poster

Kluk mojí holky

 • USA

  My Girlfriend's Boyfriend

 • Slovensko

  Frajer mojej frajerky

Komedie / Romantický

USA, 2010, 81 min

Režie:

Daryn Tufts

Hudba:

Sam Cardon
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ecceHOMMO
  **

  V podstate milé, ale skôr vhodné ako televízna oddychová jednohubka, s možno trochu prekvapujúcim záverom ( ktorý mi však prišiel robený nasilu....len aby sa film niečim vymykal z inak bežného romantického klišé). **/***(3.12.2011)

 • ivishka
  *****

  Tenhle film mě naprosto uchvátil..Nejen svým příběhem, který byl naprosto realistický a stává se to - něco co člověk může opravdu zažít a s tím se tudíž i lépe ztotožňuje - tak také vtipnými hláškami a to nemusí být nic světoborného stačí absolutní maličkosti toho si na filmech nejraději všímám a tady jich bylo hodně.A jelikož znám celou biografii hlavní herečky Alyssy Milano a mám ji opravdu moc ráda tak se dá říct, že je to tak trošku o ní a tím je ten film pro mě cennější než kterýkoliv jiný. Herecké výkony?Co k tomu říct?Role Ethana se Christopher Gorham zhostil se vší parádou co k tomu patří. Postava Troye byla scénáristy dobře vyřešena ale docela mě zmátli ze začátku jsem nevěděla proč to tak je ale když jsem se nad tím příběhem zamyslela tak to dávalo smysl.(19.7.2011)

 • Pethushka
  ***

  Škoda, že se tvůrci trochu více neobuli do samotného děje filmu. Chybí mi tu dávka svěžesti a magická zamilovanost. Přijde mi to takové syrové..nedojme, nepobaví. Zatleskat mohu jen finálnímu rozuzlení, které pro mě bylo velice překvapivé. Dobrý nápad, který ovšem nebyl využit. Průměr...3*(17.11.2011)

 • dav110
  ***

  Spíše podprůměrný romantický film, jenž má ale velmi dobré finální rozuzlení - tohle jsem opravdu nečekal, tleskám scénáristovi. Aneb takto může dopadnout komentář, když pointa přebije pramálo zábavný obsah a donutí mne přihodit nějakou tu hvězdičku navíc. 50%(7.4.2013)

 • greetchen
  ***

  Příjemná romantická komedie s nečekanou zápletkou, které má vše, co od průměrné oddechovky čekáte.(20.8.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace