Ally Darling pracuje v marketingu, ale její práce jí přináší jen nudu a šeď. Když si toho všimnou šéfové, dostane výpověď. K tomu všemu se navíc dočte, že až devadesát šest procent žen, které měly více než dvacet milenců, se už nikdy nevdá. Ally proto začne počítat, až dojde ke kritické hranici devatenáct, a je v šoku. Rozhodne se žít cudně, dokud nepotká toho opravdu pravého muže, ale vše se zvrtne, když se vyspí se svým šéfem. Pak ale Ally přijde na myšlenku, že svého osudového muže musí najít mezi těmi, kteří už byli jejími milenci. Pomoc při hledání jí nabídne sexy soused, jehož táta byl policistou a on po něm podědil detektivní sklony. Teď se schovává u Ally před svými známostmi na jednu noc a bere ji jako jedinou ženu, u níž se nemusí přetvařovat. Vlastně jsou si dost podobní. (TV Nova)

Malarkey

Překvapilo mě, kolik známých herců v tomhle filmu hraje. Na zdejší hodnocení jsem byl ale zklamanej tím, jak zbytečně vulgární tahle komedie občas byla. Ne, že bych byl nějaká fajnovka. To určitě ne. Ale i ty blbý sexistický kecy by herci měly říct s nějakou grácií, aby to nevyznělo trapně. Tady jsem z toho totiž právě takovej pocit měl. ()

T2

Rozpočet $20miliónovTržby USA $14,011,084Tržby Celosvetovo $30,426,096Tržby za predaj Blu-ray v USA $922,955 //počet predaných kusov 19,887Tržby za predaj DVD v USA $4,504,241 //počet predaných kusov 145,049║ tuctová záležitosť, ktorú zachráni streštená Anna Faris a roztomilí Chris Evans, pozerateľný priemer /55%/ ()

Jara.Cimrman.jr

Musím vyjádřit neskutečně ponížený obdiv všem, kteří považují za nutné pochlubit se ve svých komentářích tím, že dokázali s předstihem odhadnout děj romantické komedie. Hle jak inteligentní tvorové navštěvují CSFD. Já bohužel patřím mezi ty pomalejší, kteří si nejsou zcela jisti, zda 1+1 jsou skutečně alespoň přibližně 2 a tak jsem se nechal zcela amatérsky pobavit neustálým humorem, nahotou i sexem, což mne uspokojilo přesně na 4,1698547 hvězdy. ()

Aluska88

Potřeštěná Anna Faris, která je v komediálních rolích jako doma a sympatický Chris Evans, coby kluk se srdcem na správném místě. Spolu jim to jde a jejich kamarádský vztah se všemi (ne)vydařenými eskapádami je podáván velmi vkusně a vtipně. Žádné křečovitosti, ani přehnané scény. Já se také těšila na role Zachary Quinta a Martina Freemana. Sice se jedná jen o chvilkové výstupy, ale i tak potěší. A závěr filmu... prostě klasika:) ()

D.Moore

Mám hrozné nutkání přirovnat hlavní hrdinku k tomu zvířeti, které bučí, ale to bych žádné krávě nikdy neudělal. ()

Ded@M@tes

Průměrná žena má za život kolem 10 chlapů, jenže Anna Faris už vystřídala skoro dvacet a pořát nemůže najít toho pravého. Co takhle si zjistit, jak jsou na tom její bývalý po letech. Šílenější romantická komedie. Příběh je hodně čitelný, ale beru tuhle komedii s nadhledem. A jaké je vaše číslo? ( Hodnocení: 6/10 ) ()

MMR

Příjemná komedie s mojí oblíbenkyní Annou Faris. Nejvíc ovšem této komedii škodí čitelnost. Brzy po začátku je totiž jasné, jak to celé dopadne... ()

juta

Nemůžu si pomoct, ale pořád vidím Annu Faris jako Sindy z Děsnýho bijáku, ale s rolí se poprala bravůrně. Bohužel nejsem tak velký romantik, abych tohle mohl lépe ohodnotit, přesto mě bavilo se na to koukat. Je to opravdu asi spíše dělané pro ženské obecenstvo. ()

playboxguest

Trochu zdlouhavé, ostatně plácat dvouhodinovou stopáž na romantickou komedii je dost, trochu klišovité, ke konci vlastně už poměrně dost (ačkoli hláška: "Tohle je blbost, proč jsem na něj nepočkala doma?" to dobře uzemňuje), každopádně příjemně obsazené (Faris a Evans jsou mými oblíbenci), pohodové a i na ty dvě hoďky slušně odsýpající. ()

Rosaviva

Tohle byl neskutečně předvídatelnej film hned po prvních dvou minutách, ale mě se to líbilo jako už dlouho žádná romantická komedie, občas to bylo vtipné, i když taky předvídatelné, ale zasmála jsem se (př. návštěva gynekologa nebo scéna s umělým příčeskem). Scéna s basketbalem na Madison Square Garden byla naprosto výborná, taky bych si ho zahrála, ale já bych teda narozdíl od Anny Faris nevydržela dávat ty koše tak dlouho. 4* ()

misterz

Podpriemerná romantická komédia, ktorá síce prostredníctvom pár lepších scénok zabaví, ale ako celok skôr otrávi. Medzi jednotlivými zábavnejšími momentmi je až príliš veľa nudnej vaty a trápnych dialógov. 45/100 ()

kingik

Velké a potrhlé sólo zdatné potrhlice Anny Faris, které není završeno nějakým extra číslem. Číslo v téhle komedii, která se poměrně důsledně vzpírá klasickým sladkým romancím, znamená počet sexuálních partnerů za celý život. Nezaměstnaná Ally si čte takové ty divné ženské časopisy, ve kterých narazí na vyčíslenou statistiku mužských partnerů, kteří projdou ženám postelí a s hrůzou zjistí, že její číslo v tomhle ohledu daleko převyšuje běžný průměr a s největší "pravděpodobností" byl mužský ideál mezi jejími bývalými partnery. Pokusí se s tím něco udělat. Postupně všechny své dávné lásky začne kontaktovat, přičemž za tímto účelem si na pomoc přibere sympatického souseda. Její příští partner nesoucí číslo 20 bude jejím vyvoleným. Vtip je ve filmu jen proto, že v něm hraje potrhlice na slovo vzatá Anna Faris. Nebýt jí, tak můžu čestně prohlásit, že se nedá ničemu, a hlavně nikomu zasmát. A to je ve filmu také Chris Evans v roli souseda zpívajícího na svatbách a schovávajícího se ráno u Anny před sexuálními partnerkami, se kterými strávil předešlou noc. Role ex milenců dopadly zcela žalostně nevyužitě, a je to škoda, když v nich byli k vidění dobří herci. Vedle neutuchajícího espritu, který sršel z chirurgicky vylepšené Anny Faris, se vlastně všechny ostatní role jevily, jako zcela zbytečné. Ona byla válec číslo jedna. Jen bylo zarážející, že jako nezaměstnaná, co doma vyrábí akorát divné sošky z hlíny, měla na sobě každou chvíli nový a draze vypadající outfit do společnosti, kam pravidelně vyrážela se svými dojmy, které si roztomile pletla s pojmy. Anna má ve své filmografii takových rolí více a není nic výjimečného v podobně nenáročném filmu ji uzřít, ale takový Chris Evans nebo Martin Freeman jistě musí zpytovat své (herecké) svědomí, že do takového filmu vůbec vlezli. Scénář a z větší části hlavně to, co se odehrává kolem sexuálního partnera číslo 20 působí tak chaoticky, že nebude mnoho diváků, kteří budou mít ve všem jistý přehled. Ne všechno je vyloženo tak, aby se to dalo uspokojivě pochopit, zvláště když film začne být v číselném partnerství nepřehledně chaotický, aniž bych si všiml, co ho k tomu z hlediska souvislého vyprávění vedlo. Absence vtipů je více než výrazná. Anna Faris v podstatě obstarala všechny, a to i ty, které ve scénáři nebyly. Její sexappeal je však poměrně problematický. Někomu se líbí, někomu ne. Jistě si každý všimne, že prošla rukama plastického chirurga, a to od obličejových částí až po výrazně zvětšené poprsí, které předvádí v basketbalové scéně, ve které se hraje o fanty. Zvládne to až do pěkného spodního prádla. Film hned tak nesklouzne do naivních kolejí romance tak impotentně, a to i přestože i tomu nejméně zkušenému divákovi "docvakne", že když souseda hraje Chris Evans, tak to není jen tak. A skutečně to nebude mylný odhad, ale romance, a vše kolem ní, je tady vyřešeno neotřele až originálně. Nepatřím k těm, kteří by pátrali po literární předloze, z níž vzešel námět. I při její neznalosti lze z toho všeho usuzovat, že scenáristé si z knihy vzali jen osu, do níž zakomponovali vše, co uznali za vhodné a potřebné.Televizní režisér Mark Mylod se po delší pauze vrátil k filmové režii. Chaotickému, a občas i přitroublému způsobu vyprávění, jak je ostatně u něj zvykem, pokud jde o filmy viz "Zmražená pojistka", se opětovně nevyhnul, ale v určitém ohledu zůstal originálně netradiční a k dispozici měl neuvěřitelné číslo Annu Faris. Mé hodnocení: 60% () (méně) (více)

IQ Tiqe

Takhle nějak si představuju pojem "eRkový film" - nijak upejpavý, ani žádná úchylárna. Bohužel takhle nějak taky vypadá tuctová otřepaná romantická komedie, což není samo o sobě zlé, ale s podobným scénářem jsem už viděl pár lepších. Ačkoliv označení "komedie" má své rezervy. Zasmál jsem se 3×; ale budiž, není tu snaha o humor za každou cenu, po neslaném nemastném začátku přijde sympoatická romantická pasáž, a vzhledem k náladě to je pozitivní film. Není vyloženě špatný, dalo by se říct průměrný, jen nenabídne nic navíc. # příběh 5 | hudba 6 | humor 3 | akce 1 | napětí 0 | pustil bych si znovu 4 ()

Sinecod

Dva hlavní hrdinové sympatický, fajn lidi, kteří mě skutečně bavili, dostkrát jsem se i zasmála nahlas, což mi normálně moc nejde, trapný moment při kterým bych se schovávala za polštář (ano, skutečně se mi stává, že z trapnosti některých filmů na ně mohu koukat jen zpoza nějaké věci) se nenašel ani jeden, emoční pindy a žvásty, které nesnáším tam taky vlastně moc nebyly, nad trochu nelogickým myšlením hlavní hrdinky a nad nereálnými dějovými zvláštnostmi jsem mávla rukou a tak mi z toho vyšel velmi příjemný romantický současný film. Za mě lepší tři hvězdičky. Anna Faris je děsně fajn:) Měnim na čtyři, páč se mi to fakt líbí! ()

teutates

Nepoučitelný prutník, romantik Chris chytne za srdce, pomačká a zlomí. No v jedno bezesné ráno při své každodenní rutině otevře dveře a v tom vidí ji Annu, mé srdce zaplesalo. V tom okamžiku mi bylo jasné, že se v nich něco zlomilo a jak se bude dej vyvíjet. Úplně evidentní to nebylo, ne né neé... až tak debilní to není. Má to i jinou zápletku, možná hned dvě. Každopádně pointou je, že Anna přečte jakýsi žurnál, který upozorňuje na číslo v pořadí. Číslo připomínající prince na bílém koni, ehm. A jelikož mi dneska opět nevyšli ty skurvené čísla sportky a zapojím trochu víc lítosti v rámci čísel, které nevyšli taky Anně? 3-4/10 ()

cukorek

Ako tak pozerám Chris Evans po úspešnom zakotvení v "prístave Captain America" ďalej vyplával do dobrých filmových vôd. Tento krát sa spolu s Annou Faris plavili romantickou riekou, s občasnými návratmi do jej minulosti až sa dostali do vzájomného zblíženia. Klasický príbeh o láske, keď žene tikajú biologické hodiny a prichádza čas sa usadiť a dlho nevidí, že jej pravý a pre ňu najlepší chlap je blízko nej. Romantika splnená 100 % , komediálnosť 50% .Najviac ma pobavila scéna, keď Ally (štíhla, nízka blondína) zamenila malého chlapca od ktorého sa dozvedela, že vyzerá ako jeho mama a potom bol záber na jeho skutočnú mamu, ktorá vyzerala ako panáčik Michelin. Celkovo hodnotím na lepší priemer 60%. ()