a)
  ***

  Chodím domů z práce před šestou a hladová, takže si vezmu něco k jídlu (nejradši škvarky, tmavý chleba a bílé víno) a v klidu se bavím touhle spíš sociologickou sondou než kulinářským pořadem. A musím říct, že z tohoto pohledu mě to vcelku baví, ty různé lidské vzorky: chlubilové, co Vás zavedou až na záchod, intrikánky (když intrikuje chlap, je to ještě trapnější), lidi, co nejí skoro nic (cibuli, ryby, zeleninu apod.), dobromyslné babičky nebo ty, co si na ně hrají a pak pomlouvají o sto šest, závistivci i opravdoví labužníci. Nejradši mám ovšem šikovné mladé lidi, co udělají něco opravdu dobrého, hezky prostřou, všechno čistě a rychle, nepomlouvají a ještě jsou vtipní jako tuhle mladinký Lukáš bydlící na policejní stanici, který si ze svých hostů pěkně vystřelil a nakonec vyhrál. Nejraději ale vzpomínám na paní, která svým mudrlantům naservírovala vylepšené konzervy a všichni jsme se bavili, jak to ti chytráci rozebírali...Po prozrazení to někteří i ustáli a dali 10! Ovšem na variaci Prostřeno s "celebritami" Čápi s mákem jsem se dívat nedokázala. Aktualizace 30.5.2012: Už to nesleduju, už je těch křiklavě barevných stěn a různých více či méně namyšlených lůzrů chlubících se svým často fakt nevkusným bydlením a chabým kuchařským uměním na mě moc. Nejvíc mi ale vadí přístup "hráčů": jídlo dobrý, hostitel pozorný, zábava dobrá, ale chci vyhrát, takže dám 4 body. Ty se v začátcích pořadu nedávaly ani těm největším neumětelům! Vydra s Bouškovou už taky vyčpěli, jejich nábytek dobytek šmějdění už mi otvíralo kudlu v kapse....(9.11.2011)

 • Anrie
  **

  Abych vysvětlila ty dvě hvězdičky. Jednu dávám kvůli pohledu na to jídlo a tu druhou za jeden dobrý recept na buchtu, který jsem stihla obkoukat a který se doma ujmul. Jinak opravdu nechápu ten nápad, vodit si domů cizí lidi, kteří vám sní jídlo (na kterém jste se nadřeli a zaplatili na něj suroviny), které jim nakonec stejně nechutná. A za největší hovadinu považuji to procházení bytu!! Jako nevím co to je za vychování, dívat se do šuplíků, skříní atd. a přehrabovat se tam ve věcech!! Fuj...(1.7.2012)

 • mr.kliky
  **

  hodnocení jídel mi v mnoha případech připomíná mýho oblíbenýho gastrokritika trautenberka a jeho "to kyselo je moc kyselý, ten bramborák je moc bramborovej".. přiznám se že určitá část mého já to sleduje docela ráda, hlavně pokud je casting bohatý na sebestředný hovada/krávy.(29.12.2012)

 • Hennes
  **

  Trochu o vaření, ale víc o lidské povaze a o tom jak se kdo umí či neumí chovat ve společnosti. Ty časté intriky a pomluvy nejsou jen kvůli té finanční výhře. Často mi připadá, že soutěžící se přihlásí kvůli možné kritice vaření či bydlení svých soupeřů, než aby předvedli kulinářské umění.(8.6.2011)

 • forsythia
  odpad!

  Nemám ve zvyku komentovat televizní pořady, ale tohle si nemůžu odpustit. Čas od času se u vysílání tohoto skvostu nachomýtnu a probudí to ve mně takovou smršť hlubokých myšlenek, že se o ně musím podělit. Dlouho jsem váhala s hodnocením. Tenhle pořad musí dostat buď za 5, nebo odpad. Je to jen otázka úhlu pohledu. On je to totiž možná rafinovaný a geniální tah, jak odhalit nebetyčnou blbost obecného lidu českého, anebo... ehm... není. Abyste rozuměli, já se už v první třídě základní školy bavila tím, že jsem svým bližním radila hovadiny a oni to po mně poslušně zopakovali, což dalo krásně vyniknout jejich blbosti. A posléze mi byli ochotni zbaštit i to "jéé promiň, já jsem se spletla." Možná si řeknete, že je to trochu cynické, samoúčelné a zlé. Ano, asi je. A stejně, jako jsem se tehdy bavila blbostí svých spolužáků, se dnes bavím blbostí soutěžících v podobných pořadech. Ne však moc často, to by zase byla nuda. A kdo z vás je bez hříchu, první hoď kamenem! Nakonec budu muset dát sebekriticky ten odpad, protože takto zvrhlý smysl pro humor nelze hodnotit jinak!(8.2.2012)

 • LiborGondek
  **

  Na pravidelné koukání to asi není, ale jednou za čas proč ne. Když nic jiného, můžete si napsat například nový recept. :D(31.3.2012)

 • DCmaniak
  *

  Nápad je to zajímavý, ale už napoprvé mi bylo jasné, že tohle bude sotva pořad o hodnotě vaření a umu ametérských kuchařek a kuchařů. Co mě dostalo hned na začátku, tak byl průzkum domu hostitele, proč proboha v kulinářské show mají potřebu ukazovat, kam si kdo schovává spodky? Mě osobně by taková sonda do osobních věcí hodně vadila. Při hodnocení jídel na konci pořadu mi stejně přijde, že strávníci hodnotí podle sympatizace s hostitelem, protože některé jejich kecy jsou opravdu až trapné. Samé "málo slané" a "moc slané", "málo propečené", "moc tuhé"... Jedna hvězda za stupidní chování některých lidí, které je až směšné. Ani Václav Vydra s Janou Bouškovou nejsou vtipní, asi jsou pokaždé stejně znechuceni jako já :D:D:D.(31.7.2013)

 • Karlas
  **

  Prostřeno je, až na pár výjimek, klasickou konfliktní podívanou stavící na střetech a ponižování lidí. Hlavně že se společnost baví na trápení bloumajících nešťastníků co do sebe často sekají jako skupinka primitivů, ale tak je pořad nastaven. Jiná věc je ovšem část VIP Prostřeno, jenž hodnotím jako velmi vtipné a milé setkání osobností, které se sympaticky baví a nejsou pošpiněni záští a intrikováním.(22.9.2013)

 • Mefistofelle
  **

  Záměr pořadu není asi úplně špatnej a kdyby to mělo nějakou úroveň, docela ráda bych se na to dívala. Otázkou je, zda v typicky českém provedení to vůbec nějakou úroveň mít může. Když totiž do pořadu vyberou nevkusného burana, retardovanou rádoby-sexy mladici, afektovaného gaye a podobné figurky, nutně musí vzniknout nechtěná tragikomedie. Skutečně vařit přitom umí opravdu jen zlomek soutěžících. Svým způsobem může Prostřeno sloužit jako dokonalá exkurze do světa českých vařilek adorujících Mimibazar, takových těch "obyčejných českých lidiček" s bezmeznou touhou vidět se v televizi. Nechybí ani snaha uspokojit také typický český voyerismus v podobě šmejdění po bytě soutěžícího, nahlížení do jeho skříní, hodnocení vybavení kuchyně jakož celého bytu. A jejich přesvědčení, že jsou geniálními kuchtíky a dokonalými bytovými designery je ohromující. Velmi často je to nechtěně vtipné, docela jsem se místy zasmála a některé scénky jsou již legendární. Viz: https://www.youtube.com/watch?v=Bl8HeyupUsQ .(26.8.2014)

 • SOLOM.
  ***

  Pořady o vaření taky moc nemusím a nikdy nevidím víc jak jeden – tři díly za cca měsíc. Líbí se mi sledovat mentalitu některých rádoby kuchařů, kteří po celou dobu chválí jak je všechno „dobré a skvělé“ a když dojde na hodnocení tak dají malou známku. Taktizování je potřeba, ale taky na to musím mít (musím umět sám dobře vařit), abych si neudělal leda tak ostudu v televizi. Co se mi nelíbí vůbec je prohlídka bytu. Nejde ani tak o nakouknutí do všech pokojů, ale spíše lození do šuplíků – osahávání spodního prádla atd… (tohle mi už přijde pěkně trapné).(1.8.2011)

 • annihilation
  **

  Dobré recepty a debilní lidé. Pořad, co se pohybuje na velmi tenké hranici mezi trapnou reality show a dost zajímavých psychologickým náhledem na současnou českou populaci...(21.11.2012)

 • KajusaK
  ***

  Občas zábavné, občas ne. Klasika jak to bývá u reality.(7.4.2013)

 • COF_666
  odpad!

  Vydra je zoufale trapnej. A k obsahu - ty lidi sou občas fakt úplný prasata.(14.10.2010)

 • SgtPepper
  **

  Perfektní kulisa při psaní domácích úkolů. Co bych si počal bez "šmejdění" a Vydrova plkání?(5.4.2011)

 • Madlenka26
  ***

  Můj oblíbený pořad o vaření. Ty dvě chybějící* jsou za výběr některých soutěžících. Prvně bych je nechala složit zkoušky z etikety a pak je k tomu stolu pustila. Někteří jsou opravdu TOP výběr z kanálu Ale kdo by se na to pak díval že, kdyby byli všichni slušní? Jinak jsem několik receptů okusila , je to dobrá inspirace :)(2.6.2011)

 • ainny
  ***

  To je šílený pořad. Viděla jsem jenom pár dílů a zůstává mi rozum stát nad tím co jsou lidé schopni udělat pro peníze. Z představy, že mi někdo bude prolejzat byt a ještě to komentovat na kameru mám pupínky. O kritice jídla ani nemluvě, i když ta je tady na místě neb je to soutěž.. A ve finále ještě vymýšlet nějakou stupidní zábavu pro ostatní... P.S. Kvůli kamarádce jsem začala pořad sledovat pozorněji a přidala jsem dvě hvězdičky. Taková sonda do lidských povah se hned tak nevidí.(27.10.2011)

 • spitr
  ***

  Co dodat, kdo neviděl supertupou blondýnu Nikol, která měla z anatomie za 5???? http://www.youtube.com/watch?v=5K3t0WyBpmo Či Evu co chodí na ekonomku a nehraje o 20 miliardů http://www.youtube.com/watch?v=CeK0fUW85_I(20.9.2012)

 • morena.jea
  **

  Program je to dobrý - na dlhé zimné večery, prečo nie? Ale tie komentáre dua Vydra+Boušková sú nepríjemné na uši, moc hlasné, suché, nudné, nadbytočné, skrátka prekážajú. Zakaždým vo mne hrkne keď majú zase prejav. Preto dávam o hviezdičku menej.(27.6.2011)

 • DruidKarel
  **

  1060. hodnocení: Jeden člověk vaří, předvádí se a ostatní čtyři se mu zatím hrabou ve skříních a "šmejdí". Tohle nesnáším. Nápad je to ale dobrej, jen nesmíte vidět lidi jako kuchaře. Obvykle jsou to lidé, kteří prahnou po penězích a jsou schopni se pro ně nejen pohádat, ale znemožnit se před lidmi v televizi. Nikdy bych do toho nešel. 2* jsou maximem, protože Jana Boušková a její ukňouranej komentátorskej hlas mě nebaví a vždy, když ji slyším, mám chuť něco/někoho zakousnout. 2*(30.6.2011)

 • Lauri
  ****

  TOP10! Občas (skoro pořád) se sejde opravdu parta na nic, ale stejně mě baví, koukat se na ty výkony hostitelů..:)(15.12.2011)

 • Nihlathak
  odpad!

  Opět jeden čistej odpad. Sice se tam najdou individua jaxvině, která intrikujou a ofrňujou se nad vším ("Tak to nepozřu, to je tedy odporné"), ale když tam zrovna někoho takový není, je to ta nejnudnější nuda na světě.(15.3.2012)

 • Simpoch
  odpad!

  Jen další hřebíček do rakve všech reality show, se světlou výjimkou "Kdo přežije". Fakt vás to baví? Palec dolu.(18.4.2013)

 • Tuax
  ****

  Já se u toho bavím, většinu z jídel co soutěžící předvedli bych ani nechtěl jíst, ale je zajímavé sledovat jak se týden co týden vyvíjejí vztahy mezi soutěžicími. Jejich sebevědomí i jejich životní podmínky. I to je taková sonda do našeho národa. Rozhodně je to zajímavé, o to jídlo nakonec ani tolik nejde.(16.4.2010)

 • Ellise
  **

  Komentáře Vydry a Bouškové jsou místy tak trapné a nevhodné, že to podstatně snižuje moje hodnocení.(5.7.2010)

 • Brandon
  *

  "Lýdie je ježibaba, za to Veronika je jistě hodné děvče, co umí vařit....Jasně, babííí :-))"(6.7.2010)

 • dav110
  ***

  Prostřeno je jeden z nejzajímavějších pořadů na našich TV stanicích. Je to další reality show na našem televizním trhu a to i přesto že se tváří jako obyčejná amatérská kulinářská soutěž ve které by mělo jít jenom o vaření, popřípadě o ukázku precizního stolování. Kdyby šlo jen o vaření mohli by přece soutěžící při vaření, pečení nebo smažení natočit, na konci týdne je dostat do jednoho bytu kde by proběhla ochutnávka a podle ní by se vybral vítěz. Já jsem rád, že se autoři vydali trochu jiným směrem. Baví mě sledovat snahu hostitele, který se snaží zavděčit svým spoluhráčům a porotcům v jedné osobě. Baví mě jak hostitel musí obskakovat hosta, který ho štve tak, že by mu nejradši zapíchl vidličku do oka. Škoda jen, že v poslední době se hosté začali hádat. Možná to je zvláštní, ale mám radši když se schovávají za přetvářku.Když nejsou rozhádaní vedou totiž docela zajímavé dialogy (křečovité medové řeči). 65%(4.6.2011)

 • Helo
  ***

  Celkově vzato blbost, ale občas se tam vyskytnou opravdu zajímaví lidé, kteří z toho udělají velice zajímavou show... :)(18.7.2011)

 • chelseaman22
  *****

  Je to shit. Možná ten úplně největší na české scéně. Jak je možný, že to sledují statisíce blbců? A proč já jsem taky ten blbec?(15.1.2012)

 • Koryntos
  ****

  Podle mě v tomto pořadu je vaření, až na posledním místě, daleko lépe by se to mohlo rovnat sociologickému průzkumu českých domácností a sondě do psychologického nitra Čecháčků a krásné ukázce maloměšťáctví typu:,, Jupííí, máme lepší bydlení, než vy!!! No, já bych teda takhle bydlet nemohla, ale jinak vám tady bez respektu prohrabu šuplíky v ložnici. U předkrmu se na férovku zeptám na sexuální orientaci, jen aby řeč nestála. Navíc brambory jsou moc bramborovatý, kyselo je moc kyselý.“ Asi se všichni učili u mistra Trautenberka. V každém díle největší hnidopiši, dopadnou jako sedláci u Chlumce a i přesto se z toho další hnidopiši prostě nepoučí, že nemůžou vyhrát tím, že budou každého kritizovat a hrát si na největší gurmány, aby oni samotní pak předložili největší BLAF týdne. Já se u toho perfektně bavím, je to lepší než některé komedie. Nejvíce se mi líbilo prostřeno v Austrálii, protože tam byla znatelně rozdílná mentalita, než v klasických českých dílech.(27.3.2012)

 • Elrond88
  *

  25%, po dalším náhodně viděném dílu snižuji hodnocení ze ** na *; pořad Prostřeno doufá, že už ho neuvidím... a je to vzájemné(23.8.2012)

 • dvopet
  *

  Tím posledním důvodem, proč se dívat na Prostřeno, je vaření. Tento svými tvůrci bohužel nezamýšlený sociologický "dokument", pardon - soutěž, toho vypovídá o naší společnosti mnohé. Novější díly v roce 2014 navíc na začátku přinášejí opravdu pekelné "historické okénko" z míst natáčení.(31.10.2014)

 • Chen
  ***

  Komentáře herecké dvojice se mi tedy zrovna nezamlouvají (ne kvůli přednesu, ale kvůli obsahu), ale pořad jako takový je lákavý. Člověk by neřekl, jak si Češi dokáži hasit žáhu i na obyčejném jídle a jak se chytnou každé maličkosti, aby mohli zdrbnout někoho jiného. Když to jde, rád se podívám.(20.5.2010)

 • Danny F.
  **

  Ale tak mrknout jsem na to taky mrknul. 30%(5.7.2010)

 • Sfinkter
  ***

  Podvečerní oddychovka, při které se člověk potutelně baví nad občasnými kuchaři - exoty.(16.10.2010)

 • Laerry
  ***

  Díky mé spolubydlící na koleji jsem byla "donucena" sledovat v uplynulém školním roce Prostřeno! téměř každý den... a asi se to na mě dost silně podepsalo, protože mě to i celkem baví - některé díly (tedy soutěžící v nich) jsou vážně perly a člověk se dobře zasměje nad těma intrikama, co jsou schopni během pěti dnů vyprodukovat:-D(24.6.2011)

 • swe
  odpad!

  Dožer to!(6.1.2012)

 • vesper001
  odpad!

  Tak se mi podařilo definovat jednotku ubohosti: jedno Prostřeno. Na první pohled se tato spodina televizní zábavy tváří jako pořad o vaření, ve skutečnosti však nejde o jídlo, ale o uspokojení voyeurských choutek diváka, který nelační po receptech ani po pohledu na proces přípravy jídla, ale po pocitu nadřazenosti a uspokojení, že má hezčí byt, vybranější vkus a (tím pádem i) lepší život. Vrcholem blaha je pak situace, kdy se pečlivě nakomponovaná skupina účinkujících do krve pohádá nad svíčkovou se šesti. Tento způsob zábavy zdá se mi poněkud nešťastným.(24.1.2012)

 • RonaMidu
  ***

  občas se koukám,a přiznávám dobrovolně,že ne kvůli receptům,ale s trochu úchylným očekáváním,jak si tam u stolu budou lidi mazat med kolem huby,aby to vzápětí vedle v pokoji dementovali...někdo tomu říká strategie,já jinak :-) ...a taky aspoň vidím,kolik má národ lidí chytrých,fajnšmekrů,kulinářů a odborníků na slovo vzatých... vzít pořad jako zdroj inspirace k obědu na návštěvě - skvělý nápad (vyzkoušeno) :-D... jinak stran jídla,za to jsou ty hvězdy,za úděsné komentáře V.Vydry a J.Bouškové by to bylo přinejmenším mínus pět(5.2.2012)

 • Kadlík
  ****

  Neurážející. Sem tam se na to rád mrknu. Ta nevkusnost soutěžícich a jejich kritika mě fakt baví.(3.8.2012)

 • MrPierc
  odpad!

  Možná v jiné zemi by to fungovalo, ale tato česká nenávistná show o vaření je zcela unikátní. Všichni tam jsou odborníci přes jídlo a nikdo nejí nic horšího než křepelčí ovulace. Odpad lidského chování.(21.9.2012)

 • MJMilan
  ***

  Z původně celkem zábavného pořadu o vaření je teď jakási reality show Big Brother, který nezná bratra. Vybírají se kohouti, aby to bylo jakože zajímavé, že lidi bere, ale mě to spíš žere ... Někdo umí, někdo neumí, každý se přece snaží ... a taktizování? No dobře, jde o peníze, ale o co jde divákovi?(16.10.2012)

 • Samuel7
  ****

  Koukám na to, kdykoliv můžu (to bývá ale jen maximálně 2x týdně) a opravdu mě to baví! Skutečně zábavný a zajímavý pořad, který mě zaujal daleko více než tolik vychvalované ,,Ano, šéfe!". A kdykoliv se chci pobavit, podívám se na toto video http://www.youtube.com/watch?v=XJAz_E5Yx8Q ,účast paní Lídy zkrátka nemá a asi nebude mít obdoby :)(13.3.2010)

 • sallyann
  **

  Na to, že je teď v televizi kuchařský boom, není tenhle pořad zas tak špatný jako ostatní :)(3.7.2010)

 • LadyVader
  **

  Rozhodně tady nejsou všechny recepty špatný, něco bych určitě vyzkoušela. To ale nic nemění na tom, že je to celý docela freakshow :-)).(26.1.2011)

 • Cl3ricK
  ***

  Jeden z mála originálních pořadů TV Prima, na který se dá dívat. Kladem je určitě doba vysílání, protože v 18:00 většinou není na co koukat. Jediné, co mi tak je proti srsti je "šmejdění", protože není moc vhodné takhle lézt lidem do soukromí. Jinak opravdu koukatelné.(30.6.2011)

 • Kali4
  odpad!

  Tento pořad pouze příkladně dokumentuje fakt, že se televize od dob socialismu vůbec, ale vůbec nezměnila. Lidé potřebují něco, na co mohou po příšerném či nudném pracovním dni nadávat, a někoho, nad kým mohou ohrnovat nos a nad koho se mohou povyšovat. Jedná se vlastně svým způsobem o geniální formát pořadu, který za experiment a realitu vydává předem jasně nalinkovaný a do poslední věty promyšlený patvar, kterým se zavděčí většině národa a který ji pranic nestojí. „Tak, co nám o sobě povíte?“ „Inu, jsem ortodoxní vegan, jím pouze jídlo o teplotě 0 až 5 stupňů Celsia, mám panický strach ze špíny a nesnáším lidi.“ „Výborně, Vás berem.“ Za tento typ pořadu si můžeme jedině a pouze sami a jedná se o největší výsměch divákovi, na který jsem v poslední době narazil. Ještě mnohem horší než reality show.(18.7.2012)

 • WolfR
  **

  Zpočátku to byla příjemná oddechovka, kde šlo opravdu o vaření, teď už hnusná taktická fraška, 2 hvězdy.(13.8.2013)

 • sir-dave
  ***

  Nejsem pravidelný divák, občas při přepínání kanály a trochou času se na nějaký díl podívám. Nejde mi tady ani tak o vaření, jak o tu konfrontaci a intriky mezi soutěžící. Občas se najdou zajímavé hádky, občas někdo vyrukuje s dobrou zábavou. Jedna věc, která mi tady na tom přijde stupidní a už jen skrze toho by mě ani nenapadlo se do toho pořadu hlásit, je to tzv. "šmejděníčko", aby banda lidí procházela dům, nahlížela do pokojů co kde kdo dělá a zkoumala jak má moc utřený prach je moc.(19.11.2013)

 • svobik
  odpad!

  Dívám se kolem sebe a nestačím se divit, na tomhle pořadu mě totiž irituje úplně všechno. Znělkou počínaje, přes otravný Vydrův hlas a bachratými čtyřicátnicemi ládujicími se k prasknutí konče. Naprostá ubohost, jejíž záměr a účel nejspíš nikdy nepochopím.(18.11.2010)

 • Kosmik 1
  **

  Když nic jiného v TV zrovna neběží, tak je to docela dobrá kulisa. Jo a ta blondýna, která je i na Youtube, byla nejlepší. Hlavně jak pitvala kachnu, nebo co to bylo. A pak ji opařila vařící vodou z konvice, že ji rozmrazí. To byl úlet. :D 45%(2.8.2011)

 • Cejny
  ****

  Tuto kuchařskou soutěž sledujeme s Hříbečkem moc rádi. Některé díly jsou pěkně vypečené a vztahy mezi soutěžícími vyostřené. Jde o zajímavý pohled do českých domácností a kuchařským umění i neumění jejich pánů. V porovnání s ostatními je to ozhodně koukatelná reality show o vaření, doplněná o vkusné komentáře. 70 %(14.12.2011)

 • Krasus
  ****

  Geniální český nihilismus. Jasné 4 hvězdy.(4.10.2012)

 • Markussis
  odpad!

  Ubohost největšího kalibru. Jsem rád, že moji oblíbení uživatelé mají na toto povětšinou stejný názor. Jedná se na kazdý pád o sprostou reality show, kde se typicky česká maloměštácká mentalita, která se mimochodem díky naší turbulentní době rozšířila už snad do všech vrstev společnosti, násilím servíruje divákovi pod hlavičkou toho, jak je přeci takový stav normální. K tomu samozřejmě zdatně dopomáhá aktuální normalizační a bavičsky debilní komentář ústřední dvojice. O slušnou soutěž se nejedná v žádném případě. Nebudu se dál rozepisovat.(4.10.2013)

 • Pražák
  ***

  "Ty špagety jsou moc dlouhý." – "Cibuly nejim." – "A ta sůl je domácí?"(20.9.2014)

 • legatio

  Nelze hodnotit. Občas na to kouknu, ale spíš jen pro zasmání než abych obdivoval nějaké kuchařské umění.(18.3.2015)

 • antoninvezekmin
  ***

  Ještě cca před rokem bych nevěřil, že někdy v životě uvidím aspoň jeden celej díl... Stalo se tak :o). Občas se skutečně stane, že se na to podívám. Obzvlášť, když je tam nějakej pořádnej kokůtek nebo pořádna pičuryna :o). Zrovna tenhle tejden tam je to druhý... Ženská, jejíž kuchařské schopnosti jsou na úrovní asi tak jako Putinův zájem o celosvětový mír :o). A přesně kvůli těmhle lidem to má tu sledovanost. Líbí se mi na tom, že se divák podívá do městečka, kde účinkující bydlí, do bytu, ve kterým bydlí a nakonec i pod pokličku na plotně :o). Nebejt skvělých a místama i dost vtipných komentářů Vydry a tý ženský, stálo by to za prd. Z TV se na nás derou rozhodně větší kokotiny než-li Prostřeno. Tohle ještě ujde...(10.6.2015)

 • spikey1
  *****

  Pokud šéf Pohlreich poukazoval na to, jakými jsme prasaty při stolování v restauracích, Prostřeno poukazuje na drzost a prasáckost, kterou jsme schopni páchat ve vlastních domácnostech. Co je pro diváka a gurmána ještě objevnější a čemu je nutné čelit, je poznatek, že Češi nejsou ochotni se něčemu novému učit, něco nového zkoušet, nebo něco nového uznat. Souboj hostitelů je schopna vyhrát důchodkyně Zlata Kotlíková z Horní Dolní, která servíruje Svíčkovou se šesti a naopak gurmán představující svým hostům Carpaccio jako předkrm a Jehněčí kýtu jako hlavní chod, je udupán do země, protože to rozhodně nikdo jíst nehodlá. Jsem ohromně nadšený z toho, že Prima se pouští do nechtěné satiry na České stolovnictví, s někdy vlažnými a někdy dokonalými glosy od manželského dua Václava Vydry a Jany Bouškové. Velmi by mě zajímal pohled šéfa Pohlreicha. U mě bezkonkurečně za pět, ovšem asi pro jiné kvality než jaký je záměr autorů.(22.6.2010)

 • U.Tarare
  *

  Jako pořad o vaření je to otřes, ale zajímavé je sledovat, tu honbu lidí za vítězstvím. Většinou se dávají body od 8 do 10, ale v každém týdnu se najde nějaký trotl, co všechno pochválí a posléze ohodnotí minimálním počtem bodů, jen aby měl šanci na výhru. Tady se projevuje, jaký jsou lidi svině.(5.11.2010)

 • Honzíno
  **

  Jednu hvězdičku za to jídlo, na které, když ho zrovna nemůžu jíst, se rád alespoň podívám a člověk chytne semtam nějakou inspiraci. Jednu hvězdičku za lidi, kteří si rádi hrají i v televizi celkem zábavně na intelektuály. Je radost na ně pohledět, skoro až fetišistická.:) To jsou dvě hvězdičky. Komentář postavený na buranském hašteření manželů mě dráždil. Trochu mhouřím oči mým hodnocením i za to, že jeden díl udržel mou pozornost skoro po celou stopáž.(18.2.2011)

 • T-pack
  **

  Tenhle pořad je neuvěřitelné panoptikum obyvatel naší drahé republiky, který má všechny predispozice stát se odpadovou show. Naštěstí existuje pár faktorů, proč mu odpad nedám. Moderátoři Vydra a Boušková mě neodrazují a dokonce dokážou být na některých místech skoro skvělí. Sem tam si neodpoustí poznámku na adresu těch nejlepších zástupců českého národa a dokáže to být tak nekorektní, až mi z toho občas štěstím ukápne slina. Pak je to také perfektní umístění v programu Primy, protože posunout to byť jen o patnáct minut jinak, mohlo by dojít ke katastrofě. Posledním důvodem, proč je pořad vlastně snesitelný, je ono zvrácené potěšení sledovat v obrazovce spoluobčany, jejichž mentalita má možná stejnou frekvenci, ale jiný fázový posun a na které je zábavné dívat se v televizi, ale kterým bychom museli v přímém kontaktu asi pomuchlat nosy.(6.3.2011)

 • strelenaL
  ****

  Dobrý seriál na který nekoukám sice pravidelně, ale když se najde čas ráda se dívám.(13.11.2012)

 • Ev.D.
  odpad!

  Jestli je smysl filmu ,že Ti co nevařily pomlouvají jídlo těch co vařily a potom se ukáže ,že Ti co pomlouvají ty druhé mají to jídlo horší než Ti předtím, tak dost slabé!(28.12.2012)

 • Kmotr76
  **

  Sonda nejen do domácností, ale i duší obyčejných lidí. během týdne se krásně projeví povahy jednotlivých soutěžících. A o jídle (které se často jídlem ani nazvat nedá) ani nemluvě. Moderování je ale příšerné (ale na druhou stranu...jak tenhle pořad moderovat, aby to bylo originální?) Když je opravdu velká nuda, tak se to dá zkousnout.(2.7.2013)

 • wenca
  *

  Je to neskutečně trapný. Ale celkem rád se směju tragédům, takže to občas sleduju.(3.6.2014)

 • ghatos
  ***

  "Je to dost hloupý pořad. Zguji si navzájem vaří a divák je nucen sledovat jejich titěrné žabo-myší války. Korunu tomu nasazuji lidový vypravěči Vydra s Bouškovou. Jejich pokusy o vtipy v kombinaci s dylinskými komentáři posouvají Prostřeno! k poctivému odpadu"....tohle jsem napsal po dvou dílech, které jsem viděl. Dal jsem tomu ještě šanci a byl jsem příjemně překvapen. Některé show byly opravdu povedené. Kromě dobrých jídel se musí divák připravit i na některé protivné soutěžící - taková paní Zdena - to bylo něco! Vzhledem k tomu, co nabízí současná tv zábava je to lepší pořad. 59%.(12.3.2010)

 • SjamK
  *

  Nápad budiž, ale koho si do pořadu vybírají, to je katastrofa. Hlavně kritizovat a taktizovat, kritizovat a taktizovat. A když už se náhodou v soutěži objeví někdo rozumnější, okamžitě to od ostatních soutěžících natvrdo schytá. Ukázka typického čecháčkovství, kde nadhledu se zásadně nedostává. Blaf.(30.1.2011)

 • G..
  **

  Nejlepší je upřímnost všech, co tam vaří. "No dneska to bylo naprosto vynikající, tak skvěle jsem se už dlouho nenajedl. Dávám pět bodů."(23.6.2011)

 • giovanni3
  *

  Uvařím jídlo rozdám cizím lidem a pak si zajdu párkrát na jídlo sám... do toho dostanu kritiku, já udělám kritiku nějaká ta hádka a hle máme jednoho vítěze... prosté a nezábavné 1z5(5.7.2011)

 • Holubicqa
  ****

  Už když se v Německu objevilo Das Perfekte Dinner, nadšeně jsem to sledovala. Jak večeře obyčejných lidí, tak ty prominentní. A byla jsem příjemně překvapená, když se objevilo v České republice Prostřeno. Sice ho nemám moc možností sledovat, českou televizi tu jaksi nemám, ale občas, když je čas, podívám se na nějaké díly na internetu a baví mě to stejně jako to německé vysílání, ne-li ještě víc, protože přece jen, jsem Češka :)) A je vážně vtipné pozorovat především nafoukané paní a pány, jak schválně dávají menší počet bodů, jen aby to nevypadalo, že jim chutnalo.. Přitom to zbaštili na posezení :D(9.7.2011)

 • Brain-D
  *****

  Skvělá reality show o jídle, kdy se 5lidi seznámý skrz jídlo a své byty. Jinak i zábavný dabing pana Vydry a paní Bouškové.(5.8.2011)

 • Reverger
  odpad!

  Kreténi si pěkně přijdou k Vám do bejváku a už to začíná…Prolezou sem a tam Váš byt, zkritizujou, co můžou. Pak hovádka dostanou před držku žrádlo, který musej řádně a co nejinteligentněji zkritizovat….Pak to beztak někde tajně v koutě žerou, ale co bychom si nezahráli na kritiky, přece na nás mířej kamery… Nakopat je do prdele!(22.9.2011)

 • Naimad
  ***

  sociologický experiment(19.2.2012)

 • Muse
  odpad!

  Vydru nemůžu ani vystát, vaření mě nebaví a reality show nesnáším, neboť smutně zachycují pravdu, a sice nekonečnou lidskou demenci...(2.3.2012)

 • Casablanca
  ***

  Jsem jen člověk:-) Dodatek: Sedmá řada byla zlá... A ta osmá už je zoufalá!!!(7.4.2012)

 • Zemi11
  **

  Sám se cítím trapně za účinkující. Takhle šmejdit po bytě. Šmejdi! Není mi ten seriál příjemný. Mám pocit, že když ho občas zahlédnu, musím se cítit provinile. Přitom bych se celkem i díval. Myšlenku to má... Vydra s Bouškovou v komentáři připomínají Basikovou s Vladykou při Cestománii, jenže se jim zkrátka nedaří některé gagy tak dokonale vypointovat. A tak zajímavá hlasová variace vyzní do ztracena.(7.10.2012)

 • flawi.f
  ***

  Ona když se sejde parta, kde je buď naprostý idiot, 150kilová slečna, která "nic nejí", věčný rejpal nebo nějaký intrikán, tak musím nechat, že mě Prostřeno fakt baví. Jediné dvě věci, které trvale na tomto pořadu nenávidím, tak je šmejdění po bytě a pak komentáře Vydry a Bouškové.(29.10.2012)

 • H.Gordon
  ***

  Nejhorší to není, ale vadí mi, jak ze sebe lidi dělají něco, co nejsou. Nelíbí se mi jejich nespravedlivé hodnocení, (ovšem ne vždy), nicméně z velké části a jejich vyjadřování. Najednou jsou téměř ze všech snoby, a to mě štve. Nebavi mě to. Kdyby byli alespon trochu fér, bylo by to uplně o něčem jiném. Kdyby češi neustále nepodráželi ostatním nohy, tak by to bylo docela zajímavé. Škoda, děláme si to sami.(9.12.2012)

 • dennykr
  ****

  No ... je to žrádlo.(24.10.2013)

 • xrubesd
  *

  Víte, občas bych rád viděl, kolik mají někteří čeští herci na účtu. Jestli mají Vydra s manželkou tak málo, že musí podepsat doživotní smlouvu s Primou, že budou jako kok*ti moderovat tenhle kok*tskej pořad, tak je mi jich fakt líto. Stejně, jako je mi líto těch tlustých třicátnic, co si naivně myslí, že umí vařit, když je jejich matka naučila vývar z kostky, přihlásí se do této hovadiny a jsou schopny udělat cokoliv, aby vyhráli podělaných 25 tisíc nebo kolik. Pane bože, a půlka národa je při tom sleduje! Samozřejmě, samotný koncept není tak špatný, ALE...(5.12.2014)

 • bubun
  odpad!

  Musím svoje hodnocení změnit... Ano, zpočátku to byla celkem zábavná bizarnost a někteří soutěžící byli velmi... kuriozní, ale co je moc, to je moc. Viděla jsem o dost více dílů téhle demence, než bych chtěla, teď už jede asi XXXII.řada, a ty neustálé brutálně debilní rádoby lidové komentáře dua Vydra - Boušková vážně nedávám, a co víc, soutěžící si s nimi v ničem nezadají. Všichni jdou na ruku producentům nebo komu, takže i z lidí, kteří by eventuálně mohli být celkem normální se pod kouzelným pláštěm těch dvou zrůd stávají soudyvrhající, sebestředná hovada, vypouštějící z úst neskonale trapné kydy. To není pořad o vaření, ani o jídle. Ať je to, o čem chce, to, o čem to bylo nebo je, se vyčerpalo už v prvních dílech, takže není proč pokračovat. Fuj.(7.1.2015)

 • Gogen
  *

  obdivuju odvahu lidí, kteří i přes svojí "tupost" jso schopni prezentovat své kydy :-((2.3.2010)

 • I.AM.NOT
  **

  Voyerská záležitost aneb jak nahlédnout do soukromí normálních lidí. Kdyby nebylo v současné době pořadů o vaření přehršel hvězdičku bych přidal(20.3.2010)

 • sskrblik
  ***

  Myslím, že tahle reality show může ještě překvapit. Zajímavý nápad - to se musí uznat.(24.3.2010)

 • KangKun
  **

  Není to žádná sláva. Alespoň to není soutěž jako třeba SuperStar, kam se posílají zbytečně drahé SMS....(31.3.2010)

 • Holina
  odpad!

  Vepřoidní národ se nechává natáčet při přípravě a konzumaci kalorických bomb, u kterých si spokojeně máchají rypáky v omáčkách. No hnus ať se na mě nikdo nezlobí.(8.2.2011)

 • Kacula24
  ***

  Tak jako občas u toho večeříme no... a pěkně se bavíme u té lidské blbosti... cheesecake [čísček] a [ček káke](14.5.2011)

 • BluT
  *

  Ještě nedávno se mi to docela líbilo, ale nějakou zvláštní shodou náhod nemůžu najednou tenhle pořad ani vystát. Vydrův hlas mě trochu sere, ale to ani zdaleka není tak zlý, jako to co vlastně se spolu-moderátorkou povídá. Tak slaboduchý komentáře už jsem dlouho neslyšel. Navíc ty soutěžící jsou většinou 50 letý maminy od rodiny a k tomu přihoděj nějakýho mladýho týpka, aby se jako poměry vyrovnaly. Jenže kvůli tomu si ty soutěžící vůbec nerozuměj a retardovaně tam na sebe kvákaj a ve skrytu duše se nesnášej. A na to mě fakt nebaví koukat. Hodně hodně mě láká dát jednu hvězdu, díky tomu, že to je o jídle (takový pořady jsou většinou fajn), ale dneska budu zlej a nechám tomu odpad!. Sorráč, no. edit 28.1.2012: moje minulé hodnocení bylo možná trochu zaujaté a přísné, protože těsně před tím jsem viděl nějakej díl, kde byly tak neskutečně nesympatický ženský, že jsem měl chuť jim ty jejich názory narvat zpátky do krku společně s porcí jejich nechutnýho jídla, ale po pár dalších dílech uznávám, že ne všichni soutěžící jsou absolutně debilní a občas se na to dá i koukat. 20% edit 10.11.2012: Neplést s VIP prostřeno! To je kvalitativně úplně jinde. Známý osobnosti to pozvedávaj fakt hodně (osobně bych VIP díly hodnotil tak 60%). Nic to ale nemění na tom, že na běžný díl bych se už jen tak nepodíval.(17.10.2011)

 • ondrula
  odpad!

  Řekl bych, že tahla slátanina je opravdovou sračkou mezi kuchařskými show. Účastníci příliš vařit neumí a celou dobu se spíš soustředí na kritizovaní a buzerování ostatních účastníků soutěže. K očividné nízkorozpočtovosti ještě přispívá komentář Václava Vydry, jehož styl mi připomíná moderování pořadů pro děti anebo pro dementy.(17.10.2011)

 • Kudly4
  ****

  No a ? mě to prostě baví !(11.12.2011)

 • vitekpe
  **

  Po zhlednuti nekolika dilu se moje socialni paranoia opet prohloubila... :-)(31.12.2011)

 • Luciášek
  **

  Ty nudle jsou domácí? Ty jsi sama kupovala?(30.7.2012)

 • K4T4S
  *****

  Výtečný pořad nejen o vaření, kde se z obyčejných lidí, buranů, sedláků a namyšlených individuí stávají znalci a odborníci přes jídlo. Neskutečně vtipné, napínavé, nepředvídatelné a to i přesto, že je to vlastně furt to samé dokola. Dobře a jednoduše natočené, stříhané, na nic si nehrající, přitom mnohem víc ukazující a odhalující. Každopádně respekt před každým, kdo se tam odváží. A duo Vydra/Boušková jako komentátoři výteční, jejich "poloblbé", ironické, rýpavé, sofistikované poznámky se přesně hodí - skvělá práce autora těch jejich glos. _____ U VIP verze záleží na VIP, pokud se sejdou lidé jako DeCastelo, Pomeje, Gavrieli, Hanychová super má to aspoň šmrnc a něco navíc, než když je tam Kerndl, Maděrič, operní pěvkyně a Urbánková - pak je to příliš učesané a naoko slušné.(3.10.2012)

 • Devilian
  ***

  Hodnotím čistě jen ten masochistický požitek z toho, když sleduju epizody plné dementů a gastronomických prasat.(23.7.2014)

 • Všivák
  odpad!

  Místo toho, aby poděkovali za pohoštění, tak to takticky zkritizují, jak je to hnusný. V pořadu často vystupují zoufalí lidé, co si neváží jídla. Kterého je pro ně taky škoda. Když to někomu vyhovuje udělat ze sebe pro pár drobných idiota. Hroznej odpad.(18.5.2015)

 • B4TM4N
  **

  Program, kde čtyři až pět debilů mluví o něčem, čemu absolutně nerozumí. Vznikají tak explozivně komické situace, které ovšem zřejmě ani dramaturgové téhle show nechápou.(5.9.2010)

 • Roman Albach
  **

  Přiznám se bez mučení, že tuto soutěž (pokud jsem doma kolem šesté večer) sleduju a často mě baví. Dokonce jsem už i pár zajímavých receptů vyzkoušel a s výsledkem jsem byl spokojený. S kamarády jsme šli ještě dál. Vzájemně se zveme na oběd, na konci se hodnotíme (stejně jako v Prostřeno). Právě u nás probíhá II. řada. A pro velký úspěch plánujeme i III. :-) (6.10.2014) Tak toto platilo před více jak dvěma lety. Ten pořad měl už dávno skončit. Na začátku to bylo něco nového, z určitého pohledu zajímavého (sledovat chování jednotlivých soutěžících), ale po stovkách dílů je to už docela otravné ...(17.2.2011)

 • vegetol.mp
  ***

  Kdy už nás tvůrci přestanou mučit neustále opakovanou hudbou ze Scorseseho Taxikáře? Nic proti Prostřeno!, ale Bernard Herrmann se musí v hrobě obracet, kde všude tu jeho hudbu používají...(18.6.2011)

 • lili6
  ****

  Výborný nápad na pořad o prostých lidech, kteří chtějí ukázat své kulinářské umění. Opravdu takové krédo zastávala tato soutěž z počátku, kde šlo právě o vaření. V posledních dílech spíše než o vaření, jde o to, jak jinak zaujmout diváka. Televize Prima přehodnotila dějevou linii tohoto pořadu a přesunula jej od kulinářských zážitků k pořádné telenovele, kde na sebe lidé jen neustále křičí a uráží se. Chápu, že je nutné udělat nějak tuto soutěž zajímavou, aby se nestala tuctovou, ovšem měla by se stále tato soutěž držet vaření a ne pouze vybírat soutěžící na základě toho, jak jsou psychicky labilní. Jinak mám tuto soutěž velmi ráda a přeju jí hodně štěstí do budoucna!(5.8.2011)

 • anaticha
  *****

  Dobry na nudu i pobavení,akorát nechápu ty lidi co nic nežerou-tak proč tam lezou:D možná by si to zasloužilo červenou kostičku--:-))(30.10.2011)

 • Michelle75
  ****

  Sranda musí být a když se hlásí někdo do pořadu o vaření a nejí takové masenko a špěnátek, vařenou zeleninku nebo vývarek, tak nechápu co v takové soutěži pohledává, vlastně jo chápu, snaží se nás diváky pobavit a zároveň nám dát pocit normálnosti. A ta kritika při stolování, ano, když si jdu dát věčeři do pětihvězdičkového hotelu-předpokládá se, že etiketu stolování dobře znám, ale u nás doma na vesnici stačí, když je čisto, tak už lidi Dooost!(31.1.2012)

 • colapso
  *

  Pojďte se podívat na unikátní přehlídku tlustých,nezaměstnaných,případně žen na mateřské,jak se chtějí zadarmo nažrat a ještě vyhrát v nejoblíbenější kulinářské soutěži,pche.(2.8.2012)

 • XdanteX
  odpad!

  gastronacistická zábava plná odporných lidských existencí, pochybné kultůrní úrovně a zajímavých receptů. V momentech kdy "soutěžící" prolízali cizí byt, lezli do skříňí a sprostě komentovali výbavu obydlí za zády hostitele jsem si představoval ty momenty udělat tohle ta lůza u mě.........Pak bych strašně rád pořad "okořenil" nějakým tím napichováním zaživa na kůly, střelbou do kolen a podobnýma kratochvílema. Je mi zle(8.1.2014)

 • Greenpeacak
  ***

  Táto relácia je v rámci svojho žánra unikát a legenda!!!(10.3.2015)

 • bidja
  *

  * za ukázku perverznosti co se lidi nestydí do televize ukázat, to je zrcadlo jako bič.(25.3.2010)

 • naxicka
  *

  Sonda do blbosti národa českého.....Bohužel.(25.9.2010)

 • Ravi
  *

  Tenhle pořad ukazuje, jak jsme na tom bídně. Filmařsky a dramaturgicky z hlediska jednoho a jako lidé z hlediska druhého (handrkující se hosté, kteří si neustále vymýšlejí hovadiny, jen aby ospravedlnili svůj názor). Za nápad 20% = 1/5(23.11.2010)

 • Ollie235
  ***

  Ty komentáře by si Vydra s Bouškovou mohli odpustit, ale jinak se na to čas od času podívám rád. Nějaké recepty nadoma se tam taky dají okoukat a hodně rád sleduju taktizující soutěžící s krédem ,,dám soupeřům míň, abych za každou cenu vyhrál". Proti důchodcům obecně nic nemám, ale babičky s odporem ke zkoušení nových jídel, která nedejbože nikdy nejedly, se mi opravdu hnusí. VIP díly jsou ještě okořeněné většinou zajímavým prostředím a trochu to tak připomíná malou českou verzi amerického Cribs.(8.3.2011)

 • Raimok
  **

  Zatím jsem nesnesl ani jednoho člověka, co tam vařil. Viděl jsem ale asi jenom pět necelých dílů. Jinak je to dobrej nápad a věřím, že to spoustu lidí zaručeně pobaví. 41 %(23.6.2011)

 • Emzet
  **

  Nápad dobrý. Ať už z hlediska kuchařského, či z hlediska "sonda do hlubin českého národa", kteréžto často odhalí lecjaké zrůdnosti. Zároveň dávám Prostřeno plusové body za soundtrack (ať už melodie z Neverhoodu, Tales of the Unexpected či Wonderwall zahraná na trombón či kýho šlaka), ovšem vše sráží neuvěřitelně dementní komentáře Vydry a Bouškové, které jsou skutečně sterilní, bezduché a hlavně "bezpečné". A téměř zaručeně nevtipné, byť neúmyslně. Škoda, protože jinak by to byly hvězdy tři. Oproti Babicovi totiž působí tahle vymoženost jakoby ji točil Orson Welles.(25.8.2011)

 • Joann
  ***

  Zkrátila bych to tak na dvacet minu...co koupím, jaký mám menu, jak to vařím a jak to vypadá, případně jak to ostatním chutnalo....Ale ty nudné ,,co si myslím, že bude on vařit a z čeho asi bude krémová rajčatová polévka" by mohly vynechat...Komentáře moderátorů jsou příšerný :D...A to ,,šmejděníčko" by byl jeden z hlavních důvodů, co by mě od toho odradilo...Nevím, proč by si mi měl sakra někdo lehat do postele!!! Má se vařit a ne čumět po bytě...Závěrečná věta šmejdění, že ,,už mám hroznej hlad" je taky hrozně nepředvídatelně trapná!(15.2.2013)

 • VeverkaLesni
  odpad!

  Ztrapnovani lidi v primem prenosu. Odysea perverse a uchylnosti. Urcite dily sou fakt silene.(5.9.2014)

 • Wishkah
  ***

  Nakoukání do českých domácností je docela zábavné.(29.3.2010)

 • arcticsky
  odpad!

  Na podobné reality show mám konstantní názor: Autora zavřít až zčerná a protagonisty zavřít do klecových lůžek....Fakt nepřeháním.(28.4.2010)

 • Scytale
  ***

  Oceňuji nápad kuchařského klání pětice amatérských kuchařů, ale povinná kulturní vložka hostitele je humus stejně jako rádoby vtipné komentáře Vydry a Bouškové, takze 3* jsou maximum.(5.7.2010)

 • KatRi
  *

  Tenhle pořad může skvěle posloužit jako odstrašující ukázka toho, jací lidé v téhle zemi žijí a co vaří. To snad není ani divu, že jeden z nejúspěšnějších kuchařů je v této zemi Babica. Více než o vaření je však toto pořad o lidech, jejich způsobu bydlení, tady se totiž vařit nenaučíte a ani žádný zajímavý recept nepochytíte. Jen doufám, že ten, kdo to dělá, má z toho upřímnou zábavu a směje se naší české malosti a blbosti.(18.4.2011)

 • pasazovarevolta
  ****

  Babica každý den a tisíckrát jinak! Emoce s kečupem, zapečené s eidamem a posypané grilovacím kořením s trochou sociologického průzkumu na vrch. Guilty pleasure jako prase (pardon).(21.9.2011)

 • betyn
  *

  Opakovaný vtip není vtipem,respektive po stém dílu,obsahující totéž už mě to leze krkem a přestává to mít kouzlo (vtip).Nápad dobrý,lepší,ale stále pořad o vaření,kterých je na obrazovkách tisíce,nicméně tento je asi mezi všemi nejlepší a to proto,že se nejedná čistě o pořad o vaření,ale spíše o reality show,nýbrž soutěž.Pokud ale TV Prima něco nezmění,nezatraktivní,nejenže ztratí diváky,já budu nucen dát odpad,jelikož ‘‘mlít‘‘ pořád dokola to samé je nudné.(10.8.2012)

 • Paity
  ***

  Tři hvězdičky nedávám za pořad jako takový. Ten je samozřejmě odpudivý a stupidní. Ale nápad je geniální. Nebo si myslíte, že se na to nikdo v České republice vždy v podvečer nekouká?(19.11.2012)

 • TaanStari
  *

  Rovnou by se to mohlo jmenovat 5 vařících dementů, tohle si ani ten odpad nezaslouží.(5.2.2013)

 • J*A*M*A*L
  ****

  Vlastně, vůbec ne špatný pořád/soutěž. Mě tyhle pořady ani moc nevadí a prostřeno je fakt solidní pořad, lépe řečeno soutěž. Aby také ne, když to stále vysílají a zřejmě to má stále víc fanoušků. Jeden z těch mála českých pořadů, které se mi fakt líbily.(21.3.2013)

 • Jeremiah
  **

  Bohužel je to jeden z mála TV pořadů na který se koukáme společně z manželkou - jinak máme absolutně odlišný vkus. Mám rád ty díly, kde účastníci chtějí dokázat, že opravdu vařit umí / samozřejmě, že to ne vždy musí všem chutnat /, nabídnou lidem rodinné speciality, ale zároveň dokáží i ocenit povedené jídlo soupeře. Co mě zdvihá ze židle jsou účastníci / bohužel často z mladší generace / , kteří hned na začátku řeknou - " jdu si pro ty peníze, a jakým způsobem je získám mě nezajímá " . Ještě horší jsou ti, kteří řeknou, že taktizovat nebudou, ale celou dobu nic jiného nedělají / u nich by ani kuchař z Michelinskou hvězdičkou neměl šanci /. Co se týká velice často "rádo by" V.I.P. - NO COMENT - TI se pouze gratis zviditelní a shrábnou za to luxusní dovolenou - chudáci udření !!! I když musím ocenit, že dost z nich opravdu umí ! V poslední době mám čím dále větší dojem, že již nejde o vaření, ale o peníze.(25.3.2014)

 • Jello Biafra
  *

  Neschopný blbeček (či blbka), ktorý nevie rozoznať Zeler od Petržlenu varí pre ostatných poloretardovaných idiotov, ktorí ani nevedia vysloviť slovo Cheesecake. Stojí tento televízny brak vôbec za pozornosť? Hneď si odpoviem, že NE!!!!!! Už dlhú dobu pozorujem do akej žumpy sa prepadla úroveň (nielen) televíznej zábavy. Plno trapných reality show, kde sa hromada imbecilov pitvorí pred kamerou a ukazujú celému národu akí sú vymletí.(6.9.2014)

 • arexam
  *****

  Největší sbírka tragédů musí dostat plnou palbu.(9.6.2015)

 • PDcz
  ***

  Já chci další BAKETU!!!!!(15.3.2010)

 • Illy
  ****

  V gastronomii pracuji léta a tohle je nejzábavnější sitcom za poslední dobu :-))(28.4.2010)

 • rakovnik
  ****

  Pohoda a oddych, nahlédnutí pod pokličku, do kuchyní i ložnic obyčejných lidí (ty trapné díly s rádoby celebritami nepočítám), jídlo a intriky. Ano, když mám čas, rád se kouknu, o to více, že sám rád vařím. Navíc, podívejte se na program ostatních kanálů v 6 hodin večer. Jen nechápu, proč se tam cpou lidi, kteří spoustu věcí nejí a když je dostanou na talíř, dávají nízké hodnocení hostiteli, přestože chyba je na jejich straně - jo, já jsem zapomněl, jsou to češi! Návod na téměř jistou výhru: uvařte tak akorát, abyste nezískali úplně nejméně bodů (v kurzu je steak z argentinské svíčkové) a pak všechny ostatní hodnoťte velmi nízko (už to tam jeden vypočítavý mladík udělal a vyhrál). A já si dám k večeři raději baketu :)))(2.12.2010)

 • RomeroIsGod
  **

  Ve většině případů bych ty lidi nechtěl ani poznat, natož vod nich něco pozřít (asi jsem neměl zrovna štěstí, ale jako by se vyhejbali masu, samá fazole, míchaný brambory, zapečený brambory, míchaná zelenina a podobný blafy). 15%(8.7.2011)

 • Merkin
  ****

  Skvělý nápad jak sblížit lidi pomocí jídla, ukázat nové recepty i to jak se žije v různých koutech republiky a nejen tam, ale i jak žijí naši krajané třeba v Austrálii. Vtipné komentáře, dobrá struktura a zajímavá výherní částka. Myslím, že každého, kdo alespoň jednou něco ukuchtil napadlo, jak by si asi počínal v rámci svých konkurentů, co by nabídl, jak by poklidil, jakou zábavu by vymyslel a do čeho by investoval těch 40 táců:)(27.12.2011)

 • lukano
  ****

  Soutěž ve vaření o 40 tisíc korun. Já osobně bych kvůli některým vychytralcům nejnižší bodové ohodnocení v každém pokračování škrtl(25.2.2012)

 • KiiWii_X_
  ***

  Měl by to být pořad o vaření, ale přijde mi to, že je to taky o tom jak si lidi sednou a pak se hodnotí i podle sympatií a může uvařit mistrovsky a vyhraje kolikrát absolutní babral,kterej dal málo bodů dalšímu hráči, aby vyhrál sám.Vždy na začátku říkají, že se těší, že poznají nové lidi, nové chutě, nové jídla, ale po chvíli už jdou jen za výhrou taktizují a skoro neochutnají pokr hostitele.Kritizují jídlo za zády, nebo si vymýšlí spoustu věci, které znepříjemňují večer.Cením si lidí, kteří to řeknou naférovku hostiteli do očí, co mají proti jeho vaření a taky těch co něco opravdu kvalitního uvaří.Pořad je místy zábavný když tam vaří nějácí "exoti" a neurazí pro mě průměrný 50%(24.11.2012)

 • fredisek
  ***

  Nejradši mám následující: V dětství přidušený transky, ze solárka dozlatova osmahlý blondýny, lehce ovadlý dámy procházející menopauzou, ostrý taťky od rodiny, pro který se steak stal životním krédem. Ne, že bych nejedl rád, panebože a jak! Jenomže tenhle pořad mě od kuchyně dost odrazuje. Plusový bod Prostřeno! je jasně v tom, že můžete vidět, jak je většina českých domácností nevkusná (ano, šmejděníčko je moje nejoblíbenější pasáž)! Ani slevy v IKEA nás od začátku devadesátých let nenaučily vkusu (o stylu ani nemluvím). Vždycky se děsím toho, jak vypadají obývací pokoje, kuchyně nebo ložnice soutěžících. Korunu všemu dokáže nasadit babička, když k mému vztekání nad nevkusností Čechů řekne: Hlavně že je tam čisto.(8.2.2013)

 • herr_carter

  Bože bože.....kdo tuhle idiocii může dneska sledovat? Pořad, kde se všichni soutěžící málem vždycky sežerou místo těch blafů, co vytváří, do sytosti si vyfakují své příbytky a to celé prosím pěkně uvádí Vydra, čerstvý laureát ceny BLB za nulový přínos českému šoubyznysu.....................moje hodnocení = 0 z 10.(7.8.2015)

 • LokiZombie
  **

  Pozdravíme ve dveřích, prolezeme celé bydlení, jako by to mělo něco společného s vařením, na všechny se usmíváme, za zády před kamerami machrujeme, semtam se objeví i nějaký vychrtlý brýlatý gay, kterému kupovaný hrášek evidentně zničil celý večer a nemůže kvůli němu dát více jak 6 bodů. Většinou to slyším, když jdu okolo televize, někdy si k tomu i s rodiči sednu, ale fakt si nemyslím, že by mě na tomhle pořadu mohlo něco bavit a překvapit. Lidé jsou hold sobečtí lháři a děvky, které kvůli vidině profitu roznípají každý h***o, to vím, kvůli tomu na Prostřeno koukat nemusím.(20.6.2011)

 • Skarface
  ***

  Sem tam se na to podívám ale každej den bych na to asi koukat nemohl , naštěstí se většinou trefím když tam sou zrovna sympatičtí lidé .(17.1.2012)

 • kubyno
  odpad!

  Krásně česká, nanejvýš stupidní reality show, kde se banda vymatlanejch závistivců, toužících po svojí hodině slávy, navzájem uráží jen aby dokázali, že oni jsou mnohem lepší. Hnus! A vůbec, nejlépe to vystihl Verbal...(25.6.2013)

 • Vilg
  *

  Použitelné pouze jako výmluvná sociologická sonda do života a poměrů nižší střední třídy v této zemi, jinak na ty blafy a bláboly nemá smysl koukat.(10.7.2013)

 • Benedygtus
  **

  Kvalita dilu zavisi z 85% na tydenni sestave, coz je vlastne docela smutny, protoze vetsina lidi je proste silenych. A dalsi vec, co me neuveritelne stve jsou ty dementni dotazy pro divaky v druhe puli poradu. Kdyby to byli zajimave otazky, nereknu ani popel, ale takhle..(11.10.2013)

 • cogi
  **

  Tak občas na zasmání, když se díváte celý díl, jak jeden všechny kritizuje a nakonec uvaří ten největší hrůzu .. ale nikdo nemá na paní, která vařila mikrokuchyni (zelenina, zdravé jídlo apod) a večer vyvrcholil, že předčítala hostům ze svojí knížky o výše zmíněném stylu života .. týden mě bolelo břicho, jak jsem se nasmála(21.3.2010)

 • misakurt
  ***

  Doufám, že mi odpustíte mou troufalost -hodnotím komentuji po shlédnutí "pouze" jednoho dílu. Čestně však prohlašuji, že jsem ho skutečně shlédla celý (!)....a žádný jiný už nikdy vidět nechci.// Jenže jsem další viděla a ono je to někdy víc než zajímavé...(27.5.2010)

 • fililipekk
  ***

  Neurazí ani nenadchne. Tísíc lidí, tisíc chutí.(20.10.2010)

 • marwin836
  **

  Nesleduju pravidelně, ale podívat se na to určitě dá. 43%(6.11.2010)

 • hororwatch
  ***

  Když jsem se na to díval prvních pár tejdnů, dal bych tomu i 5* , ale s časem zjišťuju, že je to jen nakroucený aby se na to dalo dívat. Samá intrika a popravdě o vaření už mi to pak ani nepřislo. Ale někdy se podívám na to co se tam vaří a vypustim ty kecy okolo a jde to. Změnil bych styl bodování ze soukromého na veřejné.(22.3.2011)

 • Naki
  ***

  Většina dílů je pro mě podkreslení volného času, kdy jen poslouchám, co se tam děje, ale když se v soutěži objeví nějaký exot (což je docela často), tak se těším na další den, co mu o5 vypadne z huby.. Jinak komentáře Vydry a Bouškové jsou někdy fenomenální.(20.7.2011)

 • Daewiik
  **

  Když čekám až v 18:30 na Prima COOL začnou Simpsonovi, tak se chvíli dívám na tenhle pořad na Primě. Nevím přesně v kolik to začíná, ale většinou stihnu zhruba začátek. Úrověň to má nízkou, ale je to lepší než sledovat zprávy.(17.8.2011)

 • LBsmoke
  **

  ale nadruhou stranu je to prdel slušná..(21.4.2012)

 • Oyer
  **

  Zajímavá oddychovka, myslím že většinou asi pro dámy. Jedna ze dvou hvězdiček patří komentáři Václava Vydry.(25.7.2012)

 • Ensiferum
  ****

  Jak už tady komentoval Ouwen Vydra a Boušková mají fakt debilní kecy .(18.10.2012)

 • Sevcik
  odpad!

  Banda vyjebaných čuráků a naivních pipek se přihlásí do tohoto pořadu a říkají před kamerou cokoliv, co jim řekne ten chlápek za kamerou. A přihlásí se i tací idioti, kteří si jdou vaření vyzkoušet poprvé a to přímo do pořadu o vaření (proč ne?), nebo tací, kteří jsou přísní vegani a ještě k tomu mají laktózu. A pak si v klidu hodnotí například zábavu a polévku, z níž na svátečně prostřený ubrus kydli všechny stopy po játrových knedlíčcích. Při zábavě se pak baví jenom hostitel a konečně přijde na řadu dezert, u něhož si všichni libují, že už je konec. Tváří se, jako že se jim večer líbil a jídlo bylo chutné, ale jakmile vstoupí do vozu Prostřeno, ukáží svou pravou tvář a spustí nadávky, jestli je tohle možné, říkat tomu vaření. A pak s nasraným ksichtem z milosti udělí 3 body. No a pak Vydroušek se svou Bučkovou, teda pardon - Bouškovou sečtou body a je konec. A nezapomeňte na to, že zítra bude zase Prostřeno!(2.6.2013)

 • HorrFi
  odpad!

  Je mi zle jenom co slyšim ty přiblbý komentáře Vaška Vydry a Jany Bouškový. Normální člověk nejde do televize aby vyhrál peníze když vyhrát stejně může jenom jeden. Ubohost!(24.10.2013)

 • Brusíček
  *

  Tato Kulinářská amatérská soutěž by mohla být skvělou kdyby vaření samotné hodnotil profesionál, a né samotní soutěžící jejichž hodnocení je zcela neobjektivní a vždy se najdou tak 2 s***ě které po celý týden všechny bodově skrouhnou a tudíž vyhrají. Jak jsem již zmínil pokud by hodnotil kuchařský znalec a tudíž by zmizelo taktizování, pomlouvání a jiné libůstky mnohým tak k srdci přirostlé mohlo by to být i za 80%, ale v této podobě nemohu jinak než 10%.(22.3.2014)

 • miawallacova
  odpad!

  "tak já bych si dnes dala buchtičky se šodó..." je až neuvěřitelné, co obyčejní lidé považují za vrchol gastronomie a zarážející, jak dokáží stolovat. Ráda bych se něco přiučila, ale nějak to nejde.(13.5.2014)

 • Tunri
  **

  V Lidlu nakupuju ráda, ale ty reklamy tam už jsou opravdu přehnané. Dvakrát do týdne "tady nakupuji opravdu ráda, mají tu pečivo vždy čerstvé..." a rádoby cenzurovaný název obchodu, ze kterého jasně vyplývá, o který obchod se jedná. Fráze "Ruličky do ručky, šmejděníčko šmejdění, konec sladký všechno sladké" se mi po dvou sériích nevymazatelně vpálily do mozku. Změna komentáře by byla skvělá, ale to by zas lidi remcali, že na to koukaj jen kvůli Bouškové a Vydrovi - proti nim nic nemám, ale už je to prostě trapárna po tolika letech. To je 5 dílů týdně, devět sérií... což znamená několik stovek dílů s "ruličky do ručky, šmějděníčko šmejdění, mějte se krásně a skládejte básně,...". Pořad mám ráda, ale vyvinula se mi alergie na výše zmíněná slova, proto je přede mnou prosím nezmiňujte, to bez varování dávám pěstí. Scénáře (proč maj proboha ty lidi v pondělí tipovat, u koho asi tak budou dnes večeřet? to je jen zbytečná vycpávka času), díry a trapárny, ŠMEJDĚNÍ ve skříních, vytahování spodního prádla, ponožek a vibrátorů cizími lidmi do TV v hlavním vysílacím čase ani nekomentuji.(5.8.2014)

 • gonga
  odpad!

  O vidlácích pro vidláky, moje nová guilty pleasure, ehm. pleasure? Ale no tak...fuj! A ta banda, co se tam sešla, ti tomu dávají korunu. Rómská matka rodu, která neumí vařit, intelektuálka s Wilburem Smithem v knihovně, vytlemený homosexuál, zpruzená bába, který nic nevoní a závěrem pipka, co si myslí, že svět je růžová gombička. Hnuj.(15.3.2010)

 • _aandyy_
  ***

  Občas je hrozně zajímavé tento pořad sledovat. Není to jenom "reality show", je to také hodně o emocích a i tak trochu o tom vaření... Akorát podle mě lidi, kteří soutěží, by možná neměli být přehnaně kritičtí a zaujatí vůči někomu jenom kvůli drobnému neškodnému vtípku, samozřejmě, že je lepší, když jsou upřímní a řeknou, co se jim nelíbí, ale uštěpačné "rýpání", které ty druhé nezajímá, si mohou nechat pro sebe. Jinak určitě je to zajímavé nejen tím, že je to poměrně zábavná soutěž, ale taky tím, že to probíhá 5 dní v týdnu - jednou vařím já, pak ty, on, apod. a na konci týdne zúčtujem. Zajímavé, ale nemusím to vidět pořád a ne vždy mě to doslova a do písmene nadchne.(3.6.2010)

 • Košoun
  odpad!

  Něco tak odporného jsem dlouho neviděl. Nejdříve jsem se s hrůzou zděsil pořadu, na který jsem se po vyprávění známé podíval, což byla osudová chyba. Samotný nápad je dobrý, ale celkově mě to opravdu uzemnilo. Poté jsem s ještě větší hrůzou zjistil, jaké to zde má hodnocení. Neskutečné! Závistiví protivní Češi proti sobě vaří, čekal jsem, že dostaneme alespoň recepty těch jídel, ale nic takového. K čemu ten pořad jak je?! Nevím, ale dívat se celý týden na pětici zcela viditelně kontrastně konfliktově postavených lidí, jak žerou a u toho se hádaj a kritizujou a u toho ještě poslouchat mega trapné a mnohdy i perverzní a urážlivé komenty Vydry a Bouškové, to je i na mě moc. Přínos jako pro diváka? Žádný! Nevidím žádný důvod, abych se na to díval, co to přináší sakra vám? I stránky o vaření v Blesku pro ženy jsou přínosnějí, a to už je co říct!(6.7.2010)

 • Gixian
  *

  Tento pořad je pro mě ztělesněním trapnosti a ubohosti. Soudě už podle moderátorské dvojice, toto bylo asi záměrem. Jedna hvězdička za to, že jde o reality show bez chlastu, nahoty a vulgarismů.(23.11.2010)

 • Blaogranas
  ***

  Myslím, že tohle se primě výrazně povedlo. Mnohem lepší než nějaké pořady o vaření s nesympatickými tlusťochy popřípadě Babicou!! 70%.(28.11.2010)

 • alambert
  odpad!

  Guláš dvou barev, ten mě dostal...:-D ale jinak... PS: tohle taky stojí za to: http://www.youtube.com/watch?v=5K3t0WyBpmo&feature=related(12.12.2010)

 • Kingjiri
  ****

  Jedna z mála českých relity show (možná jediná?), která za něco stojí. Lidi jsou zde občas možná burani, ale přesto se tu tolik nehádaj a nemají k sobě nějakou větší zášť. A hlavně tu jde o to, že můžou soutěžící ukázat, co v nich je (co se týče gastronomie), což se o ostatních reality show bohužel říci nedá. Myslim, že pohodovější atmosféře mezi soutěžícími pomáhá i fakt, že nejde o žádný několika měsíční projekt jako např. Big Brother, kde se vztahy mezi soutěžícími hodně eskalují. Navíc rád jím a tak se občas s chutí podivám na nějaký to pěkný jídlo a jeho přípravu:) Jedinou vážnější výtku mám, jako mnoho ostatních, hlavně k moderátorovi Vydrovi, ten mi tam vůbec nesedí a jeho proslovy taky moc ne. I přesto ale nakonec dávám čtyři hvězdy.(10.6.2011)

 • Pitrsss

  Tenhle pořad je nehodnotitelný. V podstatě má ale ohromnou výpovědní hodnotu. Jsme národem buranů a prasat. Ať si to nikdo nebere osobně, ale to, co předvádí "hostitelé" to je neskutečné. Nejde o jednu jedinou osobu, těch lidí se tam hlásí stovky. Za vidinou pár tisícové odměny si nechat hezky "prošmejdit" byt a objevit staré fusky pod postelí. Poté uvařit vydatnou českou večeři, do všeho hezky kbelík kečupu a můžeme servírovat. Mezitím se trochu ztrapnit a ukázat "celému" národu, že nevím, co je to carpaccio a ani to neumím vyslovit. " A co je to proboha ta mozzarella? " Nakonec si zahrát země město a můžeme se těšit na další návštěvu. Navrch buranský komentář od Vydry a Bouškové a je vymalováno, máme tu hit!(28.6.2011)

 • Dartdevil
  *

  Ne, evidentně nesnesu realitu nás, obyčejných lidí :-). Opravdu je možné tohle "vařit" a dávat k jídlu lidem, kteří mají alespoň 10% chuťových buněk stále aktivních? Neházím všechny do jednoho pytle, určitě se tam najdou i vcelku slušní kuchaři, ale moc jsem jich tam neviděl. Zato některé případy stojí za to. Reality-složku vynechávám, abych nemusel dát odpad, mě u "vařících" pořadů zajímá pouze jídlo.(17.7.2011)

 • lxbch
  **

  Každý večer o šesti jsou naše duše prostřeny černým flórem. Někdo považuje to za štestí, já však musel bych býti volem. Ne děkuji pravím.(23.8.2011)

 • mackey
  ****

  Dneska už legendární záležitost.(17.11.2011)

 • gombarix
  *

  prostřeno a může se ždímat... Pozoruhodná sociologická sonda, na kterou se ale nikdy nevydržím dívat víc než pár minut. Páreček "komentátorů" tomu pak dává ránu.(28.12.2011)

 • Miany
  ***

  Zřejmě dám za pravdu, že je to těžce hodnotitelný pořad. Velmi záleží na obsahu ("skupenství" lidí) a co se týče formy, ta je postupem času méně originální a vtipná. Nicméně tento pořad má své kvality = dobře se u něj najím! a získám "inspiraci" do kuchyně nebo jen shlédnu Reality show, která má NĚKDY velmi impozantní průběh..(30.12.2011)

 • Koprska
  *

  Tak to je masakr... Lézt si do baráků, být lidskou podobou zvířat vyhledávajících bahno.. Pomlouvat se, závidět.. Pár dílů mě opravdu zarazilo. Ale co, když si člověk pak jen stáhne recepty, tak je to velmi užitečné..(13.1.2012)

 • Issabela
  ****

  U žádného pořadu nemám takový hlad, jako u Prostřena :-)(22.1.2012)

 • Denver
  odpad!

  Parta buranů bez špetky soudnosti se tu chlubí svým "kuchařským uměním", prohrabávaj si vzájemně byty a věci a nakonec si všichni začnou hrát na gastro experty kteří chrlí kritiku typu: "bohužel se mu to moc nepovedlo, protože nemám rád chřest", kterej předtím dotyčnej sežral i s dřevnatou částí a divil se, že je to tvrdý.(14.2.2012)

 • jenjan

  Jéé to je chleba!!?? Tak ten já nejim!!(16.2.2012)

 • FireTight
  ***

  Prostřenu se rozhodně nedá upřít jedno - zajímavý nápad. A když se k tomu přidá nějaký ten slabší soutěžící (ehm... baketa Lída je jenom jedna), pořad je v mých očích kandidátem na čtyři nebo dokonce pět hvězdiček. Jenomže čím víc tenhle pořad sleduji, tím víc je mi jasné, že mu s postupem času dochází dech. Každý týden tam musí být nějakej rádoby umělec, co všem dává schválně málo, aby měl větší šanci na výhru, každý týden musí být zvolena nějaká oběť,... Škoda. Moc tomu často nepřidává ani doprovodný komentář Vydry a Bouškové, který je v některých momentech zkrátka hodně, ale opravdu hódně slabý.(31.5.2012)

 • X.Doe.Deer
  odpad!

  Baví mě sledovat akorát chování některých těch lidí, jinak moderátoři jsou hrozní a celkově nic moc.(8.6.2012)

 • OG_Swifty
  ***

  Provedení pořadu jednoduché, přesto pořad táhne především variace soutěžících, kdy někdy zůstává až rozum stát nad lidskou závistí, nízkým intelektem (zato vysokým egem) a dalšími negativními vlastnostmi a chováním lidí. Pozor! Obvykle nevyhrávají nejlepší kuchaři, ale hráči s největší přetvářkou.(31.1.2013)

 • dandislav1991
  ***

  Jako taky je bez zbytečnejch příkras vidět, co jsou lidi schopni udělat pro prachy...(1.3.2014)

 • Ydrosten
  *

  Kdyby to bylo jen o vaření , tak dám o jednu hvězdu víc , protože mě vaření baví a rád si zkusím nový recept. Bohužel je to pokažený tím že je tam " šmejděníčko " ( co je komu potom jaký mám potahy na gauči ) a že je tam nutná ta zábava. Doprdele mám vařit nebo se mám naučit nějaký kouzelnický triky abych nedostal nižšší hodnocení ?? Co to je za blbost , tak snad vařím a hodnotím jídlo ne ?(6.1.2015)

 • haWranka
  ***

  Tohle mě zatím dost baví. Hlavně proto, že moc ráda vařím :) Ale jsou dvě věci, který mi silně vadí - ty příšerně přiblblý řeči moderátorů a pak to, jak soutěžící každýmu prošmejdí byt třikrát dokola. Uvidíme, co bude dál.(16.3.2010)

 • Bludicka.Julie
  ***

  Mě to baví! Ano, za ty lidi se tam stydím, a jak už to bývá, zase se musíme koukat na ty vidloně, většinou z Moravy:). Já proti nim nic nemám, chraň bůh! Však jsem studovala v Olomóci, že?:) Ale mají asi nějakou zvláštní úchylku lézt do těchto pořadů a všech reality show a většinou tam chodí ti, kteří se teda nedají poslouchat:) Vydra s Bouškovou taky občas nejsou moc vtipní, ale koukám každý den!:)(2.4.2010)

 • Kama12
  **

  Dva díly mi stačily.Není to nic strašnéjo, ale beru to jen jako největší nouzovku, když v telce nic lepšího nehraje.(10.4.2010)

 • AbelXavier
  odpad!

  Střelte mě do hlavy!(25.4.2010)

 • A_málka
  ****

  Nejvtipnější reality show! Nesmírně, hříšně a nehorázně se u toho bavim. Jakože opravdicky! :)(7.7.2010)

 • Snake.Charmer
  ***

  "A čo ste to za benzínku, že nemáte bakety?!?"(1.1.2011)

 • cyright
  **

  Šmejděníčko šmejdění aneb 15 minut trapné mediální slávy pro obyčejné lidi beze snů a bez ambicí. A stejná sorta lidí na to dozajista hledí někde mezi Šeherezádou a televizními novinami. To myslím bez urážky, spíš jako kdo chce kam... já tam tedy nechci, a proto nemám ani potřebu sledovat tuto doslova lidovou šou bez pointy, zato s úžasně prosťáčkovitým komentářem manželů Vydrových.(25.6.2011)

 • dessa
  ****

  Vařit se naučí každej, když trochu chce. Dneska je totiž hrozně in umět vařit. A k tomuhle patří chuťově tohle, ale my to vždycky dělali takhle... Z přehlídky povětšinou neskutečných snobů a křupanů jsem si udělal svůj odpoledně-večerní fetiš a občas se nestačím divit, co lidé vydávají za jídlo nebo naopak zírám na neskutečně namyšlené slepice, které jakoby sežraly šalamounův exkrement. Asi to tak nebylo zamýšleno, ale bavím se u toho výborně.(6.7.2011)

 • Anayka
  ***

  Perverzita těžkého kalibru. Pořad pro lidi, kteří zřejmě nemají dostatečně plnohodnotný vlastní život, proto je baví dívat se na lidi, kteří si vzájemně špárají ve svých životech a ještě si k tomu vaří. Ale nejhorší je, že jsem tomu propadla taky. Upřímně se stydím.(19.7.2011)

 • jasanka
  ***

  Někdy vydržím sledovat jen pár minut, někdy vydržím celých pět dní. Hodně záleží na lidech, proto průměrné hodnocení.(20.7.2011)

 • Gastovski
  ***

  Tento pořad sám o sobě není špatný (v rámci své působnosti). Bohužel mi však dost vadí ti věční zmlsanci, kteří v pořadu účinkují. Jednou nejí rajčátko či okurku a tak osolí hostitele, samozřejmě když není u toho. Když jsou tak nároční, proč tam lezou?(1.8.2011)

 • Clavius
  *

  Aneb jak se ze soutěžního pořadu o vaření stane reality show, kde se navzájem cizí lidé svěřují se svýma tajnostma nebo kolikrát brečí nad blbostí. Opět ukázka českého národa, 2% z příhlášených možná předvedla gurmánský zážitek, ostatní jsou individua podobným těm, kteří se příhlásí do Talentu a neumějí vůbec nic. 1* z lítosti.(12.9.2011)

 • iNKa 1104
  *

  Bulvární vize hostitelství pro silné žaludky. Hádej, kdo přijde na večeři? Bude to sympaťák či asociál, alergik či vegetarián? S vybranými způsoby a mluvou, mazaný všemi mastmi či gumou? ...(15.9.2011)

 • closed.eye

  Přiznávám, že občas si to někde na netu vylovím - to když na mě přijde perverzní potřeba smát se druhejm, jak jsou přízemní a blbí a neví o tom. Pokud to vezmu za "filozofickej" konec, jde o pořad, kterej ukazuje typickýho "malýho člověka" v celé jeho ryzí kráse. Celkem mě místy nutí k zamyšlení, jestli bych třeba nedej bože nevyzněla stejně...!? :-( Ale i kdyby, rozdíl mezi účinkujícíma a mnou je ten, že na rozdíl od nich mám dostatek soudnosti, abych se podobných sebeztrapňujících estrád nezúčastňovala... Viděla jsem jen pár dílů, ale pokaždé mě zaplavil pocit "Blbej, kdo se dívá, ovšem blbější, kdo se nedívá". Protože poučení je to rozhodně, jen je potřeba to sledovat s jistým nadhledem... Bodově ohodnotit skutečně nedokážu, ale z recese mě svrbí ruka u pěti hvězdiček :-D.(18.9.2011)

 • AmelieA.
  odpad!

  U tadytoho pořadu mi krvácejí oči i uši... neuvěřitelně stupidní. Kdybych chtěla pomluvit sebe, svoje vaření a svůj barák před celým narodem, tak to zařídím i bez toho aniž bych se snažila jako kráva nakrmit partu arogantních pokrytců...(9.1.2012)

 • Yawgmoth
  ****

  Guilty pleasure :-)(21.1.2012)

 • Mortemiss
  ****

  Nelíbí se mi rivalita mezi soutěžícími, kteří se chovají jak stádo neslušných kreténů, kteří chcou hlavně PRACHY a ještě jednou PRACHY! Jinak jsem se díky tomtuto pořadu naučila vařit pár nových jídel, takže to má i své kladné stránky.(23.2.2012)

 • RemusL
  ***

  Prostě přetvářková kulinářská show.Neříkám, že se na tento pořad během týdne někdy nepodívám, neříkám, že se mi tento pořad úplně hnusí, to rozhodně ne, ale co se týče většiny soutěžících, tak ti se mi hnusí vrcholně.Uvedu příklad:Nejmenovaná paní říká u hlavního chodu:,,Je to vážně výborný, vůbec to není přesolený.Fakt mi to chutná."-No?,Co si bude televizní divák myslet?Ta je alespoň upřímná, ta jí dá určitě 10sítku.Ale OUHA! paní se při bodování ukáže v pravém světle.,,Moc mi to nejelo, bylo to dost přesolený".-6 bodů.Netřeba nic dodávat.S vařením to nemá téměř nic společného, ale na pobavení, a někdy i naštvání nad lidskou povahou je tento pořad to pravé.(26.2.2012)

 • Johny303
  ***

  Občas je mi trochu líto, když bije do očí jak je něco sehrané a předem připravené - např. jeden ze soutěžících řekne ,,dnes bych si určitě nedal guláš" a hned je střích na soutěžícího který ten den vaří a říká ,,jako hlavní chod budu dělat guláš" :)) jednou dvakrát by to člověk považoval za náhodu, ale ve skoro každém díle??? A takových věcí je tam více... Ale pokud chce člověk jen vypnout a sledovat něco nenáročného, tak je to fajn. A občas zaujme i nějaký ten recept. :)(21.3.2012)

 • Milky.
  odpad!

  Vrcholně trapná záležitost. Nechápu Vydru, že se něčemu tak obludnému zaprodal.(27.3.2012)

 • sonoluca
  *

  Ultimatni guilty pleasure(9.5.2012)

 • Blacki
  *

  Tento seriál sleduji z jediného důvodu - recepty. Vůbec mě nazajímá jak ostatní žijí, co mají ve skříni, kterou si nechají prohrabat cizími lidmi. Dále nejsem zvědavá na to, co si myslí, že bude k večeři, kdo bude vařit, kolik žen a mužů přijde. A ze všeho nejvíce mi lezou na nervy ti dva "úžasní" komentátoři. Už kolikrát jsem měla sto chutí ten zvuk vypnout.Ještě že dávají recepty na internet...můžu je tak shlédnout, aniž bych musela tuto hrůzu vidět a hlavně poslouchat.(14.5.2012)

 • deadman93
  **

  Je to docela sranda... teda ne ten pořad, ale fakt že "obyčejný" smrtelník vyhraje 25 tisíc (myslím), zatímco selebrita vyhraje zájezd pro 2 do kači řitě v hodnotě 300 tisíc.... spravednost!(10.7.2012)

 • IsaacNewton
  **

  Vždycky, když to vidím, se mi začnou sbíhat všechny sliny... :-) Komentáře od Vydry a Bouškové jsou docela trefné a při sledování tohoto pořadu se potvrzuje, jaký jsme to máklý národ... Ty lidi se tváří, jako že neexistuje důležitější věc, než to, jak je knedlík veliký a jestli je hezké prostírání.(2.8.2012)

 • xylofonka
  **

  Někdy si nemůžu pomoct a baví mě dívat se, jak to někteří v kuchyních plácají...(22.3.2013)

 • Honzeechec
  ****

  Kdyby Primal Scream a NERD uslyšeli co s nima v ČR provedli, tak se z toho namouduši poserou. EDIT: Čím blbější lidi, tim zábavnější, některý hlášky jsounezapomenutelný: Věřím tomu, že si Vašek vážně nepšoukl. - Veganská kuchyně? Tak to vůbec nevím, to je něco s vagínou? - A ten recept na Obrácený řízek Michala Davida je váš nápad, nebo jste ho někde našla? Mám recept z časopisu, ale už dlouho, ještě z minulýho režimu.(4.4.2013)

 • gurmanik
  odpad!

  Stačí vidět jeden díl a už víte, že další vidět nikdy nechcete. Ale pozor! Toto pravidlo má pár výjimek. 1. jsem důchodce a hledám nové recepty 2. rád se směju cizímu neštěstí 3. zajímá mě, co mají jiní lidé ve skříni, na záchodě, na oknech nebo v posteli.. Neskutečnej odpad!(4.7.2013)

 • Torako.chan
  ****

  Samo o sobě mě to moc nebaví, ale někteří specialisti jsou kolikrát lepší než ty nejslavnější komedie. xD Takže 1* za intelektuálně znevýhodněný pořad a 3* za ty osly ,co tam lezou.(23.7.2013)

 • mirecek
  *

  Jediny za co si to tu jednu zaslouží je za Vydru a Bouškovou.(5.11.2013)

 • HiddenDragon
  odpad!

  Strasne me tenhle porad irituje. Uz treba proto, ze na nej furt cuci babicka. Naprosto dementni rozhovory lidi, kteri sotva vychodili zakladku, kritika od amateru na amatery a k tomu ty radoby vtipne glosy V. Vydry. Podle me tenhle porad przni gastronomicke povedomi u nas a profi kuchari ho zajiste nesnasi. Kdyz uz vareni v televizi, tak od nekoho, kdo tomu opravdu rozumi. A ne od mamlasu, kteri vrznou vsechno ke vsemu :) Spatnou chut preju :)(20.2.2014)

 • Freshoun
  **

  Nejvíc mě fascinuje jaké tam všichni řeší detaily a až přijde řada na ně stojí to za prd a když se vrací mezi různými chody do kuchyně tak pomalu brečí a diví se tomu že je někdo pomlouvá popř že hledá chyby. :-D(8.10.2014)

 • Sollozzo
  odpad!

  No...každý díl je jedna zdokumentovaná večeře. Recepty se nikdo nedozví, jen se prohlídnou byty soutěžících, začervená se nad častou trapností zúčastněných a OBČAS se zasměje nějakému Vydřímu hlodu. EDIT: Byl jsem nešťastnou náhodou donucen zkouknout další díl a musím uznat, že něco tak strašnýho jsem dlouho neviděl. Ani nevím k čemu tuhle odpornost přirovnat. "Tak. A teď je na řadě zábava!!"(19.3.2010)

 • cdome.82
  *****

  luxus! babica konečně našel své žáky!(2.4.2010)

 • sulek
  *****

  Babicovo semeno kuchařského zla dopadlo na velmi úrodnou půdu "šikovných českých ručiček". Kombinace vskutku dokonalá. Navíc výtečně funguje jako sondáž do všeobecné demence našich spoluobčanů.(28.4.2010)

 • nagasadow8
  ***

  Tak tady není moc co vytknout ani moc co pochválit. Příjemná oddychovka, u které s průměrným hodnocením souhlasím. Na všední večery po perném dni je to ideální.(5.10.2010)

 • frbulka
  ***

  Nebylo by to vůbec špatné, kdyby se to týkalo jen a jen vaření + zajišťované zábavy. Bohužel je to ale reality show, takže její prvky vykazuje. A je to hlavně neslušné prolézání bytu, přiblblé komentáře zúčastněných, kdo má jak nevkusnou ložnici a bordel v domácnosti a v neposlední řadě neustálé opakování okamžiků a scén z předešlých dnů - to jsou věci, které mi nejvíc vadí. Ale základní myšlenka mě docela baví.(10.2.2011)

 • Anezkaaa
  ****

  Pořad který zaručeně pobaví a zvedne sebevědomí..:D(18.2.2011)

 • HrochOch
  *

  Why oh why, koncenrtovaná nuda, kterou neskutečně kreténské hlášky moderátoru přetváří v nástroj hromadného mučení. Mou oblíbenkyní je evropanka s vytahanými cecky slečna Veronika Pšenicová, která dušené kuřecí řízky, po přímé palbě pepříkem, oplachuje pod kohoutkem. To patrně proto, že si potrpí na dietu a v jídle s 250g majonézy nestrpí kalorii navíc. Snažně doufám, že své poradenství v oblasti SM provozuje s větším citem a nápaditostí, než vařila mrdku pod pokličkou a kuřecí s velbloudí předkožkou. Snad jedinou zábavnou části je aktivitka na konec. V rámci komplexního znemožnění všech zúčastněných přijde řada na cvrnkání kuliček a mumie z hajzfáče..vodlééét(8.3.2011)

 • abcdcsfd
  odpad!

  V 21. století, kdy asi miliarda lidí hladoví se vysílá pořad, kde se skupinka lidí obviňuje z toho, že jeden nedochutil krocana na víně a druhý připekl wayugu steak nadívaný dětskými slzami...(22.4.2011)

 • Judy24
  ***

  Líbí se mi ten nápad, že se sleze každý týden pět lidí z jednoho kraje a každý den jeden vaří. A bavilo by mě to, kdyby to bylo o vaření, jenže... Jenže Prima je Prima a pořád z toho dělá realityshow, což je škoda. Kdyby šlo o recepty, rozdílné pohledy na velké menu a dobré jídlo, koukala bych asi častěji. Prima do toho ale pořád tlačí, jak se všichni nesnáší, pomlouvají a snaží jeden druhého vyšachovat. Což je vážně škoda, protože systém má ta soutěž docela sympatický.(30.8.2011)

 • Sherlock Holmes
  ***

  Tenhle pořad není o vaření. Tenhle pořad je o lidech, o lidské hlouposti. A lidská hloupost je bezedným zdrojem zábavy. Mistr Forman by mohl vyprávět.(26.10.2011)

 • CyriC
  ****

  Solidní nakoukání do lidské závisti a namyšlenosti.(26.10.2011)

 • longercz
  **

  Pokud to sem tam zahlédnu v televizi a prohlídnu si pěkná jídla tak oukej, ale kdybych to měl sledovat pravidelně tak se z toho zaručeně zblázním...(29.12.2011)

 • Smerfetka88
  **

  Kdybych hodnotila nápad na vytvoření tohoto pořadu, asi bych dala o 1-2 hvězdy víc. Bohužel má konečná verze několik much, které mi nedovolí dát víc než 2*. Zaprvé je to pořad o vaření, takže mi trochu vadí úvodní šmejdění - hrabat se někomu ve skříních je trochu mimo mísu a nepatří to do pořadu tohoto formátu. Za druhé mi vadí násilné vsunutí volné zábavy, to taky mnohdy kazí dojem. Někdo může být vynikající kuchař, ale holt není žádný bavič, což mu však u mnohých strhne až dva body - proč? Co mi však v poslední době vadí nejvíc, je systém bodování. Čím dál častěji začínají soutěžící taktizovat, takže do jejich hodnocení se promítá právě i volná zábava, to, že je někdo alergický na mrkev, která byla součást polívky, to, že někdo od dětství nemá rád ořechy....Myslím, že samotného hodnocení by se měli ujmout lidé nezainteresovaní, kterým nejde o to vyhrát. Jinak ale super nápad ukázat normální recepty, které se dají v pohodě použít doma.(30.12.2011)

 • Tohax
  ***

  Prostřeno hlavně sleduju kvůli exotům jako je Jindřiška, Eva, cikán Jirka a dalším. Vaření nebo jestli mají prach na poličkách mě až zas tak nezajímá. Mimochodem, Vydra a Boušková je nejlepší moderátorská dvojice v ČR v současnosti, i'm not kidding.(17.3.2012)

 • BenderG
  *

  Televizní prostor českých gayů již od roku 2010...(21.8.2012)

 • baltik
  odpad!

  Chtěl jsem dát jednu nebo dvě ale... Pak jsem narazil na coment od "verbal" tak jsem snahu o nějakou hvězdu vzdal... Ty VIP prostřeno ještě občas ujdou že to vydržim ale normální verze...(7.12.2012)

 • snoodles
  ****

  Denní dávka (n)emocí, miluju když si zkouší oblečení a kritizují povlečení. Trapný komentáře trapných manželů tomu dodávají ty správný grády. Je to celý dokonale mentální.(10.2.2013)

 • gutshoter
  ***

  Šmejdění po bytu je absolutně dementní nápad produkce, jinak ale zábavnou formou komentováno kolíkem Vydrou a Janou Bouškovou ..a pro ty, co rádi vaří, je to ideální necelá hodinka na ego "udělal bych to líp" ..(4.5.2014)

 • honzik10
  ****

  Je to dobrá soutěž, hodněkrát se i zasmějete(22.12.2014)

 • ludva10
  **

  Tak tento pořad na mne působí dost nudně. Pár dílů jsem viděl, když to u nás někdy běželo v TV, ale vůbec mě to teda nezaujalo. Nejvíc mě ale sr... to, jak se skoro vždy někdo v pořadu buď hádal nebo se navzájem pomlouvali.(26.2.2015)

 • jasse
  odpad!

  Byla jsem fakt na vážkách, jestli tomuto pořadu dát odpad!, nebo plný počet hvězd. Je to buď úsměvné, nebo k pláči. A opravdu je toto moje hodnocení pořád prozatímní.(27.2.2015)

 • kassiell
  **

  Za poslední dobu se u toho začínám i bavit...(7.3.2010)

 • V.N.
  **

  Pořad sám o sobě je stejně stupidní jako všechny ostatní reality show, ale ty typy co v tomhle pořadu vystupují stojí za zhlédnutí. Rómka která neumí uvařit halušky, snobská roztleskávačka nebo homosexuální tanečník, který sbírá plyšové medvídky mě dovádějí k šílenství .Prostě parta hic, jídlo nic.(15.3.2010)

 • maja.ce
  **

  Zrcadlo nastavené české domácnosti, potažmo české povaze.Nejlepší jsou výroky typu " bylo to všechno moc dobré, ale pro mě to nebylo a proto dávám čtyři body".(5.6.2010)

 • hackstolle
  odpad!

  Tento porad je psycho nevidane. Zvlastni co vede lidi k tomu, se propujcit k tomuto poradu. Je to smesne, trapne, mozna i stupidni. A k tomu nestastne komentovane.(9.9.2010)

 • filip289
  ***

  Oproti slovenskej verzii neporovnatelne lepšie.(14.1.2011)

 • pe3czech
  odpad!

  při náhodném shlédnutí, bez znalostí pravidel této reality show(?) jsem si říkal, proč jsou strávníci tak záporní a kritičtí... nojo, dyť jde o jejich výhru a čím hůř ohodnotí kuchaře, tím větší šance, že vyhrají právě oni! zaslechl jsem, že dříve byli lidé objektivní a hodnotili se podle umu.... teď si nejspíš říkají "tvá ztráta, můj zisk," a nechutná jim už s předstihem... nejlepší by byla strategie, kdyby každý dal každému jen jeden bod.. to by teprv bylo zajímavé, jak by Prima patovou situaci řešila.. no, možná někdy nějaká nastane, ale to já se nedozvím, bude to beze mě!(28.2.2011)

 • Nessos
  odpad!

  Nafackovat všem hlavním účinkujícím.(18.3.2011)

 • yaqwsx
  *

  Co to je? Do to do.... je? Taková.... Vždyť to není ani trapný. To je úchylný... Dvě hvězdičky za baketu a jedna dolů za to, co s ní pak udělali.(2.4.2011)

 • Mykhaluu
  odpad!

  Mghurmgháááááááárhhhhhhh... škumpghr!!!(27.5.2011)

 • dandy11
  ***

  Jak se tam ty lidi začnou kritizovat, pobaví mě to.(20.6.2011)

 • Dlo'h-osh
  ****

  Poměrně kvalitní kuchařský pořad z produkce TV Prima, oceňuji především dobrý nápad. Bohužel je vidět, že dost čechů se nechce naučit vařit a jíst nová jídla a tak se zahraniční specialitou soutěžící nemá šanci. Je tu ovšem jedno velké ALE, docela často se do soutěže dostane nějaký duševní exhibicionist(k)a, kterého vaření vůbec nezajímá, přijde si do televize pohonit ego a tváří se, že je placený za hledání chyby v čemkoli, především v domácnostech soupeřů si počíná jakoby sestoupil že zámku do nějaké špinavé pastoušky. Vrcholem je "zábava" po jídle, která bývá většinou dost neoriginální, na druhou stranu by se většina přítomných tvářila stejně kysele i kdyby je vzali do Disneylandu. Bez takových individuí a křupanského komentáře by byl pořad na vysoké úrovni.(26.9.2011)

 • Marfab
  **

  občas se na to kouknu...ale chování některých lidí je až neuvěřitelné.a to jejich pošahané šmejděníčko,je až neuvěřitelné co lidi pro prachy udělají(19.11.2011)

 • o.p.a.t
  ***

  Občas se člověk pobaví :D Občas znudeně civí... Občas jen nechápe, jak může někdo takovej humáč dát na talíř..(14.12.2011)

 • mosem
  **

  Tento seriál/reality show nelze hodnotit z hlediska kultnářského přínosu. Ten by byl v lepším případě nehodnotitelný, v horším případě "odpad". Ale sledování pořadu jako psychologické sondy do osazenstva různého věku,pohlaví,povolání, sociálního statutu, intelektu, výchovy, sexuální orientace apod. je skutečně hodno pozornosti. Už jen proto (nebo spíše jen proto) stojí za to pořad, alespoň občas, sledovat. A v některých momentech nám může každému sloužit jako zrcadlo.(28.12.2011)

 • Bublinka6
  ****

  Koukám na Prostřeno ráda, ale už se z toho stala spíše sociologická studie než pořad o vaření. Nejraději mám větu "Nikdy jsem to nevařil/a, ale snad se to povede." :)(31.12.2011)

 • Rimer545
  ***

  VIP prostřeno bylo senzační, Vydra a Krampol nejlepší. Ale když se dívám na obyčejné, je to nuda (až na vyjímky).(16.1.2012)

 • unclejack
  **

  Docela to ide , oproti čápi s mákem je to príjemná zmena.(6.3.2012)

 • papaguy
  *

  Pokud si chcete zkazit náladu, nebo se škodolibě smát nad reality-show úrovně uštěpačné pavlačové báby, ve které si lidé různých kvalit přišli vyvařit ostudu za 25.000, je to pořad právě pro vás. Pokud se zajímáte o sociologii, nebo nedejbože o vaření, odpíchněte se raději vařečkou co nejrychleji od telky a uvařte si něco stravitelnějšího. ___ Dejte dohromady např. protivnou nánu, příslušníka menšiny, distingovaného pána, magora, který sotva dodělal základku, přidejte excentrika... zkrátka lidi, které spojuje pouze to, že si chtějí navzájem dokázat, kdo lépe vaří... Co asi z toho může vzniknout jiného, než pokažený večer? ___ Jedna hvězda za další nelichotivou sondu do temných hlubin duše národa a také za vcelku přiléhavé komentáře Vydry a Bouškové, kteří se - bohužel - uvolili uvrtat do tohoto děsu... ___ PS: Některé díly se pravděpodobně navždy zapíší mezi černé perly historie na YouTube. (VIP verzi jsem neviděl, možná je to o něco lepší.) Zajímavý komentář: Verbal(26.3.2012)

 • Kvasekus
  odpad!

  Já se ptám prooooč? Kravina nad kraviny, která je úspěšná ukazuje naší společnost čtoucí blesk, poslouchající stále Michala Davida, Lucii Vondráčkovou nebo nově skupinu Mandrage a koukající na takovýhle šupákoviny ve vší kráse(18.7.2012)

 • acn
  ****

  Úchylné, perverzní a jedna z mých tajných GP. Neopakovatelný nádech debility a idiotismu, to vše podpořené komentářem dua Vydra&Boušková, který je sám o sobě jako z jiné galaxie. Vaření je úplně samostatná kapitola(víceméně o něj zde ani nejde), ale komentáře k němu mě vždy pošlou na zem. "Doufám že se mi to povede, protože když se mi to nepovede, tak to nebude dobré." "Tak mám tam dát půl hrnku cukru, ale já tam dám dva hrnky, protože to bude více chutnat. Teda, aspoň doufám." Nejvíce se ale vždy směju u hodnocení .Paní XYZ to posrala, nic mi nechutnalo a tak ji dávám 7 bodů z 10, aby se neřeklo že taktizuju. No víte, mě to docela chutnalo, tak ji dám 6 z 10 bodů. Ty jeden taktizére!Nápad, že hostitel připraví nějakou zábavu či hru, je pomyslnou třešničkou na dortu. Nechtěně(?v opačném případě člověk co to vymyslel je génius) nádherná sonda.(25.7.2012)

 • BrianStorker
  *****

  Zpočátku jsem tento pořad sledoval pravidelně a každý den jsem se na něj těšil. Není to jen pořad o vaření, ale i taková sonda do psychologie českého človíčka. Závist, neupřímnost, sobeckost... krásně můžete sledovat, kdo žije mezi námi a jak se chováme před obrazovkou mezi soupeři a jak, když jsme sami... Já se skvěle bavím a navíc nějaký ten fajn recept se taky najde :-)(27.7.2012)

 • HolkaVBotech
  *

  Jedna hvězda za někdy dobrá jídla. Jinak hnus, hnus a topornost. Většina dílů je o tom, jak si všichni hrajou na super znalce a gurmány - proto je podle mě nejlepší díl, kde paní nakoupí polívky z pytlíku, guláš v konzervě a z toho jim uvaří. (A nikdo to samozřejmě nepozná). Nejvíc mi na tom pořadu vadí to prolízání bytu a hrabání se v osobních věcech.(11.10.2012)

 • Bezda22
  ***

  Tahle přehlídka výkvětu český společnosti mě baví.(11.10.2012)

 • Vencik89
  *

  Blbost, sešlost stupidů, který si házej klacky pod nohy, pomlouvají se a nic nežerou. Proč se teda hlásej do takovéhle soutěže... Je to obraz národa jak vyšitej...(18.10.2012)

 • bramborak
  ****

  To není ani tak náhled do českých kuchyní, jako spíš dokument o tom, jak někteří lidé dokážou být svině kvůli 25 tisícům korun. Sem tam se objeví pětice relativně normálních lidí, ale jinak spolu vždy soupeří směsice čarodějnic, fiflen, tupých řízků z Moravy nebo velkoměstských floutků, a to je pak panečku podívaná. To se pak ukáže, kdo jaký opravdu je a kdo to komu dokáže zavařit.(10.2.2013)

 • DooFooS
  **

  Sledování učinkujících v jejich domovech při vaření a mentální bitvě o zdeptání sebe navzájem začínající každý týden mě nezabije a leckdy rozšíří mé obzory o povaze lidí. Mám-li ovšem moc nad vysíláním, u tohoto pořadu nezakotvím.(25.2.2013)

 • Tigran
  odpad!

  Chápu, že někdo tenhle bizár sleduje jen proto, že prostě bizarnosti miluje a rád se nechá mučit. Viděl jsem z donucení jeden díl, který u mě vzbuzoval následující stavy v tomto pořadí: Nuda, wtf moment (kdy jsem pochopil, že tu jde o něco víc než jen o nudný pořad o vaření), zhnusení, mindfuck a hysterický záchvat smíchu. Následně jsem si musel pustit ještě dva díly, jelikož jsem doufal, že do baráku vlítne Terminator a všech těch pět ženských postřílí, protože tak by to prostě mělo být. Starý báby u televizí přece vyžadují happy endy, ne? O co vlastně jde, je zde napsáno v obsahu, takže já jen doplním to, co jsem na vlastní oči viděl: Za šíleného uřvaného hysterického komentáře Vydry a Bouškové (já byl při sledování taky v různých hysterických stavech, takže je vlastně ani neodsuzuju) proběhla rekapitulace předchozích dvou soutěžních dnů a stručné představení soutěžících. Pak o sobě jedna z nich, která ten den zrovna měla vařit, o sobě začala vyprávět, že je na pracáku, ale že se ani nesnaží moc práci hledat, prostě že se ráda válí, ráda si čte a v jednom kuse chlastá. No aspoň byla upřímná. Potom následovaly prostřihy na ostatní ženský (budu je označovat slovem fůrie), které ji náležitě zkritizovaly, protože jim vadilo, že je narozdíl od nich mladá a docela k světu. Tyto prostřihy nakonec vygradovaly v to, že všechny začaly plivat různě špínu na všecky ostatní. Po této velmi zajímavé části vložily těmto čtyřem fůriím do rukou menu, které jejich mladá kolegyně bude vařit. Následovaly znechucené obličeje, protože paštiku nežerou, na polévku nemají chuť, dezert by si sice daly, ale je jim jasný, že bude nepovedený, protože ta mladá je úplně neschopná a strašně chlastá, takže to bude celý nechutný. Do toho pořád džoukují Vydra & Boušková stylem "jak by asi chutnal hráškový dort? Hmm, asi, jako dort z hrášku". Následuje příchod fůrií do baráku dnešní soutěžící. Chodí po pokojích, očumují, komentují, na všechno sahají a všecko kritizují, protože to jsou nelidské podmínky, ve kterých by ony teda žít nemohly. Peklo. Na řadu konečně přišla večeře. Paštika špatná, protože v ní byly játra, což se přece nedělá, proboha. Kde ta ženská žije. Ať už nikdy nevaří a jde se zabít! Jedna z fůrií to komentuje slovy "ne, že by mi to nechutnalo, ale ta chuť mi nesedí, nebudu to jíst". Čočková polévka taky špatná, protože jedna fůrie čočku nemusí a navíc má období kojení (vínem ovšem nepohrdla, no aspoň bude harant líp spát), druhá ji nechce jíst navečer a nemá na ni chuť a třetí ji nejí vůbec, protože je to prostě fuj! Hlavní chod samozřejmě taky nebyl v pořádku. Jedna fůrie očekávala něco zajímavějšího, druhá k tomu chtěla místo pečených brambor šťouchané brambory a třetí by to uvařila rovnou celý jinak. Smetanu, která měla do jídla patřit, odmítly. Neměly na ni chuť. Obzvláště fůrie, ze které nakonec vypadlo, že jí jenom zeleninu a ovoce. Je tedy super, že se přihlásila do takovéto soutěže. Pak následovala tzv "zábava", která spočívala v tom, že mladá hostitelka uvařila ostatním odpornou kávu a kvalitní kávu, aby poznaly, která je která. Poté, co se fůrie skoro pozvracely z nekvalitní kávy, překvapivě uhádly, že ta kvalitní je logicky ta druhá. Srandy kopec. No pak do sebe začaly tlačit dezert, který byl dle očekávání hodně pod úrovní, chutnal jako bábovka a slušný člověk by něco takového neměl jíst. Neměl! Navíc jedna z fůrií dnes večer vůbec neměla chuť na tvaroh. To vše bylo zakončeno bodovým ohodnocením, hysterickým záchvatem Vydry a Bouškové a mým velikým překvapením, že jsem to vůbec přežil. Další dva díly oplývaly obdobnou kvalitou, kdy nejlepší zápletkou byl vlas, který jedna z fůrií našla v jídle a tudíž se ho potom ani nedotkla. Takže když to shrnu: Docela spokojenost, bohužel ve finálním díle nepřišel Terminator a všechny fůrie se rozešly v klidu do svých domovů, jedna z nich ještě k tomu o 50 000,- Kč bohatší. A na špatný konec jsem zrovna neměl chuť. Takže odpad, je mi líto.(25.3.2013)

 • Wooke
  ***

  A vždy mi robia také chúťky.(2.10.2013)

 • Skautka
  ***

  Občas mám až chuť mlátit hlavou o zeď když vidím ty trotly co tam lezou. Ten nejí to a ten nejí to, ten je vegetarián a tak dokola. Nebo když je tam nějakej expert/ka, kteří o vaření vědí kulový a polovinu z toho koupí už předvařený :D. To se mi chce fakt jen brečet kam ta výchova dospěla a nejradši bych to vyliskala. Nicméně se tahle kritika netýká všech soutěžících a viděla jsem tam i takové jedince co vařili i jedli opravdu s chutí a bez výmluv, a kteří připravili takové jídlo, že i mě u obrazovky začaly téct sliny.(2.6.2014)

 • Likan7
  **

  Průměrná televizní zábava, ve které jsou zajímavější konfrontace soutěžících a jejich bordel v domácnosti, než kulinářské umění. Pár zapamatovatelných scén, jinak pusto prázdno. :-)(13.1.2015)

 • groz122
  ****

  Paní Evča si připravila šunkové rolky plněné krabí pomazánkou. To by, ale nebyla paní Lenka kdyby se lišácky neoptala jestli je pomazánka z domácího kraba. Evča sklopí oči a řekne, že ne. Zbytek spolusedících se po sobě začnou rozpačitě ohlížet. Nato se paní Evča hají, že v obchodě kde krabí tyčinky kupuje mají vždy vše čerstvé. V důsledku tohoto poznání si pan Pepa, který si dosud, tak pochutnával vzpomene, že krabí tyčinky nejí a odloží příbor. To by ale nebyla paní Julča, aby se Evči nezastala, tedy do té doby dokud nenajde ve své rolce vlas. To pak nešetří slovy ani ona. V rohu sedí Ivan, který toho moc nenamluví. Je rád že se nají a pak každému nasází po třech bodech.... Pokud sem vás doteď nepřesvědčil, proč se na Prostřeno kouknout, tak si místo toho pusťte mistra Beana nasmějete se lidské blbosti stejně jako já. 70%(13.2.2015)

 • EllienPM
  ***

  Což o to, formát to není špatný, ale drtivá většina soutěžících na úrovni "navoněná bída" pořadu rozhodně nepomáhá.(18.2.2015)

 • Daydreamer.

  Sonda z jednoho týdne Prostřena se s lehkostí vyrovná všem dílům hUlice a ještě k tomu první řady Ordinačky v prasečí ohrádce. Kdo nevěří, po zhlédnutí uvěří. Především doporučuji díly, kde se vyskytuje extrazvlášť vysoká koncentrace de/labilních jedinců, až má člověk pocit, že sleduje autentický dokument Obrazem z jídelen základních škol a psychiatrických léčeben České republiky. || Prozatím odkládám hodnocení tohoto albínka v davu černoušků. PS Enem abyste si nemyslili, že začinám hrát! Taktika je pro mě sprosty slovo a pro penize sem semka vubec nelezla! Kdybych ale měla hodnotit spravedlivě, tedy jako každý účastník Prostřena: všechno bylo dobrý, zábava super, a proto dávám krásných nula bodů.(18.5.2015)

 • Bergl.Honza
  *

  Tak úporně blbé, až je to místy docela zábavné.(16.6.2015)

 • Slovicko
  ***

  Občas na to koukám jen proto, že to dávají chytře v čase večeře. :-) Nevím, že to některé lidi tak irituje. Je to jen ubohá každodenní krátká reality show, která ničím neublíží. Není to ani o vaření, ani o stolování či o čemkoliv jiném. Jen tam partička lidí ulítlých na jídlo soutěží o prachy, pomocí všelijakých intrik a výmyslů, jak někoho shodit či pomluvit jeho jídlo. Taky nechápu, proč se někdy za každou cenu nutí do "dělání zábavy pro hosty" a někdy to tam vůbec není.(10.3.2010)

 • Goodmen
  odpad!

  "Dobrý večer, máte to tady opravdu hezké!" Myslíte si ovšem něco úplně jiného. "Ta večeře byla moc dobrá" ovšem myslíte si úplně něco jiného. Hrůza, běs a katastrofa. V dnešní době se na televizní obrazovky dostane úplně všechno.(20.3.2010)

 • Verunka84
  **

  Sonda do domacnosti ceskeho naroda aneb co obcas za sracky dokazeme jist. Ale teta Baketa alias pani Lida plus dil s Ivetou nasadil korunu bizarnosti.(11.12.2010)

 • waltosin
  ***

  Není to špatný občas se kouknu abych dostal hlad. :D(8.3.2011)

 • amyth
  *

  Odporné a perverzní ...... Kdyby byli vybíráni NORMÁLNÍ lidé, tak by to bylo pravda menší reality show, žádné konfrontace, ale zase by se to dalo brát jako normální pořad a svým způsobem jako inspirace co si uvařit. Ale ve formátu castingu jak je to teď ...... odplivnutí(25.4.2011)

 • HennessyVSOP
  *

  Tak jak tento pořad ze začátku nebyl vůbec špatný (i když měl své chyby - viz šmejdění po bytě, koho to zajíma?), tak se z něj v poslední době vyvinula totální kravina. Asociální opilci, lidé co neumí vařit, mluvit apod. Horší už to skoro být ani nemůže.(11.5.2011)

 • ladyClaire
  **

  Ano, za občas zajímavé výlety do rozličných kuchyň a chutí, dávám ty dvě hvězdy, dejme tomu... Ale jinak ... Od šmejdění po bytech a domácnostech soutěžících až po časté přitroublé vystupování a chování .... no, to je zase panoptikum!!!!!!(14.9.2011)

 • Mustaffa
  odpad!

  Tento pořad není ani z daleka o vaření nebo něčem podobném, ale o přehlídce českých zoufalců, kteří za prachy udělají snad úplně všechno. Je to ten typ pořadu, u kterého nevíte jestli se máte smát nebo brečet, protože hlášky typu "nedopečený bramborák" apod. jsou opravdu hardcore. Ale dávám Odpad!, protože to odpad opravdu je a jestli se u tohoto televizního pořadu někdo baví, tak snad ani není normální.(8.1.2012)

 • Jerrysus
  **

  První díly odkazovaly na zajímavě vypadající show, která se měla týkat především vaření, ale s každým dalším dílem se z ní stává stereotipní pořad se stále opakujícími se trapnými komentáři, strašnými lidmi a hroznou hudbou. Navíc se v něm v současné době klade více důraz na řešení hádek a knfliktů než na vaření, které bylo jeho základ.(25.1.2012)

 • VinceMasuka
  ***

  Námět tohoto pořadu je naprosto obyčejný, nudný... Avšak! Češi opět dokázali něco neuvěřitelného. Nejen, že na Prostřeno se vždy rád kouknu, ale dokonce se u něj i nehorázně bavím. Ať už se jedná o prohledávání šuplíků soutěžících, absolutní nabubřelost některých účinkujících nebo pokrytectví toho největšího kalibru. Všechny typické rysy tohoto národa se krásně snoubí v jednom pořadu. Primo, gratuluji.(4.2.2012)

 • offlineman
  odpad!

  Pokud by to bylo čistě o vaření, prosím! Ale být k někomu pozvaný a schválně mu lézt do skříní a narušovat tak jeho soukromí, aby se mohli nějací hnidopiši u televize tetelit blahem? To je naprostý vrchol trapnosti a ubohosti! Navíc mi vadí, kolik je tam na můj vkus buzerantů a dalších pochybných individuí!!!!(21.2.2012)

 • Hookah
  ***

  Gizela byla hustá :D(18.4.2012)

 • dokec
  ****

  verbal ,dobrej komentar jaxvine xD, nicmene ja davam 4*,divame se na to radi,nektera hovada jsou tam super :)(23.4.2012)

 • laple
  **

  Hahahaha, komentář verbala mě pobavil jako nic na světě. Ano, je to tak a přesně na tohle kvůli tomu, co napsal, lidi tak rádi koukaji. Neni nad skandály, pomluvy, veřejné ponižování a ztrapňování...(29.4.2012)

 • Doncek
  ***

  Docela příjemná amatérská kuchařina.(19.5.2012)

 • cunicekb
  **

  Též spíše odpadózní film, nicméně člověk se pobaví opět nemorálně a opět lidskou blbostí, ale alespoň se musbíhají sliny a vidí nové recepty :)(19.6.2012)

 • rob_troy
  odpad!

  Je to špatný, vidět, jak hodně hluboko to u nás jde ke dnu. Nesnáším české kanály. Nesnáším ty český blbosti.(5.7.2012)

 • bankula
  *

  Dokonalá ukázka toho,že Češi jsou národ dosti schizofrenní. Jedna polovina je odchovaná blafy a chlemtami školních jídelen a když jim na talíř předložíte něco originálního, ani pomalu neví, jak to jíst. Druhá polovina jsou ubozí maloměšťáčtí snobi, kteří jsou na tom podobně, ale nic jim není po chuti a nezmohou se na víc, než na to, aby všechny kolem sebe uráželi a nad všechny se povyšovali. Závěrem pak je tu ještě skupina tzv. VIP, čili lidí,kteří nejsou ničím zajímaví a výjimeční, snad jen tím, že jsou jich plné noviny a snaží se tvářit jako někdo, kdo v životě cosi dokázal. Nicméně dodnes netuším, co.(19.8.2012)

 • Hjub
  odpad!

  Do nebe volající zhovadilost! Babička to žere a běda kdyby to jednou neviděla, ale to je asi tak jediná cílová skupina, která tohle svinstvo může koukat! Největší prasárná je to, že si dávají body navzájem. Poukazuje pouze na vypočítavost a demenci lidí.(11.9.2012)

 • WoodoX
  odpad!

  Úplne dno produkcie. (Alebo len kopírovania?) Nechápem, prečo si Prima vždy vyberie tie najdebilnejšie sračky, čo sa dajú nájsť na trhu.(20.12.2012)

 • Mikakel
  **

  Na oddech dobré,je zde kolikrát vidět,jak je náš národ schopný lhát a dělat "vofuky" kvůli penězům.. 2*(25.3.2013)

 • Joostas

  Prostřeno je vlastně obžerstvím odlehčená sociologická studie.Též ukázka,kam až všude se může dostat niva a Hermelín.K tomuto pořadu třeba mít nějaké stejně naladěné přátele,kteří dovedou jako v salonech kultivovaných šlechticů pronášet své kalambůry.3koda,že již nežije megaobžer Gargantua-též oslnivý žvanil.Přežírání VIP je již nezajímavé.Tam se trochu změní interiéry a produkty poučené pobyty v tkzv.exotických destinacích,ale STUPA je totožná s částí lidovou.(1.4.2013)

 • chrispe
  *

  Když se tam sejde fajn parta lidí (což je málokdy), tak je to docela fajn. Když se tam sejde banda debilů, tak je to odpad! Člověk by řekl, že v kuchařské soutěži půjde hlavně o jídlo, ale klasicky jde jen o prachy, o taktiku a o to, jak ze sebe udělat co největší hovado. Navíc mě fascinují lidi, kteří se přihlásí a pak z nich u stolu leze, že tohle nejí, na tohle jsou alergický a tohle by v životě nestrčili do pusy... nebo jsou naštvaný, že je jídlo moc obyčejný, nebo že je to naopak děsná exotika a kdo to má jíst... a tak bych mohla pokračovat donekonečna. Btw: pan Vydra a paní Boušková mají občas opravdu trapný komentáře.(5.4.2013)

 • lubospoti
  **

  Zjišťuji, že u několika lidí v mém okolí vznikla na tento pořad normální závislost. Já k nim tedy nepatřím, vaření mi nějak extra nebere a pomluvy mezi jednotlivými soutěžícími mi rozhodně tlak nezvedají. Pro mě nudný pořad, který si člověk občas pustí tak maximálně jako kulisu k večeři.(25.5.2013)

 • Sattiens
  odpad!

  No je to úchvatné, nejen že se dozvíte jak něco uvařit, upéct, podusit nebo usmažit ale navíc se i dozvíte historii a zajímavosti města, ve kterém současní exoti, pardon, účasníci pořadu/soutěže bydlí. Asi si teď říkáte, že to je tak dokonalé, že to až není možné, že? Velký mýlka vážení. Čekají na vás totiž ještě 2 překvapení, přičemž prvním z nich je seznámení se s bytem hostitele a druhé, neméně zajímavé je sledování her jak pro chovance Jedličkova ústavu. Abych to shrnul, NEKOUKEJTE NA TO!(7.10.2013)

 • Lisa
  odpad!

  ..50%? ..ugh..(2.1.2014)

 • Lavinia
  ***

  Zajímavý plagiát západních pořadů - jako u nás skoro všechno, s českou úrovní a genialitou předvést se v co nejhorším světle. Fascinuje mě, občas, když na to mám vůbec čas kouknout, jak hloupě hodnotí soutěžící právě ty, kteří vařit umí. A naopak, čím větší blivajz s cizokrajným jménem, spatlaný systémem "včera v noci jsem to vylouskal v kuchařce" se těší přízni dobrovolných hazardérů se zdravím. Otřesná úroveň našich kulinářských dovedností a buněk. Ve srovnání s německým pořadem tohoto typu nebe a dudy. A soukromě děkuji jedné účastnici - vyučené cukrářce - za fajn recept na harlekýn, který potřeboval jen trošku úpravy. Což odpovídá tak setině promile všech receptů - to už něco vypovídá, že.(31.1.2014)

 • Weany
  ****

  Na tohle se dívám ráda, jednak jsou tam někdy zajímavé recepty a taky se vždycky dobře bavím, když se lidi vztekají, že hostům jídlo nechutnalo.(18.5.2014)

 • DandaPiper
  odpad!

  Pořad kdysi začínal jako taková nevinná odpolední oddychovka pro ty, co se chtěli pobavit a možná naučit pár nových receptů, se kterýma se mohli vytáhnout před rodinou u nedělního oběda ...ale v co se to zvrtlo během posledních dvou let je prostě akorát podívaná k zblití.(15.10.2014)

 • Lula.cz
  ***

  Tohle je jeden z mála pořadů v TV, které když na ně narazím, nevypnu rychlostí blesku, ale vydržím se dívat. Stupidita českého národa se zde opět ukazuje v plném světle. Nepochopím, že cizí lidi, které si tedy dobrovolně za přítomnosti kamer si dovolí slídit vám po bytě a komentovat nejen to, co uvaříte, ale i to, jak bydlíte. Poté se hosti odeberou k jídlu, kde se ksichtí nad vším, i kdyby jim to chutnalo, už jen z principu, že chtějí vyhrát. Sama bych se do toho nikdy nepřihlásila, protože moje rýpání v jídle dokáže odradit kdekoho, ale co má za význam se přihlašovat, když jste vegetarián, vegan atd. a nejíte půlku běžné stravy? Nechápu a nestačím se divit, když se tam pak nějaká pipina rozčiluje nad "domácími" knedlíky z obchodu.(11.2.2015)

 • RigorMortis
  odpad!

  Rovnaká sračka ako Bez servítky, akurát tam sme mali vypatlanú playmate s tĺčikom. Odpad.(26.5.2015)

 • petan416
  *****

  Konečně nějaký slušný pořad pro všední podvečer! 1000x lepší jak 5proti5 a už kvůli skvělým hláškám (ať Bouškové, vydry nebo soutěžících) jasných 100%(13.3.2010)

 • jenprodnes
  **

  velice povedená forma naplňena příšerným nezřídka nekoukatelným obsahem..(15.3.2010)

 • ill
  ***

  Zajímavý koncept ve velmi dobře zvoleném vysílacím čase.(20.3.2010)

 • Mrenka
  ***

  jojo, další má nemocniční úchylárna, nicméně možná si to podržím i do zdravého stavu, mně to taky baví, moje majstrštyky sestávají s těstovin, takže se ráda podívám na to, jak vaří jiní a jak se to jiným zase nelíbí. no prostě prča!(21.3.2010)

 • moviepill
  *

  Dnes je móda takej televíznej tvorby, že "pozvime ako-také známe TV osobnosti, usaďme ich na prdel a pozerajme sa, ako sa napchávajú". No to sme to dopracovali... Jedna * za ozaj občas chutno vyzerajúce jedlá...(11.4.2010)

 • mFranta
  odpad!

  Po vynikajícím Ano, šéfe se Prima propadla až na samé dno. Džej bí hadr. Smíchejte pejska s kočičkou, hatláma patláma a scénu vaření z Byl jednou jeden král, řádně promíchejte a dostanete toto- skupinu několika exotů (jiné slovo se ani použít nedá), kteří se snaží oslnit ostatní "gastronomií". Jenže když vám ženská řekne "já strašně miluju italskou kuchyni" a o chvíli později prohlásí "Polévka minestrone? Co to je? To jsem nikdy neslyšela.", tak vám dojde, že je tu asi něco špatně.(19.6.2010)

 • Ellush
  ***

  Já si nemůžu pomoct, ale přestože je to ve svojí podstatě neskutečně omezená maloměšťácká zábava, mě to vážně baví. Člověk, jakožto tvor společenský, chce být dobrým hostitelem, a v tom se odráží pointa celého pořadu, kdy každý vymýšlí pro své hosty křečovitě originální zábavu, hosté ji s rozpaky přijímají, pochlebují hostiteli, že to nebylo špatné, a ti odvážnější (a zábavnější) kritizují do očí i televizních kamer. Ačkoliv se i prostřené delikatesy promítají do hodnocení soutěžících, tento pořad není vlastně vůbec o vaření. Tento pořad ukazuje, jak by se na návštěvách lidé chovali, když by je nesvazovala slušnost, dobré vychování, ostych a etiketa. Zkrátka, když by nebylo nepsanou povinností chválit, usmívat se a sníst vše do posledního sousta.(13.8.2010)

 • Stejšn
  odpad!

  Čiré zoufalství pro čiré zoufalce. Přemýšlím, co by NEBYLO smysluplnější strávení času, než koukat na tohle...(13.9.2010)

 • Tinaa
  ****

  Baví mne to, koukám na nové recepty, které jsou doopravdy odzkoušené od normálních lidí :-) Plus vzájemné reakce.(24.9.2010)

 • Moud
  ***

  Jeden z mých malých hříšků. Pravidelně vyplňuje večeře všedních dní. 6/10(5.12.2010)

 • blekekeke
  odpad!

  Donucen se týden dívat. Pro mě to bylo utrpení a u pořadu jsem nudou a rozrušením louskal vlašáky rukama :o( Jsem rád, že tohle není povinné ...(10.12.2010)

 • ElisD
  *

  Exkurze do vidlákova. Jediné užitečné na tomto počinu je, že se člověk může srovnat s běžnou populací - jak vaří, jaký má bordel ve skříních v ložnici, jak se vyjadřuje a prezentuje takový čecháček. No, ano, je to poněkud smutné, ikdyž jedna moc milá babinka mne v paměti utkvěla. jinak paní "baketa" byla boží, to jsem si pustila dvakrát!(31.1.2011)

 • superzurda
  ****

  Jak jsem si tu prohlížel zdejší komentáře nejvíc dojmu zanechala paní Baketa. K té řeknu jen, že bych nepouštěl z domu a nechal bych jí vařit ty její eintopfy. Pořad je sám o sobě hloupý a pitomý. Vyumělkované dialogy kolikrát nefungují mezi herci, takže jaký výsledek bude mít, když to zkusí důchodkyně s rybářem? Jako vedlejší produkt tohoto pořadu je ukázka lidského maloměšťáctví, hlouposti a záště. Přehlídka rádoby vzdělanců, znuděných paniček, lidí v nouzi či důchodkyň, kteří jdou o pořadu o vaření s tím, že nejí ryby, krevety, smetanové omáčky a zeleninu jen ukazuje úzký rozhled části účastníků. Nevím, kde se v lidech bere ta myšlenka, že když ke kupovanému uzenému nakrájí kupovaný knedlík a udělaj trochu zelí, zaslouží si 25 000 korun českých(1.3.2011)

 • Zapinka
  odpad!

  tak tento pořad je pro seniory, kteří nemají co dělat a tak koukají bezmyšlenkovitě na televizi. Pro mě uplně ztrácí smysl pokud se tam hlásí lidi, kteří o vaření nevědí vubec nic a dělají jak kdyby byli v něm bůhví jak zběhlý. Akorát mě je pohoršuje jak někdo může být tak hloupý. Místo těchto hlupáků by se tam měli hlásit lidi, kteří opravdu něco umí a mají o ukázat, aby se lidé "lajci" mohli něco přiučit - ale ne ve stylu alá Babica!!(6.5.2011)

 • Holobrádek
  ****

  Nevím proč, ale tenhle pořad se mi líbí. Na rozdíl od jinýcn reality show se nevnucuje a na nic si nehraje. Nejde o žádnou velkolepou podívanou, ale o zajímavou exkurzi do domácností a osobností jednotlivých soutěžících. Vaření a recepty jako takové jdou úplně mimo mě, ale zbytek občas stojí za zhlédnutí. A dvojice moderátorů Boušková-Vydra je příjemná a občas i dost vtipná.(17.5.2011)

 • LadyPig
  ***

  Občas se něčemu přiučím, občas nadávám, jak to někdo takhle může pohnojit :) Každopádně, kdyby se to nenatáčelo, tak do toho jdu :)(29.6.2011)

 • m4xp4yn3
  ***

  Váhám mezi odpadem s pěti hvězdami. Prostřeno vnímám jako škodolibý výsměch českým buranům, nedělním kuchařům, divákům, vlastně Čechům obecně. Vzájemná nepřejícnost soutěžících působí nádherně alegoricky, nucené chování a pasáže s bavením hostů zas skoro groteskně.(1.7.2011)

 • kabka*
  **

  Výborné na odpočinek, kdy člověk potřebuje tak akorát zapnout bednu a vypnout hlavu. Občas se objeví i zajímavě zabydlený byt či originální recept. Většinou je to však jen přehlídka ... ehm... účastníků, kteří kritizují soupeře a sami vaří na stejně nízké úrovni.(17.8.2011)

 • Trapper33
  ***

  Bavim se u toho dobře. Občas jsou tam takový burani, že se nedá než smát. (viz celý večer chválí jak si pochutnal a pak za to dá 4 body) Na druhou stranu občas ty lidi obdivuji. Oddychovka kterou si rád prohlédnu a to i nejen díky komentářům Vydry a Bouškové. Edit. Po zvýšení výhry na 40 000 Kč, musím na hodnocení ubrat, stala se z toho naprosto průhledná a obyčejná show.(11.9.2011)

 • miki68cz
  *

  Festival zbytečných slov(14.10.2011)

 • Zirael

  Tohohle pořadu jsem si fakt nemohla nevšimnout... vlastně se mi dost často stává, že u něj večeřím (takovej náhradní program než začnou na coolu simpsnovi). A abych se přiznala, nekoukám na to kvůli vaření... to se ani nedá, když je to pořád to stejný dokola. Vývar z jakýhokoliv zvířete s nudlema, salát, svíčková, vepřo-knedlo-zelo, maso s omáčkou, buchta s krémem nahoře, nebo roláda. Nic moc se z konceptu nevychyluje. Mě spíš fascinuje, jak hluboko jsou někteří lidé schopní takhle veřejně klesnout. Co všechno předvádí, jen aby vyhráli. Pokud se ono předvádění týká jen vaření, ok, ale jakmile dojde na vyříkávání si osobních sympatií a asympatií u stolu a před celým národem, hledání prachu ve skříni nebo na komentování cizích záclon padá mi brada... Tenhle pořad nemá s vařením nic společného, podle mě je to takový sociologický dokument o životě lidí převážně starší a střední generace. A podle této sociologické sondy se mi češi zdají jako národ buranů, trapných komediantů, lidí bez nápadů, vkusu a úrovně. Pro mě je to nehodnotitelné, protože obsahu (exhibice exotů) naprosto neodpovídá forma (taková ta lidová šou o vaření pro český maminy). Sporadicky sledovat to budu dál... je to taková moje perverze.(17.10.2011)

 • simon111
  *

  Povětšinou přehlídka divných egocentriků, nebo lidí žijících mimo realitu. Ti první mě nezajímají. Ti druzí zaslouží ohleduplnost a né zesměšňování "v přímém přenosu", když to sami racionálně nezvládají vyhodnotit. Osobně to nepovažuji za pořad o vaření, spíš se jedná o exkurz do obyčejných lidských životů.(15.1.2012)

 • Skytavka
  *

  Zase další koksovina z televize. Já se nedivím, proč na ni nekoukám. Jednou jsem si to pustila záměrně, ale kvůli trochu jinému pobavení....:) Al evaření mám ráda. Tak aspoň tu jednu. A ta se teda třese strachy!(20.2.2012)

 • Mr.nachos
  odpad!

  Tenhle pořad mě vytáčí jako málokterý. Už jen ta plejáda kuchtíků, co se tam hlásí. Jeden lepší než druhej. Pořád dokola je to to samé vaření, přičemž si každý myslí, že udělá lepší předkrm z listového těsta, na který napatlá kečup a nějakej tem salám a sýr, než všichni ostatní. Neustálé remcání typu: já bych to udělal takhle a já bych to takhle nedělala a lepší by to bylo kdyby.... A co teprve to prolejzání bytů. Není nic horšího, než když mi úplně cizí lidi otevřou skříně a budou se mi hrabat v prádle. Pravidla nepravidla, jestli vás doma neučili, co je to slušnost a soukromí, nelezte do televize, křováci. Drzost některých lidí je nekonečná. A komentátoři, Vydra s Boučkovou, to nijak nevylepšují, naopak, trapnost komentářů nezná hranic. Kdo viděl nappříklad německou verzi, která je kultivovaná, na úrovni, nikdo se tam nikomu nehrabe v soukromích věcech a co se vaření týče, tak tam se opravdu vaří. Česká verze je vykopávka, která zaslouží zase zakopat a hodně hluboko, aby ji už nikdy nikdo neobjevil.(29.2.2012)

 • Jennifer1
  odpad!

  Hovadina!(17.3.2012)

 • Raggnar
  odpad!

  Pointa tohoto paskvilu je v rozdílně emočně složené skupině, která je naschvál poskládaná tak, aby byli diváci alespoň chvílemi probuzeni od spánku při sledování tohoto odpadu. Nikomu nic nechutná, nikomu se nic nelíbí, konkurenci hodnotí konkurence a do toho se snaží poutavě chvástat trapnost sama Vydra. -100%(4.5.2012)

 • martpolak
  odpad!

  Recenzi si dovolím napsat celou ironicky. Soutěž založená na rétoricky vynikajícím komentáři dvou nepřehrávajících a rozumně vystupujících herců. Obsazení je pravidelně na intelektuální výši, co se týká soutěžících. Sloveso "taktizuje" berou do úst jen zřídka, ovšem vždy si jsou plně vědomi toho, co znamená. Nehrají si na gastronomické znalce ani gurmány. Nemívají laciné a trapné průpovídky u večeří stylem "právě mě natáčí kamera, řeknu to nejméně hloupé, co mě napadne". Soutěž plná pravých emocí.(18.6.2012)

 • Nerajohn
  odpad!

  Zahlédl jsem koutkem oka dík VIP prostřeno s Hanychovou a Pomejem a zíral. Defilé pseudocelebrit, sprostá mluva, přesvědčení o vlastní důležitosti, kouření u jídla. Hnus, hnus, hnus, odpad. Tragédie.(27.6.2012)

 • Diskantka
  *****

  Mým koníčkem je pokrm.(28.6.2012)

 • Havala
  **

  Příjemná realitka na večer, dá se na to dívat i dlouhodoběji v kontrastu dnešních šíleností typu Hotel Paradise nebo Extrémne Rodiny je to pořád koukatelné pro široké masy.(20.7.2012)

 • Lenka93
  ****

  Snad jediný kulinářský pořad, který sleduju, a který mě opravdu nadchl. Taky tam mají velkou zásluhu komentátoři Vydra a Boušková, někdy jejich "kecy" opravdu pobaví. A velké plus za skvělý vysílací čas.(27.7.2012)

 • jarmik
  ***

  Bláznivý pořad plný bláznivých lidí. Co tam někdy doleze, to člověk nechápe... Hvězdy nedávám ani tak za kvalitu produkce, jako spíš za zajímavost. Je to sranda, občas to vidět.(21.8.2012)

 • Timonthy
  *****

  Líbil se mi 2-díl s Martinou Adamcovou (Hry bez hranic) i ostatní hosté s ní, jejichž výběr byl netradičný, proto 5*.(30.8.2012)

 • SIMBa14
  **

  Dávám tomu dvě hvězdy za pohled na to jídlo a za to, že mě to občas ají zabaví, ale nápad aby lidi lezli ostatním lidem do šuplíků a do skříní a hrabali se jim ve věcech si mohli odpustit. Taky mi moc nejde do hlavy proč si to jídlo hodnotí na vzájem.(21.11.2012)

 • v.v.v.
  odpad!

  Je mi zle téměř vždy, když si náhodou "normální" díly tohoto pořadu pustím. Je mi zle z lidí, kteří vypadají hrozně, neumí se chovat, neumí stolovat, vaří strašně, bydlí v garzonce a jdou s touto nadílkou do televize. Komentáře Vydry a Bouškové jsou mnohdy nevhodné až trapné. Výjimkou je VIP Prostřeno.(27.11.2012)

 • FOndra
  *

  citát: tohle jíst nebudu, protože jsem to nidky nejedla... konec citátu :)(5.12.2012)

 • Nerdvana
  *

  Občas se stane zázrak a zapnu televizi. Jenže když běží Prostřeno, vyskočí mi na čele tepající žilka a dostávám vztek. Proti show o vaření nemám to nejmenší. Ale plichtění a patlání, prohrabování se v šuplíku se spoďárama a mizerná hodnocení kvalitního jídla s tím, že dotyčný taktizuje - ó né mí milí kuchařští McGyverové a puťky domácí, dobře vařit není taktika, to je kvalifikační předpoklad.(17.2.2013)

 • Facik.
  odpad!

  Gastronomie na úrovni pravěkého "vaření" na kameni, za doprovodu rádoby vtipného kameňáka Vydry ve společnosti jeho družky Janičky, která by si se svým druhem za předvedené komentáře zasloužila pohlazení motorovou pilou(28.2.2013)

 • Joeman
  **

  Nene! Pořad s nadějným potenciálem oddechové zábavy založené na rozmanitém způsobu přípravy jídla různých osobností zadrhává především ve dvou věcech. Za prvé: zábava z velké části založená na typické české malosti pomluv typu: "no, myslela jsem, že to tu bude mít paní Věrka hezké, ale jsem zklamaná, je to hrozný kýč, navíc má pavučiny na záchodě a špinavé příbory...", je možná prvoplánově atraktivní pro sledovanost, ale pro mne odrazující a nudná. Za druhé: hysterickou dikcí pojaté komentáře rodinného dua Vydra-Boučková spolehlivě dostávají tuto "reality show" do kategorie odpad +. Přesto dvě hvězdičky za nápad, občasné invenční gastronomické potěšení a za VIP Prostřeno, které alespoň nenudí. Vydrovi(y) navzdory!(14.3.2013)

 • Jevablo
  ***

  Vaření mě nijak zvláš´t nebaví, ale na druhou stranu to, jak se ti poněkud přihlouplí lidičkové snaží taktizovat a vzájemně si škodit (ale zároveň být na sebe na oko milí a přátelští), má něco do sebe. No a nesmím zapomenout na již legendární šmejdění...(8.10.2013)

 • kubilov
  *

  Ne, tohle není soutěž talentovaných kuchařů a českých rádoby célebrit, ale politováníhodných individuí, které odměna 25 klacků vytáčí do nepříčetnosti. "Snad se to kuře neuvaří, když ho poleju tou horkou vodou, ne?"(16.10.2013)

 • R.I.S.A
  *****

  Tak todle je fakt totálně výborně trapný až je to dobrý dost :) Někdy sou tam fak povedený pacienti :) Taková komedie o vaření no :D Vydra trapnej jak ta sviňe :) Ale připomíná mi Marselluse :D To ho omlouvá :)(19.12.2013)

 • stLukaz
  ***

  Já miluju ty jejich přetvářky a vzájemný vrážení kudel do zad. Tak a jako zábava bude to, že si každý po sobě umyje nádobí. :)(16.2.2014)

 • barlollipop
  *

  Kdysi se na tento pořad dalo i koukat. Už dávno to není o kulinářském umění. Co se zvýšila výhra, jde každý jen po penězích. Měly by se pořádat konkurzy na lidi, co se tam chtějí přihlásit, protože aby někdo dával každý den jen 1 bod kvůli tomu, aby vyhrál, byť ten druhý uvařil naprosto famózně, mi přijde jako ohavná lidská zvrhlost. Kdybych uměla perfektně vařit, přihlásila bych se - ale jen na začátku. Dnes už je to jen o nervy, kort u televize a co potom naživo. Je to škoda. Nebaví mě se koukat, jak se tam pořád všichni hádají. A přijde mi absurdní, že tam každý říká, jak se těšil na nějaký nový zážitek a na něco, co ještě nejedl, ale když to dostane pod nos a mistrovsky uvařený, tak řekne, že mu to nechutná a že to nejí. Když většinu věcí nejím, tak se tam nepřihlásím, nebo za to alespoň nestrhávám body ostatním. Je těžké trefit se do chuti každému. Měly by na to být pravidla... Jediný, co mě na tomto pořadu baví, jsou některé výroky ostatních typu: ,,A ten losos - to je vepřové nebo hovězí maso?"(26.4.2014)

 • Monster_Kill
  **

  Pořad kde převládá přetvářka, kde člověk místo aby dostal body za to jak vaří tak jich dostane měně jen aby nevyhrál nebo že je už bohatší než ostatní. Občas se tam objeví nějaká individualita, nad kterou jen kroutíte hlavou . Na závěr Cheesecake, nebo-li číský dort nebo česekake :D(17.8.2014)

 • Syna.1990
  ****

  Vždy když přijdu z práce, tak si pustím tento pořád a strašně se u něj vztekám, občas mi zážitek přetrvá až do druhého dne!!(12.1.2015)

 • Horác
  ***

  Pozor na to, tohle je držák. Kolik let už to vysílaj, furt se tam lidi hlásej, furt se na to lidi dívaj, furt se tím a o tom lidi bavěj.(19.2.2015)

 • don_vito
  odpad!

  Nápad jako takový možná fajn, ale prosím vás, kdo je zvědavý na ty učinkující tam? Tak hloupé lidi televize dlouho neviděla ......(20.7.2015)

 • (=LIFTY=)
  *

  Viděl jsem díl, který byl plný sexuálních narážek na 74 let starou Ivanku Devátou... Boušková, plešti si..(5.4.2010)

 • Lucius.15
  ****

  Tohle mě neuvěřitelně baví. I když pro tu rozmlsanost některých lidí bych vraždila. A docela se mi taky nelíbí to odsuzování mladých lidí za to, že se nevyznají v kuchyni a neumí vařit. Sama mám zkušenosti, že nový se mnohem líp učí novým a vymoženějším receptům než staří lidi, kteří už mají zažité staré a opotřebované recepty. Samozřejmě není nad klasiku, ale někdy je třeba vyzkoušet něco novýho a neodsuzovat to předem :-)(26.5.2010)

 • Lucije
  ***

  Baví mě koukat na kuchařské talenty či úplné nemehla a k tomu ještě nové nápady, jenž jsou potěchou pro naše bříška..(2.7.2010)

 • Kubiiiczeek
  **

  45%(3.3.2011)

 • Bruce_cz
  *

  Viděl jsem tak dva díly (možná tři, čtyři...)... sledují to rodiče a královsky se u toho baví. Musím uznat, že je to výborná zábava... teda pokud vás baví smát se rádoby chytrým lidem, kteří většinou neumí podusit ani kus roštěnky a mají hubu plnou keců jak by to vše udělali lépe a do toho trousí moudra a rozumy :-D Ale jinak to je úplně zbytečný pořad.(8.3.2011)

 • h.madlenka
  ***

  Mezi pořady o vaření je tenhle ještě dobrý, ale nechápu, proč si soutěžící prohlíží byty.(24.3.2011)

 • Naby
  ****

  Celkem nadprumerna zábava, pokud vaří nejaký zajimavy lidičky. Rozhodne neurazi a k večeři se to hodi. Celkem 3,7*(31.3.2011)

 • Chlo0opek
  ***

  Příjemný doprovodný komentář i příjemný pořad. A příjemné sledování dokresluje i zdařilá hudební kulisa v pozadí pořadu. Taková fajn oddychovka - co také jiného čekat od tohoto typu pořadu, že ano:) Samozřejmě není to žádný převratný televizní počin, ale lepší 3* si u mě zaslouží.(26.4.2011)

 • Saesulkun
  odpad!

  Potřebu sledovat lidi, jak jí, asi nikdy nepochopím. Nesmyslný formát. Stokrát lepší než Píča s ptákem, ale pořád naprosto jasný odpad.(14.5.2011)

 • Caesius S.
  odpad!

  Pozérská vyblbovačka(16.6.2011)

 • GlaDOS
  ***

  Mám slabost pro pořady věnující se jídlu a kuchařině. Proto asi trochu nadržuji i Pekelné kuchyni ale zpět k Prostřeno. Je to náhled do kuchyní obyčejných lidí a i když to není nic extra, je zajímavé, jaká skupina lidí se někdy sejde. Je to ale takové pohodové sledování. Nemusím moc přemýšlet, zkouknu a je to. Ty 2 hvězdičky jdou dolů za komentáře Vydry a Boušková, které jsou velmi často neuvěřitelně trapné, totálně mě štvou a taky za vykrádání hudby z klasického herního klenotu The Neverhood a různých známých filmů.(25.7.2011)

 • saaaky
  ***

  Jedna z těch normálnějších reality-show o žrádle, žrání, báchorech, českém hnidopišství, stupiditě a asi tak do 10% o kvalitním vaření. Podívaná na některé "občany" je vskutku k smíchu, místy však až triskní. Pod taktovkou doublu Vydra / Boušková vše ale dostává jistý rozměr a nabývá alespoň trochu na humorné normálnosti. Dá se. Někdy také ale ne.(29.7.2011)

 • hiroito
  ***

  Jak je to jednoduché zabavit národ. Až na ty pravidelný blafy je to docela švanda:-)(15.8.2011)

 • Olafa
  ***

  Ano, je to na jedno brdo, šablona je neměnná. Většinu lidí nemůžu vystát, zbytek mi většinou přijde směšný. Ale bože, jak mě to baví! Musím souhlasit s názory jako "guilty-pleasure", nebo "sociální sonda", protože ty tenhle pořad vystihují dokonale!(22.8.2011)

 • Martan1994
  ****

  Pořad sleduju celkem pravidelně a baví mě. Jen nechápu to konečné hodnocení některých soutěžících(poslední dobou čím dál víc častěji, a to si ještě na začátku slibují, jak budou upřímní). Celý večer říkají, jak je to dobré a nakonec dají 6. To jim není vůbec trapné, že když se na to potom ostatní podívají, tak to uvidí? A to šmejdění někteří přehání, otevírat skříně a prohrabávat věci....Nakonec nesmím zapomenout pochválit vtipné komentáře Václava Vydry a Jany Bouškové :)(25.9.2011)

 • Meg348577
  ***

  jak v ČESKU udělat úspěšný pořad? žrádlo + prolézání cizích bytů + možnost (rozvášněné) diskuse na internetových stránkách pořadu = úspěch zaručen!(3.11.2011)

 • zdeci
  *

  Viděl jsem párkrát jen kvůli neskutečně "odvařené" mamince z tohoto paskvilu. A samo že hledám vlastní bydlení, i kvůli následným zprávám na Primě, jež střídá zpravodajský brak z Novy :-((30.11.2011)

 • Matamoroz
  *

  Když slepý vede slepého, oba spadnou do jámy :-) Tenhle pořad asi vymysleli příznivci Babicových dobrot. Mottem by mohlo být : "Stojí to za hovno, ale může se tam přihlásit každý."(2.12.2011)

 • Stealth2
  odpad!

  Tohle je naprostý kanál...a kdyby žila skvělá herečka paní Dana Medřická, dostal by její synáček 100% pár přes držku....PRIMA je definitvně pro mě prima odpad(20.12.2011)

 • JohnZoidberg
  **

  Nelíbí se mi jak lezou do osobích věcí, recepty zajímavé jinak nuda!!!(26.12.2011)

 • ajfelka
  *

  Ukázková guilty pleasure.(23.1.2012)

 • meisje
  *****

  Žádná intelektuální kratochvíle, na to mám Ebena a Václava Moravce. Kdepak, Prostřeno jě nejlepší zábavička, když se člověku nechce psát ta prokletá esej nebo učit se na zkoušku, případně na dlouhé nudné sychravé večery. A prostě proto, že je to hrozná prdel, co z těch lidí všechno vyleze, a čím křováčtější parta, tím větší euforie :-D Matty má v podstatě pravdu, že je to nehodnotitelné, ale já si troufám dát tomu hrdě pět hvězdiček, protože za tu čirou radost, štěstí a smích z autentického zážitku z kreací, které nevymyslíte, nenafingujete a nezahrajete, si to Prostřeno prostě zaslouží :-D(29.1.2012)

 • Bouffon
  odpad!

  P – perverznost; R – rozklad; O – onanie (duševní); S – slabomyslnost; T – trapnost; Ř – řiťopropad; E – ekl; N – nemám slov; O – obludnost(2.2.2012)

 • borohub
  ***

  Dost často se tam nic neděje a ty týdny jsou nudné, ale občas se tam fakt sejdou úplně luxusní lidé, kteří jsou buď totálně blbí nebo ovlivnění primou, tak či tak, pak je to úžasná podívaná..(16.2.2012)

 • nuwer
  ****

  Nikdy jsem porady o vareni nesledovala,ale tohle me bavi,odreagovani,obcas sranda,obcas trapne,ale nechapu proc nekdo da Odpad a pak jeste k tomu napise takovy roman?? Inteligent nejspis.. :)(17.2.2012)

 • kukkik
  ***

  Dobrý nápad. Pořad zaujme, občas dobré recepty a někdy se sejde i správná skupina lidí a večer se na to opravdu rád podívám. Vcelku je to pěkný pořad na odreagování. +++ PS: vždycky mě dokážou pobavit ta vykrmená 150ti kilová prasata co celý týden pořád jenom fňukají že ''maso já nejím'' a ''sladké to mi nechutná'' a ''ten steak na portském víně s brambory a tymiánem já nebudu,já bych radši nějaký salátek'' a když konečně něco zdravého dostanou tak se v tom hrabou jako v kupě hnoje a když do sebe konečně vecpou kus rajčete tak div že nepozvrací stůl. Přesně vidím že po půstním večeru a stejně půstním hodnocení (co hodnotit když nic nejíte že?) rozrazí domovní dveře, máchnutím ploutve odhodí rodinu na druhý konec bytu a vybílí lednici do továrního stavu.(27.2.2012)

 • Ajka13
  ****

  Jeden z mála pořadů, na který se ráda jednou za čas podívám. Někdy (velice často) jsou ty lidi fakt na pěst, alespoň se u toho ale nenudím. Navíc, na vaření se ráda koukám, i když sama nevařím:)(28.2.2012)

 • Eryenie
  *

  Pořad není ani inspirativní, je občas protivný účinkujícími, vždy protivný blbými kecy Vydry a Bouškové, ale někdy se člověk vážně nasměje. Vadí mi tzv. šmejdění, při kterém lidem není ani trochu trapné nacpat se hostitelům málem do ponožek, postup vaření vždycky strašně nastříhaj a utnou, takže v podstatě ani nevíme, jak se soutěžící k výsledku dopracovali. Co je pointou tohoto pořadu, je mi záhadou...(6.3.2012)

 • honza1205
  odpad!

  Teď jsem zapnul TV a se zájmem se zaposlouchal do hýkání jakési rujné zvěře,když jsem se otočil na televizi zjistil jsem,že je to prostřeno.Zvěř byl pan Vydra se svou drahou polovicí,ostatní účinkující akorát něco kradli ve skříni.Hejkalka Boušková se z toho málem udělala,potom střih na jakousi zpocenou ženu(v jejím bytě se natáčelo) co dělala na pánvi něco strašně odporně vypadajícího(prý to dělá poprvé,to moc nevim,proč ze sebe dělá krávu a ještě před kamerou)a ještě jí do toho kape pot z čela,fakt hnus a pak.....pak jsem to vypnul.(21.5.2012)

 • f.com
  ****

  Hodnotím pouze VIP Prostřeno... klasické díly nemá smysl hodnotit.(5.7.2012)

 • tvojemamaspi
  *****

  Perfektní studie vychcanosti a celkový mentality čechů. Jsem puding..(7.7.2012)

 • mcamino
  ****

  Zajímavě pojatá soutěž o vaření, kdy se každý z pěti účastníků ocitne ve stejných podmínkách. Člověk zde může poznat nové lidi, jsou zde ale také intriky, nenudíte se u toho, můžete objevit nová jídla. Nevidím to špatně, dávám 4*.(10.7.2012)

 • MartyArt
  odpad!

  hrůza, nuda, ... Raději to tu nebudu vypsiovat všechno :-)(6.8.2012)

 • Lucka07
  **

  Prostřeno přímo nevyhledávám, ale když na něj náhodou přepnu, tak u něj zůstanu. Jako asi každá ženská se alespoň podívám do jiných domácností, a nechám se inspirovat k inovaci svého zaběhnutého okleštěného jídelníčku. Někdy nevěřím svým vlastním očím, s čím se lidé hlásí do této soutěže. Je to taková 50 - minutová oddechovka bez násilí, krve a vulgarit.(25.9.2012)

 • japekli
  odpad!

  Jsem alergickej na penicilín a pořady vo žrádle. Mám za to, že v TýVý vobjevili "Ameriku", když na koukáky "útočej" přes jejich pajšly. Chlapi u toho možná stejně žerou kdejakej blaf, kterej jim připraví ty napětím neposedný divačky, zapisující si každou kravinu, co spadne do televizní mísy. No, a když už se dává v programech tolik prostoru k přípravě i konzumaci jídel, pak by se to mělo vybrousit k dokonalosti tím, že by se mohlo točit a vysílat i vylučování, aby učinkující měli přehled třeba i o tvaru a vůni hovna, dávali si za to vzájemně také body a hlavně se mohli přesvědčit v cože se proměnilo jejich dílo.(28.10.2012)

 • Jack_F.
  ***

  Já myslím, že je to stravitelné. Rozhodně na poli českých ptákovin. Někdy vtipné. Aneb ukázka jací lidé u nás žijí - od obtloustlých, mastných a nechutný matek, bez kapky sebereflexe a inteligence, až po vřelé, inteligentní lidi s vkusem a kuchařským uměním, až po ty ženy i muže(?!), kteří nepoužívají varečky jenom na vaření.(7.11.2012)

 • blezg
  *

  VIP kusy umí být i velmi příjemné. I nepříjemné.(9.11.2012)

 • otoman92
  ***

  Myslím, že kulinářské pořady na primě mají mnohem větší šťávu než ty novácké.(18.11.2012)

 • Hellen.J.Hell

  5 inteligentních lidí,kteří ze všeho nejvíc nenávidí přetvářku + dementní komentář = Prostřeno. V případě VIP to není taková hrůza,pokud tam nemáte zrovna Hrubešovou,která strhává body za to,že vidlička leží o 1 mm dál od talíře,než by měla,Trávníčka,který hodil nohy na stůl a jen poroučel,zatímco za něho vařila Monika Fialková nebo velmi sympatickou Báru Tachecí...Ještě někdy ta závist,když vidím,jak ty modelky sežerou na co přijdou (pokud to teda není nárazová akce a rok zase zrní a vzduch :D). Ještě pryč s Vydrou a Bouškovou a jejich "to koukáte,to koukáte,co nám Jana uvaří..." nebo jak to je.(1.12.2012)

 • Reiner
  odpad!

  Ze začátku i dvě hvězdy. Ale řízené intriky, urážky a zbytečné štengrování okořeněné malým hodnocením hráčů... To už není ani na ty dvě hvězdičky. Upravuji ... :/ P.S.: myslel jsem, že to je o jídle a ne o "taktice" ... :((14.2.2013)

 • iwee23
  ***

  skvělá ilustrace průměrného malého českého člověka...o vaření tady vlastně skoro nejde(29.3.2013)

 • 2sistem
  ***

  Líbí se mi, že soutěžící jsou obyčejný lidi, co máj různý chuti a nemají zkušenosti před kamerou, soutěž se stává pak napínavější. Jako reality show je to první, která se dá sledovat. Co pořad kazí, je stupidní moderátorská dvojka se stupidníma kecama a to šmejdění je někdy vlezlý.(22.4.2013)

 • Rychleji
  *

  Nažeňte pět lidí do jednoho pořadu a nechte je vařit ... Počkat.. lidí? Do toho pořadu pouští snad jen omezence a žádné normální lidi.(26.4.2013)

 • salokin
  ***

  Popravdě řečeno, zasloužilo by si to klidně i odpad, ale kolikrát jsem rád, že si můžu odpočinout u totální blbosti a vypnout. Nehodnotím tak docela obsah, jako spíš schopnost odlehčit těžký den.(9.8.2013)

 • Hashirama
  *

  Chizekake, Šisake, Chiscake, tolik rozličných jídel v režii tolika různých lidí. Taková rozmanitost, stačí si jen vybrat svého - těžkotonážní droběnu Marcelu, pivního mastera Petra či vždy cool a in Filipa s gůt anglickými vsuvkami (protože je to 100% cool Američan), zato s toutly dyzgastink menjů. Všichni se pyšní vysokou inteligencí a rafinovanou taktikou říkat hostitelům, "jak je to strašně dobrý" a záhy jim dát 1 bod, což ve mě vyvolává spolehlivou vlasteneckou náladu. Nejde ale jen o nevaření, ale taky můžete každému prolézt hajzl, najít všechny skryté vibrátory (za což je tisícovka prémie) či si domů rovnou odnést propisku. Vše za čerstvého doprovodného komentáře obsahujícího takové perličky jako "šmejděníčko šmejdění" nebo "co bude dnéés, co bude dnéés, co bude dnéés k vééčeříí?" Ale možná se pleteme my všichni, co když všechny ty telenovely a české pořady obecně byly na míru dělané důchodcům, aby někde nevyvolávali nepokoje?...VIP Prostřeno - Kdy tam pozvou ty celebrity?(18.8.2013)

 • MISHAB
  **

  Já bych si dala něco lehkého,třeba italské jídlo-to řiká prase,který váží 200kg.(16.9.2013)

 • Lou_Pagi
  ***

  Některé díly jsou povedené. Bohužel se tady až moc ukazuje závist a kolikrát absolutní absence nadhledu, objektivity, a pár dalších blbých vlastností většiny Túpy lidí..... raději to ani nepouštět do tv.(14.10.2013)

 • legenda
  odpad!

  nejhorší reality show světa.jako poslouchat moraváky jak tam poučujou a tohle je přesolené a tohle mastné atp. no na to nemám.fakt sračka na entou(18.4.2014)

 • luphick
  odpad!

  Jako materiál na průzkum sociálních vrstev naší zbídačené republiky rozhodně nadprůměr. Co se podvečerní zábavy týče, jedná se o podprůměrnou až žalostnou ukázku společnosti, ve které žijeme. Už jenom obliba této reality show, je děsivá. Každý ten český balíček se přeci doma nad piváskem a přesmaženýma brambůrkama plných éček z tesca potřebuje utěšit, že má někdo děravější sedačku, víc pavučin na stropě, víc prachu pod postelí, atp.. Poté následuje "menu", které občas vypadá nadějně, občas i exoticky, ale stejně hospodyňka skončí u eidamu třicítky, kečupu a točeňáku, protože je to "levný a jednoduchý" a "jednoduchym jídlem se lidi neurazej a nedá se nic zkazit".. pak nakráčí sorta nadlidí, co většinou vše ví a vše znají, protože všude byli(všude-rozuměj na chalupě na Šumavě) a všechno viděli(vše-rozuměj sledují zpravodajství na Nově a Primě).. největší kritik zpravidla uvaří největší šlichtu, kterou by nežral ani Babica po dvou týdnech bez párečků z kuřecího separátu, kterou už z televize opovrhuji více, než majonézou na zemi, Dominikou Myslivcovou, nebo tím zatraceně debilním komentářem Bouškové a jejím nabíječem, "milovníkem koní" a kreténem na třetí Vydrou.. ostatní jen tiše taktizují, říkají jak je to zajímavá chuť, ikdyž je jejich další navštívenou místností toaleta a pozřenou věcí voda, tedy jestli mají štěstí a sklenička je čistá, nebo v ní snad neplave chlup.. sečteno a podtrženo, za předkrm, hlavní chod, dezert a zábavu ve formě pexesa dostala paní Božena 19 bodů a zítra zase od znova tu bude - PROSTŘENO!(5.8.2014)

 • buryman
  ***

  A mně se to líbí.A to přesně proto co tomu tady každý vyčítá.Není to o jídle,je to o penězich!!!!!Tak to i beru- pozoruji strategie,vychcanost ,přetvářku,ty změny charakteru.Dost často to vyhraje né ten co dobře uvařil,ale ten co je lepší hráč.Někteři na takové lidi nadavají že jsou svině -- ne pro mně jsou to dobří hráči.Proč jinak na to koukat jidla tam bleee jedno ze 100 vypadá poživatelně. Já si prostě užívam ten boj o 50tísíc :)))(12.9.2014)

 • Mark1983
  ***

  Teda,já souhlasím s tím,že ze začátku tento pořad byl o vaření a že dnes to je jen o tom,jak kdo taktizuje,kritizuje a vyvolává slovní konfrontace,aby byl zajímavější,i když je to právě naopak,takže se na to dívám,když se náhodou k tomu dostanu - podle nálady - se směju těm ubožákům,co taktizují a nebo interpretuji,jací to nejsou hlupáci.(19.11.2014)

 • subic
  ***

  Za 3 hvězdy jen proto, protože se dělají i speciály, třeba prázdninové, se známými osobnostmi, ty jsou zábavné a koukatelné. Takové ty běžné díly, na to se skoro nedá dívat do konce, kdy už si lidi pomalu vjíždějí do vlasů.(13.12.2014)

 • Strandmon
  *

  Když jsem byl menší vždy jsem se rás koukal na jídlo. To je taky jediné co je na tomto pořadu dobré, když ovšem nepočítám blbou blondýnu.(27.12.2014)

 • drozdy1
  **

  Pořad , který v ukáže řechtající Rusku , hysterického mladíka , samochvalného cikána Jirku a samozřejme zkušenou blondýnu , která ví jak rozmrazit kuře. SKVĚLÉ!(27.12.2014)

 • LadyPupu
  *

  Sonda do českých domácností a především kuchyní. 90 procent národa tento pořad kritizuje, ale kde se tedy bere jeho velká sledovanost? Jedna hvězda za komentáře Bouškové a Vydry.(30.1.2015)

 • Barosak
  ***

  Ať si každý říká co chce, na Prostřeno se dívat dá. Celkový smysl a hlavně pointa Prostřena je docela hezká - pět neznámých lidí se sejde a po dobu pěti dnů bude jeden z nich vařit u něj doma a ostatní čtyři hodnotí. Někdo vaří strašně, někdo úžasně. Někdo soutěží, někdo se přihlásil jen tak, pro zábavu, i když se hraje o prachy. Je pak tedy moc dobré sledovat, jak se lidé chovají. Já bych dal každému 1 bod z 10. Ano, není to etické, ale je to jako kdybyste v Milionáři schválně u poslední otázky odpověděli špatně, aby měl šanci i ten, kdo seděl na začátku vedle vás. Jo, jsou tam někdy vážně idioti a to je asi důvod, proč mě to tak baví. Není to super, ale rozhodně je to dobré a je to zábava, tedy alespoň pro mě. Dávat tomu odpad je přeci jen trošku divné, já tomu dávám 50%, tedy 3 hvězdy. A proč? Prostě se na to koukám, protože když se sejdou idioti co se hádají, tak je to sakra sranda!(27.3.2015)

 • Jirásek
  odpad!

  Přehlídka dementů, kdy se každý snaží trumfnout toho druhého v tom, co nežere a proč. "Já nejím sýr, protože mě to nedělá dobře na žaludek." "Já nejím ořechy, protože mám na ně alergii." "Já nejím česnek, protože mi po něm jede z huby jak z pr*ele." Za chvíli tam uslyšíme třeba "Já nejím vůbec, bo by mě narostly dvě hlavy." Hovadina.(10.6.2015)

 • JsemLillith
  odpad!

  Na tento pořad se dívám jen pro pobavení. Pobavení nad lidskou arogancí, stupiditou a celkovou hloupostí. Tento fakt dokládá už jen skutečnost bodování. V pondělí soutěžící číslo jedna ohodnotí skvělé jídlo, které mu opravdu chutnalo body 7 a méně, jen proto, že jsou před ním další 3 hráči, kteří když NÁHODOU uvaří lépe, schová si vyšší ohodnocení pro ně. Jakoby snad použitím 10,9,8.. ztratil nárok stejným číslem hodnotit znovu… V menu- houbová polévka: ,, Dnes jsme měli houbovou polévku, houby nejím, proto dávám 6 bodů´´, řekl soutěžící číslo dvě. Hráč číslo tři si v autě uvědomil, že měl vlastně na stole špatně umytou skleničku, ale raději to přímo hostiteli neřekl, aby měl proč později sesekat body, kdyby náhodou nebylo co vytknout. No a hráč číslo čtyři hodnotí číslem 3, protože mu nic od hostitele nechutnalo i navzdory tomu, že pokaždém sklizení byl jeho talíř prázdný. A tak bych mohla pokračovat dál a dál. Když taktizuji, tak ne jak *** Vydra s Bouškovou by se měli ve svých výrocích trochu krotit.(10.8.2015)

 • Fenk
  ***

  S kulinářskými pořady se v poslední době roztrh pytel, ovšem tady žádnou velkou gastronomii nečekejte (většinou se vaří ve stylu Babicových mlsot). Ke všemu to je reality šou, takže se začínají objevovat neshody, taktizace v bodování a sem tam i nějaká ta slzička (ať už z výhry nebo z nepovedenýho jídla). No jako předkrm před zabijačkou (Zprávy) to neni špatný a hlavně pobaví trefný komentáře manželského dua VydroBoušků.(29.3.2010)

 • smalda
  *

  Katastrofa,na druhou stranu se člověk lidské blbosti občas a rád zasměje! Jeden příklad za všechny. Jistá soutěžící,mladá paní,údajně ředitelka hotelu :-)) netuší,že MENU se vyslovuje s Y,což ví už každý číšnický/kuchařský učeň v prvním ročníku! Dále tato "hvězda" nebyla schopna ani správně založit příbory,sváděla to na "adrenalin" :-))). Kdybych neviděl,neuvěřím. :-))(22.5.2010)

 • pleva
  *

  Podivně pojatá reality show za pár babek. Stojí Primu jen štáb a jednou týdně 15kK... Dráždí mě komentáře V.Vydry, které jsou strašné a stydím se za něj skoro pořád. Ten chlap nemá vkus a i vtip mu chybí. Jana Boušková to nedožene a asi by to nedohnala ani s jiným partnerem (ty komentáře to sráží o stupeň níž, než by byl potenciál) A pak část šmejdění, která mě taky děsí. Kuchařsky je to o ničem a jako do všech reality show se hlásí spíše lidé, co nemají co ztratit. To je asi největší chyba, že tu vidíte pořád jen jednu část populace a zvrhlíky s exhibicionisty, občas někdo kdo má hluboko do kapsy a doufá, že by na výhru dosáhl.. Celé se to asi brzy přejí...(21.7.2010)

 • Vytla
  ***

  Tři hvězdičky si to zasluží a mohlo by možná být i více, ale za ten komentář jdou body dolů a to hodně...TAK MĚ NAPADLO, JAK BY TO VYPADALO, KDYBY BYLY NA DNĚ JEZERA PODLAHY. A PROČ? NO KDYŽ JE .. TEN PODLAHÁŘ A CHYTÁ RYBY. VAŠKU NEMÁŠ HLAD? PROČ? NO ŽE TAK MLUVÍŠ...tak to opravdu ne :-)(10.8.2010)

 • MiriamLef
  odpad!

  Nevidím nejmenší důvod proč se koukat na tlupu lidí co se cpou a baví vtípkama, kterým rozumí jen oni. Odpad!(31.8.2010)

 • Daviidesek
  ***

  Kuchařská soutěž amatérů. Občas mě zarážejí některé recepty a druh lidí. Nevěřím kolikrát co za lidi existuje.(27.11.2010)

 • psycholog
  ***

  Není to úplně tak hrozné. Když vezmeme v potaz kolik reality - show je schopná naše země vytvořit, je tohle trošku jiná a řekl bych i lepší liga. Někteří lidé jsou sympatičtí, někteří se chovají k sobě jako naprostí idioti a někteří se i vzájemně podporují. Ovšem ty komenty velkých ES Vydra a Boušková - no Vydráka bych snesl, ale tu slepici opravdu ne! Dále je tu opět taková vcucávavka se do osobních životů, která mi vadí. Ale je to obyčejný pořad o obyčejných lidech, někteří jsou takoví jiní makoví. Ne že bych u toho měl prosedět celý týden a koukat na jeden díl za druhým, ale jako kuchařský odpočinek to beru. Takže velevážený kuchařky a kuchaři vařte, vařte - vače jídla my vždy dělají chutě :) 50%(16.12.2010)

 • kkami91
  ***

  Lidské neštěstí je stejně největší zábava ;D(4.1.2011)

 • LadyNicole
  ****

  Musím se smát, jak každý pochlebuje a pak bokem hostitele úplně shodí a myslí si, jak mu to natřeli. Je to dokonalá ukázka psychologie lidí, kteří jsou v pondělí zpravidla usměvaví a skromní lidé a do konce týdne jsou z nich taktizující bestie, kteří dokáží dát tři body protože vše bylo dokonalé ale knedlíčky v polívce byly tuhé... Nevím jak vy, ale já se pokaždé dobře bavím a vřele doporučuju.(28.2.2011)

 • raszkulce
  ***

  Pořad se mi líbí ale rozhodně bych vytkla jednu věc a tou je tzv. šmejdění. Prý nejoblíbenější činnost učastníků, pro mě právě těchto pár minut, kdy se účastníci soutěže prodírají bytem a osobními věcmi soutěžícího mi přijde jako vrchol trapnosti. Co se dá dělat... musí být důvod proč právě tato nevhodná část byla zařazena do pořadu.(8.4.2011)

 • fara
  ****

  Já se na to prostě dívám. Mě jídlo baví. Sociální sonda dokonalá. A musím uznat, že komentář je na velmi slušné úrovni.(6.6.2011)

 • JARDAHONDA
  ***

  Kulinářská soutěž Prostřeno mě celkem baví...Vždy přivede na chut´ k jídlu a inspiraci nových pochutin. Škoda jen, že se s pořadu stala taktická hra, díky zmíněné 25 tisícové výhře.(15.7.2011)

 • chevronman
  ***

  Těžko hodnotit takovou reality show. Někdy je to dramatické a zábavné, někdy je to nudné, to záleží na tom, jací lidi se tam sejdou, jaká atmosféra mezi nimi panuje. Dialogy Vydrovy a jeho kolegyně jsou poněkud tupé, ale kvůli těm se na to nedívám, vlastně se na to nedívám ani kvůli vaření samotnému jako spíš kvůli lidem, kteří se v tomto pořadu objevují. Je to prostě lepší než kdejaký český seriál, které česká produkce vytváří. Tento pořad dává nahlédnout pod pokličku naší české malosti a přízemnosti - jak jinak totiž nazvat fakt, že cizí lidé s kamerami za zády jsou schopni se vám vetřít až do skříně s oblečením, aby viděli, jak žijete. Takhle prostě vypadáme.(20.7.2011)

 • Bila_pani
  *

  Až budu chtít zhubnout, tak se na tenhle pořad začnu dívat pravidelně. Sledovala jsem to párkrát a vždycky jsem pak ztratila chuť na jídlo nejmíň na týden. Třešničkou na dortu je vždycky "zábava", kterou hostitel vymyslí a taky to, jak se mu hosté rozlízají po domě a čmuchají. Ale co neudělat pro to, aby se jeho xicht a bejváček ukázal na hodinu v televizi a sousedé měli o čem plkat, že....(22.8.2011)

 • matkoslav1
  ***

  Na jednu stranu dobrý, že se podívá normální člověk i na to, jak vaří ostatní normální, na druhou stranu - méně okázalosti, reality a hlavně kratší časová dotace by neuškodili.(5.9.2011)

 • burg
  *

  Pět buranů, hrajících si na smetánku a elitu národa? Z některých bytů by blil i krokodýl, kdyby tam měl něco pozřít. Díky, znovu už nechci..(4.11.2011)

 • P_Soar
  odpad!

  ...jedna je za snesitelný díl s hostitelskou dvojicí Vydra & Boušková, ke kterému jsem se náhodou nachomýt, a za hlášku:"Pomáhej ti Pánbu:-)" když se chtěl manžel odklidit z kuchyně, a druhá za inspiraci k některým zdejším komentářům (zvlášť ten od Gilmoura93 stojí za přečtení).(27.12.2011)

 • cachanell
  ***

  jednoduchý exkurz do jednoduchosti člověka .....(10.1.2012)

 • qwxyz
  ***

  6/10. Soutěž, u které záleží na soutěžících. Najdou se perličky...(10.1.2012)

 • Lenykov
  **

  Za pár dobrých receptů dávám dvě hvězdy. Víc si je tento pořad nezaslouží. Ale... zas na druhou stranu, kde jinde by člověk viděl tolik exotů? :-D(24.1.2012)

 • ouf
  **

  Nic mi nezabrání v tomto činu a tím je koment tohoto výtvoru.Musím ocenit velmi trefný nápad , v této době ,kdy z televize přetékají pořady o kuchtění . Bayyca,Poli,Kluci v ..,cibulka , masíčka , zábavička ... spojit ,popravdě použít vaření jako klíč k přihlouplé zábavě a v tom si porochnit pomocí Vaška , no.. párkrát Jsem se zasmál opravdu srdečně ,tudíž to pracuje a nejspíš to splnilo co mělo ale at vás ani nenapadne , koukat se na to kvůli vaření !!! Asi jako Nikdo není dokonalý ,sonda do demence národa.(17.2.2012)

 • Nikky000
  ****

  Myslím že zde bude bohatě stačit říct že je to můj oblíbený pořad na který se vždy ráda kouknu. Nejvíce mne vždy pobaví komentáře lidí kteří si vždy myslí že oni jsou právě ti kteří by to měli vyhrát a oni to uvařili nejlépe i když už napohled to vypadá že by se do toho člověk pouštěl velice nerad. Samotné vaření až tak zajímavé není ale konec to vždy vyrovná a uchytí pozornost. Jsem ráda že se tento pořad o vaření líší od těch nudných, zdlouhavých, show kde nám 30 minut vysvětlují jak a co máme uvařit.(3.3.2012)

 • Tess17
  *

  Ha ha. Je to občas lepší než kdejaký americký sitcom. Nejvíc jsem se na účet tohohle pořadu pobavila, když o něm náš profesor chemie prohlásil, že vždycky, když se na to manželka začne dívat, tak k tomu musí vzít sluchátka, jinak že by p. profesor šel a tu televizi rozmlátil. A já se mu nedivím. Jako to, že si lidi navzájem hodnotí recepty, to ještě v polosmyslu chápu, ale ta šou okolo? Cizí lidi vám vlezou do baráku a začnou vám prohlížet osobní věci .. pak řeknou, že by tam určitě bydlet nechtěli, popřípadně učiní poznámku typu - to musí být vysoký nájem! .. No, co dodat. Typická česká ptákovina.(11.3.2012)

 • JaninaM
  ****

  Je to hrozně hloupý pořad a proto mě to asi nutí stále koukat na další díly . Pro mně je úžasné se dívat na některé hloupé, arogantní , namyšlené lidi, kteří mají odvahu ukázat celému národu svou hloupost. Baví mě to, vždy se u toho pobavím na úkor jiných. A miluji vaření, takže jsem našla i pár inspirací do kuchyně.(12.3.2012)

 • Andy_Larkin
  *

  Tenhle pořad nehodnotím ani tak z hlediska jídel v něm vařených, protože přes obrazovku je stejně nemohu ochutnat, ale hlavně vzhledem tomu, že je to opravdu cenná studie českých povah. Občasné prohledávání šuplíků při prohlídce bytu/domu je opravdu fascinující buranství a drzost. Jinak formát pořadu je slušný a pro fanoušky vaření (mezi které tedy úplně nepatřím) ještě zajímavější. Jen ty komentáře Vydry s Bouškovou jsou většinou otravné.(22.3.2012)

 • bombastus
  ***

  Baví mě pořady o vaření, baví mě koukat na to jak vytváří soutěžící jídlo, v jakém prostředí a jak ostatním chutná. Ale je pravda, že se z toho stává poslední dobou žumpa, která spoléhá spíš na hádky a pomluvy a intriky než na to čeho by se to mělo týkat. Bohužel...je to reality -show,a bohužel by na to lidi jinak nekoukali.(9.4.2012)

 • LuccaS27
  odpad!

  Banda idiotů se snaží vařit! No comment! Akorát mě to rozčiluje, když to vidím...(18.4.2012)

 • YvLeZa
  ****

  Prostřeno je zajímavá kuchařská show, na kterou se ráda dívám. Co mě ale nejvíc štve, jak se pořád všichni opakují při hádání bydlení hostitele: "Myslím si, že byt bude mít moderně zařízený..." a takhle pořád do kola. Jistě že VIP Prostřeno je lepší, než normální, jsou zajímavější se známými osobnostmi, které jak se dozvídáme, umí celkem slušně vařit.(10.7.2012)

 • baby1978
  ***

  Záleží, kdo zrovna vaří. Příjemně mě překvapují v kuchařském umění některé hvězdičky, na něž nejsou v diskusích zrovna pěny ódy. Štoudková, Hanychová, Yemi a playmate Kamila Hermanová. Ale u dílů s křupany a konfliktními osobami si člověk řekne jó u nás to není zas tak špatné, jinde je to horší. A obligátní taktiky typu nejím maso, houby, mořské potvory, sýr atd. jsou dávno ohranou písničkou.(22.7.2012)

 • vena199204
  ***

  Většinou nesnáším vše, co vyplodí Prima, ale první díly prostřeno byly právě na primácké poměry příjemně koukatelné(v hlavě mi utkvěl hlavně speciální díl z Austrálie s neobyčejně vtipnou paní). Bohužel jak pořad plynul, soutěžící začali taktizovat a pořad klesl hodně na kvalitě. Bohužel, ale i přes to v rámci "kvalit" TV PRIMA slušný počin.(5.8.2012)

 • Azitras
  *

  Doufám, že se na to nedívá Pohlreich, jinak by ho šlehlo.(14.8.2012)

 • jaros.a
  ***

  Prostá reality show s prvky vaření...jako šum na pozadí se to hodí výborně, občas člověk pochytí nějakej ten dlabanec a jindy zase pobaví konflikty hloupých lidí s ještě hloupějšími...(22.8.2012)

 • maklymm
  **

  Seriál o lidech co neumí vařit nebo co si myslí že umí vařit a ty co umí nevyhrajou. Je to zbytečný seriál. Občas se u toho člověk zasměje a dostane hlad.(24.8.2012)

 • Baerdeller
  ***

  Pravidelně nesleduji, naopak vidím jednou za uherák, ale je to jeden z mála TV pořadů určený pro "starší" publikum, který se dá i jakžtakž sledovat... Na rozdíl od všech těch Šeherezád, Ulic, Pošt pro tebe, Výměn manželek...(17.10.2012)

 • prometheusll

  Tento pořad je jen o tom,jak sledujeme jak je blbej českej národ - hlavně ty soutěžící.(5.11.2012)

 • jirkku
  ***

  Ideální místo večeře. Nenáročná zábava...(11.1.2013)

 • hony23
  *

  To je opravdu těžký kalibr! Parta buranů bez špetky soudnosti se tu chlubí svým "kulinářským uměním" a šmejdí si vzájemně po bytech - hlavně že si každý z nich prožije svých 15 minut slávy na televizní obrazovce. Trapnost pořadu umocňuje i komentář Vydry a Boučkové. Přesto se musím přiznat, že občas mi to nedá a Prostřeno si pustím v naději, že příští díl bude ještě zhovadilejší, než ten minulý...(10.5.2013)

 • Swampy
  *

  Psychiater občas musí zajasať. Jedna hviezda za občasných exotov.(29.6.2013)

 • valinka
  ***

  No já občas zkouknu a celkem mně to baví ..občas vyskouším nějaký recept.Ale do něčeho pdodného bych nešla.(9.7.2013)

 • William_
  ***

  Na tohle se aspon dá dívat narozdíl od ostatních pořadů např..tv barrandov.(6.2.2014)

 • Kosir
  ***

  Po nějaké době se to omrzí. Se zvyšováním odměny přestalo být o jídle úplně, jde jen o to, jak kdo koho nejelegantněji očerní a přitom bude dál vypadat jako dobrák.(17.2.2014)

 • Wolf28
  odpad!

  To je ale komedie někde jsem se dočetl že to vyhrál borec co jen ohřál konzervy a ostatním znalcum to moc šmakovalo---- a komentář někde podemnou 200 kilová kráska jak říká dnes bych si dala něco lehkého))))-----no možná selátko přeci jen to není prase(14.3.2014)

 • Sasory
  odpad!

  Pět lidí, co chodí k sobě navzájem domů a kritizují si jídlo a aby toho nebylo málo, tak i vyloženě očumují byt. Amaterské kuchařky dále již jen puťky v domacnosti, které se snaží používat odborné výrazy jako kdyby měli čtyři vysoké školy z gastronomie. Čtyři puťky v domácnosti se hrozně diví, že pátá puťka v domácnosti se urazila a schovala se před jejich zrakem do kuchyně, když pouze vyjádřili svůj negativní komentář k určitě dobře vydařenému jídlu. Bylo mi potěšením si jeden díl pustit a bylo mi jasné, že tento pořad si nezaslouží hodnocení ani jedné hvězdy.(8.5.2014)

 • Geralt66
  odpad!

  Takže asi tak, tento pořad je zinscenován od začátku až do konce. Od vaření po šmejdění a hodnocení, kde mimochodem v rámci úspory finančních prostředků, s autem, kde sedí hodnotící, cloumá zbytek štábu na efekt, že je auto v jízdě a veze hodnotícího domů. A takových momentů tam je mraky. Takže reality show, která nemá s realitou nic společného, což je podle mě základní premisa, kterou musí mít. Jinak jako komedie na podvečer, proč ne. "Dobrý, ale je to málo slané", "Já nejím ryby, houby a dosaďte si cokoliv"(10.7.2014)

 • Frosty_CZ
  **

  Nebýt typických českých velezmrdů, mohla to být i férová soutěž. Tohle už dávno není pořad o vaření, ale Reality Show.(28.7.2014)

 • effect18
  *

  Zajímalo by mě, nakolik jsou výstupy soutěžících autentické, protože tak by tomuto pořadu bylo možno přisoudit určitou hodnotu jako sondě do české mentality nebo zachycování jedinců jednajících určitým způsobem v prostředí soutěže. Protože pořad o vaření to rozhodně není, také vzhledem k - pochopitelně - amaterským výkonům většiny soutěžících. A zábavný mi příliš také nepřijde. Nevadí mi ani tolik, že struktura pořadu se neustále opakuje, spíše to, že s jeho obsahem to není o mnoho lepší - vesměs jde o posezení několika exotických nátur jejichž výstupy jsou příležitostně památné, spíše jde ale o otravné vzájemné pomlouvání, intrikování a šmejdění po bytě. Komentáře Vydry a Bouškové jsou tu spíše nadbytečné.(10.8.2014)

 • DeathclawCZ
  *

  Popisek by měl vypadat trošku jinak: V této kulinářské soutěži se každý týden mezi sebou utkává 5 sviní. Každý den jedna svině vaří u sebe doma nepoživatelnou sračku pro ostatní a na konci večera hosté vždy bokem do kamery ohodnotí slovy "nedalo se to žrát ani prdelí" a ten kdo se s toho nejmíň zasere a poblije vyhraje vatu a poukázku na litr gastrogelu. Pořad o vaření u, kterého se vám občas nebude chtít blít jen z jídla ale i lidí co jej vaří. (Dívám se na to vždy když můžu). Proč? No naseru se u toho občas se i pobavím viz. extrémně tupá bloncka a její kachní prsa. Dozvím se, že tam o žrádlo ani tak moc nejde spíš o to kdo kde bydlí, jak má doma hadry naskládané do komínků, jak má uklizeno, jestli má naskládáné příbory ala "Bonton píčo" no a pak všichni mlaskají u toho jak jsou pohoštění a pobavení navlékáním korálků. Pak si to posedá do auta a začne to blít jak se to nedalo žrát jak to bylo kyselé, sladké, hořké, neslané a čistě z taktických důvodů dá co nejnižší známku. No kurva dráááát jak na tohle může mít někdo žaludek!? jednu hvězdu dám pouze za to, že sem tam se tam objeví někdo a něco co vypadá slibně a dalo by se i pozřít bez čípků či rovné amputace anusu.(12.9.2014)

 • Jumper636
  odpad!

  kdyby do toho aspoň ta vydra tak nekafrala(12.10.2014)

 • Lykos

  Ač tento pořad běží již několik let, viděla jsem ho poprvé až v říjnu 2014. A asi se občas kouknu, až budu mít chuť nebo potřebu přesvědčit se o tom, jací jsou někteří moji spoluobčané idioti. O vaření vlastně jde až na druhém místě. Ale jako přehlídka exotů je to výborný. Obvykle nesnáším pořady, ve kterých se lidé dobrovolně ztrapňují, ale "paní Alena" se stane v naší rodině novou nadávkou. A masochisticky se těším a doufám, že jí ještě někdo někdy překoná... již brzy, již příští týden. Ale hodnotit hvězdami nebudu, u reality show mi to přijde nemožné, protože člověk není téměř schopen hodnotit formát jako takový, ale nutně hodnotí tu pakáž, která se tam hlásí.(13.10.2014)

 • hurrican
  *

  Jedná se o nejlepší televizní pořad o vaření. Už od mala ho pilně sleduji se sestrou a i jí se velice líbí. Oba si nás doslova získal a jsem rád, že ho stále vysílají.(10.1.2015)

 • frajcz

  Chizekake.. Nevím jak to hodnotit spíš to beru jako pořad kde se vždycky objeví nějaký idiot a řekne nějakou hlášku která se pak stane legendou internetu.(16.1.2015)

 • Hurin
  odpad!

  Nejhorší je v televizi vidět jací lidé doopravdy jsou. ''Opravdu mi to chutnalo, dávám odpad''(29.1.2015)

 • Anubiska
  ***

  O vaření se moc nedozvíte,ale jako sonda do duše malého českého člověka dobré.(2.2.2015)

 • RyuzakiSE
  **

  Vcelku vtipné, když se sejdou dementi, arogantní zmetci, špekáčci, bárbíny, "odborníci" a tak podobně... :) Je to fakt sranda sledovat a divit se nad tím, že se tam ještě někdo hlásí.(14.2.2015)

 • frantababaf
  odpad!

  Vy děláte jako kdyby se hrálo o dvacet milijardů.(27.2.2015)

 • kamilao
  odpad!

  úplně nejvíc nejhorší, je to jejich šmejdení a ty komentáře u toho....(19.3.2015)

 • Copter
  odpad!

  Viděl sem docela hodně dílů a musim říct že je to fakt dost debilní.Ty lidi sou tam jenom kvůli prachům,takže to pak vypadá asi takhle:No to bylo dobrýýý ještě přidat prosím,to kuře je perfektní,a pak když jsou sami před kamerou tak je to:"Fuj,bylo to hnusný,nedalo se to jíst,to kuře bylo nahnilý-3 z 10ti".(24.5.2015)

 • Potrat
  *

  Nevím, proč do kulinářské soutěže vybírají lidí s inteligencí pochcaného písku,kterým dělá problém rozesnat vidličku od hrnce,ale jsem za to Primě vděčný!Čemu bych se pak chichtal?(14.8.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace