Mládeži nepřístupno

Movie 43

Povídkový / Komedie

USA, 2013, 98 min

Předloha:

Bill O'Malley (povídka), Claes Kjellstrom (povídka), Jonas Wittenmark (povídka), Tobias Carlson (povídka)

Emma Stone, Naomi Watts, Gerard Butler, Kate Winslet, Anna Faris, Hugh Jackman, Kieran Culkin, Elizabeth Banks, Terrence Howard, Uma Thurman, Halle Berry, Richard Gere, Seann William Scott, Justin Long, Johnny Knoxville, Martin Klebba, Chloë Grace Moretz, Kristen Bell, Josh Duhamel, Christopher Mintz-Plasse, Jimmy Bennett, Liev Schreiber, Leslie Bibb, Kate Bosworth, Patrick Warburton, Tony Shalhoub, Chris Pratt, Aasif Mandvi, Jack McBrayer, Jason Sudeikis, Bobby Cannavale, Johnny Yong Bosch, John Hodgman, Jeremy Allen White, Beth Littleford, Rocky Russo, Justin Wheelon, Julie Ann Emery, Matt Walsh, J.B. Smoove, Zen Gesner, Will Sasso, Anna Madigan, Christopher Kirby, Dennis Quaid, Greg Kinnear, Common, Seth MacFarlane, Stephen Merchant, Emily Alyn Lind, Odessa Rae, Mark L. Young, Charlie Saxton, Katrina Bowden, Katie Finneran, Brett Davern, Alex Cranmer, Maria Arcé, Zach Lasry, Victor Pagan

Cos je dobré, cos ještě lepší - v globále se jedná o vydařený humoristický snímek s artovým přesahem. Skutečně Aelitko, nekecám, takto mizerně může být hodnocen jen a pouze snímek umělecký více, než Švankmajerovo schizofrenické výlevy, tedy neváhej a hleď, krásko z Marsu.(9.12.2013)

• Xmilden

Pamatujte si, přístroje jsou plné dětí. Beezel. 40%(5.6.2013)

• dr.horrible

Vlastne som dal pôvodne tri hviezdy, niektoré veci sa mi totiž páčili dosť (hlavne reklamy a superhrdninská scénka a možno ešte Wattsovej domáca škola), následne som to ale musel znížiť, pretože väčšina humoru je ozaj značne trápna, fekálna a nedotiahnutá do konca a keď by som sa z tých scénok snažil spraviť nejaký priemer, asi by to nedalo ani tie dve.Najhoršie boli segmenty s Jackmanovými gulami a Banksovej mačkou a aj to mne najsympatickejšie videjko s Batmanom a Robinom, som už videl zhruba rovnako vtipne natočené TU. Na takého Silvestra je to ale tutovka. PS:Z Chloë Grace je žena, už je to potvrdené :)(1.5.2013)

• Ampi

Docela dobrá česká verze názvu s varovaním, které bych rozšiřil i na další skudiny i mimo mladež. Film by měl být nepčístupný pro důchodce, rodiče, psy, vojsko, hasiče, policisty i učitele. Po pravdě parkrát jsem se zasmal. Je k nevíře, že se podařilo obsadit tolik kvalitních a známých herců.(9.2.2013)

Některé scénky jsou fakt super. Je prostě vtipné koukat na ty slavné herce, jak ze sebe úmyslně dělají kretény. Hugh Jackman s koulema na krku vládne. Bohužel ne všechno se povedlo.(28.8.2016)

• Elizabeth Banks

• - Peter Farrely slyšel, jak si jeho syn povídá o stejnojmenném filmu se svými kamarády. Poté ale zjistil, že film s takovým názvem neexistuje a název použil. (Cheeker)

• - Natáčelo se v New Yorku a Los Angeles. (Cheeker)

• - V snímke účinkuje presne 110 hercov. (ambron)