poster

Win Win

 • Česko

  Jak vyhrát a nezbláznit se

 • USA

  Win Win

 • Slovensko

  Win Win

Sportovní / Komedie / Drama

USA, 2011, 102 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • jhrasko
  **

  McCarthyho jednoznačne najdiváckejší film a pre mňa sklamanie 46.MFF KV. Na rozdiel od The Station agent a The Visitor, ktoré ho vďaka dokonalej symbióze silného príbehu a práce s hercami zaslúžene vystrelili na autorské výslnie, je chyba Win Win v príbehu podsúvajúcom modelové situácie tak typické pre americké rodinné filmy (a feel good movie), ktoré nemám rád. Herecky absolútne (Alex Shaffer je objav), pocitovo naopak absolútne neuspokojivé.(7.7.2011)

 • Kmotr
  **

  Film z Hollywoodské továrny na lidské a milé filmy, které dokáží unudit a uspat. Šablona byla střižená přesně podle pravítka, bez jediné odchylky, která by mě posadila do sedačky nebo roztáhla pusu od ucha k uchu. Film o morálním poklesu společnosti, ekonomické krizi a boji o vlastní místo na slunci v paměti příliš dlouho nezůstane.(8.7.2011)

 • fmash
  ***

  Tzv. „malý film o malých lidech“, typický americký indie posledních let, lidský, mírný, vřelý, přívětivý... Je až tak moc přívětivý, že je skoro černobílý, bez překvapení a bez zvratu... zapomenutelný. Možná proto tam jako Damoklův meč visel ve vzduchu ten smrtící úder v podobě latentního homosexuála; vůbec netuším, co za nevystřelenou pušku to mělo být. Přiznávám, že bych takovou idylu přál všem vyděděncům, mám rád šťastné filmy, které si nehrají na umění naturalismem za každou cenu. Ale nic se nemá přehánět. Lepší trojka a přihlédnuto k žánru (jinak bych šel výš).(22.8.2011)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  Ještě na tom nejsem tak špatně, abych fantazíroval u soudu a pak musel ubytovat ve sklepě těžko přizpůsobivého Eminema Kylea. Jenže právě Kyleovy výkony na žíněnce byly nakonec tím, co dodávalo optimismus do unavených životů Mikeovy rodiny, tlumilo deprese rozvedeného Terryho a každým dalším chvatem to zlepšovalo náladu i mně. Obvykle se u nezávislých filmů zdvořile nudím, ale přes sport ke mně vede lehce přístupná cesta.(1.8.2013)

 • Beagle
  ****

  Není to Juno, ani Away We Go, ale bezvadné "indie" obsazení (Paul Giamatti, Amy Ryan, moje oblíbená Melanie Lyskey nebo prvotřídní Bobby Cannavale v roli jedinečného Terryho) mě dokázali spolehlivě pobavit, i přes tu lehkou moralitku na konec. A hláška filmu? Rozhodně ta z úst zápasníka Stemlera: "Darth Vader!"(3.7.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace