poster

Rodinná dieta

 • Finsko

  Katastrofin aineksia

 • anglický

  Recipes for Disaster

Dokumentární

Finsko / Dánsko, 2008, 85 min

Režie:

John Webster

Scénář:

John Webster
(další profese)
 • Tommassi3
  ***

  "Já myslím, že je to takový exhibicionismus !! Chceš vypadat důležitě.."(15.1.2014)

 • Eamby
  ***

  Bylo zajímavé zhlédnout poměrně šílený způsob, jak se v domácnosti obejít bez plastů. V dnešní době je nedílnou součástí život obklopený plastovými lahvemi a všemožnými výrobky, které z jiného materiálu nikde neseženete. Tento styl života bych nejspíš nezvládla, už jen z důvodu, když byli v obchodním domě nakupovat... pro nás všechny je tohle normální způsob života, nikdo si neuvědomuje, kolik se tohoto kolem nás objevuje. Shánět všemožně toaletní papír, který není zabalený v plastě (i když u nás se vyskytují i obalené v normálním papíře), vyrábět si vlastní zubní pastu a prostě se celkově vyvarovat tohoto pro nás životního rituálu, je poměrně nemožné a podle mého názoru po čas dokumentace tohoto filmu i tato rodina ÚPLNĚ bez koupi plastů nežila.(30.5.2013)

 • Zaitsev
  ****

  Zajímavý experiment, který se nijak nevymkl kontrole (výrazně) a Johnny si to všechno pěkně rozpočítal. Co se týče výsledku, tak jeho rodina to "dobrodružství" přežila a on sám sebe "tak trochu" uspokojil příznivými procenty. Celkem jsem se bavil, nicméně jsem přesvědčen, že kdyby ještě chvíli prudil, tak by se moc hezký a milující pohled jeho hezké ženy proměnil v něco pro Johnnyho moc ošklivého...:)(14.4.2010)

 • tuntavala
  *****

  Boj s vetrnymi mlyny.(6.3.2015)

 • larelay
  *****

  Skuste to niekto na rok, ako sa vam bude zit :)(25.8.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace