poster

Kozí příběh se sýrem

 • anglický

  Goat Story 2

Animovaný / Pohádka / Komedie / Historický

Česko, 2012, 85 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tryskomyš
  ****

  Byla jsem příjemně překvapená. Zatímco první příběh měl takový divný děj, tak toto je vyloženě pohádka. A pěkná. Dívala jsem se s osmiletým synem. A jak mi říkal, že první díl neviděl, tak si myslím že by se mu ani nelíbil.(25.1.2016)

 • animaxis
  *

  Nebudu tu tvrdi,že jsem zklamaný tím,že dobrý první díl je tu hodnocen jako sračka a tento pro mě debilní díl je tu lepší,než první díl.Veškerá tajemná až temná atmosféra kompletně zmizela a dokonce se z toho rozhodli udělat muzikál pro děti.Na film jsem se docela těšil a ono je to zklamání pro mě snad největší zklamání roku.Děj je sice jakž takž přijatelný,ale už to nemá s minulým dílem nic společného.Vtipům jsem se nesmál a nijak jsem se vlastně nebavil.Po shlédnutí jsem si musel pustit první díl,abych nemusel brát antidepresiva.(16.9.2013)

 • NinadeL
  ****

  Poměrně ponurou jedničku vystřídala čistokrevná pohádka, což je vůbec to nejlepší řešení, jak potenciál Kozího příběhu rozvinout. Ideálně se nové postavy spojily proti zlu s klasickým triem Dlouhý, Široký a Bystrozraký, což jsem vyloženě uvítala. Však taky na ně člověk čekal už od nedokončené protektorátní pohádky s Plachtou.(23.3.2017)

 • Slarque
  *

  Tentokrát je to pohádka, ale jinak se toho moc nezměnilo. Prostě bez scénáře vždycky zbyde jen velké roztažené nic. A koukat na nic skoro hodinu a půl je prostě nuda. Docela funguje střih, jakžtakž hudba – možná by se autor měl dát spíš na animované videoklipy, ty na scénáři tolik nestojí.(2.1.2014)

 • Gwaihir
  ***

  Je jasné, že po všeobeném "nadšení" z prvního příběhu ukecané kozy muselo nějaké to pokračování následovat, a nedá se říct, že by to bylo nutně špatné rozhodnutí, i když posouvání laťky do vyšších pater se tu bohužel nekoná. Snaha o větší přiblížení se dětskému divákovi přináší naivnější děj a pohádkovější atmosféru, což kupodivu celkem dobře funguje. S tím souvisí také určitá změna v pojetí animace, která je zřejmě o něco lepší, zato však méně zajímavá. Jednotlivé scény pak více drží pohromadě a vtipnější momenty se střídají s těmi méně povedenými, přičemž žádný výjev vysloveně nevyčnívá nad ostatními. Takže, sice jiné chyby, ale stejná známka. 50 %(2.1.2014)

 • - Film si odbyl premiéru 1. 6. 2012 na zlínském filmovém festivalu ještě v nedokončené verzi. (Kolbenova)

 • - Kritici filmu na Febiofestu udělili prestižní cenu Kristián a na Mezinárodním festivalu filmů pro děti v Buenos Aires získal v září 2010 hlavní cenu. (JARDAHONDA)

 • - Tvůrci filmu některé záběry upravovali i sedmdesátkrát. (JoranProvenzano)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace