Kluk mojí holky

My Girlfriend's Boyfriend

Frajer mojej frajerky

Komedie / Romantický

USA, 2010, 81 min

Vzhledem k velmi předvídatelnému ději, prapodivné kameře a hloupým dialogům jsem to chtěla po půlhodině vypnout. O to víc mě překvapil závěr, který staví film do úplně jiného světla.(5.12.2011)

• Kamca_

Hodně nevěrohodný a naivní příběh. Dneska jsem měla náladu na romantický filmy, ale tenhle na mě nějak moc nezapůsobil. Celou dobu to na mě působilo hrozně křečovitě. Alyssu Milano mám ráda, ale víc se mi líbila v romantice Neděle u Tiffanyho. Tady v tomto případě to postrádalo jiskru. Dost jsem se nudila. Herci se k sobě taky moc nehodili. Dávám jen 40%.(6.11.2014)

Klasický americký doják... Rozluštění ke konci mě opravdu překvapilo a ani mě něco takového nenapadlo, takže za to plus. Na druhou stranu Jessiino tajemství mi bylo jasné hned od okamžiku, co vyšlo najevo, že nějaké má. Pěkné úvodní titulky, sympatičtí herci (až na Troye), průměr :)(7.1.2011)

• ecceHOMMO

V podstate milé, ale skôr vhodné ako televízna oddychová jednohubka, s možno trochu prekvapujúcim záverom ( ktorý mi však prišiel robený nasilu....len aby sa film niečim vymykal z inak bežného romantického klišé). **/***(3.12.2011)

Kým VIANOCE U TIFFANYHO má až tak nedostali, tu som bol milo prekvapený. Dokonca aj zo scenára. Dobré obsadenie, fajn humor (Jediná dobrá vec na Pomáde? Je lepšia ako Pomáda 2). Film sa pohráva s klišé a mne sa zdalo, že tvorcovia veľmi dobre vedia ako osvedčené ingrediencie namiešať s originálnym prístupom. (Na finálne "tajomstvo" nie je kladený priveľký dôraz.) Pre mňa veliké prekvapenie...(30.12.2014)