Mládeži nepřístupno

Mládeži neprístupné

Povídkový / Komedie

USA, 2013, 98 min

Předloha:

Bill O'Malley (povídka), Claes Kjellstrom (povídka), Jonas Wittenmark (povídka), Tobias Carlson (povídka)

Emma Stone, Naomi Watts, Gerard Butler, Kate Winslet, Anna Faris, Hugh Jackman, Kieran Culkin, Elizabeth Banks, Terrence Howard, Uma Thurman, Halle Berry, Richard Gere, Seann William Scott, Justin Long, Johnny Knoxville, Martin Klebba, Chloë Grace Moretz, Kristen Bell, Josh Duhamel, Christopher Mintz-Plasse, Jimmy Bennett, Liev Schreiber, Leslie Bibb, Kate Bosworth, Patrick Warburton, Tony Shalhoub, Chris Pratt, Aasif Mandvi, Jack McBrayer, Jason Sudeikis, Bobby Cannavale, Johnny Yong Bosch, John Hodgman, Jeremy Allen White, Beth Littleford, Rocky Russo, Justin Wheelon, Julie Ann Emery, Matt Walsh, J.B. Smoove, Zen Gesner, Will Sasso, Anna Madigan, Christopher Kirby, Dennis Quaid, Greg Kinnear, Common, Seth MacFarlane, Stephen Merchant, Emily Alyn Lind, Odessa Rae, Mark L. Young, Charlie Saxton, Katrina Bowden, Katie Finneran, Brett Davern, Alex Cranmer, Maria Arcé, Zach Lasry
  • Ampi

Docela dobrá česká verze názvu s varovaním, které bych rozšiřil i na další skudiny i mimo mladež. Film by měl být nepčístupný pro důchodce, rodiče, psy, vojsko, hasiče, policisty i učitele. Po pravdě parkrát jsem se zasmal. Je k nevíře, že se podařilo obsadit tolik kvalitních a známých herců.(9.2.2013)

• Eddard

Pokud rádi hledáte jehly v kupce sena, či spíš dobré vtipy v hromadě trusu, tohle je film pro vás. Rande Jackmana s Kate Winslet, autentická domácí výuka s Naomi Watts a Lievem Schreiberem a motivační proslov trenéra basketu, Terence Howarda, byly pro mě v zásadě jediné skeče, u kterých jsem cítil, že netrácím čas, a u kterých se mi občas koutky úst kroutily do něčeho, co by s trochou dobré vůle šlo nazvat úsměvem. U většiny ostatních částí, ústřední zápletku o filmu 43 nevyjímaje, jsem měl pocit, jako by mě někdo velice jemně, ale zato odhodlaně lobotomizoval. 30%(29.11.2013)

,,MOVIE 43“. FILM, KTERÝ VÁM UMOŽNÍ VIDĚT BUDOUCNOST. FILM, KTERÝ ZNIČÍ SPOLEČNOST!.... /// Když z tohodle filmu vypreparuju fšechny nechutný hnusy a trapný keci, nechám jen tu trochu vtipu, černýho i absurdního humoru, přidám schopnost ,,hvězd“ odehrát svůj zvrácenej part s nadhledem a lehkostí…. tak mi furt vycházej ty 3*. Vlastně mě to bavilo víc, než jsem původně vočekával. A to ani nemusím píchat kocoura! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Zjistím, proč se (zřejmě) mám těšit na novýho Wolverina. 2.) Páč se mi líbily reklamy v ,,Český sodě“. 3.) Hledám neprofláklej manuál na výchovu syna (ale to víš že jo, s holkou by to šlo taky…). 4.) Thx za titule ,,re_flecto“. /// PŘÍBĚH ne HUMOR ** AKCE ne NAPĚTÍ ne(7.5.2013)

• KlárkaS

Maximální filmový odpad a přehlídka toho nejlacinějšího fekálního humoru, jaký si dokážete představit. Ještě nikdy jsem se tak moc nestyděla vyjít ze sálu, jít kolem obsluhy kina byl totální walk of shame.(25.1.2013)

Tak toto je absolútny bordel. Človek by čakal, že s takým hereckým obsadením sa pokúsia natočiť aspoň serióznu dobrú komédiu a nakoniec s toho vyliezlo toto. Niektoré príbehy sú dobré, iné zas nudné a zbytočne nechutné, takže to odporúťam sledovať hlavne s pivkom v ruke inak si bude hovoriť - kto to napísal ... kto to napísal ... dozaista dáky rasista. 60% - 3*(8.10.2014)

• Liev Schreiber, Naomi Watts