Najbanálnejší Burton. Film, ktorý raz pobeží v nedeľu večer v sekcii skutočných príbehov. Toto majú na svedomí Alexander a Karaszewski??(22.1.2015)

• MartinezZ

Povrchní, plochý, nevýrazný, nezajímavý, odfláknutý... prázdný jako pohled těch velkých dětských očí. To všechno tenhle film je a dost možná ještě i něco navíc. Během filmu jsem rostl z toho, kolik nesmyslných zvratů a rozhodnutí obě hlavní postavy dělaly. A nakonec všechno v dobré obrátili Svědci Jehovovy? To jako fakt? Ať tak či tak, tenhle snímek dost výrazně nudil a Weinsteinům se tohle hrubě nevydařilo, stejně tak Burton by se měl vrátit ke svým typicky úchylným filmům (po Dark Shadows další nezajímavé dílo). začátek filmu ještě vypadá zajímavě a dává naděje, nevýraznost a uťápknutost hrdinky ale jak budík drnčely profackováníhodností, že jí zůstala dcera bylo taky skoro nepochopitelné a třešničkou na dortu byl značně mimózní soudní proces. Navíc to celý vyznívá hrozně pokráceně, plno věcí a děje mezi dvěma událostmi chybí, takže 106 minut nebylo dobrým tahem a střihač s režisérem to se sestříháváním přehnali. Hodně mi v kině chybělo tlačítko FFWD (v sále nás bylo tak... 4 až 5 maximálně). Velký zklamání. Jediné, co na filmu stálo za to, byla Amy a její herecký výkon, který sice nebyl oscarový, ale byla to jediné normální a nepitoreskní. Za to Chris mě tu trochu iritoval, protože hrál postavu divákovi pro tenhle děj nesympatickou a průhlednou jak průpisák a bohužel chováním a pitvořením se takřka totožnou, jen mnohem více vychcanou, roli Dr. Kinga Schultze. Tenhle film fakt, fakt nedoporučuji.(9.2.2015)

Špatné to nebylo, nicméně chyběla gradace - čekal jsem trochu epičtější závěr. Bylo to prostě až zbytečně moc neambiciózní, takový klasický životopisný film bez většího dopadu, což mi zrovna u Big Eyes přišlo trochu škoda...(26.2.2015)

Úlisnost Hanse Landy, rozuměj Waltze, dosahuje vyšších úrovní, miluji jeho slovíčkaření a manipulativnost. Milý filmek prezentovaný spíš jako odlehčená komedie s tím Burtonvským nadnesením. Film potěší, ale nenadchne.(21.6.2016)

Hoodně zajímavé..(3.4.2016)