Mládeži nepřístupno

Mládeži neprístupné

Povídkový / Komedie

USA, 2013, 98 min

Předloha:

Bill O'Malley (povídka), Claes Kjellstrom (povídka), Jonas Wittenmark (povídka), Tobias Carlson (povídka)

Emma Stone, Naomi Watts, Gerard Butler, Kate Winslet, Anna Faris, Hugh Jackman, Kieran Culkin, Elizabeth Banks, Terrence Howard, Uma Thurman, Halle Berry, Richard Gere, Seann William Scott, Justin Long, Johnny Knoxville, Martin Klebba, Chloë Grace Moretz, Kristen Bell, Josh Duhamel, Christopher Mintz-Plasse, Jimmy Bennett, Liev Schreiber, Leslie Bibb, Kate Bosworth, Patrick Warburton, Tony Shalhoub, Chris Pratt, Aasif Mandvi, Jack McBrayer, Jason Sudeikis, Bobby Cannavale, Johnny Yong Bosch, John Hodgman, Jeremy Allen White, Beth Littleford, Rocky Russo, Justin Wheelon, Julie Ann Emery, Matt Walsh, J.B. Smoove, Zen Gesner, Will Sasso, Anna Madigan, Christopher Kirby, Dennis Quaid, Greg Kinnear, Common, Seth MacFarlane, Stephen Merchant, Emily Alyn Lind, Odessa Rae, Mark L. Young, Charlie Saxton, Katrina Bowden, Katie Finneran, Brett Davern, Alex Cranmer, Maria Arcé, Zach Lasry, Victor Pagan

Humor je místy do slova a do písmene fekální, ale občasné nechutnosti vyvažuje pár třeskutě vtipných okamžiků a totální nekorektnost, která se nezastaví opravdu před ničím. A jak se říká: finis coronat opus - tentokrát v podobě speciálního bonusu pro chovatel koček :-))).(4.2.2014)

• dr.horrible

Vlastne som dal pôvodne tri hviezdy, niektoré veci sa mi totiž páčili dosť (hlavne reklamy a superhrdninská scénka a možno ešte Wattsovej domáca škola), následne som to ale musel znížiť, pretože väčšina humoru je ozaj značne trápna, fekálna a nedotiahnutá do konca a keď by som sa z tých scénok snažil spraviť nejaký priemer, asi by to nedalo ani tie dve.Najhoršie boli segmenty s Jackmanovými gulami a Banksovej mačkou a aj to mne najsympatickejšie videjko s Batmanom a Robinom, som už videl zhruba rovnako vtipne natočené TU. Na takého Silvestra je to ale tutovka. PS:Z Chloë Grace je žena, už je to potvrdené :)(1.5.2013)

Bizarní, místy rozkošně černé a vtipné, jindy CO TO DO PIČE JE A PROČ?? Celkově jsem se vlastně dosti bavil, je to asi jako by se Jackass hrozně moc snažili o to být Monty Pythony, a přitáhli si k tomu na pomoc CELÝ hollywood. 7/10(20.6.2013)

• Flipper

Hneď po wolverinových vajciach vypnúť(26.4.2013)

• cukorek

Film hodný oscara, len škoda, že v kategórií najväčšia hlúposť roka. Veď také niečo by ma nenapadlo ani vo sne a to sakra mávam divoké sny. Všetko je vo filme zle, príbehy nemajú žiadnu spojitosť, žiadnu normálnu pointu, nič dobré neveštia, skôr naopak sú plné oplzlosti a bezcharakternosti a takmer ťažko ich chváliť za humorné prevedenie. Pri väčšine deja som prižmúril oči, ale zavesenie gulí na krk H.Jackmana bolo totálne sprosté. Čudujem sa všetkým hercom, ktorí sa zúčastnili v tomto prasačinci, ktorí si tak dali "poskákať po hlave" a rád by som vedel čo im za účasť sľúbili. Ako tak som sympatizoval s humorom v príbehu o drsných liliputánoch a extravagantnej matky, ktorú vynikajúco stvárnila N. Watts, za čom sa rozhodol dať 20%.(13.9.2013)

• Elizabeth Banks