Mládeži nepřístupno

Mládeži neprístupné

Povídkový / Komedie

USA, 2013, 98 min

Předloha:

Bill O'Malley (povídka), Claes Kjellstrom (povídka), Jonas Wittenmark (povídka), Tobias Carlson (povídka)

Emma Stone, Naomi Watts, Gerard Butler, Kate Winslet, Anna Faris, Hugh Jackman, Kieran Culkin, Elizabeth Banks, Terrence Howard, Uma Thurman, Halle Berry, Richard Gere, Seann William Scott, Justin Long, Johnny Knoxville, Martin Klebba, Chloë Grace Moretz, Kristen Bell, Josh Duhamel, Christopher Mintz-Plasse, Jimmy Bennett, Liev Schreiber, Leslie Bibb, Kate Bosworth, Patrick Warburton, Tony Shalhoub, Chris Pratt, Aasif Mandvi, Jack McBrayer, Jason Sudeikis, Bobby Cannavale, Johnny Yong Bosch, John Hodgman, Jeremy Allen White, Beth Littleford, Rocky Russo, Justin Wheelon, Julie Ann Emery, Matt Walsh, J.B. Smoove, Zen Gesner, Will Sasso, Anna Madigan, Christopher Kirby, Dennis Quaid, Greg Kinnear, Common, Seth MacFarlane, Stephen Merchant, Emily Alyn Lind, Odessa Rae, Mark L. Young, Charlie Saxton, Katrina Bowden, Katie Finneran, Brett Davern, Alex Cranmer, Maria Arcé, Zach Lasry

Nebyl to jeden ucelený film, který jsem očekával, ale bylo tu hned několik různých příběhů a díky tomu se tu mohlo objevit tolik velkých hvězd a i hodně mých nej. Některé části byly fakt parádní. Dost mě pobavily. Samozřejmě že tu byly i slabší chvíle, ale zasmál jsem se několikrát, takže to nebylo tak špatný.(9.10.2013)

Tak toto je absolútny bordel. Človek by čakal, že s takým hereckým obsadením sa pokúsia natočiť aspoň serióznu dobrú komédiu a nakoniec s toho vyliezlo toto. Niektoré príbehy sú dobré, iné zas nudné a zbytočne nechutné, takže to odporúťam sledovať hlavne s pivkom v ruke inak si bude hovoriť - kto to napísal ... kto to napísal ... dozaista dáky rasista. 60% - 3*(8.10.2014)

• IQ Tiqe

Jo, přiznávám, byly tam asi tři scény, kdy jsem se zasmál, a kdybych celý film dokázal brát s POŘÁDNÝM nadhledem, možná by mohl být i sem tam vtipný. Takhle mi jen bude vrtat hlavou, proč se do takové sračky dalo uvrtat tolik sobrých herců.(30.5.2013)

• - George Clooney odmítnul zahrát si roli sebe samého v části, kde by se mu nedařilo sbalit holku. (Cheeker)

• - Z filmu byly vystřiženy dvě části. První byla o nekrofilovi (Anton Yelchin) pracujícím v márnici, který znásilňoval mrtvé ženy. Tato část režírovaná Bobem Odenkirkem byla vystřižena poté, co sklidila velkou kritiku na předčasném promítání. Druhá část, ve které si zahráli Tony Shalhoub a Juliane Moore rodiče, které vyslýchá detektiv ohledně jejich zmizelé dcery. Producent John Penotti řekl, že obě části by měly být dostupné s filmem na DVD a Blu-ray. (Cheeker)

• - Snímek byl zpočátku vyvíjen ve společnosti Ouverture films, než byly práce záhy „uloženy k ledu“. Projekt poté převzala skupina Relativity Media. O několik měsíců později Relativity Media odkoupila Ouverture films. (Scalpelexis)

• Josh Duhamel