• WANDRWALL
  **

  Dramaturgie Barandova se změnou režimu nepočítala. Názorným dokladem je tenhle film.(4.8.2010)

 • sator
  ***

  Hodnotím syrovost reálií, otřes je herecký výkon Pavelky ze začátku... Korupce VB....panečku..(7.10.2015)

 • Spock
  **

  Český pokus o drsné krimi, kde jsou ti hodní a zlí jasně vyprofilovaní. Nesmíme zapomenout ani na zkorumpované policisty a jejich provázanost s podsvětím. Snaha o navození „syrové“ atmosféry se cení, ale celkový efekt bohužel není uspokojivý. Na české poměry jde ovšem podle mého názoru o průměrné krimi. Do role stíhaného recidivisty bych ovšem raději obsadil někoho jiného.(13.2.2007)

 • sud
  ***

  Nic víc než průměrná krimi. Ale ovšem také nic míň. Příběh je dobrý a zpracování také není nijak špatné. Přistupoval jsem k filmu nedůvěryhodně, ale nakonec jsem byl docela potěšen. Jak říkám příběh kvalitní je, jen lépe zpracovat, mohlo to být ještě lepší. Takto slušný průměr.(27.3.2006)

 • Enšpígl
  **

  Tak tohle byl nádhernej skanzen konce 80let, Jandák bez pupku, před cikánama se ještě nemuselo chodit po špičkách, oblečení ze kterýho by blil i Fantozzi, Vašut s vlasama, oprejskaný domy, fízlové v zelených mundurech a veksláci jako elita zločinu i ekonomiky současně, privátní bordely v 1+1, kde se za pár mařen vyšukávali dederóni, jako ten film sám o sobě stojí více méně za vyliž prdel, ale kdo tuhle dobu zažil, pookřeje a tasí nějakou tu hvězdu za tu atmosféru, která vede ke vzpomínkám.(30.1.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace