Kluk mojí holky

Komedie / Romantický

USA, 2010, 81 min

Daryn Tufts

Sam Cardon

Film, který se tváří jako klasická jednoduchoučká romantická podívaná, jeho závěr ale spolehlivě překvapí každého diváka (mě docela dost zmátl, určitě by se v předešlých událostech našly scenáristické nesrovnalosti). A Alyssa je na svůj věk pořád tak okouzlující jako v seriálu "Čarodějky".(5.11.2014)

Vzhledem k velmi předvídatelnému ději, prapodivné kameře a hloupým dialogům jsem to chtěla po půlhodině vypnout. O to víc mě překvapil závěr, který staví film do úplně jiného světla.(5.12.2011)

Klasický americký doják... Rozluštění ke konci mě opravdu překvapilo a ani mě něco takového nenapadlo, takže za to plus. Na druhou stranu Jessiino tajemství mi bylo jasné hned od okamžiku, co vyšlo najevo, že nějaké má. Pěkné úvodní titulky, sympatičtí herci (až na Troye), průměr :)(7.1.2011)

Od tohohle filmu čekejte průměrnou podívanou a nic vás nezklame. Alyssa Milano a Christopher Gorham jsou sympaťáci, originální rozuzlení a úvodní titulky. To jsou velké plusy. Potom se to dá nazvat takovým průměrem. Zkrátka, nebylo to špatné.(9.1.2011)

"Jednou jsem randil s holkou, která se vrátila ke svýmu bývalýmu dík sms, která jí přišla při večeři.. Musela by ses hodně snažit, abys ji překonala !!" ;)(18.11.2014)