V hlavní roli Maja

Princess

Starring Maja

Komedie / Drama / Rodinný

Švédsko, 2009, 90 min

Ze začátku se film netváří nijak vyjímečně, prostě je to příběh o tlusté holce a o tom, co zažívá. Možná není film ničím odlišný od podobných, ale příběh dovede zaujmout, herecké obsazení je přesvědčivé a to vše provází příjemná hudba..(4.3.2012)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $279,598(12.9.2010)

Veselý film o nejen veselých věcech. Myslím, že pojetí je absolutně vyvážené a hlavní hrdinka je velice sympatická a sexy. Všechno je to takové reálné a skutečné a to se cení. Film o prostorově výraznější sympaťačce nejen pro prostorově výraznější část diváctva :-) Nechybělo mnoho a dal bych plný počet.(20.5.2013)

Zajimavý film o tlusté holce - moc se mi líbil konec :-)(23.1.2012)

Dost netypická komedie, která zaručeně nesedne každému. Maja je taková Brigitta Jonesová na švédský způsob a při chvilkách trapnosti jsem se cítil neuvěřitelně trapně i já. To se na film pak hrozně blbě kouká. Každopádně to fajnově ubíhalo a i několik scén, kde dělají rozhovory s herci, nebyly vůbec špatné. Maju bych možná přirovnal k takové praštěné a potrhlé Mirandě z Anglie. Pobavilo, né že né.(9.5.2012)