Mládeži nepřístupno

Movie 43

Povídkový / Komedie

USA, 2013, 98 min

Předloha:

Bill O'Malley (povídka), Claes Kjellstrom (povídka), Jonas Wittenmark (povídka), Tobias Carlson (povídka)

Emma Stone, Naomi Watts, Gerard Butler, Kate Winslet, Anna Faris, Hugh Jackman, Kieran Culkin, Elizabeth Banks, Terrence Howard, Uma Thurman, Halle Berry, Richard Gere, Seann William Scott, Justin Long, Johnny Knoxville, Martin Klebba, Chloë Grace Moretz, Kristen Bell, Josh Duhamel, Christopher Mintz-Plasse, Jimmy Bennett, Liev Schreiber, Leslie Bibb, Kate Bosworth, Patrick Warburton, Tony Shalhoub, Chris Pratt, Aasif Mandvi, Jack McBrayer, Jason Sudeikis, Bobby Cannavale, Johnny Yong Bosch, John Hodgman, Jeremy Allen White, Beth Littleford, Rocky Russo, Justin Wheelon, Julie Ann Emery, Matt Walsh, J.B. Smoove, Zen Gesner, Will Sasso, Anna Madigan, Christopher Kirby, Dennis Quaid, Greg Kinnear, Common, Seth MacFarlane, Stephen Merchant, Emily Alyn Lind, Odessa Rae, Mark L. Young, Charlie Saxton, Katrina Bowden, Katie Finneran, Brett Davern, Alex Cranmer, Maria Arcé, Zach Lasry, Victor Pagan
  • Dever

// Distribútor: Relativity // Počet premietajúcich kín v USA: 2,023 // Otvárací Víkend USA: $4,805,878 //(28.8.2013)

Rozpočet $6miliónovTržby USA $8,840,453Tržby Celosvetovo $29,926,388 ▐ teda, teda riadna uletená humusáreň a z takýmto obsadeným, sila, dokáže to zhnusiť ale aj pobaviť /35%/(15.9.2013)

Každýmu, kdo z traileru pochopil, že se zde objeví taková obrovská kupa známých tváří, muselo být jasné, že tento film buď bude hit, nebo naprostej průser. No hit to asi nebude pro nikoho, ale myslim si, že je to tak mezi. Já se celkem pobavil a byl jsem rád, že se tam objevilo tolik známých herců. Sice poněkud nešikovně, ale každý uzmul krátkou část a většinou to byla sranda. Já jsem v dnešní době vděčný za každou komedii, tak můžu s klidným svědomím udělit filmu 75%...[26.01.2013_Cinestar_Černý Most](24.1.2013)

Ak to vypnete hned' po wolverinových vajciach, ako radí Flipper, zmeškáte kvalitné rady, ako srať na vaše drahé polovičky! A to veru nechcete...(6.5.2013)

• D.Moore

Docela hnůj. Nechápu, jak se mohli tak dobří herci sejít v něčem tak strašlivém. A ačkoliv by se pár náznaků humoru našlo (rozhodně ovšem ne zásluhou scénáře, nýbrž herců), nemám nejmenší důvod dát vyšší než nejnižší hodnocení.(1.11.2014)

• Elizabeth Banks

• - Škriatka Leprikona mal povodne hrať Colin Farrell. (sWONDER)

• - Původně bylo myšleno, že číslo v originálním názvu filmu Movie 43 bude udávat počet herců. Jenže se tak nestalo. (Cheeker)

• - V snímke účinkuje presne 110 hercov. (ambron)