Co ty jsi za číslo?

Môj dokonalý ex

Komedie / Romantický

USA, 2011, 102 min

• bouncer

Snad ta nejprůměrnější romantická komedie, jakou jsem viděl - neunudí, trochu pobaví a pokud máte rádi Annu Faris a/nebo Chrise Evanse, tak si to možná i užijete.(6.2.2012)

• kiddo

Puštěno výhradně kvůli proklamované hanbatosti Kapitána Ameriky, ale na to, aby odvedla mou pozornost od té neskutečné dementnosti a nevtipnosti, by musela být intenzivnější a podstatně častější.(12.1.2015)

Ako tak pozerám Chris Evans po úspešnom zakotvení v "prístave Captain America" ďalej vyplával do dobrých filmových vôd. Tento krát sa spolu s Annou Faris plavili romantickou riekou, s občasnými návratmi do jej minulosti až sa dostali do vzájomného zblíženia. Klasický príbeh o láske, keď žene tikajú biologické hodiny a prichádza čas sa usadiť a dlho nevidí, že jej pravý a pre ňu najlepší chlap je blízko nej. Romantika splnená 100 % , komediálnosť 50% .Najviac ma pobavila scéna, keď Ally (štíhla, nízka blondína) zamenila malého chlapca od ktorého sa dozvedela, že vyzerá ako jeho mama a potom bol záber na jeho skutočnú mamu, ktorá vyzerala ako panáčik Michelin. Celkovo hodnotím na lepší priemer 60%.(19.2.2012)

I když by se dalo říct, že je tohle okoukaný téma, tak mě to furt hodně baví. Bylo mi jasný od začátku, jak to celý skončí, ale ani chvilku jsem se nenudila. Hudba i herci se mi moc líbily. Dokonce mi Anna Faris vůbec nevadila jako tomu bylo v jiných jejích filmech. A Chris Evans byl hodně okouzlující. Takový filmy já prostě můžu, takže dávám necelých 80%.(28.2.2012)

• D.Moore

Mám hrozné nutkání přirovnat hlavní hrdinku k tomu zvířeti, které bučí, ale to bych žádné krávě nikdy neudělal.(14.7.2013)

• Chris Evans