poster

Smrtící léčba

 • USA

  Extreme Measures

 • slovenský

  Smrtiaca liečba

Thriller / Drama

USA, 1996, 118 min

 • Hal_Moore
  ***

  Bezbarvý, laciný film. Všichni zúčastnění jsou schopní herci, ale mnoho neukázali. Až na Hugha Granta. Asi jeho nejlepší vážný výkon. Ve scénáři by se taky našlo pár CHYB. Film je nerealistický. Navíc zde jedinou velkou roli má hugh Grant, všichni ostatní si rozdělují ostatní část stejným poměrem. A to dokonce i Gene Hackman, jindy jeden z nejlepších herců. Zde mě zklamal. Sarah Jessica Parker je zde jen pro okrasu. David Morse se sice snaží, ale zahrál už i lepší role (Skála, Zelená míle). Prostě bezbarvý, laciný film.(22.6.2005)

 • Boogeyman
  ***

  Průměrný thriller s průměrným scénářem, průmětným napětím, průmernými výkony nadprůměrných herců a průměrně zrežírovaný. Nezbývá než sáhnout po průměrném hodnocení.(16.2.2006)

 • Dr.film
  **

  Standardní film natočený podle osvědčené šablony. Jak to celé dopadne, už každý vnímavější pozná po třiceti minutách. Průhledné filmové postavy v čele z předem nalinkovaným dějem.(3.7.2005)

 • flanker.27
  ***

  Není to špatné, mnohem zajímavější by ale bylo, kdyby Luthana nechali déle balancovat na hraně "co byste udělal, aby se to změnilo."(20.7.2013)

 • MrCreosote
  ***

  Scénárista Tony Gilroy se zde teprve zacvičoval, takže nejde o nějaký originální nebo překvapující příběh, nicméně se mi zde líbilo to nejednoznačné vykreslení záporných postav (rozuměl jsem, proč to dělají, akorát se řídí heslem ,,účel světí prostředky"). Bylo také příjemné vidět Hugha Granta v jiném typu filmu než v romantické komedii a navíc mu kryjí záda Gene Hackman a David Morse, které mám hodně rád. Sice nijak objevný, ale zato kvalitně udělaný thriller.(2.1.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace