• Compadre
  *

  Divoký to teda bylo a svině je Kubišta, že do týhle "drsňácký" kriminálky zakomponoval tolik výborných herců. Podobný průser jako Nahota na prodej.(24.7.2010)

 • triatlet
  *

  Frýbortova Veksláka jsem v osmdesátých letech přečetl doslova jedním dechem. Ale film o akci kriminalistů mi přišel hodně amatérský.(24.7.2008)

 • Spock
  **

  Český pokus o drsné krimi, kde jsou ti hodní a zlí jasně vyprofilovaní. Nesmíme zapomenout ani na zkorumpované policisty a jejich provázanost s podsvětím. Snaha o navození „syrové“ atmosféry se cení, ale celkový efekt bohužel není uspokojivý. Na české poměry jde ovšem podle mého názoru o průměrné krimi. Do role stíhaného recidivisty bych ovšem raději obsadil někoho jiného.(13.2.2007)

 • Wacoslav1
  ***

  Celkem solidní kriminálka zasazená do špinavého prostředí. Vašut jako zkorumpovanej policajt je celkem fajn. No a vůbec se v tom filmu dá objevit kritika tehdejší doby. Hlavně se nikdo nebojí říct na plnou hubu slovo cikán. Jinak předpokládám, že i kvůli roku vzniku tenhle film hodně zapadl prachem.60%(2.11.2014)

 • vitekpe
  **

  Zmatena detektivka s nadechem akcnosti. Moc zdlouhave. Co naopak vyzdvihuju je socialisticky postapo vizual a vykon Jandaka, jako gangstera. :-) neni nutno videt.(3.11.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace