Tragikomická perla, ktorá nastavuje zrkadlo dnešným tuzemským futbalovým pomerom a vlastne pomerom v celom športovom odvetví. Dobre zahrané, má to svoj šmrnc, pointu aj ponaučenie a samozrejme kvalitnú nádielku humoru. 80%.(12.11.2013)

• NinadeL

Vzhledem k tomu, že jsem fanda na prolínání televizního a filmového média (a bavím se jím už od dob Tří chlapů v chalupě a Hříšných lidí), tak se bavím i u prolínání Okresního přeboru. Nic víc. Ale stačí to.(1.9.2016)

Any Given Saturday. Krobot je Eastwood, robot, suk, čertík v krabičce i Atlas, nesoucí na šíji tento de facto pilot populárního seriálu, o tom žádná. Pro svérázný vesmír víkendového čutání pro zábavu, žízeň či ambice mám veskrze pochopení, nicméně pro lidovou zábavu, co Okresní přebor představuje (Mičuda, tráva alias Slunce, seno a ujišťování se pohledem na křupany, že takový nejsem), už zase tolik ne. Z části plotu pana Hnátka se mi neudělalo dobře. To asi ty výpary z barvy..(22.9.2014)

Fotbalový western. Krobotovo ,,Proti všem". A Jan Prušinovský je skvělý ,,trenér", pod jeho taktovkou vykopal Okresní přebor první českou ligu...(30.3.2012)

Mezi českými filmy naprosté zjevení vykazující uvěřitelné postavy (s výtečně podchycenými naturely), neuvěřitelně přirozený scénář a v neposlední řadě s úchvatným Krobotem, živelným jako ještě nikdy. Místy formanovštější, než Forman...(4.1.2013)

• - Při scéně, kde si bere trenér Josef Hnátek (Miroslav Krobot) nůž, je záběr, kdy drží nůž v pravé ruce, poté v levé a následně v dalším záběru zase v pravé. (7ynek)

• - Josef Hnátek (Miroslav Krobot) údajně zemřel při 270. derby pražských S, které Sparta prohrála 1:4. Avšak zápas, který Sparta prohrála 1:4, byl 268. derby. Ve skutečnosti 270. derby o rok později vyhrála Sparta 1:0. (ELBobes)

• - Ve 32. minutě filmu po scéně „Kdo z vás mě nechce za trenéra“ vybíhá z hřiště 8 hráčů a trenér. V následujícím záběru je však na lesní cestě kromě trenéra už 11 hráčů. (Zdroj: ČSFD.cz)