Smrtící léčba

Smrtiaca liečba

Thriller / Drama

USA, 1996, 118 min

• Dr.film

Standardní film natočený podle osvědčené šablony. Jak to celé dopadne, už každý vnímavější pozná po třiceti minutách. Průhledné filmové postavy v čele z předem nalinkovaným dějem.(3.7.2005)

• xxmartinxx

Snesitelná podívaná, kdy mi zase nestačí hvězdičkové hodnocení a stojím na pomezí dvou a tří hvězdiček. Pomalý začátek, odhadnutelný děj, ale o něco lepší konec. Časem film velmi rychle mizí z paměti a s ním i ty tři hvězdy.(10.12.2009)

Tento film mě potěšil zaprvé zajímavým námětem, ale asi nejvíc mě potěšil Hugh Grant, který je pro mě tak trochu zaškatulkovanej v romantických komedií. Ale on umí zahrát i thriller a to vážně dobře. Škoda toho scénáře. 5/10(27.9.2009)

Není to špatné, mnohem zajímavější by ale bylo, kdyby Luthana nechali déle balancovat na hraně "co byste udělal, aby se to změnilo."(20.7.2013)

• Wacoslav1

Film z výstižným názvem. Smrtící léčba co vás opravdu unudí k smrti. Pokusy o rádoby lékařskej šokument se evidentně nedaří. Grant je mdlej a bohužel ani Hackman to zrovna nevytrhnul.20%(13.2.2015)

• - Snímek byl natočen na motivy stejnojmenného románu, který napsal Michael Palmer roku 1991. (Terva)