poster

Monty Python: Copak je to za Mesiáše... (divadelní záznam)

 • Velká Británie

  Not the Messiah: He's a Very Naughty Boy

Muzikál / Komedie

Velká Británie, 2010, 88 min

Režie:

Aubrey Powell

Hudba:

John Du Prez

Producenti:

John Goldstone
(další profese)
 • Rex Mundi
  *****

  Unikátny zážitok. Aj keď nie ste skalní fanúšikovia opery, muzikálov a vážnej hudby, dajte tomuto dielku 10 minút... alebo 15. Potom vás to chytí a neodtrhnete sa. Naozaj originálny mix spevu, hudby, hovoreného slova, krátkych scénok a hlavne úžasnej výpravy i scény v Royal Albert Hall, kde je viac než očividné, ako náramne si to všetci účastníci užívali - od skvele hrajúcich operných sólistov až po zbory, veteránov a divákov. Krásna pocta k 40. výročiu Monty Pythonovho cirkusu.(13.7.2010)

 • packa
  ****

  Ale pánové Cleese a Chapman mi na place tak chybí...(5.6.2010)

 • Fr

  Komediální oratorium inspirované M.P.: Život Briana..... Sólisté, obrovský sbor, orchestr BBC, občasné zpestření ,,dědkem“ M.P. (oni se neurazí) a muž jménem Brian, který přišel na svět ve špatnou chvíli na špatném místě. To je jako by u nás někdo vzdal poctu Divadlu J.Cimrmana. Jejich nejslavnější hře…….. (dosaďte si sami). Umělecká hodnota VELIKÁ! Ale dívat se na to nedá! Sorry! Je jedno, že jsem fanatický obdivovatel ,,muže jménem Brian“. Tenhle jistě velmi zajímavý nápad jde kapku mimo mě, ale jistě si své publikum najde nejen v Británii. Několik důvodů, proč má smysl film vidět: 1.) Nevím co je ORATORIUM. 2.) Od Monty Python sjedu všechno, i kdyby se tam mělo jen zpívat. 3.) Dokážu opěvovat cokoliv, třeba botu. 4.) Byl jsem zrozen při opeře (a dokážu při ní i zemřít).(26.7.2010)

 • Radiq
  ****

  Po hudební stránce je to dokonalé. Nevím, jak by se to líbilo těm, co neznají Život Briana, ale mě to celkem bavilo. Alespoň první hodinu, pak už mi to najednou přišlo jakysi dlouhý.(25.7.2010)

 • dr.horrible
  *****

  Zhudobnený Život Briana. Zážitok, zrovnateľný so sexom v opere (ktorý tam mimochodom prebehne). Fetiš. Dávam tomu 40 hviezdičiek. What have the Romans ever done for us?(5.4.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace