Oškliví Američané (TV seriál)

Ugly Americans

Animovaný / Komedie / Horor

USA, 2010, 31x22 min

hustý, drsný, napchatý nápadmi, po vizuálnej stránke, po dejovej stránke, po stránke humoru moja šálka kávy, chytilo ma to od prvých minút a zatiaľ nepustilo, po superjaile môj asi druhý najobľúbenejší animovaný seriál;(29.5.2012)

Vidím v tom velký potenciál a originalitu, ale humor asi není pro mě...(1.2.2011)

K dnesnimu dni zatim jen 14 dvacetiminutovejch dilu, ale ze to jsou teda dily, jeden vetsi dobytkarna nez druhej. Jednak zapletka je dost originalni, normalni mesto, normalni lidi co chodi do prace, az na to, ze vetsina populace jsou ruzny zombici, demoni, upiri, vlkodlaci, proste spousta podivnejch potvor jako trol, koala, dvojhlavej typek, strom, mozek, sliz. Proste jakkoliv prasacka postava vas napadne, je velka sance, ze tady se objevi. No a zapletky jednotlivejch dilu jsou si docela podobny, vetsinou se zaclenuje do spolecnosti nejaka nova zruda, ale zaroven se vypravi i jedna, dve vedlejsi linie, takze to ve vysledku vzdy pusobi originalne. Postavy zni jak namluveny daberama Family Guye, animace je super jednoducha az hnusna a skvele se k tomu hodi a humor je jak prasactejsi verze South Parku, neustale nejaky sprosty slova, neustale spolu nekdo picha, chcipa spousta lidi i priser, vsude krev a parodie znamejch filmu typu Saw, Stmivani a dalsich. Proste smes brutalniho cernyho humoru, kterej se absolutne s nicim nesere a krvaku, kterej by obstal v jakymkoliv hororu. No a ja se skvele bavim.(11.1.2011)

kurva taky chcu šukat s démonkou !(23.12.2010)

Z prvopočátku to byla směsice mnoha pocitů: pobavení, intelektuální zájem, zhnusení, zmatení, zvědavost. Trvalo velmi krátce, než jsem seriálu propadl. Mám tohle prostředí hrozně rád, připomíná mi komiks Transmetropolitan. Některé epizody mi však přišli buď nudné, nebo přehnaně odpudivé. Přesto jsem fanda seriálu a v drtivě většině dílů mne dosti baví. PS: Callie je šíleně sexy!(14.7.2013)