poster

Noční běžec

 • USA

  Run All Night

 • Slovensko

  Nočný bežec

Akční / Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 2015, 114 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • boshke
  ****

  Neeson je prostě sázka na jistotu. A i když začíná mít stále více kůže v porovnání s obličejem (o Edovi ani nemluvě), tyhle role mu sedí. Nebudeme zastírat, že oba výše zmínění staroušci Nočního běžce táhnou a jsou hlavním důvodem, proč na film jít, ale krom nich je poměrně dobrá i akce a hudba. Ano, scénář moc duchaplnosti nepobral, ke konci stopáže už spíše nebyl než byl (obzvláště, když kvůli úvodu bylo jasné, co se stane), ale i tak jsem byl rád, že jsem za těch sedmdesát korun vyrazil. Těžko říci, jestli bych byl spokojen i za plnou palbu... 70%(27.4.2015)

 • Superpero
  ****

  Pro mě teda setsakra poctivá kriminálka s parádně nastíněnými vztahy mezi postavami. Mám rád filmy, kde jsou starý pardálové nuceni se navzájem postřílet kvůli děckám, i když byli celej život kámoši. Je to správně akční a k tomu atmosféra deštivýho New Yorku. No prostě lahůdka. Liam Neeson je ze začátku správně zkrachovalej, ale pak se z něj opět stane badass.(27.9.2015)

 • Davies182
  ****

  Liam Neeson a Jaume Collet-Serra mají jedinou noc na to, aby sejmuli všechny brutální gangstery, který chtěj z vyjukanýho Kinnamana udělat řešeto. Mrk mrk, Zběsilý útěku, mrk mrk!(9.4.2015)

 • Chrustyn
  ***

  Liam Neeson, opět jako badass, který však více inkasuje než rozdá v jednom divokém večeru, kdy musí bránit syna, před bývalým kolegou z branže nájemných vrahů. Nejedná se o akční jízdu a akce je zde překvapivě málo, film však naštěstí exceluje ve scénách dua Neeson - Harris, kterých je však trestuhodně málo. Jako slušný thriller, však film funguje velice dobře.(26.5.2015)

 • klerik
  ****

  Finále béčkovo predvídateľné, moralizovanie príliš neuveriteľné. Ale ide o zábavný akčňák, kde dôchodcom veríte každý úder i nenávistný úškrn. Gangsterský pohľad na spravodlivosť je cool, film má menej hlúposti, ako to bolo pri NON STOP, ale aj menej dravosti ako napr. pri EQUALIZER alebo 96 HODÍN. Okolo 70-tich percent sa to pohybuje a má to viac zmyslu než pokračovania KURIÉRA, takže mierne nadhodnotím...(5.7.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace