poster

Není kam se schovat

 • USA

  Nowhere to Hide

 • Slovensko

  Neublíž mojej dcére

Horor / Thriller

USA, 2009, 89 min

Režie:

John Murlowski

Scénář:

Kraig Wenman

Střih:

Joy Zimmerman

Scénografie:

Eve McCarney
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • hladass
  odpad!

  Šárjajosef, tohle byla kokotina... Během sledování téhle naprosto nelogické kraviny jsem cítil, jak mi prudce klesá inteligence... Být film o deset minut delší, skončil bych jako tupé, slintající hovado...(4.1.2011)

 • cariada
  **

  Přinejlepším zajímavé,ale blbé přece jenom víc. Tohle se moc nevedlo, aneb asistenční službu mít není taky to nejlepší, co vás může potkat. Hlavní hrdinka je i v autě neustále pod dohledem a přijde mě , že si neumí poradit. Proč se ty postavy musí neustále chovat jako idioti co takhle zkusit trochu uvažovat logicky, jenže to by asi ten film nebyl už vůbec o ničem.(18.5.2013)

 • ecceHOMMO
  ***

  Ono to je film, ktorý si pozriete nanajvyš v TV ( kino nehrozí ), ale rozhodne je to slušný triller s menšími, či väčšími trhlinkami...ale obstojne podaný.(17.3.2010)

 • Campbell
  **

  Murlowski režisérský kastrát který nějakým zázrakem neustále dostává sponzory natočil další kravinu. Tentokrát si vzal na paškál něco ve stylu Telefoní budka, ale tentokrát dává rozkazy všude. Ja to naprostá blbost už jen to že tu ženskou vidí všude a ani to nedává smysl. Herci příšerný a film se děsně táhne. Ale aspoň je tu sem tam scéna která má nápad.(27.3.2014)

 • Whitet
  ***

  Víceméně podprůměrný thriller s celkem dobrým tempem, a přestože by se zde dalo vypsat nemálo chybiček, na mě film působil příjemným podáním. Jen mi přijde trochu úsměvné označovat tento snímek za horor.(27.8.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace