Kluk mojí holky

Komedie / Romantický

USA, 2010, 81 min

Daryn Tufts

Sam Cardon

Film, který se tváří jako klasická jednoduchoučká romantická podívaná, jeho závěr ale spolehlivě překvapí každého diváka (mě docela dost zmátl, určitě by se v předešlých událostech našly scenáristické nesrovnalosti). A Alyssa je na svůj věk pořád tak okouzlující jako v seriálu "Čarodějky".(5.11.2014)

• ecceHOMMO

V podstate milé, ale skôr vhodné ako televízna oddychová jednohubka, s možno trochu prekvapujúcim záverom ( ktorý mi však prišiel robený nasilu....len aby sa film niečim vymykal z inak bežného romantického klišé). **/***(3.12.2011)

Spíše podprůměrný romantický film, jenž má ale velmi dobré finální rozuzlení - tohle jsem opravdu nečekal, tleskám scénáristovi. Aneb takto může dopadnout komentář, když pointa přebije pramálo zábavný obsah a donutí mne přihodit nějakou tu hvězdičku navíc. 50%(7.4.2013)

Skvělá oddychovka. ;)(6.1.2012)

"Jednou jsem randil s holkou, která se vrátila ke svýmu bývalýmu dík sms, která jí přišla při večeři.. Musela by ses hodně snažit, abys ji překonala !!" ;)(18.11.2014)