poster

Kozí příběh se sýrem

 • anglický

  Goat Story 2

Animovaný / Pohádka / Komedie / Historický

Česko, 2012, 85 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Terva
  *

  Pane Bože, to je trapnější než jednička. Už ten úvod s pošťákem naznačí, že je to spíš pro čtyřleté děti. CITÁT - Tak že jsme bez parmazánu?......... Král je sice závislák na sýru, ale nos vypovídá spíš o vodce a jiném chlastu. Pak nastupuje duo koza a její páníček a už jdu do kolen. Málem jsem zapomněl, jaké křeče jsem měl při prvním filmu. Ne, to nejde ani ve 4D. CITÁT - Ach jo...........(20.4.2013)

 • triatlet
  *

  "Travestipohádka". Sýrové království je dobrý nápad, ale v tomto příběhu smrdí něco víc než syrečky...(2.1.2014)

 • xxmartinxx
  *

  Tentokrát to není genocida jako minule, ale jen několikanásobná vražda. Pokrok učinili jak animátoři, tak (především) režisér a scenárista. Příběh téměř (ale to "téměř" bych podtrhnul, je potřeba vypustit elementární logiku i snahu uvažovat o zdejším světě jako o soudržném místě) drží pohromadě a je zde i něco jiného než nesouvislá vata (ale vaty je stále dost). Pořád je to špatný film ve všech ohledech, o tom není sebemenšího sporu, ale už ho nepovažuju vyloženě za urážku všech filmařů, diváků a kinematografie obecně, ale jen za nevydařené dílo ne zrovna talentovaných a soudných lidí. Jaký neskutečný pokrok! Proto dávám celou jednu hvězdu! A cítím se jako velkorysý člověk.(22.10.2012)

 • Pump
  *****

  Naprosto kouzelná, zábavná a roztomilá pohádka! Tak jsme šli do kina ještě jednou a stálo to za to. Je vidět, že si tvůrci vyhráli s detaily a celkově je druhý díl Kozího příběhu daleko lepší než první díl. Dvojka je opravdu česká. Už jen trailer...chaloupka, příroda, děti mě dokáže pozitivně naladit a rozesmát :-). Návštěvu kina vřele doporučuji každému, kdo má rád pohádky s dobrým koncem. P.S. Jak může seriózní filmový kritik Kamil Fíla aka Tetsuo, hledat v pohádce pro děti vztahy kdo s kým spí a jiné nesmysly? Nutí mě to k zamyšlení, jestli ten člověk je duševně zdravý nebo je to jen závist. Rozhodně asi nemá lehký život. Dnes se nazve filmovým kritikem opravdu kdejaký pisálek.(30.10.2012)

 • Tryskomyš
  ****

  Byla jsem příjemně překvapená. Zatímco první příběh měl takový divný děj, tak toto je vyloženě pohádka. A pěkná. Dívala jsem se s osmiletým synem. A jak mi říkal, že první díl neviděl, tak si myslím že by se mu ani nelíbil.(25.1.2016)

 • - Od začátku výroby snímku se vystřídalo více než dvanáct animátorů z ciziny. [Zdroj: kultura.idnes.cz] (hippyman)

 • - Ve filmu je přes 350 dialogů. Ve studiu se jich ve skutečnosti natočily více než čtyři tisíce, z nich byly vybrány ty nejlepší. (Kolbenova)

 • - Ke spolupráci se zahraničními animátory byli tvůrci donuceni nedostatkem odborníků v České republice. Přinášelo to s sebou nejrůznější situace. Jan Tománek vzpomínal následovně: "Jednou třeba dorazil animátor ze Španělska, a až v Praze se ukázalo, že neumí vůbec anglicky. Naštěstí jsme měli zrovna ve studiu Portugalce, který mluvil španělsky. S ním jsme si tedy anglicky řekli, co je potřeba dělat, a on to překládal do španělštiny. Bylo to trochu jak u Cimrmana." (JoranProvenzano)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace