Rudá Sonja

• slovenský

Červená Sonja

Fantasy / Akční / Dobrodružný

USA / Nizozemsko, 1985, 89 min

Na fantasy film docela povedené (když si vezmete třeba Dračí Doupě, které má soudobé triky a jinak všechno příšerné), přece jen Sonja je víceméně jenom ženský ekvivalent Conana. Ale mně se to líbilo a není to slabostí pro fantasy (třeba Herkula nebo Xenu nemůžu vystát). Ani pro silikon:) BTW osoundtrackováno bohem - Enniem Morriconem;)(11.2.2003)

Pamatujete. Klasika co nemá chybu.(25.11.2007)

• Superpero

Čekal jsem nářez s Arnoldem a on tam přitom ani moc nebyl.(11.2.2005)

• Phobia

Jejda, jako děcko jsem měla tenhle film ráda, jako dospělá jsem se u něj nasmála... takže dvě hvězdičky čistě ze sentimentu:-). Fantasy dobrodružství pro děti a zaryté fany fantasy či Arnolda (ideálně obojího). 48%(4.11.2008)

• Faidra

Natočit debilní film je těžké, protože v téhle oblasti je velká konkurence, ale Fleischerovi se to - s vydatnou pomocí Brigitte Nielsenové - podařilo na jedničku. Nechápu, co ke snímku, který je přímo učebnicovou definicí braku, přitáhlo Morriconeho, ale milý skladatel je asi jediný důvod, proč se to dá vydržet.(13.8.2007)