• Česko

Jak vyhrát a nezbláznit se

Sportovní / Komedie / Drama

USA, 2011, 102 min

Není to čistých pět hvězd, ale v kontextu většiny varských existencionálních/zenbudhistickejch/židozednářskejch/kryptofašistickejch filmů musím přidat.(4.7.2011)

• Politik

Nic moc. Film na který brzo zapomenete.(28.8.2015)

,,VŠICHNI DĚLÁME HLOUPÉ VĚCI“...... /// Stres z práce, rodina, peníze. Mike je chlápek ve středních letech, kterýmu do života vstoupí důchodce Leo a jako bonus se přidá jeho vnuk. Komedie? ,,Oh Shit!“ Všechno to začalo lstí kvůli patnácti stovkám (měsíčně). Končí to zase těma prachama. To uprostřed je ,,malej“ film o (těch prachách), štěstí, neštěstí a věcech, o kterých se tu nemluví, ale všichni je cítí. Film, o kterým se špatně píše (text distributora nechť toho je důkazem). Nemá čím oslnit, ale příznivci nezávislejch snímků si můžou splnit dalšího ,,bobříka“. (Třeba.) /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Chtěl bych zápasit (na žíněnce) s Darth Vaderem. 2.) Příchod dalšího člověka by naši rodinu obohatil. 3.) Thx ,,NickySloter“ za to, že přeložil tenhle ,,nudnej“ film. /// PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE ne NAPĚTÍ *(17.8.2011)

Furt sem měl u toho pocit, že se může stát něco mnohem zásadnějšího, než se nakonec stane. Asi to mělo navíc. Jinak v poho.(28.12.2011)

• Driss

Asi příliš nenápadný snímek, než aby do mě vryl jakékoliv silnější pocity. Celé se to vleče v pozvolném duchu a nebýt pár úsměvných momentů myslel bych si, že režisérem musela být emočně vycuclá mrtvola bez špetky touhy zaujmout diváka.(29.3.2013)

• - Alex Shaffer (Kyle Timmons) bol v skutočnosti wrestlingovým šampiónom na strednej škole v New Jersey, a to iba rok pred natočením filmu, kvôli zraneniu chrbtice s ním však musel prestať. (Laslo)