V hlavní roli Maja

Starring Maja

Komedie / Drama / Rodinný

Švédsko, 2009, 90 min

• easaque

velmi průměrný film ve všem, který chvilkami sklouzával svým podbízením na city diváka pod mou úroveň. Téma bylo však zajímavé a tak jsem vydržel až do konce. Myslím, že to šlo zpracovat i lépe a tak dávám jen lepší 2*(10.5.2012)

Veselý film o nejen veselých věcech. Myslím, že pojetí je absolutně vyvážené a hlavní hrdinka je velice sympatická a sexy. Všechno je to takové reálné a skutečné a to se cení. Film o prostorově výraznější sympaťačce nejen pro prostorově výraznější část diváctva :-) Nechybělo mnoho a dal bych plný počet.(20.5.2013)

Ne každý člověk dostane v genetické výbavě zdraví, krásu a inteligenci ve vyvážené formě. Tlusté holky to mají těžké. Nejhorší je, jsou-li chytré a mají velké sny a plány. V pubertě jsou v lepším případě předmětem přehlížení a soucitu, v horším posměchu a šikany. Nic na tom nemění, jsou-li hodné, obětavé a kamarádské. Několik jsem jich zažila. V tanečních seděly a o klukovi si mohly nechat jenom zdát. Pokud by byla hrdinka tohoto filmu soudná, bylo by ji jasné, že když neshodí takových 30 kilo je pro ni role Julie nedosažitelná, i kdyby byla excelentní herečka. Buď se smíří s podobnými komickými výstupy, jaký ji přidělili v televizním seriálu, nebo se musí s hereckou profesí rozloučit. Výstižný film, takový ze života.(5.4.2013)

Docela pěkně a trochu netradičně zpracované téma, které je jinak ve filmech poměrně časté. Velmi příjemný hudební doprovod!(4.4.2013)

Zajimavý film o tlusté holce - moc se mi líbil konec :-)(23.1.2012)