Co ty jsi za číslo?

Môj dokonalý ex

Komedie / Romantický

USA, 2011, 102 min

• Lamiczka

Tolik obehrané téma, jak si sousedi, léta míjející se bez sebemenšího zájmu o sebe, najednou k sobě najdou cestu a zjistí, kupodivu taktéž náhodou, jak si rozumí a že vyvýjející vztah by možná mohl mít i něco do sebe .. oddychovka dostačující, ale takových tu už bylo, nic originálního, navíc hercům to nevěříte ani náhodou a Annu bych za její přehrávání snad umlátila po půlce filmů palicí, tragédie celkem!(29.12.2011)

• bouncer

Snad ta nejprůměrnější romantická komedie, jakou jsem viděl - neunudí, trochu pobaví a pokud máte rádi Annu Faris a/nebo Chrise Evanse, tak si to možná i užijete.(6.2.2012)

• DEXTER099

Spíš podprůměrná romantická komedie o "strašně závažných problémech " s hledáním té pravé lásky,protože jinak by si ústřední hrdinka připadala jako děvka kdyby v jejím věku měla přes 20 chlapů v posteli.No lepší by bylo tohle netočit.Za mě 40% a dvě hvězdy.(21.5.2015)

Nemůžu si pomoct, ale pořád vidím Annu Faris jako Sindy z Děsnýho bijáku, ale s rolí se poprala bravůrně. Bohužel nejsem tak velký romantik, abych tohle mohl lépe ohodnotit, přesto mě bavilo se na to koukat. Je to opravdu asi spíše dělané pro ženské obecenstvo.(27.1.2012)

I když by se dalo říct, že je tohle okoukaný téma, tak mě to furt hodně baví. Bylo mi jasný od začátku, jak to celý skončí, ale ani chvilku jsem se nenudila. Hudba i herci se mi moc líbily. Dokonce mi Anna Faris vůbec nevadila jako tomu bylo v jiných jejích filmech. A Chris Evans byl hodně okouzlující. Takový filmy já prostě můžu, takže dávám necelých 80%.(28.2.2012)

• Anna Faris

• - Snímek byl natočen na motivy knihy "20 Times a Lady" od Karyn Bosnak. (Terva)

• - Anna Faris a Chris Pratt hrají bývalé partnery. Ve skutečnosti jsou však manželé. (funhouse)

• - V čase 1:45 nasedá Ally (Anna Faris) do auta, aby se vydala opět na cestu v hledání. Po rozjezdu si odškrtává svatební událost a v momentě, kdy odloží papír, je na tachometru auta ručička na 0 mp/h. (WillyMarks)