Smrtící válečníci (TV pořad)

Deadliest Warrior

Dokumentární / Akční / Dobrodružný

USA, 2009, 42 min

• FFilipCZ

Myslím, že hodnocení velmi záleží na shlédnutém dílu (pokud tedy nejste takoví fanatici, nebo v telce nestihnete všechny). Já viděl tuším 4.díl - středověký pirát vs rytíř. A dle mého názoru jsem schytal spíše ten podprůměrnější díl. Rozhodně mnohem více by mne zajímaly díly Yakuza vs Mafie případně ninja vs sparťan. Co mě ale hodně ruší a vadí jsou ty neustálé vycpávkové prostřihy a rádoby historické scénky a milionkrát opakované představovačky. Kdyby se toto vymazalo, ta minisérie by měla takových 20minut/díl a všichni by byli spokojení. Takhle je tam více nudy a nic neříkajících dialogů a scén oproti akci a testům.(5.4.2013)

• verbal

Je docela škoda, že takový genitální pičítačový program nemáme i u nás. Hrozně by mě totiž zajímalo, jestli by to třeba takový Jan Žižka natřel generálu Píkovi, i když má jen krátký palcát a na pravé straně trochu horší periferní vidění. Jako nápad je to zprvu docela zajímavé, ale když už po páté vidíte jednu a tu samou matrici - sek do gumové hlavy, pich do vepřové kýty, expert naháže proměnné do mašiny, loutkový souboj Čingischána s tankem T43, čáry máry fuchty, počítači, počítači, kdo je nejvíce smrdící válečník?, podle kompjůtru vítězí Čingischán, protože by se čtyřčlenná posádka tanku okamžitě udusila, jen by se milý Mongol dostal na dočich - veškerá legrace se mění v pouhou komerční trapárnu a docela to nudí. Ale i tak mi stále hlodá v hlavě, jestli by dal třeba takový Přemysl oráč na piču (Ano HOMO, opětovná žádost o ban, a to jsem včera asi pětkrát navíc řekl v diskuzi "kurva"!!) Johance z Arku, nebo by mu Panna Orleánska dokázala i s hluboce zaraženou otkou narvat do prdele Boží vnuknutí. Musím prostě ten soft někde stáhnout!(19.11.2012)

Perfektní pořad. Postaví proti sobě vždy 2 historické válečníky a zkouší, který z nich vyhraje.(23.2.2013)

• TaanStari

Viděl jsem jeden díl a byla to mrdka, která si hraje na dokument. Dost mě to iritovalo.(10.8.2014)

Celkom podarený dokumentárny seriál. Nielenže sa počas neho dozvedáte všelijaké informácie o zbraniach a ich historických pozadiach, ale na konci príde ešte perfektný súboj, kde sa podľa počítačovej simulácie stretnú dve postavy, ktoré sa nikdy nestretli. Síce je pravda, že program, ktorý vypočítava všetky tie údaje nemusí byť stopercentný a v praxi by to vyzeralo niekedy aj mnohokrát inak, ale v konečnom dôsledku je to príjemná škola hrou.(24.5.2010)

• - Všechny vědecké experimenty probíhaly na neživých subjektech. Poprvé, kdy proběhl test na člověku, bylo v 1. epizodě 2. série s názvem „SWAT v.s GSG“. (chaometic)