Nastala chyba při přehrávání videa.
 • xxmartinxx
  ***

  Vtipná čast velmi zvládnutá, dramatická ne tak moc. Pořád mi není úplně jasné, jestli jde o karikaturni zobrazení se zbytecnými vážnostmi, nebo to mám vnímat kompletně seriózně. Každopádně je to mišmaš, a to je škoda. Proč u nás někdo, kdo na to očividně má, nenatočí "prostě komedii"? 65 %(27.3.2012)

 • kOCOUR
  ****

  Já, Krobot.(9.4.2012)

 • Ony
  ****

  Já vím, že o tom, jak je tenhle film výjimečný mezi současnými českými komediemi, psalo už sto padesát milionů lidí, ale když člověk před ním v kině zhlédne trailery na Svatou čtveřici a Líbáš jako ďabel, tak to prostě strašně chce napsat taky. Okresní přebor nevyniká ani tak nějakou extrémní vtipností, ale tím, že jeho humor je nastaven na chápání normálního, nikoli retardovaného člověka. Něco takového jsem zaregistrovala už u děvkaře Františka, ale tehdy si mě nějak nikdo nechtěl všímat a toho filmu taky ne. Přebor má naštěstí oporu v seriálu. Akorát si říkám, jestli se o něj neopírá až moc. Některé postavy a pojmy (Ludva, Jarda, Kostomlaty,...) asi nelze bez znalosti televizního předchůdce docenit.(13.4.2012)

 • woody
  ****

  Destilované křupanství a patologická obsese národní sportem. Skvělá komedie a výborná sociální sonda. Většina lidí však uvidí spíše to první a to druhé jim bude připadat jako samozřejmost. Nemůžu se rozhodnout, zda je to chybným vyzněním filmu nebo zupáctvím obecenstva.(31.3.2012)

 • CheGuevara
  ***

  Odbýt to, co slibuje sám název, pouhým titulkem je nefér nejen k divákům, ale i k Pepíkovi Hnátkovi. A tak se to má s celým filmem, tu Jiřina nedostane slíbený prostor, tu film sám neví, jestli vypráví o fotbale nebo o Pepíkovi. A to, že film buduje jakš takš dramaturgický oblouk, by nemělo být zjevením, ale samozřejmostí.(24.4.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace