Smrtící léčba

Smrtiaca liečba

Thriller / Drama

USA, 1996, 118 min

• jojinecko

Kniha vôbec nemusela byť zlá (úplne mi pripomínala diela Robina Cooka), no film je bohužiaľ dosť slabý a Hugh Grant sa absolútne nehodí na postavu lekára!(11.9.2006)

• Radyo

Velká očekávání (kvalitního thrilleru) vystřídalo ještě větší zklamání. Vyložený propadák to sice není, ale dějově je tenhle film opravdu slabý, což zavinil zejména špatný scénář.(25.3.2003)

Bezbarvý, laciný film. Všichni zúčastnění jsou schopní herci, ale mnoho neukázali. Až na Hugha Granta. Asi jeho nejlepší vážný výkon. Ve scénáři by se taky našlo pár CHYB. Film je nerealistický. Navíc zde jedinou velkou roli má hugh Grant, všichni ostatní si rozdělují ostatní část stejným poměrem. A to dokonce i Gene Hackman, jindy jeden z nejlepších herců. Zde mě zklamal. Sarah Jessica Parker je zde jen pro okrasu. David Morse se sice snaží, ale zahrál už i lepší role (Skála, Zelená míle). Prostě bezbarvý, laciný film.(22.6.2005)

Rozpočet $38miliónovTržby USA $17,380,126Tržby Celosvetovo $-/55%/(10.7.2005)

• Brouk

Tak z tohohle filnu jsem fakt vedle... akorát, že nevím jestli v dobrém nebo špatném... zkusím se na něj mrknout po čase a auvidím.. Zatím za horší 3*(20.9.2004)

• - Snímek byl natočen na motivy stejnojmenného románu, který napsal Michael Palmer roku 1991. (Terva)