Immortalitas

Během druhé světové války Adam zaprodává svou duši Ďáblu, aby zachránil milovanou rodinu. Přichází o všechno a stává se proti své vůli nesmrtelným. Je rok 2025, svět se mění a Adam touží po pomstě. (oficiální text distributora)

A.Beech

Slovenský Wolverine Karol Csino. Prišlo mi to ako miestami náhodne vygenerované scénky bez hlavy a päty so špeciálnymi efektami, ktoré doprevádza miestami príšerný (smiešny) herecký výkon Karola Csina. Avšak palec hore za snahu natočiť na našom území aj niečo iné, ako historický film. Pre tentokrát to ale zatiaľ nevyšlo. Ťažko komentovať, (ne)treba vidieť. ()

corpsy

Už len z princípu obchádzam (Česko)Slovenské bijáky, pretože v 21. storočí to naozaj stojí v našich luhoch a hájoch za prd. Občas ma niečo ale predsa len dovedie k nejakému dielu. Stretol som sa s nejakým tým žánrovým snímkom, ktorý môžem odporučiť ( ZLO ), ale väčšinou som stúpil do ho...horúceho pekla. A to peklo je tu doslova. Máme proste talent. Na hov...hovadiny. Celé zle...asi by stačilo, aby som prestal pravé v tejto chvíli komentovať. EXORCISTA, LÉGIA a každý druhý snímok s tragickým osudom hlavného hrdinu, je tu badateľný. V prepise Made In Slovakia. Hanbím sa. ()

Terva

CITÁT - Všechno v životě je jen dočasné (Theodor Storm)........ Němci měli velmi elegantní uniformy, to jim nikdo neveme a možná proto se tvůrci filmů dvakrát třikrát do roka vracejí ke druhé světové válce. Jenže tady je herec v uniformě zase jen herec a nefunguje to splynutí. Herec v uniformě Německého vojáka má vypadat démonicky a ne ušmudlaně jako nějaký Pepík z Bratislavy. To jen malý postřeh k úvodu filmu. Scéna s ďáblem má své kouzlo, ale nebyla dobře zpracovaná. Navíc tem rušivě působí ta kostkovaná košile. To ho nemohli navléci do něčeho jiného? Přesuneme se do současnosti, respektive trochu dál až do roku 2021. A pak zase zpět a pak.... CITÁT - Ďábel mě podvedl......... Přeskakování letopočtů je přehnané. Jediné co se mi na filmu líbilo je kamera, ta se povedla. Jedna za ní. ()

tommy187 odpad!

Otrasný film. Viete v čom spravil Erik Bošnák obrovskú chybu? Hneď jeho prvý film bol celovečerák. To je naozaj hrozné. A navyše počul som, že v kine bol tento film mimoriadne propagovaný. No buďme úprimní, pozitívne ohlasy to naozaj nemalo :). Veď koho zaujíma film bez pointy a so štyrmi námetmi? Jediné čo je na filme dobré je výkon jedného herca Pavla Višnovského a soundtrack, ktorý bol mimochodom výborný. No ale odpad to určite nezvráti. ()

tom88

Iskierka nádeje na úspech slabučko horela, ale nakoniec je z prvého slovenského akčného post-apokalyptického sci-fi obrovské fiasko. Dej filmu by sa zmestil do krátkometrážneho pätnásť minútového filmu. Scenár teda nič neponúka. Kamera je katastrofálna, sníma zábery z príšerných uhlov a v akčnejších scénach nastáva pre diváka chaos. Veľmi málo strihu a tým pádom dlhé ničnehovoriace scény znamenali riadnu nudu a nuda v tak krátkej stopáži, to už je čo povedať. Hercov snáď ani netreba komentovať, tí si urobili z natáčania asi pracovnú prestávku. Ich výkony boli na smiech. Celý film bol zabalený do zvláštneho vizuálu, ktorý nebol zrovna najlepšou voľbou. Akčné scény (okrem toho, že sú neprehľadné) sú úplne nevýrazné. Efekty by lepšie urobil na PC aj môj mladší brat. Je zarážajúce, že bol tento film nasadený aj v kinách. Síce na krátko, ale predsa. Ako študentský amatérsky film je to pecka, ktorá v školskom projekte určite uspeje, ale ako celovečerný film, ktorý je nasadený v kinách a je pre masy ľudí je to obrovské faux pas. Bohužiaľ je to najhorší film, ktorý som videl za pomerne dlhú dobu. Je mi ľúto, že to našej mladej krvi nevyšlo, ale budem aj naďalej veriť, že nám raz vytrú zrak a natočia niečo poriadne a hlavne zmysluplnejšie. 10% ()

• Natáčanie prebiehalo v Prahe, Trnave, Siladiciach, Bratislave, Smolenicach, Kyjeve, na Devíne a na letisku v Senici.. (Borwill)
  • Projekt Immortalitas vznikal pôvodne ako 20-minútový študentský film. (Fejpof)