Oškliví Američané (TV seriál)

Ugly Americans

Animovaný / Komedie / Horor

USA, 2010, 31x22 min

Některé epizody jsou dobré, jiné vařej z vody. Což o to, animace je dobrá i nápad s různýma hrdinama z hororů, ale podle mě to nefunguje dohromady. Nejpovedenější jsou podle mě scénky před úvodníma titulkama, který většinou parafrázujou nějaký kultovní film a uvozují tak celou epizodu. Asi nejvíc mi chybí nějaké vysvětlení, proč je najednou na světě člověk, zombie (mmch přítelkyně Marka je asi nejlepší postavou v seriálu - pekelně přísná potvora), ďáblíci, kouzelník, ptakočlověk, upír a pak celá další řada mutantů z praxe sociálního pracovníka. Za mě jde o dobrej pokus, ale vzhledem ke kolísavosti jednotlivých epizod, jde jen o lehce nadprůměrnej seriál, jehož druhou sérii si ráda odpustím.(31.5.2012)

Seriál Ugly Americans má neskutočný potenciál, pretože sa u neho môže vyskytnúť prakticky akákoľvek postava (ale naozaj akákoľvek- napr. vznášajúci sa mozog). Tento zatiaľ nebol plne využitý (sranda nastáva väčšinou len pri zombiekoch), ale zato oceňujem štýl rozprávania a (spočiatku nesympatickú) animáciu, ktorej sa z času na čas podarí vystrúhať aj nejaký cool komixový záber.(8.5.2010)

Člověk se nestačí divit, co ty lidi ještě nenapadne. Něčí kreativita a fantazie nezná meze a díky těmto lidem se my můžeme bavit u takových skvělých seriálů. Ze začátku to bylo hodně legrační, pak to ale nějak utichlo a díval jsem se na to jenom proto, že jsem si oblíbil postavy a každý díl byl svým způsobem nějak zajímavý a… přece jen i legrační. Škoda jen těch dvou sérií. Bude mi to chybět… suck my balls.(21.10.2014)

• Khalesi

Tak pokiaľ si chcete vymyť mozog sračkami z americkej žumpy, je tento seriál pre vás tým pravým potešením. Ja, pri všetkej svojej prízemnosti, som nedokázala jeho brilantný humor a vypilované originálne hlášky oceniť. Zrejme nechápem zmysel nadsázky aj keď taký Forest Gump, alebo Malý veľký muž , či Simpsonovci nadsázkou priamo sršia a považujem ich za celkom pozerateľné ba dokonca zábavné, čo sa Ugly Americans týka, asi ma všetok zmysel pre humor opustil. Neviem či to bude sračkami, chcankami, alebo všadeprítomnými penismi, ale mám pocit, že pri každej epizóde mi kleslo IQ minimálne o 5 bodov. Pokiaľ sa ešte niekto diví, prečo sú dnešné decká také debilné, doporučujem mu skuknúť aspoň jednu epizódu. Ten premárnený čas vám už síce nikto nevráti, ale možno pochopíte prečo populácia hlúpne.(19.7.2015)

Ugly Americans si nedělaj hlavu s něčím, jako je Americká hrdost nebo Americká modla, prostě se tomu vysere rovnou do ksichtu a dělá si co chce. Je to pecka, jen je problém, že jsou některé díly slabší a po chvíli přijdete na to, že se to pořád opakuje dokola. Nejlepší jsou díly, které hejtí nějakou ze známých příšer. Černý humor nechybí a na podivnou animaci si taky po chvíli zvyknete, takže spokojenost, jen škoda, že se postupem času začne strašně opakovat.(11.1.2014)