V hlavní roli Maja

Princess

Starring Maja

Komedie / Drama / Rodinný

Švédsko, 2009, 90 min

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $279,598(12.9.2010)

Ze začátku se film netváří nijak vyjímečně, prostě je to příběh o tlusté holce a o tom, co zažívá. Možná není film ničím odlišný od podobných, ale příběh dovede zaujmout, herecké obsazení je přesvědčivé a to vše provází příjemná hudba..(4.3.2012)

Dost netypická komedie, která zaručeně nesedne každému. Maja je taková Brigitta Jonesová na švédský způsob a při chvilkách trapnosti jsem se cítil neuvěřitelně trapně i já. To se na film pak hrozně blbě kouká. Každopádně to fajnově ubíhalo a i několik scén, kde dělají rozhovory s herci, nebyly vůbec špatné. Maju bych možná přirovnal k takové praštěné a potrhlé Mirandě z Anglie. Pobavilo, né že né.(9.5.2012)

Příjemná švédská komedie. Krásná kamera a citlivý scénář. Jednoznačně příjemné překvapení - 70%(21.6.2012)

• easaque

velmi průměrný film ve všem, který chvilkami sklouzával svým podbízením na city diváka pod mou úroveň. Téma bylo však zajímavé a tak jsem vydržel až do konce. Myslím, že to šlo zpracovat i lépe a tak dávám jen lepší 2*(10.5.2012)