Mládeži nepřístupno

Mládeži neprístupné

Povídkový / Komedie

USA, 2013, 98 min

Předloha:

Bill O'Malley (povídka), Claes Kjellstrom (povídka), Jonas Wittenmark (povídka), Tobias Carlson (povídka)

Emma Stone, Naomi Watts, Gerard Butler, Kate Winslet, Anna Faris, Hugh Jackman, Kieran Culkin, Elizabeth Banks, Terrence Howard, Uma Thurman, Halle Berry, Richard Gere, Seann William Scott, Justin Long, Johnny Knoxville, Martin Klebba, Chloë Grace Moretz, Kristen Bell, Josh Duhamel, Christopher Mintz-Plasse, Jimmy Bennett, Liev Schreiber, Leslie Bibb, Kate Bosworth, Patrick Warburton, Tony Shalhoub, Chris Pratt, Aasif Mandvi, Jack McBrayer, Jason Sudeikis, Bobby Cannavale, Johnny Yong Bosch, John Hodgman, Jeremy Allen White, Beth Littleford, Rocky Russo, Justin Wheelon, Julie Ann Emery, Matt Walsh, J.B. Smoove, Zen Gesner, Will Sasso, Anna Madigan, Christopher Kirby, Dennis Quaid, Greg Kinnear, Common, Seth MacFarlane, Stephen Merchant, Emily Alyn Lind, Odessa Rae, Mark L. Young, Charlie Saxton, Katrina Bowden, Katie Finneran, Brett Davern, Alex Cranmer, Maria Arcé

Paul Zucker

Je mi jasné, že toto nemôže mať dobré hodnotenie a väčšinu ľudí to musí znechutiť. Ono to vlastne je nechutný film plný absurdného humoru za hranicou dobrého vkusu - ale odkedy si Hugh Jackman zložil šál z krku, nemohla som sa prestať smiať a pritom v šoku otvárať ústa... "toto ne!" ako sa u nás slangovo hovorí a človek sa pritom dusí smiechom. Niektoré epizódky boli slabšie ako iné, ale mňa to na tie 3* pobavilo. V humore znesiem celkom dosť a Movie 43 potvrdil, že ešte stále mám výdrž ;-)(23.12.2014)

Scénkovitost mě nejdřív odrazovala, ale přemohl jsem se kvůli zástupu známých jmen a tváří a vylezla z toho slušně zábavná ptákovina se spoustou zajímavých střelených nápadů.(1.12.2013)

Každýmu, kdo z traileru pochopil, že se zde objeví taková obrovská kupa známých tváří, muselo být jasné, že tento film buď bude hit, nebo naprostej průser. No hit to asi nebude pro nikoho, ale myslim si, že je to tak mezi. Já se celkem pobavil a byl jsem rád, že se tam objevilo tolik známých herců. Sice poněkud nešikovně, ale každý uzmul krátkou část a většinou to byla sranda. Já jsem v dnešní době vděčný za každou komedii, tak můžu s klidným svědomím udělit filmu 75%...[26.01.2013_Cinestar_Černý Most](24.1.2013)

• - V snímke účinkuje presne 110 hercov. (ambron)

• - V úvodu filmu, kdy spolu vedou dialog Charlie Wessler (Dennis Quaid) a Griffin Schraeder (Greg Kinnear), se druhý jmenovaný napije z láhve. Nejdříve otevírá skoro plnou láhev, v dalším záběru má láhev z poloviny prázdnou a následně opět skoro plnou. Na stole se v dalších záběrech objeví láhev poloprázdná, pak opět skoro plná. (masekjc)

• - George Clooney odmítnul zahrát si roli sebe samého v části, kde by se mu nedařilo sbalit holku. (Cheeker)

• Seann William Scott, Johnny Knoxville