• sud
  ***

  Nic víc než průměrná krimi. Ale ovšem také nic míň. Příběh je dobrý a zpracování také není nijak špatné. Přistupoval jsem k filmu nedůvěryhodně, ale nakonec jsem byl docela potěšen. Jak říkám příběh kvalitní je, jen lépe zpracovat, mohlo to být ještě lepší. Takto slušný průměr.(27.3.2006)

 • Tosim
  ***

  Když jsem otevřel Březinův Lexikon českého filmu, nabyl jsem pocitu, že Divoká svině je snad nejhorším českým filmem. Myslím, že není, jen trpí tradičními nedostatky tvorby v žánru akčním a detektivním. Například snaha o autenticitu a syrovost připomíná marné pachtění např. Kamarádů do deště. Mohl bych s výčtem pokračovat dál (třeba o autorovi scénáře Pavlu Frýbortovi), ale je to zbytečné - ne tak strašný, ale docela normální film. Tím teď ale spíše myslím pro "normální večer na nově." Asi tak nějak.(27.8.2004)

 • Compadre
  *

  Divoký to teda bylo a svině je Kubišta, že do týhle "drsňácký" kriminálky zakomponoval tolik výborných herců. Podobný průser jako Nahota na prodej.(24.7.2010)

 • Spock
  **

  Český pokus o drsné krimi, kde jsou ti hodní a zlí jasně vyprofilovaní. Nesmíme zapomenout ani na zkorumpované policisty a jejich provázanost s podsvětím. Snaha o navození „syrové“ atmosféry se cení, ale celkový efekt bohužel není uspokojivý. Na české poměry jde ovšem podle mého názoru o průměrné krimi. Do role stíhaného recidivisty bych ovšem raději obsadil někoho jiného.(13.2.2007)

 • Paldini
  *

  Hodně nepovedený pokus o českou drsnou kriminálku.(27.8.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace