poster

Zůstane to mezi námi

 • Chorvatsko

  Neka ostane medju nama

 • slovenský

  Zostane to medzi nami

  (festivalový název)
 • anglický

  Just Between Us

Komedie / Drama

Chorvatsko / Srbsko / Slovinsko, 2010, 87 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • pm
  ***

  Velmi dobrý Miki Manojlović v nesympatickém filmu. Kdo by to řekl, že mne Grlić zklame?(8.1.2011)

 • mau
  ***

  Žánrový snímek se odehrává během jednoho roku v Záhřebu, kde se osudy několika postav propojují kolem dvou bratří. Starší Nikola odjel v 90. letech za prací do USA a vrátil se jako bohatý muž. Žije v luxusním bytě s mladou manželkou, ale je promiskuitní, neustále navazuje nové známosti. Mladší Braco žije v bratrově stínu. Rodina se mu rozpadla, pubertální dcera ho ignoruje, je věčně nespokojený, necílevědomý. Vyprávění postupně odhaluje lživé a nekorektní stránky vzájemných vztahů, které formuje nevěra, nedůvěra, sobectví či přetvářka. Nelichotivý a znepokojivý obraz dnešní materialistické a neupřímné společnosti.(10.6.2013)

 • bassator
  ***

  45th KARLOVY VARY INTERNATIONAL FILM FESTIVAL 2010 - OFFICIAL SELECTION - COMPETITION - Soutěžní sekce (Neka ostane medju nama / JUST BETWEEN US / Zůstane to mezi námi) - 8. 7. 2010 - kino Thermal - Velký sál - Karlovy Vary - 50%(12.7.2011)

 • Marigold
  ****

  Záhřebský rodák Rajko Grlić vystudoval pražskou FAMU (jaký div) a ve svém aktuálním filmu představil podařenou partnerskou tragikomedii, o níž se čeští filmaři marně pokoušejí už léta. Prostředí moderní lépe situované rodiny nerozvedl do uprděné a přisprostlé selanky, jakých bývá v českých kinech k vidění dost a dost, nýbrž do sarkastického, peprného, avšak nikoli vulgárního erotického propletence, v němž hrají prim malé a velké lži, zrady a nevěry. Unyle přístupnou formou film musí konvenovat masovému divákovi, každopádně životnými dialogy a nenásilným humorem pobaví kohokoli. Ukázka komerčně perspektivního artiklu, který neurazí. A hlavně, Miki Manojlović šaramantní lháře stále umí. [MFF KV 2010](12.7.2010)

 • Ekser
  ***

  Dvojtvárny život , bohužiaľ čoraz častejší jav medzi ľuďmi. S citmi sa neradno zahrávať ! Režisér zaťal do živého. Názor užívateľa ,, jeff,, ma vôbec neprekvapuje , a do značnej miery s ním súhlasím.(18.9.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace