poster

Co ty jsi za číslo?

 • USA

  What's Your Number?

 • Slovensko

  Môj dokonalý ex

Komedie / Romantický

USA, 2011, 102 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ScarPoul
  **

  Taká jednohubka bez výraznejšej scény. Anna Faris má božské telo ale divnú tvár. Chris Evans je charizmatický a pohodák a vlastne jeho nadhľad to poznateľne drží nad vodou a v medziach pozerateľnosti. Malé šteky známych hercov sú fajn, ale podľa môjho názoru trochu nevyužité. Aj napriek dĺžke to odsýpa pomerne rýchlo, len ten dojem je akýsi fádny a bez uveriteľnejších zvratov. A to finále to zase raz celé dosralo. Nechcem hovoriť, že utekať za niekym koho máte radi je blbosť. Ale ísť za ním na bicykli a chálovať počas toho pizzu je režisérsky nápad hodný facky. V zásade priemer, ale taký nejaký.(27.8.2015)

 • Petrasuvicka
  *****

  Proč, když ve filmu vidím jméno Anna Faris, ve mě evokuje fakt, že to bude blbý a že ona tam bude hrát zase neskutečnou blbku? Přečetla jsem si stručný obsah a řekla si, to bude blbost. Vybrala jsem si to jen kvůli Chrisovi Evansovi. Ano, Anna Faris nezklamala a hraje tam další pitomou, blbou a docela dobře vymaštěnou couru. Dobře. Byla bych radši, kdyby to bylo o nějaký normálnější a třeba i chytrý holce (což v dnešní době vůbec nikoho nezajímá, proto se točí komedie typu Borat a Scary Movie). Ale přesto všechno, na konci to bylo velké překvapení, zabijte mě, ale mně se ten film prostě líbí!! JE to skvělá komedie, u který jsem se naprosto dokonale pobavila. Co věta, to hláška. Vtipné scény a momenty. "Proč! Kozy!" nebo jak se neustále soused Collin objevuje na chodbě jen s pidi ručníčkem. Super. Je tam krutě sexy a to přidává tu poslední hvězdičku, takže se vůbec nestydím za své hodnocení. Film 4 hvězdičky, sexy Chris další hvězdička...hotovo. Plný počet. Na procenta to má ale 80-85% a to za to, že je to od začátku jasný, jak to dopadne, ale stejně každýho zajímá, jak k tomu dojde.(18.5.2012)

 • Tony.cs
  ****

  Asi jsem na to měl náladu, ale až na něco málo hluchých míst jsem se vcelku bavil. Příjemné.(26.1.2012)

 • lopata555
  odpad!

  Už len samotný scenár je hlúpy, no jeho prevedenie je až neskutočne trápne ....(2.11.2013)

 • iamek
  **

  Jedna zoufalá slečna si neumí najít toho pravého a přitom to několik let, je její soused. Zoufalá slečna to samozřejmě neví a neustále hledá toho pravého. Jak si myslí, že ho našla tak si nečekaně uvědomí, že toho pravého právě ztratila. Je vám to povědomé ? Ano americké komedie jsem pořád dokola to samé. Navíc zde opět nikdo nepracuje a přitom jsou nechutně bohatí a samozřejmě každý má postavičky jak top modelky a modelové. Už to je nudné panové :).(26.12.2011)

 • Anna Faris

 • - V čase 1:45 nasedá Ally (Anna Faris) do auta, aby se vydala opět na cestu v hledání. Po rozjezdu si odškrtává svatební událost a v momentě, kdy odloží papír, je na tachometru auta ručička na 0 mp/h. (WillyMarks)

 • - Anna Faris a Chris Pratt hrají bývalé partnery. Ve skutečnosti jsou však manželé. (funhouse)

 • - Snímek byl natočen na motivy knihy "20 Times a Lady" od Karyn Bosnak. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace