Mládeži nepřístupno

Movie 43

Povídkový / Komedie

USA, 2013, 98 min

Předloha:

Bill O'Malley (povídka), Claes Kjellstrom (povídka), Jonas Wittenmark (povídka), Tobias Carlson (povídka)

Emma Stone, Naomi Watts, Gerard Butler, Kate Winslet, Anna Faris, Hugh Jackman, Kieran Culkin, Elizabeth Banks, Terrence Howard, Uma Thurman, Halle Berry, Richard Gere, Seann William Scott, Justin Long, Johnny Knoxville, Martin Klebba, Chloë Grace Moretz, Kristen Bell, Josh Duhamel, Christopher Mintz-Plasse, Jimmy Bennett, Liev Schreiber, Leslie Bibb, Kate Bosworth, Patrick Warburton, Tony Shalhoub, Chris Pratt, Aasif Mandvi, Jack McBrayer, Jason Sudeikis, Bobby Cannavale, Johnny Yong Bosch, John Hodgman, Jeremy Allen White, Beth Littleford, Rocky Russo, Justin Wheelon, Julie Ann Emery, Matt Walsh, J.B. Smoove, Zen Gesner, Will Sasso, Anna Madigan, Christopher Kirby, Dennis Quaid, Greg Kinnear, Common, Seth MacFarlane, Stephen Merchant, Emily Alyn Lind, Odessa Rae, Mark L. Young, Charlie Saxton, Katrina Bowden, Katie Finneran, Brett Davern, Alex Cranmer, Maria Arcé, Zach Lasry, Victor Pagan
  • Bigrambo

...a nebyl to práve tento snímek, který experimentálně dokázal, že slepením pár trapných scének přeplněných známými herci kvalitní film nevznikne? Někdo to totiž vyzkoušet musel. Někdo musel slepou uličku lidského poznání ohledat a ohlásit světu: Tudy ne, prátelé!(20.8.2014)

• IQ Tiqe

Jo, přiznávám, byly tam asi tři scény, kdy jsem se zasmál, a kdybych celý film dokázal brát s POŘÁDNÝM nadhledem, možná by mohl být i sem tam vtipný. Takhle mi jen bude vrtat hlavou, proč se do takové sračky dalo uvrtat tolik sobrých herců.(30.5.2013)

Cos je dobré, cos ještě lepší - v globále se jedná o vydařený humoristický snímek s artovým přesahem. Skutečně Aelitko, nekecám, takto mizerně může být hodnocen jen a pouze snímek umělecký více, než Švankmajerovo schizofrenické výlevy, tedy neváhej a hleď, krásko z Marsu.(9.12.2013)

Nebyl to jeden ucelený film, který jsem očekával, ale bylo tu hned několik různých příběhů a díky tomu se tu mohlo objevit tolik velkých hvězd a i hodně mých nej. Některé části byly fakt parádní. Dost mě pobavily. Samozřejmě že tu byly i slabší chvíle, ale zasmál jsem se několikrát, takže to nebylo tak špatný.(9.10.2013)

Naprostá šílenost.(21.9.2015)

• Halle Berry

• - Ze začátku bylo nabídnuto natočit jednu část i režisérům Mattovi Stoneovi a Treyi Parkerovi, kteří od tohoto nápadu později ustoupili. (Cheeker)

• - Film neobvykle nebyl vysílán pro kritiky. (Cheeker)

• - Spoiler: Snímek má dvě verze. Například v Anglii, nebo v Nizozemsku se film promítá v alternativní verzi, kde místo pokusu zoufalého, zpustošeného a (ne)úspěšného scénáristy prosadit svou morbidní komedii se skupina tří teenagerů pokouší najít nejvíce zakázaný film na světě Movie 43, což v konečném důsledku vede ke zničení civilizace. (ztohomijebe)