poster

Bella Mia

Drama

Česko, 2013, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lopezka1982
  *****

  Původně jsem nechtěla na film zavítat, neboť mě jeho obsah příliš zaujal. Nakonec jsem se rozhodla, že půjdu a jsem za to ráda, neboť film se mi líbil a zanechal ve mně příjemný pocit. Ano jak uvádějí ostatní, tak film má nějaké nedostatky, ale prostě z lidského pohledu se mi líbil, bylo tam i pár vtipných scén, trochu romantiky a hlavně krásná, česká přírody. Výkony herců Formana a Rajcherta byly super, škoda že Zuzka Norisová nedostala větší prostor.... Nehledě na to, že příběh je založen na skutečné události a pan režisér M.Duba do toho dal své srdce, a proto film vřele doporučuji. Byla jsem i na diskuzi s panem Dubou a dozvěděla se spoustu zajímavých informací a prostě jsem byla dojatá a nadšená!!!!(26.11.2013)

 • dopitak
  ****

  Před filmem by měli promítnout upozornění, že ne všechni herci se dožili konce natáčení :-( Trochu ve stylu Zdivočelé země, především emotivnější scény jsou hodně nezvládnuté a herecky slabé. Kamera ale odvádí dobrou práci, i přes pár kýčovek se dočkáme pěkných obrazů, a i když logika a věrohodnost kulhá víc než ty krávy v bahně, tenhle film mohu s klidem doporučit. Největším překvapením je pro mě ale Anna Fialová, určitě stojí za to věnovat jí pozornost. Bylo tam bohužel víc much než jenom na hřbetech krav - zase to jednoznačné škatulkování postav, a především zřejmě hodně volné uchopení námětu podle skutečné události - až na konci se zjistí, že inkubační doba je poněkud kratší době vyprávění příběhu atd.(18.5.2014)

 • Radiq
  **

  Tak když pomineme, že podle tohohle filmu jsou krávy mnohem inteligentnější, než jakejkoliv jinej tvor, kteryho žerem, a tady navíc inteligentnější než jakejkoliv myslivec, tak se mi na to koukalo dobře. Krávy totiž jsou moc pěkná stvoření a je dost, že si toho taky někdo všiml. Jinak se ale moc nedivim tomu nizkymu hodnocení, co tady je, protože kdybych na tom byl v kině, tak budu asi litovat peněz. Prostě zadarmo dobry, ale jinak ani né.(22.1.2015)

 • GeusX
  **

  "Jitko. Krávo." aneb když se pojem kravina vezme doslova... Poeticko-dramatický-animal-thriller :)(18.1.2015)

 • TheJokerCZ
  odpad!

  Tak tohle byla doslova kravina. 2/10(20.12.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace