poster

Zmizení Alice Creedové

 • Velká Británie

  The Disappearance of Alice Creed

 • Slovensko

  Zmiznutie Alice Creedovej

Thriller / Krimi

Velká Británie, 2009, 96 min

Režie:

J Blakeson

Scénář:

J Blakeson

Hudba:

Marc Canham

Kostýmy:

Julian Day
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • tom88
  ****

  Nečakane dobrý a kvalitný film, od ktorého som veľa nečakal. Nenápadný a pomerne neznámy film, ktorý dopadol nadpriemerne. Scenár nie je vôbec zlý, práve naopak. Žiadna nuda ani na chvíľu, dobrý príbeh, obraty deja, napínavé situácie, fajn herci aj réžia. Celkový dojem veľmi dobrý, záver to neskazil. Niektoré situácie zanechali slušné emócie, atmosféra bola pekne vybudovaná. Ja som bol celkom nadšený a chcem viac podobných filmov do budúcna. 75%(12.12.2010)

 • Sheldra
  ***

  Syrový a naturalistický až běda, ale při sledování se to zdá mnohem lepší než po něm. Po skončení titulků mi film zmizel z paměti jak Alice Creedová.(25.1.2011)

 • Dont
  ****

  Začátek pořádně drsný, pak jsem myslel, že s prozrazením pointy tak brzy to půjde celé do kopru, ale kupodivu těch zvratů je tam tolik, že mě to bavilo až do konce. Vytknout by se dalo jen několik nevěrohodných dialogů a občasné stupidní chování postav (abych moc nespoileroval třeba přehnané trouble s nábojnicí nebo zbytečně riskantní způsob dostat se ke klíčům). Být Alicí Creedovou vsadil bych na to, že mě unesl Edward Norton, ten hlasový projev mladšího únosce byl téměř úplně totožný.(19.10.2013)

 • Martinibaby
  ****

  Takhle se točí nízkorozpočťáky! Gemma jako vždy herecky nezklamala a moje první setkání s pány Compstonem a Marsanem bylo více než pozitivní. Zvraty v ději, které by se teoreticky daly kritizovat mi vůbec nevadily, za co v hodnocení ubírám bylo pár (jak já jim říkám) 'zbytečných nedějových scén', bez kterých by se film klidně obešel. Doháněla to ale skvělá kamera :)(7.11.2010)

 • Suzie05
  ***

  Za každého herce, který zde účinkoval jednu hvězdičku, to je fér ne? =)(20.9.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace