poster

Není kam se schovat

 • USA

  Nowhere to Hide

 • Slovensko

  Neublíž mojej dcére

Horor / Thriller

USA, 2009, 89 min

Režie:

John Murlowski

Scénář:

Kraig Wenman
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Campbell
  **

  Murlowski režisérský kastrát který nějakým zázrakem neustále dostává sponzory natočil další kravinu. Tentokrát si vzal na paškál něco ve stylu Telefoní budka, ale tentokrát dává rozkazy všude. Ja to naprostá blbost už jen to že tu ženskou vidí všude a ani to nedává smysl. Herci příšerný a film se děsně táhne. Ale aspoň je tu sem tam scéna která má nápad.(27.3.2014)

 • Hejtmy
  odpad!

  Megautrpení. Byl jsem si skoro jistej, že se jedná o další německej klenot typu Lenssen & spol., no ale vidím že i soudruzi ze Spojených států se naučili točit totální hovadiny. Takže pokud někdo hledá opravdu špatnej film, nemusí chodit padesát let dozadu k Edu Woodovi, ani pokukovat po díle Uweho Bolla, ale tahle lahůdka z programu TV Barrandov bude bohatě stačit... 0%(16.3.2010)

 • ecceHOMMO
  ***

  Ono to je film, ktorý si pozriete nanajvyš v TV ( kino nehrozí ), ale rozhodne je to slušný triller s menšími, či väčšími trhlinkami...ale obstojne podaný.(17.3.2010)

 • hladass
  odpad!

  Šárjajosef, tohle byla kokotina... Během sledování téhle naprosto nelogické kraviny jsem cítil, jak mi prudce klesá inteligence... Být film o deset minut delší, skončil bych jako tupé, slintající hovado...(4.1.2011)

 • Faustka
  *

  Šikanzoidně-manipulatoidní postpubertální heker s pečlivou manikůrou tyranizuje bývalou policistku přes asistenční službu. Horror-teror-serror... vychytávka -)))(15.3.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace