poster

Noční běžec

 • USA

  Run All Night

 • Slovensko

  Nočný bežec

Akční / Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 2015, 114 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • jojinecko
  **

  Jednoznačne najslabší film kooperácie Neeson - Serra. Na rozdiel od Non-stop, kde scenáristi skvelý triler absolútne pochovali ku koncu sa tentokrát jedná tak trochu o scenáristický "prúser" od začiatku...Klišé na klišé, ementálová logika plná dier a barličiek...Film typu "toto som už niekde videl a v oveľa lepšom vydaní". Začínam mať nepríjemný pocit, že Neeson hrá stále tú istú postavu, len prechádza z filmu do filmu a už je z toho tak trochu trápny stereotyp... A všetky tie kamerové nájazdy a filtre to naozaj nezachánia.(10.7.2015)

 • H34D
  ***

  Velmi dobře vymyšlená zápletka, ne už tak precizní realizace. Události ženoucí příběh kupředu, stejně jako načrtnuté vztahy těsně překračují hranici akurátnosti, nebo chcete-li vhodnosti, uvěřitelnosti... Liam je i přes svou černou minulost docela sympaťák, jeho syn je však jakousi podivnou karikaturou Ježíše, což nebylo třeba. Akce je spíše průměrná, ale film má přesto ucházející tempo a nedá se říct, že by v některém momentu nudil. 6/10(14.6.2015)

 • Malarkey
  *****

  Liam Neeson a Jaume Collet-Serra jsou pro mě do třetice sázka na jistotu. Na takovou jistotu, že jsem si ji nemohl ujít v kině. I když bylo za padesát. Pro někoho by mohlo být nepříjemný, že tahle na první pohled silně ponurá kriminálka má v některých ohledech až zbytečně moc efektů. Klidně bych se bez nich odešel. Na druhou stranu by pak asi ale nebyla tak temná a ponurá, jak jsem si ji v průběhu sezení v kině vysnil. Liam Neeson tady do začátku začíná v ne úplně nejlepší poloze, ale postupně mě režisér vpravil do vcelku jasného příběhu, který uzavírá kruh jednoho mafiánského uskupením tím nejkrutějším způsobem. Nicméně Liam, Ed Harris a Joel Kinnaman tomu dodali tak úžasný charisma, že jsem tenhle film vysloveně hltal. A vůbec mi nevadí, že Liam se poslední roky točí kolem stále stejné postavy. Spíš naopak. Začal jsem kvůli té podobnosti jeho filmům říkat Neesonovky. A budu doufat, že tenhle film nebude poslední.(27.4.2015)

 • Terva
  ***

  CITÁT - V životě jsem napáchal spoustu zla, který mi nikdo neodpustí............ Čekal jsem krutý propadák, ale nakonec celkem překvapení. Má to logiku, napětí a celkem slušný příběh. Nejvíc mě vadilo, že ve filmu nejsou skoro žádní klaďasové, všichni si s sebou nesou temnou minulost a je jen na nich, jak se s tím vypořádaj. Na filmu je nejkrásnější práce kameramana Martina Ruheho - to se povedlo. CITÁT - Jsi odpad................(2.7.2015)

 • Davies182
  ****

  Liam Neeson a Jaume Collet-Serra mají jedinou noc na to, aby sejmuli všechny brutální gangstery, který chtěj z vyjukanýho Kinnamana udělat řešeto. Mrk mrk, Zběsilý útěku, mrk mrk!(9.4.2015)

 • Common

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace