V hlavní roli Maja

Princess

Starring Maja

Komedie / Drama / Rodinný

Švédsko, 2009, 90 min

Ze začátku se film netváří nijak vyjímečně, prostě je to příběh o tlusté holce a o tom, co zažívá. Možná není film ničím odlišný od podobných, ale příběh dovede zaujmout, herecké obsazení je přesvědčivé a to vše provází příjemná hudba..(4.3.2012)

Ne každý člověk dostane v genetické výbavě zdraví, krásu a inteligenci ve vyvážené formě. Tlusté holky to mají těžké. Nejhorší je, jsou-li chytré a mají velké sny a plány. V pubertě jsou v lepším případě předmětem přehlížení a soucitu, v horším posměchu a šikany. Nic na tom nemění, jsou-li hodné, obětavé a kamarádské. Několik jsem jich zažila. V tanečních seděly a o klukovi si mohly nechat jenom zdát. Pokud by byla hrdinka tohoto filmu soudná, bylo by ji jasné, že když neshodí takových 30 kilo je pro ni role Julie nedosažitelná, i kdyby byla excelentní herečka. Buď se smíří s podobnými komickými výstupy, jaký ji přidělili v televizním seriálu, nebo se musí s hereckou profesí rozloučit. Výstižný film, takový ze života.(5.4.2013)

Veselý film o nejen veselých věcech. Myslím, že pojetí je absolutně vyvážené a hlavní hrdinka je velice sympatická a sexy. Všechno je to takové reálné a skutečné a to se cení. Film o prostorově výraznější sympaťačce nejen pro prostorově výraznější část diváctva :-) Nechybělo mnoho a dal bych plný počet.(20.5.2013)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $279,598(12.9.2010)

Příjemná švédská komedie. Krásná kamera a citlivý scénář. Jednoznačně příjemné překvapení - 70%(21.6.2012)