• paascha

Vskutku lidová podívaná, která nezapře mentální kvalitu diváků domovské TV. Tohle už vidět nechci!(18.9.2012)

Vtipná čast velmi zvládnutá, dramatická ne tak moc. Pořád mi není úplně jasné, jestli jde o karikaturni zobrazení se zbytecnými vážnostmi, nebo to mám vnímat kompletně seriózně. Každopádně je to mišmaš, a to je škoda. Proč u nás někdo, kdo na to očividně má, nenatočí "prostě komedii"? 65 %(27.3.2012)

Souhlasím s názorem, že seriál je určitě lepší. Miroslav Krobot se musel pěkně vyžívat v roli takového hňupa jako je Josef Hnátek. Ondra Vetchý to sesumíroval myslím hodně solidně..... -"Křivánek měl včera 11 piv, Kott jenom 8, Ovce měl 7 piv a Jarda 17." -"Jdi s tím doprdele." -"A můžu jít aspoň s váma." -"Jo."(20.7.2013)

• - Když vstupuje dcera kolotočáře (Pavla Beretová) do labutě na pouťové atrakci, má labuť slepený krk páskou po předchozí havárii u vlakového přejezdu. V dalším střihu, při pohledu z jiné kamery, ale při téže scéně, je labuť vcelku. (Marator)

• - Za první víkend viděli film v českých kinech 116 000 lidí. Jedná se tak o druhý nejlepší start českého filmu v historii. První místo drží snímek Kajínek (2010) s více než 119 000 diváky. (gogos)

• - Při scéně, kde si bere trenér Josef Hnátek (Miroslav Krobot) nůž, je záběr, kdy drží nůž v pravé ruce, poté v levé a následně v dalším záběru zase v pravé. (7ynek)