Co ty jsi za číslo?

What's Your Number?

Môj dokonalý ex

Komedie / Romantický

USA, 2011, 102 min

Trochu zdlouhavé, ostatně plácat dvouhodinovou stopáž na romantickou komedii je dost, trochu klišovité, ke konci vlastně už poměrně dost (ačkoli hláška: "Tohle je blbost, proč jsem na něj nepočkala doma?" to dobře uzemňuje), každopádně příjemně obsazené (Faris a Evans jsou mými oblíbenci), pohodové a i na ty dvě hoďky slušně odsýpající.(6.3.2012)

Priemerná komédia, na ktorú som v podstate ani nemal veľkú chuť, ale o to viac ma potešila. Teda nie, že by ma milo prekvapila, ale musím priznať, že zopár krát som sa zasmial a navyše ma bavila aj napriek dlhšej stopáži. Je to nenáročný film na jedno pozretie, po druhý krát už by asi nudil. 65%(20.7.2012)

• hhannie

Asi opravdu stárnu, ale tento typ "humoru" není nic pro mě.. A Anna Faris mi byla po celou dobu neskutečně protivná (omlouvám se všem jejím fandům).(25.4.2012)

Tak jsem se dostal na 754... A jaké je vaše číslo? 55%(5.2.2012)

I když by se dalo říct, že je tohle okoukaný téma, tak mě to furt hodně baví. Bylo mi jasný od začátku, jak to celý skončí, ale ani chvilku jsem se nenudila. Hudba i herci se mi moc líbily. Dokonce mi Anna Faris vůbec nevadila jako tomu bylo v jiných jejích filmech. A Chris Evans byl hodně okouzlující. Takový filmy já prostě můžu, takže dávám necelých 80%.(28.2.2012)

• Anna Faris