poster

Kluk mojí holky

 • USA

  My Girlfriend's Boyfriend

 • Slovensko

  Frajer mojej frajerky

Komedie / Romantický

USA, 2010, 81 min

Režie:

Daryn Tufts

Hudba:

Sam Cardon
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • dav110
  ***

  Spíše podprůměrný romantický film, jenž má ale velmi dobré finální rozuzlení - tohle jsem opravdu nečekal, tleskám scénáristovi. Aneb takto může dopadnout komentář, když pointa přebije pramálo zábavný obsah a donutí mne přihodit nějakou tu hvězdičku navíc. 50%(7.4.2013)

 • rostlinka
  ***

  Klasický americký doják... Rozluštění ke konci mě opravdu překvapilo a ani mě něco takového nenapadlo, takže za to plus. Na druhou stranu Jessiino tajemství mi bylo jasné hned od okamžiku, co vyšlo najevo, že nějaké má. Pěkné úvodní titulky, sympatičtí herci (až na Troye), průměr :)(7.1.2011)

 • kajas
  ***

  Film, který se tváří jako klasická jednoduchoučká romantická podívaná, jeho závěr ale spolehlivě překvapí každého diváka (mě docela dost zmátl, určitě by se v předešlých událostech našly scenáristické nesrovnalosti). A Alyssa je na svůj věk pořád tak okouzlující jako v seriálu "Čarodějky".(5.11.2014)

 • spiritus
  ***

  Po delší době zajímavej slaďák, kde je použité velmi neotřelé a překvapující rozuzlení, dávající tomuto žánru trochu jiný rozměr a přináší značnou míru originality.(19.1.2014)

 • ecceHOMMO
  **

  V podstate milé, ale skôr vhodné ako televízna oddychová jednohubka, s možno trochu prekvapujúcim záverom ( ktorý mi však prišiel robený nasilu....len aby sa film niečim vymykal z inak bežného romantického klišé). **/***(3.12.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace