poster

Protiúder (TV seriál)

 • Velká Británie

  Strike Back

Akční / Drama / Thriller

Velká Británie / USA, 2010, 3x88+40x46 min

Předloha:

Chris Ryan (kniha)

Hrají:

Sullivan Stapleton, Philip Winchester, Rhona Mitra, Robson Green, Michelle Lukes, Charles Dance, Andrew Lincoln, Shane Taylor, Richard Armitage, Jimi Mistry, Alexandra Moen, Jodhi May, Shelley Conn, Eva Birthistle, Vincent Regan, Natalie Becker, Colin Salmon, Nicola Stephenson, Natalia Avelon, Laura Haddock, Mel Raido, Ewen Bremner, Adewale Akinnuoye-Agbaje, Cal Macaninch, Shaun Parkes, Alexander Siddig, Liam Cunningham, Iain Glen, David Haig, Toby Stephens, David Harewood, Orla Brady, Adrian Rawlins, Tim Pigott-Smith, Saïd Taghmaoui, Alistair Petrie, Annabelle Wallis, Robert Hobbs, Rachel Shelley, Attila Árpa, Abdul Salis, Langley Kirkwood, Omar Berdouni, Danny Webb, Farid Elouardi, Sara Stewart, Ron Smerczak, Peter O'Meara, Matthew Leitch, Hakeem Kae-Kazim, Féodor Atkine, Patrick Lyster, Paul Freeman, Terence Maynard, Eamonn Walker, Silas Carson, Iván Kamarás, Tereza Srbová, Liam Garrigan, Matt Devere, Sean Cameron Michael, Tracy Ifeachor, Orla O'Rourke, Laura Greenwood, Babou Ceesay, Constantine Gregory, Mark Griffin, Karen David, Andy Lucas, Milauna Jackson, Zubin Varla, Declan Hannigan, Sibongile Mlambo, Nick Boraine, Gen Seto, Michelle Yeoh, Leo Gregory, Dustin Clare, Philip Bretherton, Ndoni Khanyile, Laëtitia Eïdo, Fraser James, Georg Nikoloff, Peter Guinness, Lyne Renee, Patrick O'Kane, Sasha Behar, Gontse Ntshegang, Brian Milligan, Anton David Jeftha, Roger Nevares, Branko Tomović, Nigel Whitmey, Boubacar Babiane, Charles Baloyi, David Dennis, Melanie Liburd, Pim Bubear, Kornelia Horvath, Jane May Graves, Stephanie Vogt, Dhaffer L'Abidine, Patrick John Walton, Alyy Khan
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ZkuKol
  ***

  Slušně zvládnutý seriál brakového tématu. Tvůrci se soustředí na akci a scénář, fyzikální zákony a logika jsou pro ně pouze otravné překážky, které je třeba překonávat.(2.7.2012)

 • prokda
  *****

  1. série (5*) // 2. série (5*) Fan site: http://strike-back.eu/ 95%(11.2.2012)

 • Kosmik 1
  **

  Tenhle seriál mě bohužel neoslovil. Neříkám, že je špatný, ale nesedí mi hlavní postavy, děj, ani akce. Zbytečné záběry, tlachání a taky chaotické souboje a přestřelky, kde si každý jezdí a chodí kam chce uprostřed palby. Nebo si naopak přistane s vrtulníkem uprostřed palebného pole. Nic pro mě. 35%(11.7.2013)

 • Rapikk
  ****

  První sérii zbožňuji. A kdyby v tomto seriálu pokračovali jen Britové, s radostí bych seriál ohodnotil pěti hvězdičkami a zařadil ho mezi svých top10, i když se seriál občas dopustil některých logických chyb. Bohužel osamělého frajera Richarda Armitage vyměnili Amíci za dva až příliš přímočaré playboye. Druhá řada se mi sice líbila i tak. Přeci jen seriál tak nabušený akcí aby člověk pohledal. Ale na britskou jedničku to prostě nemá. Ze třetí řady jsem zatím toho moc neviděl, ale zdá se, že ta kvalita šla někam úplně do háje.(3.12.2012)

 • O´Neill
  *****

  Perfektní akční záležitost, u které se pořád něco děje a člověk se nikdy nenudí. K tomu výborní herci, luxusní hudba, prostředí. Co více si přát? 90% po 1. sérii. Po 2. i 3. sérii si Strike Back stále udržuje kvalitu. Nebojí se zásadních rozhodnutí jako smrt hlavní postavy - to jsem pochopitelně nadával. Na druhou stranu duo Stonebridge & Scott je opravdu našlápnuté a pro mě, jako sofťáka, který zná taktiky postupu, je tyhle dva radost sledovat. V tomhle je seriál opravdu autentičný, jak po stránce výbavy (leč AK v US army je úlet), tak po stránce postupu, krytí, apd. Celkově děj ubíhá velice rychle, akce je vyšperkována k dokonalosti a nudné díly zde téměř nejsou. Paráda!(8.1.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace