Co ty jsi za číslo?

Môj dokonalý ex

Komedie / Romantický

USA, 2011, 102 min

• DEXTER099

Spíš podprůměrná romantická komedie o "strašně závažných problémech " s hledáním té pravé lásky,protože jinak by si ústřední hrdinka připadala jako děvka kdyby v jejím věku měla přes 20 chlapů v posteli.No lepší by bylo tohle netočit.Za mě 40% a dvě hvězdy.(21.5.2015)

Solidní úlet, ale vlastně nic jiného jsem od Anny Faris ani nečekal. Pohodově ujetá zábava, které se velmi daří vyvarovat trapným situacím a všechno to vyplývá tak nějak sympaticky "logicky" a sympaticky zábavně. Skvělý Chris, který je neskutečná hrana a pár jmen jako Quinto nebo Freeman, které potěší a spestří děj! Příběh samotný je čitelný, ale naprosto v klidu, skýtá několik opravdu vypečených vtípků a celkově se na to dobře dívá. Jen ta stopáž má lehce přestřelených 115 mint a konec je už jen takové to romantické zdlouhavé klišé. 6/10.(4.2.2013)

• Lamiczka

Tolik obehrané téma, jak si sousedi, léta míjející se bez sebemenšího zájmu o sebe, najednou k sobě najdou cestu a zjistí, kupodivu taktéž náhodou, jak si rozumí a že vyvýjející vztah by možná mohl mít i něco do sebe .. oddychovka dostačující, ale takových tu už bylo, nic originálního, navíc hercům to nevěříte ani náhodou a Annu bych za její přehrávání snad umlátila po půlce filmů palicí, tragédie celkem!(29.12.2011)

• iamek

Jedna zoufalá slečna si neumí najít toho pravého a přitom to několik let, je její soused. Zoufalá slečna to samozřejmě neví a neustále hledá toho pravého. Jak si myslí, že ho našla tak si nečekaně uvědomí, že toho pravého právě ztratila. Je vám to povědomé ? Ano americké komedie jsem pořád dokola to samé. Navíc zde opět nikdo nepracuje a přitom jsou nechutně bohatí a samozřejmě každý má postavičky jak top modelky a modelové. Už to je nudné panové :).(26.12.2011)

• lopata555

Už len samotný scenár je hlúpy, no jeho prevedenie je až neskutočne trápne ....(2.11.2013)

• Anna Faris