Waltz hraje skvěle, jenže celý příběh má tolik nelogických míst a je natolik průhledný, že větší počet hvězd dát prostě nemohu...(5.2.2015)

Tak se zase budu modlit příště. Nicméně návrat k normálnímu filmu a bez Deppa se cení.(27.2.2015)

Ten film není ani tak o obrazech a umělcích, když se u něj člověk zamýšlí nad přesahem, jako spíš slušná výpověď toho, jak si schopný lhář bez talentu dokáže ukrást život někoho talentovanějšího (ale introvertnějšího) a celého ho ve svůj prospěch vysát... náhodou dobrej, umírněnej Burton. U soudního procesu jsem se i slušně zasmála. 70%(21.4.2015)

Špatné to nebylo, nicméně chyběla gradace - čekal jsem trochu epičtější závěr. Bylo to prostě až zbytečně moc neambiciózní, takový klasický životopisný film bez většího dopadu, což mi zrovna u Big Eyes přišlo trochu škoda...(26.2.2015)

Najbanálnejší Burton. Film, ktorý raz pobeží v nedeľu večer v sekcii skutočných príbehov. Toto majú na svedomí Alexander a Karaszewski??(22.1.2015)

• - Amy Adams nahradila v hlavní roli dříve obsazenou Reese Witherspoon. Stejná situace se odehrála při obsazování do snímku Noc v muzeu 2 (2009). (filmsim)

• - Pôvodný scenár obsahoval scénu, v ktorej sa Margaret (Amy Adams) snažila učiť Waltera (Christoph Waltz) maľovať. Scéna bola nakoniec vyškrtnutá ešte pred natáčaním. (dwdb)

• - Producent a scenárista snímku Larry Karaszewski na otázku, proč si vybral zrovna Lanu Del Rey, která pro film nazpívala titulní sklabu a píseň "I Can Fly", odpověděl: "Laniny písně vyjadřují Margaretiny (Amy Adams) pocity naprosto přesně, je to jako monolog jejích vlastních vnitřních myšlenek."  (Keshh)