poster

Kozí příběh se sýrem

 • anglický

  Goat Story 2

Animovaný / Pohádka / Komedie / Historický

Česko, 2012, 85 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Malarkey
  ***

  Koza se trošku upravila, dala si pár piv a pak naskočila do rychlíku o sýru. S prvním dílem jsem neměl problém a musím se přiznat, že druhý díl mi udělal snad ještě větší radost. Příběh se mně líbil víc než v prvním díl. Neměl bych problém se na něj podívat klidně i znova. A taková animace, která je tady dost probíraná, mi třeba přišla fakt v pohodě. Není to žádná hitparáda, ale to se ani nedá očekávat, že to bude srovnatelné s hollywoodskými perlami. Pokud bych tipoval, tak na české Koze dělal dejme tomu filmový štáb v dvouciferném množství a na americké pohádce většinou pracují štáby o tříciferném, někdy i více ciferném množství pracantů. V rámci českých možností tak říkám, že Koza je fajn. Uvítám i to, že Koza má ráda pivo. Alespoň děti hnedka pochopí, do jakého národa že se to narodili.(4.1.2014)

 • Slarque
  *

  Tentokrát je to pohádka, ale jinak se toho moc nezměnilo. Prostě bez scénáře vždycky zbyde jen velké roztažené nic. A koukat na nic skoro hodinu a půl je prostě nuda. Docela funguje střih, jakžtakž hudba – možná by se autor měl dát spíš na animované videoklipy, ty na scénáři tolik nestojí.(2.1.2014)

 • BMW12
  ****

  Celkem povedená česká animovaná pohádka. Příběh byl fajn, akorát mi tam moc nesedělo zařazení Dlouhého, Širokého a Bystrozrakého. Ale rozhodně se mi to líbilo více než první díl. Animace byla v pohodě, nevím proč tolik uživatelů kritizuje animaci, páč já jsem s ní problém neměl, prišla mi dobrá. Samozřejmě tento film nemůžeme porovnávat s americkými animáky, ale myslím si, že je to velice slušně natočená animovaná pohádka s celkem dobrým příběhem a dobrou animací. Oceňuji, že Češi taky dokáží natočit na naše poměry kvalitní animák.(3.12.2014)

 • SG-1
  **

  "Je mi líto, milostpaní, ale vemeno mám jenom jedno." -Koza-(23.3.2014)

 • dopitak
  ***

  Jsou horší věci na světě. Sice se film s příběhem nepotkal, ale na to jsme si už zvykli z jedničky. Pak jsou tu jedny (vlastně dvoje, počítáme-li i přestárlou sousedku) neskutečný sekundární pohlavní orgány, trapný motiv "vše o sýru" a docela vypiplaný dabing. Počítám do něj i fakt, že z pohádkového tria jsem poznal jen pana Táborského a Bystrozrakého hlášky mylně považoval za Budařovo dílo. A Michal Dlouhý by za svou postavu zasloužil cenu Františka Filipovského. Písničky a vůbec audio složka je hodně dunivá a hlasitá, animace nepěkná, ale funkční, a kromě skrytého vykrádání nejlepší české pohádky, ve které si Karel Heřmánek náhodou taky zahrál lucifera, nic dalšího vůkol.(31.3.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace