poster

Oškliví Američané (TV seriál)

 • USA

  Ugly Americans

Animovaný / Komedie / Horor

USA, 2010, 31x22 min

 • Lama.Lama
  *****

  Bohovská zábava pro fajnšmekry. Moje denní dávka černého humoru. Oblíbené postavy: Randall, Leonard, Grimes, Doug. (Jen škoda, že to tupci amíci zrušili po dvou sériích!)(8.9.2015)

 • hous.enka
  ***

  Některé epizody jsou dobré, jiné vařej z vody. Což o to, animace je dobrá i nápad s různýma hrdinama z hororů, ale podle mě to nefunguje dohromady. Nejpovedenější jsou podle mě scénky před úvodníma titulkama, který většinou parafrázujou nějaký kultovní film a uvozují tak celou epizodu. Asi nejvíc mi chybí nějaké vysvětlení, proč je najednou na světě člověk, zombie (mmch přítelkyně Marka je asi nejlepší postavou v seriálu - pekelně přísná potvora), ďáblíci, kouzelník, ptakočlověk, upír a pak celá další řada mutantů z praxe sociálního pracovníka. Za mě jde o dobrej pokus, ale vzhledem ke kolísavosti jednotlivých epizod, jde jen o lehce nadprůměrnej seriál, jehož druhou sérii si ráda odpustím.(31.5.2012)

 • Mr.Bulanek
  *****

  Po prvních dílech slabší, ale časem se to rozjelo a zhlédnuté téměř jedním dechem. Druhá série viditelně slabší, ale pořád dobrá. Doufám, že bude i třetí.(16.5.2011)

 • Khalesi
  odpad!

  Tak pokiaľ si chcete vymyť mozog sračkami z americkej žumpy, je tento seriál pre vás tým pravým potešením. Ja, pri všetkej svojej prízemnosti, som nedokázala jeho brilantný humor a vypilované originálne hlášky oceniť. Zrejme nechápem zmysel nadsázky aj keď taký Forest Gump, alebo Malý veľký muž , či Simpsonovci nadsázkou priamo sršia a považujem ich za celkom pozerateľné ba dokonca zábavné, čo sa Ugly Americans týka, asi ma všetok zmysel pre humor opustil. Neviem či to bude sračkami, chcankami, alebo všadeprítomnými penismi, ale mám pocit, že pri každej epizóde mi kleslo IQ minimálne o 5 bodov. Pokiaľ sa ešte niekto diví, prečo sú dnešné decká také debilné, doporučujem mu skuknúť aspoň jednu epizódu. Ten premárnený čas vám už síce nikto nevráti, ale možno pochopíte prečo populácia hlúpne.(19.7.2015)

 • tempus
  ****

  1. řada je příliš nevyrovnaná na to, abych dal plný počet. Poměr těch vyloženě spatných k těm dobrým a dokonalých je 50:50. 2. řada je složena jen z božích a dokonalých dílů (slabý byl jen první). Nejblíže k tomuhle seriálu má Futurama. Druh humoru je stejný, jen je v Ugly americans víc nechutný (je vidět o hodně víc vnitřností) a občas moc vulgární (ptakolidi). Nejvíc mi přirostl k srdci Cellie a Mark. Škoda, že jsem občas kvůli rychlosti mluvení nestíhal se dívat pozorněji po okolí postav a někdy jsem si i kvůli tomu vracel čas. Pokud bude 3. řada, tak se těším.(12.2.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace