Kluk mojí holky

Frajer mojej frajerky

Komedie / Romantický

USA, 2010, 81 min

Skvělá oddychovka. ;)(6.1.2012)

Klasický americký doják... Rozluštění ke konci mě opravdu překvapilo a ani mě něco takového nenapadlo, takže za to plus. Na druhou stranu Jessiino tajemství mi bylo jasné hned od okamžiku, co vyšlo najevo, že nějaké má. Pěkné úvodní titulky, sympatičtí herci (až na Troye), průměr :)(7.1.2011)

• ecceHOMMO

V podstate milé, ale skôr vhodné ako televízna oddychová jednohubka, s možno trochu prekvapujúcim záverom ( ktorý mi však prišiel robený nasilu....len aby sa film niečim vymykal z inak bežného romantického klišé). **/***(3.12.2011)

Škoda, že se tvůrci trochu více neobuli do samotného děje filmu. Chybí mi tu dávka svěžesti a magická zamilovanost. Přijde mi to takové syrové..nedojme, nepobaví. Zatleskat mohu jen finálnímu rozuzlení, které pro mě bylo velice překvapivé. Dobrý nápad, který ovšem nebyl využit. Průměr...3*(17.11.2011)

Po delší době zajímavej slaďák, kde je použité velmi neotřelé a překvapující rozuzlení, dávající tomuto žánru trochu jiný rozměr a přináší značnou míru originality.(19.1.2014)