poster

Bella Mia

Drama

Česko, 2013, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • NinadeL
  **

  Ok, říkám si, dáš tomu šanci. Trailer vypadá až podezřele skvěle, Marek Epstein nemívá hloupé nápady a Petr Forman víceméně taky vždycky funguje. Ale výsledek je zase takový typický český. Teď ono to chvíli hladí, chvíli je to drsné, občas si to zakýčaří. Tu a tam je to mnohem funkčnější jako reklama na regionální National Geographic. Silné momenty střídají ty naprosto mimoňské, místy je to k pláči, což hlavně díky nehereckému Rajchertovi. A proto raději než znovu prožít všechna roční období s tímto filmem, tak to už snad raději nic.(2.12.2013)

 • papaJA21
  ***

  jEDEN Z TĚCH LEPŠÍCH ČESKÝCH POKUSŮ POSLEDNÍCH LET, ALE I TAK JE TO DOCELA BÍDA.(26.7.2014)

 • Radiq
  **

  Tak když pomineme, že podle tohohle filmu jsou krávy mnohem inteligentnější, než jakejkoliv jinej tvor, kteryho žerem, a tady navíc inteligentnější než jakejkoliv myslivec, tak se mi na to koukalo dobře. Krávy totiž jsou moc pěkná stvoření a je dost, že si toho taky někdo všiml. Jinak se ale moc nedivim tomu nizkymu hodnocení, co tady je, protože kdybych na tom byl v kině, tak budu asi litovat peněz. Prostě zadarmo dobry, ale jinak ani né.(22.1.2015)

 • TheJokerCZ
  odpad!

  Tak tohle byla doslova kravina. 2/10(20.12.2013)

 • Dannysek4U
  ***

  Rozhodne bych to nevidel tak zle. Sice bukolicka naivni selanka, ale rozhodne dost mila a sympaticka. A z tech krav toho nakonec vyslo mnohem vic, nez by se dalo cekat. Na to, ze je Martin Duba hlavne kameraman, toho z nich vyrubal pomerne dost. Respekt k jeho trpelivosti, musela bejt nekonecna.. Magicky v obrazu, jen teda na povazenou prazdny. 65%(21.11.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace