Kluk mojí holky

USA, 2010, 81 min

Daryn Tufts

Sam Cardon
  • ecceHOMMO

V podstate milé, ale skôr vhodné ako televízna oddychová jednohubka, s možno trochu prekvapujúcim záverom ( ktorý mi však prišiel robený nasilu....len aby sa film niečim vymykal z inak bežného romantického klišé). **/***(3.12.2011)

Film, který se tváří jako klasická jednoduchoučká romantická podívaná, jeho závěr ale spolehlivě překvapí každého diváka (mě docela dost zmátl, určitě by se v předešlých událostech našly scenáristické nesrovnalosti). A Alyssa je na svůj věk pořád tak okouzlující jako v seriálu "Čarodějky".(5.11.2014)

Celkom ma to upútalo ako sa Jesse hrala na čúzu, čo nevie čo chce. Pričom každý veľmi dobre videl, že keď videla majetok Troya, tak že bude chcieť jeho. Ale predsa ani Ethan, ktorý vedel na ňu hodiť psie oči a hral sa na mula pri svojich synovcoch a neteri, nemohol ostať ukrátený. Koniec dobrý, všetko dobre. Pohodová jednohubka na doobedie. Je to medzi 3 a 4, ale klasický pridám, lebo mam tu právomoc a sa mi chce.(8.3.2013)

Klasický americký doják... Rozluštění ke konci mě opravdu překvapilo a ani mě něco takového nenapadlo, takže za to plus. Na druhou stranu Jessiino tajemství mi bylo jasné hned od okamžiku, co vyšlo najevo, že nějaké má. Pěkné úvodní titulky, sympatičtí herci (až na Troye), průměr :)(7.1.2011)

Od tohohle filmu čekejte průměrnou podívanou a nic vás nezklame. Alyssa Milano a Christopher Gorham jsou sympaťáci, originální rozuzlení a úvodní titulky. To jsou velké plusy. Potom se to dá nazvat takovým průměrem. Zkrátka, nebylo to špatné.(9.1.2011)