Není kam se schovat

Joy Zimmerman

Scénografie:

Eve McCarney
  • hladass

Šárjajosef, tohle byla kokotina... Během sledování téhle naprosto nelogické kraviny jsem cítil, jak mi prudce klesá inteligence... Být film o deset minut delší, skončil bych jako tupé, slintající hovado...(4.1.2011)

• cariada

Přinejlepším zajímavé,ale blbé přece jenom víc. Tohle se moc nevedlo, aneb asistenční službu mít není taky to nejlepší, co vás může potkat. Hlavní hrdinka je i v autě neustále pod dohledem a přijde mě , že si neumí poradit. Proč se ty postavy musí neustále chovat jako idioti co takhle zkusit trochu uvažovat logicky, jenže to by asi ten film nebyl už vůbec o ničem.(18.5.2013)

Ono to je film, ktorý si pozriete nanajvyš v TV ( kino nehrozí ), ale rozhodne je to slušný triller s menšími, či väčšími trhlinkami...ale obstojne podaný.(17.3.2010)

• Campbell

Murlowski režisérský kastrát který nějakým zázrakem neustále dostává sponzory natočil další kravinu. Tentokrát si vzal na paškál něco ve stylu Telefoní budka, ale tentokrát dává rozkazy všude. Ja to naprostá blbost už jen to že tu ženskou vidí všude a ani to nedává smysl. Herci příšerný a film se děsně táhne. Ale aspoň je tu sem tam scéna která má nápad.(27.3.2014)

Víceméně podprůměrný thriller s celkem dobrým tempem, a přestože by se zde dalo vypsat nemálo chybiček, na mě film působil příjemným podáním. Jen mi přijde trochu úsměvné označovat tento snímek za horor.(27.8.2014)