Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Vodnářka
  **

  Tyjo, Time, taková nuda a pak jakási šílená parodie na Kubricka? To přece nechceš.(1.10.2015)

 • Handle
  ***

  Špatné to nebylo, nicméně chyběla gradace - čekal jsem trochu epičtější závěr. Bylo to prostě až zbytečně moc neambiciózní, takový klasický životopisný film bez většího dopadu, což mi zrovna u Big Eyes přišlo trochu škoda...(26.2.2015)

 • Flipper
  ***

  Nie som si istý, či Burton chcel vyskočiť z obrazu bubáka čo chodí len po tieňoch, alebo mu len dochádza dych. Waltz o triedu slabší než keď robí z Tarantinom, vtipný podmaz filmu nesadne a čo sa týka emócií vystihol to xxmartinxx. Potom ostava už len jedna dobrá pesnička od Lany...(29.1.2015)

 • DwayneJohnson
  **

  106 minut naprosto nudného a toporného filmu. Po jeho skončení, při pohledu do zrcadla jsem s hrůzou zjistil, že moje oči jsou skoro tak stejně vykulené jako ty z těch mnoha obrazů. A že teda za můj dlouhý život už něco sakra viděly! Ale tohle bylo i na ně moc. Plytký, lehce předvídatelný film, kde mně zklamali hlavně oba hlavní dva herečtí představitelé. Neustále přehrávající Christoper a věčně vykulená Amy. Never more!(28.2.2015)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  S Keaneovými je to složité. Kdyby Elizabet neuměla malovat, tak by se Walter nestal významným malířem. Kdyby však Walter nezachránil Elizabet před ex-manželem a neměl výjimečný dar výřečnosti, tak by se Elizabetiny obrazy s velkýma očima nikdy nestaly slavnými. Zbohatli na tom oba, ale všeobecná spokojenost se nekonala. Místo toho se konal soud, u kterého jsem se nedokázal postavit na stranu ani jednoho ze zúčastněných umělců. Ovšem sledovat pana Waltze mne neskutečně bavilo celou dobu a jeho exhibicionistické kousky u soudu byly prostě vynikající.(2.12.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace