poster

Zmizení Alice Creedové

 • Velká Británie

  The Disappearance of Alice Creed

 • Slovensko

  Zmiznutie Alice Creedovej

Thriller / Krimi

Velká Británie, 2009, 96 min

Režie:

J Blakeson

Scénář:

J Blakeson

Hudba:

Marc Canham

Střih:

Mark Eckersley

Kostýmy:

Julian Day
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kaposlav
  ****

  Akože na ten rozpočet som prekvapený. Film o troch hercoch nie je častý jav. Možno trošku slabšie 4*, ale sú to 4*.(9.7.2015)

 • EvilPhoEniX
  ****

  Za málo peněz vskutku hodně muziky. Jedna místnost a pouze 3 postavy z tohodle Thrilleru dělají špičkový únosový thriller plný zvratů, intriků, nepředvídatelnosti a napětí. Tyhle filmy jsou mou krevní skupinou, takže ze mě srší velké nadšení, jediná výtka snad jen, že se nedalo fandit oběti, pač to byla fena. Doporučuji 80%(3.1.2015)

 • Martinibaby
  ****

  Takhle se točí nízkorozpočťáky! Gemma jako vždy herecky nezklamala a moje první setkání s pány Compstonem a Marsanem bylo více než pozitivní. Zvraty v ději, které by se teoreticky daly kritizovat mi vůbec nevadily, za co v hodnocení ubírám bylo pár (jak já jim říkám) 'zbytečných nedějových scén', bez kterých by se film klidně obešel. Doháněla to ale skvělá kamera :)(7.11.2010)

 • Hrabka
  ***

  Docela zajímavý a místy velmi napínavý thriller kazí určité divné momenty v ději a chování postav. Konec byl sice předvídatelný, ale na druhou stranu docela povedený vůči předchozímu dění. Škoda některých situací, které byly hodně přitažené za vlasy. 65%(3.10.2011)

 • Crawler-D
  ***

  Prý thriller, ale já mám pocit, že aspoň ve skrytu duše museli být tvůrci přesvědčení, že točí komedii, nebo aspoň frašku. To, co se zprvu jeví jako film o únosu, se postupně taví a s tím i očekávání fyzického a psychického vypjetí z hereckého projevu Gemmy Arterton. V závěru mu ale chybí nějaký twist, který by byl ve stylu výstavby předchozího děje, kdy si strany spolupráce (únosce-únosce-unesená) přehazuje jako horký brambor.(27.8.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace