poster

Není kam se schovat

 • USA

  Nowhere to Hide

 • Slovensko

  Neublíž mojej dcére

Horor / Thriller

USA, 2009, 89 min

Režie:

John Murlowski

Scénář:

Kraig Wenman

Producenti:

John Murlowski, Tom Shell

Střih:

Joy Zimmerman

Scénografie:

Eve McCarney

Kostýmy:

Annie Rothschild
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hejtmy
  odpad!

  Megautrpení. Byl jsem si skoro jistej, že se jedná o další německej klenot typu Lenssen & spol., no ale vidím že i soudruzi ze Spojených států se naučili točit totální hovadiny. Takže pokud někdo hledá opravdu špatnej film, nemusí chodit padesát let dozadu k Edu Woodovi, ani pokukovat po díle Uweho Bolla, ale tahle lahůdka z programu TV Barrandov bude bohatě stačit... 0%(16.3.2010)

 • Faustka
  *

  Šikanzoidně-manipulatoidní postpubertální heker s pečlivou manikůrou tyranizuje bývalou policistku přes asistenční službu. Horror-teror-serror... vychytávka -)))(15.3.2010)

 • AngiS
  *

  Nudná kravina. Ale ke konci tam byl aspoň náznak dobrý hudby :D(21.3.2010)

 • cariada
  **

  Přinejlepším zajímavé,ale blbé přece jenom víc. Tohle se moc nevedlo, aneb asistenční službu mít není taky to nejlepší, co vás může potkat. Hlavní hrdinka je i v autě neustále pod dohledem a přijde mě , že si neumí poradit. Proč se ty postavy musí neustále chovat jako idioti co takhle zkusit trochu uvažovat logicky, jenže to by asi ten film nebyl už vůbec o ničem.(18.5.2013)

 • ecceHOMMO
  ***

  Ono to je film, ktorý si pozriete nanajvyš v TV ( kino nehrozí ), ale rozhodne je to slušný triller s menšími, či väčšími trhlinkami...ale obstojne podaný.(17.3.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace