Rudá Sonja

Červená Sonja

Fantasy / Akční / Dobrodružný

USA / Nizozemsko, 1985, 89 min

• CheGuevara

S původním Conanem už to nemá nic společného, a tak nás čeká cesta do filmařského pekla, kde nic nefunguje a věšák na brnění Arnold je mdlý až hrůza (naštěstí tam není zas tak dlouho). Jediné co se dá doporučit je hudba, takže při projekci raději zavřete oči a jenom poslouchejte božského Morriconeho, ale ne že se vzbudíte příliš brzo! Hudba je totiž až dábelsky špatně synchronizovaná s obrazem a tudíž vůbec nefunguje, ostatně jako celý tento film. Škoda dobré fantasy a mého času.(8.8.2007)

• Matty

Ani svaly Arnolda, ani ňadra Brigitte svou nadprůměrností nepozdvihly Sonju nad řadu zaměnitelných béčkových fantasy pro video. 40% Zajímavé komentáře: choze, petero, PALINO, Hopper(17.4.2006)

• AngelAngie

Jak mě vždycky byla nesympatická ..(27.5.2008)

• akisha

Typická osmdesátková vysvalená záležitost s Arnoldem a Nilesen = vykrádání BC, nesympatický děcko v roli krále či koho, papundekl, sado-maso oblečky, souboj s gumovou rybou a svaly a asexuální vizáž hlavní představitelky. Jen hudba za něco stála a taky se u toho člověk slušně zasměje.(12.1.2011)

• DaViD´82

Stupidita těžící z popularity filmového Conana. Koukatelné to je i díky relativní krátkosti a odsýpají náhrežce děje. Žádný zázrak se nekoná. Ba naopak, většinu stopáže je to až moc blbé a v akci podprůměrné. Jako béčko to ještě jakž takž obstojí, ovšem jako konkurence prvnímu filmovému Conanovi ani zdaleka ne. Aspoň díky za božského Ennia, byť ani on zde nepředvádí nic než svůj (pod)standart. Přibližně na stejně úrovni nekvality jako druhé Conanovo dobrodružství. Jestlipak ono to nebude tím, že to režíroval stejný deb.., ehm, režisér?(24.1.2007)

• - Počas natáčania vznikol medzi Arnoldom Schwarzeneggerom (Kalidor) a Brigitte Nielsen (červená Sonja) románik, v ktorom chcela po skončení natáčania pokračovať. Dokonca Arnolda navštívila, čo ho však dosť zaskočilo, pretože si myslel, že po natáčaní je s radovánkami koniec. Jasne jej vysvetlil, že to bol iba taký úlet a že má vážnu známosť. Brigitte to pochopila a neskôr sa náhodou dala dokopy s iným svalnáčom - Sylvestrom Stallonem. (gogo76)

• - Ve scéně v 61. minutě, kdy si Kalidor (Arnold Schwarzenegger) sundavá z krku prince Tarna (Ernie Reyes Jr.), je vidět vlasec, na kterém je princ zavěšen. (JASON_X)

• - Arnold Schwarzenegger a Sandahl Bergman sa stretli už vo filme Barbar Conan (1982). (Lukoh)