Zmizení Alice Creedové

Scénografie:

Ricky Eyres

Kostýmy:

Julian Day

Čekal sem ledacos, ale takhle zajímavou nízkorozpočtovou pecku rozhodně ne! Nebýt některých drobností, které mi neseděly v chování postav, tak tasím maximum hvězdiček. Tady je krásně vidět, že stačí mít 3 skvělé neokoukané herce, pár natáčecích prostor, dobrého kameramana a především originální nápad a může vzniknout parádní thriller, který shrábne do hrsti většinu mnohem dražších kolegů. 80%(28.9.2011)

Senzační úvod, pak slušná atmosféra, která se však postupně rozmělní v překombinovanosti a hloupém jednání postav, a slušný závěr. Výkon Gemmy Arterton mě nijak neoslnil, při pohledu na ni jsem měl neustále pocit, že sleduji jen hezkou britskou herečku, která hraje unesenou dívku, a mnohem větší dojem na mě udělal Eddie Marsan. Tři a kousek.(6.1.2014)

Fajn film o troch hercoch. Takmer divadelné, ale omnoho "živšie" ako napr. REVANŠ. Skvelo zahrané, dobre napísané. Pripomenulo mi to časy, keď bodovalo VÝKUPNÉ. Hudobný doprovod trochu triviálny a občas otrepaný, ale pomáha budovať napätie... Dobre namiešaný triler...(6.4.2013)

Začátek byl tak detailní, že to působilo dojmem návodu. Vše až po výměnu nástěnných hodin. A to skoro beze slova. CITÁT : Tak jdem. Trochu jsem nechápal proč se to tak zvrtlo, když se celou dobu chovají jako profesionálové. Začnou se hádat kvůli jídlu a přestanou si věřit. CITÁT : Hlavně nespi, nechlastej a kontroluj jí. Pak jsem pochopil o co tu běží. Od bodu zlomu se to začne komplikovat a dramatizovat, dostalo to to správné grády. Jen tři herci se postarají o dobrou zábavu, kdy nevíte co udělá ten další a co od koho máte čekat. Našlo by se tam několik nelogických věcí, ale pěkně se na ten film kouká a tak do toho nebudu rýpat....... jo a Alice zmizela.(23.10.2010)

Drsnej film se zajímavou Artertonovou, která byla schopná udělat pro tenhle film prakticky cokoliv. A cokoliv myslím fakt cokoliv. Tak jsem taky zaregistroval, že chlap tenhle film hodnotí daleko víc, než ženská. Má to svojí podstatu, a ta se skrývá ve filmu. Jinak film samotný střídá nečekané zvraty jak šnek ulitu, takže celou dobu nevíte, jak to vlastně skončí a nakonec to bude daleko jednoduší, než to vlastně vypadalo.(27.9.2010)

• - Název filmu se poprvé objeví až před závěrečnými titulky. (vojacekr)

• - Přestože se jedná o britský film, lze v něm spatřit pouze auta od americké automobilky Ford, konkrétně modely Ford Transit a Ford Mondeo. (Stanley619)

• - Na stránke Facebooku prebiehala výrazná reklamná kampaň, súčasťou ktorej bola aj možnosť uchádzať sa o premiérové premietanie filmu. Najviac používateľov hlasovalo za Southamptonskú Univerzitu vo Veľkej Británii, kde mala snímka premiéru 20. apríla 2010. (Abiosis)