poster

Není kam se schovat

 • USA

  Nowhere to Hide

 • Slovensko

  Neublíž mojej dcére

Horor / Thriller

USA, 2009, 89 min

Režie:

John Murlowski

Scénář:

Kraig Wenman
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MickeyStuma
  ***

  Jemný thriller o únosu, manipulování a zoufalém boji o záchranu. Slovo jemný je opravdu na místě, protože nějakých drsných, či brutálních scén se tu nedočkáme. Přijde mi to jako určené pro dámské diváky, které nemají rády krev a násilí. A nakonec proč ne? Spád příběh má, nějaké napínavé chvilky taky, rvačky a drsné přestřelky nikoliv. Akčně prahnoucí divák bude přirozeně zklamán. Pro odlehčení a odpočinek je tento nenáročný snímek zcela vhodný.(13.7.2014)

 • Whitet
  ***

  Víceméně podprůměrný thriller s celkem dobrým tempem, a přestože by se zde dalo vypsat nemálo chybiček, na mě film působil příjemným podáním. Jen mi přijde trochu úsměvné označovat tento snímek za horor.(27.8.2014)

 • jopal
  **

  Praveze som sa nenudil, ale kravina to bola teda velka. Tolko nelogickosti a preslapov som uz davno pokope nevidel. Pokial vas nezaujima realicnost jednania osob, chcete len pozerat tak sa da. Len nesmiete pri tom moc rozmyslat...(12.8.2010)

 • Faustka
  *

  Šikanzoidně-manipulatoidní postpubertální heker s pečlivou manikůrou tyranizuje bývalou policistku přes asistenční službu. Horror-teror-serror... vychytávka -)))(15.3.2010)

 • Campbell
  **

  Murlowski režisérský kastrát který nějakým zázrakem neustále dostává sponzory natočil další kravinu. Tentokrát si vzal na paškál něco ve stylu Telefoní budka, ale tentokrát dává rozkazy všude. Ja to naprostá blbost už jen to že tu ženskou vidí všude a ani to nedává smysl. Herci příšerný a film se děsně táhne. Ale aspoň je tu sem tam scéna která má nápad.(27.3.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace