poster

Mládeži nepřístupno

 • USA

  Movie 43

 • Slovensko

  Mládeži neprístupné

Povídkový / Komedie

USA, 2013, 98 min

Předloha:

Bill O'Malley (povídka), Claes Kjellstrom (povídka), Jonas Wittenmark (povídka), Tobias Carlson (povídka)

Hrají:

Emma Stone, Naomi Watts, Gerard Butler, Kate Winslet, Anna Faris, Hugh Jackman, Kieran Culkin, Elizabeth Banks, Terrence Howard, Uma Thurman, Halle Berry, Richard Gere, Seann William Scott, Justin Long, Johnny Knoxville, Martin Klebba, Chloë Grace Moretz, Kristen Bell, Josh Duhamel, Christopher Mintz-Plasse, Jimmy Bennett, Liev Schreiber, Leslie Bibb, Kate Bosworth, Patrick Warburton, Tony Shalhoub, Chris Pratt, Aasif Mandvi, Jack McBrayer, Jason Sudeikis, Bobby Cannavale, Johnny Yong Bosch, John Hodgman, Jeremy Allen White, Beth Littleford, Rocky Russo, Justin Wheelon, Julie Ann Emery, Matt Walsh, J.B. Smoove, Zen Gesner, Will Sasso, Anna Madigan, Christopher Kirby, Dennis Quaid, Greg Kinnear, Common, Seth MacFarlane, Stephen Merchant, Emily Alyn Lind, Odessa Rae, Mark L. Young, Charlie Saxton, Katrina Bowden, Katie Finneran, Brett Davern, Alex Cranmer, Maria Arcé, Zach Lasry
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Bigrambo
  *

  ...a nebyl to práve tento snímek, který experimentálně dokázal, že slepením pár trapných scének přeplněných známými herci kvalitní film nevznikne? Někdo to totiž vyzkoušet musel. Někdo musel slepou uličku lidského poznání ohledat a ohlásit světu: Tudy ne, prátelé!(20.8.2014)

 • Bloody13
  ****

  Vykašlete se na zdejší hodnocení nebo výsledný procenta, který strhávají film do nelichotivýho podprůměru. Beztak je to tady samej suchar. Jak je zřetelně vidět, Movie 43 neni tuctová záležitost, a už vůbec ne pro masy hledající inteligentní humor. Úctyhodná skvadra předních hollywoodských stars si tu totiž ze sebe dělá tak nehoráznou prdel, že jediný oko obyčejnýho diváka nezůstane suchý. Jasně, nevyváženost jednotlivých segmentů je citelně znát, ale ty dobré až výborné zkrátka převažují. Vypíchnout bych chtěl rozhodně úvodní a doslova kulehnoucí "The Catch" s dvojicí Jackman/Winslet, závěrečný "Beezel", v němž kreslenej kocour znásilní Duhamelův ksicht, a samozřejmě "Happy Birthday", nejlepší povídka ze všech. Ta se může pochlubit nejen bláznivou dvojicí Scott/Knoxville, kterou úžasně doplňuje irskej skřet Butler, ale taky fantastickou pointou. Jak píšu, nebojte se toho, tenhle film rozhodně stojí za to! Navíc s partou kámošů zaručená zábava.(20.6.2013)

 • H34D
  ***

  Hned z první - ehm - povídky mi spadla čelist kamsi na zem a nedá se říct, že by se mi ji po zbytek filmu dařilo zvednout zpět. Kombinace záměrně přepáleného humoru a slavných hereckých es (bez nich by filmu tento podstatný rozměr rozhodně chyběl) působí vskutku nečekaně a vlastně zajímavě. Myslím, že obrázek Hugha Jackmana s šourkem na krku zůstane vypálen v mém mozku asi navždy. Pokud přijmete tuto hru na absurdnost a pokud se povznesete nad stupiditu některých (rozhodně ne všech!) povídek, budete mile překvapeni. Troufám si říct, že Movie 43 není tak dementní, jak se zdá a rozhodně dokáže pobavit i nedementní diváky. Zamrzí, že balast spojující jednotlivé povídky je dost o ničem. Také často i těm nejoriginálnějším povídkám chybí nějaká pointa, završení či pořádný tah na branku. Kupodivu to ale moc nevadí, protože např. zmiňované koule na krku fungují i bez toho... 6/10(12.9.2015)

 • johnn333
  ***

  Škoda, že kvalita jednotlivých "segmentů" je tak strašně kolísavá. Občas jsou hollywoodští prominenti k popukání (Wattsová, Schreiber a jejich high school experience, Halle Berry špičkující se se Stephanem Merchantem nebo "kočíčí" finále s Joshem Duhamelem a Elizabeth Banks), většinou se ale pitvoří bez pointy (Kate Winslet a "vylepšený" Hugh Jackman, skřítek Gerarda Butlera, Emma Stone v obchoďáku) nebo rovnou zoufale nevtipně (sraz superhrdinů, rámující story o hledání utajeného filmu). Movie 43 je avizovaný lehký bizárek, ale ne dostatečně vybroušený. A navíc provokující pořád jen v hollywoodských mantinelech. 50%(21.1.2013)

 • Dever
  **

  // Distribútor: Relativity // Počet premietajúcich kín v USA: 2,023 // Otvárací Víkend USA: $4,805,878 //(28.8.2013)

 • Elizabeth Banks

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace