Rudá Sonja

Červená Sonja

Fantasy / Akční / Dobrodružný

USA / Nizozemsko, 1985, 89 min

• sud

Jako malej kluk jsem to hrozně moc žral, avšak po letech mě to vůbec nezasáhlo. Vysloužilý Richard Fleischer, bídné triky, nijak valná choreografie bojových scén, nemožně uječený usmrkanec. Aspoň že Brigitte je pastva pro mužské oči a mladý Arnold zase pro ženské.(6.2.2005)

Proč jsem celý film přemýšlela, z jakýho důvodu udělali Arniemu vycpávky v rozkroku?(5.2.2011)

• Gilmour93

Je až s podivem, jaké mečo-sandálové lejno dokázal autor Tora! Tora! Tora!, nebo Bostonského případu vyprodukovat. Když se na tu hromádku se sebezapřením zblízka podíváte, uvidíte nestravitelné kousky v podobě Arnieho herectví založeném na výrazu člověka s cizím předmětem v análním otvoru, či scénáře napsaného na papírový ubrousek a pak vám k přežití do závěrečného rakousko-dánského hubana zůstává jen jediná možnost. Zavřít oči, zacpat nos a ač to zní nechutně, "vyzobnout" si z exkrementu o Zrzavé Soňce těch pár rozinek od mistra Morriconeho..(5.10.2011)

• AngelAngie

Jak mě vždycky byla nesympatická ..(27.5.2008)

• Lavran

I distributoři moudře seznali, že jediná věc, kterou se dá bez rozpaků chlubit, je jméno Ennia Morriconeho.(26.8.2007)

• - Arnoldom Schwarzeneggerom pôvodne zamýšľaný a Laurentisom predkladaný "štek" sa natiahol na štyri týždne filmovačky. Arnold počítal iba s niekoľkými dňami. Cítil sa podvedený a odmietol sa zúčastniť na propagácii filmu. (gogo76)

• - Arnold Schwarzenegger označil tento film jako jeden z nejhorších, ve kterém hrál. (HellFire)

• - Jméno postavy Ronalda Laceyho „Ikol“ se pozpátku čte jako „Loki“. V norské mytologii byl Loki bohem zla a zkaženosti. (HellFire)