Co ty jsi za číslo?

What's Your Number?

Môj dokonalý ex

Komedie / Romantický

USA, 2011, 102 min

I když by se dalo říct, že je tohle okoukaný téma, tak mě to furt hodně baví. Bylo mi jasný od začátku, jak to celý skončí, ale ani chvilku jsem se nenudila. Hudba i herci se mi moc líbily. Dokonce mi Anna Faris vůbec nevadila jako tomu bylo v jiných jejích filmech. A Chris Evans byl hodně okouzlující. Takový filmy já prostě můžu, takže dávám necelých 80%.(28.2.2012)

• JohnCZ

Chris Evans je sympaťák a jeho role mě baví pokaždé a popravdě tenhle film trochu táhne nahoru, ale Anna Faris prostě ne! Zatímco ve Scary Movie a podobných koninách se to její pitvoření dá, obsazovat ji do romantické komedie je úplně mimo. Tady není ani sympatická a ani vtipná...(17.5.2015)

• D.Moore

Mám hrozné nutkání přirovnat hlavní hrdinku k tomu zvířeti, které bučí, ale to bych žádné krávě nikdy neudělal.(14.7.2013)

Tohle byl neskutečně předvídatelnej film hned po prvních dvou minutách, ale mě se to líbilo jako už dlouho žádná romantická komedie, občas to bylo vtipné, i když taky předvídatelné, ale zasmála jsem se (př. návštěva gynekologa nebo scéna s umělým příčeskem). Scéna s basketbalem na Madison Square Garden byla naprosto výborná, taky bych si ho zahrála, ale já bych teda narozdíl od Anny Faris nevydržela dávat ty koše tak dlouho. 4*(6.4.2012)

• Maq

Přísně šablonovitá romance s místy docela vtipnými dialogy. ---(18.6.2012)

• Chris Evans