Prostřeno! (TV pořad)

VIP Prostřeno

Reality-TV / Soutěžní

Česko, 2010, 50 min

Petr Štulíř

Václav Vydra nejml., Jana Boušková, Ivanka Devátá, Yemi Akinyemi, Zbyněk Merunka, Ludmila Žemberyová, Martin Stropnický, Veronika Žilková, Vincent Navrátil, Jiří Krampol, Tereza Kostková, Hana Krampolová, Petr Kracík, Barbara Nesvadbová, Sámer Issa, Jaroslava Hanušová, Vlastimil Harapes, Květa Fialová, Roman Skamene, Patrik Hezucký, Eva Pilarová, Jana Šulcová, Eva Decastelo, Dominika Mesarošová, Michaela Dolinová, Michal Spišák, Alexander Hemala, Linda Bartošová, Robert Vano, Hana Mašlíková, Jitka Válková, Sandra Parmová, Jitka Nováčková, Marian Vojtko, Michaela Kuklová, Valérie Zawadská, Naďa Urbánková, Petr Kotvald, Alice Bendová, Viktor Limr, Josef Mladý, Josef Alois Náhlovský, Petr Martinák, Marcela Březinová, Petr Jablonský, Miloš Knor, Václav Upír Krejčí, Naďa Konvalinková, Vladimír Kratina, Hana Křížková, Halina Pawlowská, Zbigniew Czendlik, Pavlína Danková, Miroslav Šimůnek, Kateřina Macháčková, Stanislav Hložek, Kateřina Neumannová, Dagmar Patrasová, Lenka Kořínková, Pavel Vítek, Anife Ismet Hassan-Vyskočilová, Ivan Vyskočil, Světlana Nálepková, Petra Černocká, Jana Andresíková, David Suchařípa, Jan Vlasák, Miloslav Tichý, Pavel Soukup, Miroslav Etzler, Simona Chytrová, Roman Štabrňák, Miluše Bittnerová, Jana Pehrová-Krausová, Jaroslava Obermaierová, Gabriela Filippi, Lucie Hadašová, Laďa Kerndl, Mojmír Maděrič, Marie Tomsová, Iva Hüttnerová, Lumír Olšovský, Bohumil Klepl, Karel Vágner, Barbora Tachecí, Olga Šípková, Daniela Šinkorová, Markéta Hrubešová, Kateřina Brožová, Pavel Trávníček, Petra Horváthová, Martin Kraus, Jitka Smutná, Richard Nedvěd, Lukáš Hejlík, Heidi Janků, Ivana Andrlová, Yvetta Blanarovičová, Vlasta Žehrová, Kamila Špráchalová, Pavla Ptáčková-Vitázková, Jiří Adamec, Veronika Jeníková, Iva Janžurová, Theodora Remundová, Agáta Prachařová, Sabina Remundová, Jiří Pomeje, Martina Gavriely, Nikol Štíbrová, Jiří Štěpnička, Lucie Bártová-Zedníčková, Martin Severa, Petr Janda, Osmany Laffita, František Létal, Andrea Kalivodová, Lucie Šilhánová, Kateřina Kristelová, Regina Holásková

Jako televizní pořad se mi líbí,ale raději bych vypnul zvuk,protože poslouchat trapné poznámky Bouškové a Vydry je jako si dřít prdel a šmrkgel papír. Jejich poznámky jsou buď čteny ze scénáře psané blbé puberťačky a nebo někoho,kdo nemá smysl pro styl a humor a doma se mu nevede. Ti dva to fakt kazí,kdyby dokázali komentovat dění okolo,ale oni jen řeknou něco ve stylu. "Hm to vypadá dobře." "Ta vařit umí." Škoda,protože nápad je dobrej,ikdyž kdoví z čeho tohle byl odvar.(1.7.2010)

• DaViD´82

Oslava čecháčkovské (kulinářské) malosti, u kterého budete mít pocit, že váš ovladač je "nějakej rozbitej". Ať již totiž máte sebelepší a seberychlejší, tak vám stejně bude připadat, že se to přepíná/vypíná celou věčnost. A během té věčnosti žvatlají otrávení VydroBouškové a vám mozkové buňky odumírají a odumírají a... Odumírají.(5.2.2013)

• Radyo

Nechat si prošmejdit byt včetně nejtajnějších zákoutí bandou úplně cizích cizáků, to bych neskousl. A abych se půl dne mastil s nějakým jídlem jen proto, aby mi pak nějaká odbarvená frigidní pitka řekla, že vařit fakt neumím (což vím i bez ní) - to bych musel mít masochistické sklony. A upřímně, kdybych ty maso-sklony měl, zajdu se radši nechat zmrskat devítiocasou kočkou někam do SM salónku, hezky intimčo, než abych lezl jako vylízaný idiot do televize a nechal se tam veřejně ztrapňovat "rádobylidmi", jejichž jediným uměním je to, že umí do kamery říct to, co nedokážou říct do očí. Jo vlastně, a někteří umí i usmažit řízek!(29.5.2013)

Takovejch kreténů se těžko sejde pod jednou střechou víc. Opravdu reálně jsem uvažovala, že se do tohoto pořadu přihlásím. Ovšem představa lidí, kteří si jen stěžují a naschvál hodnotí jídlo i stolování záporně mě od toho odrazuje. I kdybyste jim totiž dali zlatý servis a upekli srnce na pomerančích, dostanete 1 bod...takže se spíš bavím tou lidskou primitivností(8.9.2011)

Mylně jsem se domníval, že tento pořad, který sleduje Cejny s Hříbečkem moc rád, bude jen dalším českým trapáckým pořadem. Ale opak je pravdou a nyní se i já se svým miláčkem Leninkou nemůžeme tohoto pořadu nabažit. Vadí mi jen bodovací systém a urychlené vyhlašování vítěze. Ale jinak se jedná o zajímavý pořad a myslím si, že vaření v něm není tím nejzajímavějším prvkem.(20.1.2012)

• - Ústřední znělka pořadu je úryvkem z písně „Fly or Die“ od hip hopových N.E.R.D. (Fenk)