Smrtící léčba

Smrtiaca liečba

Thriller / Drama

USA, 1996, 118 min

• Dr.film

Standardní film natočený podle osvědčené šablony. Jak to celé dopadne, už každý vnímavější pozná po třiceti minutách. Průhledné filmové postavy v čele z předem nalinkovaným dějem.(3.7.2005)

• Brouk

Tak z tohohle filnu jsem fakt vedle... akorát, že nevím jestli v dobrém nebo špatném... zkusím se na něj mrknout po čase a auvidím.. Zatím za horší 3*(20.9.2004)

Nerada se po někom opakuji, ale tady to jinak nejde. Film si sice udržel mou pozornost až do konce aniž bych se přistihla, že myslím na blbosti typu "to vyprané prádlo nezapomenout ráno pověsit" nebo "měla bych si zajet koupit na kolo ty blatníky", ale ten děj ... ten opravdu nic moc extra je. Člověka nezaujme, nechytí ho do pasti, ze které je úniku až při závěrečných titulcích. Snaží se sice o akci o to, aby vznikl atraktivní a realistický příběh, ale jen snaha nestačí. Chybí tomu víc šťávy a víc gurmánského koření. Hugh i Gene byli vynikající o tom žádná, ale sami nemůžou zachránit slabý scénář.(15.7.2014)

Snímek, který měl určitě na víc. Skončil tak napůl cesty i proto, že Hugh Grant do své role nedal víc než požadoval scénář. Víc než samotný film, mě zaujalo téma, které ovšem bylo rozmělněno nedůslednou režií Michaela Apteda. Povrchně zpracovaný thriller Smrtící léčba prostě na víc, než na 3 hvězdy nemá.(11.2.2009)

• movie

Nuda nuda nuda nuda. Víc stručný už snad ani být nemůžu ... A Michael Apted? Tenhle člověk mě jako režisér naprosto děsí. Upřímně!(24.11.2005)