Nastala chyba při přehrávání videa.
 • xxmartinxx
  ***

  Viděl jsem ten film vůbec, nebo to byl dvouhodinový záběr na Kingovu fotku? Nejsem si jistý... Každopádně v Americe mají nepochybně dražší učebnice. Jen nejsou záživnější. 50 %(30.1.2015)

 • Noviik
  ***

  Zklamání. Opravdu je tak jednoduché zahodit takovou možnost na výborný scénář? Selma se věnuje důležité části života Martina Luthera Kinga, to je sice fajn, ale ten způsob, jakým to dělá... Ten je v podstatě jen nudným oznámením historické události, kterou známe každý, kterou si dovedeme představit jen na základě čistých fakt. Proč tedy vznikl tento film? Chtěl sdělit něco jiného? Chtěl nás poučit? Chtěl vyhrát nějakou tu cenu a vydělat na tématu? Asi. Nic jiného v něm nevidím. David Oyelowo sice zahrál svou roli výborně, ale při daném scénáři je to jen odevzdání očekávaného výkonu. Proto rozumím, že chybí mezi kandidáty na Oscara, čemuž se tu někteří diví.(7.2.2015)

 • Malarkey
  **

  Selma je film, který je v přesném duchu, jako třeba takový J. Edgar. Jen s tím rozdílem, že je daleko sterilnější, přímočařejší a rozhodně nesází na zaujetí, ani na filmovost. Spíše na strohost a precizní dokumentárnost. To ale u filmu zrovna nevyhledávám, protože když bych chtěl dokument, pustím si dokument a ne film, který má především chytnout a zaujmout obsahem. Celou dobu jsem si tak myslel, jak je David Oyelowo dobrou volbou pro roli Martina Luthera Kinga, jenže jsem se nemohl zbavit dojmu, že za celé dvě hodiny z filmu nevytryskl ani moment jakékoliv emoce, čímž by si mě tento film dokázal alespoň na chvíli získat.(14.2.2015)

 • ..Lucas..
  ****

  Čekal jsem dobře zahranou nudu a o to víc jsem byl překvapený. Film mne bavil od začátku do konce a užíval jsem si Davida jako Kinga. Zajímavý pohled na tuto velmi důležitou událost. A výborná písnička Glory.(9.3.2015)

 • Tryskomyš

  Film získal Oscara 2015 za píseň Glory.(24.2.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace