• Cival
  ****

  Jedinečnej film. Nevtíravé rozšíření skvělého seriálu, které rozhodně obstálo. Udrželo si osobitou poetiku a baví dialogy, gagy, hláškama ("Chceš prcat?") i návratem staré známé party. Suverénní skloubení řemesla, herců a autorského otisku, které sice nemá příběh plně uzpůsoben dramaturgii celovečeráků, ale i tak z něj vypadne docela dost výživné hořkosladké radosti.(27.3.2012)

 • Radyo
  ****

  Oproti seriálu je zde trochu méně zábavy, ale všechny známé postavy "fungují" skvěle a Pepik Hnátek mezi ně zapadá obdivuhodně přesně, i přes svou obsesi. Abych zde neomílal dokola to všechno, co už sdělili jiní, omelu dokola jen to, že jde určitě o jeden z nejlepších českých filmů posledních nejméně pěti, ale spíše deseti let. Krásných 85%.(6.4.2013)

 • Ony
  ****

  Já vím, že o tom, jak je tenhle film výjimečný mezi současnými českými komediemi, psalo už sto padesát milionů lidí, ale když člověk před ním v kině zhlédne trailery na Svatou čtveřici a Líbáš jako ďabel, tak to prostě strašně chce napsat taky. Okresní přebor nevyniká ani tak nějakou extrémní vtipností, ale tím, že jeho humor je nastaven na chápání normálního, nikoli retardovaného člověka. Něco takového jsem zaregistrovala už u děvkaře Františka, ale tehdy si mě nějak nikdo nechtěl všímat a toho filmu taky ne. Přebor má naštěstí oporu v seriálu. Akorát si říkám, jestli se o něj neopírá až moc. Některé postavy a pojmy (Ludva, Jarda, Kostomlaty,...) asi nelze bez znalosti televizního předchůdce docenit.(13.4.2012)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - O přestávce nařídí trenér kapitánovi, ať předá kapitánskou pásku jinému hráči. To však pravidla neumožňují. Změna je možná jen při střídání. (DecentFellow)

 • - Fotbalové utkání, které sleduje Pepík Hnátek (Miroslav Krobot) v čase 34:40, je utkání na Letné mezi AC Spartou Praha a Baníkem Ostrava z roku 2005. Děj filmu je přitom situován do roku 2009. (FCBLFC)

 • - Po filmu Sestřičky (1983) jde o druhý film, kde si Alena Mihulová a Ondřej Vetchý spolu zahráli pár. (boul)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace