• igi B.

Kvintesence ubožáctví současné tušašské tvorby. Ani nedokážu napsat slovo "filmové". Z bůhvíčeho vycucaný podbízivě >atraktivní< obsah na společenskokritická témata - prý (cituji z oficiálního textu distributora) "příběh z prostředí praktického školství bez povrchností, klišé a přetvářek." (sic! - to je asi největší vyvedení aprílem dnes!), rozpuštěný v otřesné telenovelové formě, se směšnými bláboly coby dialogy a debilními hereckými kreacemi i ostřílených zasloužilých rutinérů (jo, to neustálé a d.m.s.n. tak trochu vynucené dětské předvádění se do kamery a pičování mi fakt vadilo ze všeho nejmíň!), prolezlý přiznaným i skrytým product placementem, brnkající na střívko vyblblého šosáckého televizního čecháčka... Nechce se mi totiž věřit, že na tuhle sračku by šel někdo normální do kina... Vydržel jsem sledovat do konce jen s obrovským sebezapřením, abych mohl tuhle materii poctivě spláchnout do odpadu. Víc už škoda slov... °-[.. - - - P.S. Jo, ještě ty mraky logíček nakonec, stejných šmé, jako celý tenhle opus hnus... Chápu. - - - P.P.S. (Týden poté...) Pročítaje si některé místní srdceryvné výlevy plné blábolů a pravopisných chyb (ponejvíce u čtyř a pětihvězdičkových hodnocení - sakryš, čím to asi tak bude, jak TY VĚCI zase spolu souvisí, že...), chtěl bych podotknout, aby se panstvo myšlenkových onanistů zamyslelo nad tím, co zde vlastně hodnotí. Já osobně jsem tedy hodnotil ten FILM! - - - - - (Poprvé a zcela jistě naposled protrpěno na apríla - no, tenhle fór se tedy nevyvedl - na televizáckém >PrímaKůlva< (k)análu, hodnocení 555., komentář zde jako sedmapadesátý, more - 1.4.2011)(1.4.2011)

• Jara.Cimrman.jr

Nenosím po kapsách průkazku člena Ku-klux-klanu, nenutím žádného tmavšího spoluobčana k otrockým pracem na mé zahradě a skinheadem jsem se stal až poté, co mi bez varování začaly padat do očí vlasy i s kořínky. Určitě tedy nejsem rasistou, protože mi vadí jen šmejdi a je mi jedno jestli jsou bílí, černí, žlutí nebo fialoví se žlutými kolečky na genitáliích. Kdybych se však stal učitelem ve škole, kde žáci posílají pedagogy do nemocnice či čichat ke kytkám zespodu, tak bych se rozhodně snažil, aby vybraní studenti rychle spáchali sebevraždu nebo se stali obětí něšťastné náhody. V tom jsou mi Bastardi sympatičtí, ale na druhou stranu mne rozesmutnili tím, že mi připomněli, jaká společnost mne obklopuje. Jdu si pro jistotu na noc nabít brokovnici.(29.1.2013)

• sarkas21

A pak že ve škole se mají vychovávat děcka....No to mě poser!!(11.11.2011)

• WANDRWALL

Tak mi to běží na CSFilm, a byl jsem upozorněný jedním nadšeným maníkem, že je to dobrý, a že proto se natočilo i pokračování, a jak koukám do databáze, tak skutečně, ještě druhý a třetí film. Od jedničky se očekává, že díky jejímu úspěchu se točí další díly. Jak tak koukám, tak je-li jen zde přes 14 tisíc hodnocení, tak asi film úspěšný byl. Ale o čem je? O ničem. Jen staré znnámé hlášky, ataky jako na učitele, kteří si neví rady s odpovědmi, které žáci na ně vrhají a jsou stále pubertálně stejné, čím je zakončena vždy replika. Kdyby se něco takového točilo v 90. letech ještě bych to chápal, ale jelikož zde čtu, že to šlo do kin v r.2010, tak mě to zaráží....I konfliktní situace jsou bezbarvé, fádní, jako bych je už mockrát viděl, a slyšel. A skutečně hodně podobného už jsem tolikrát zažil, že nevím, proč si to opakovat. Ale film jsem dokoukal, asi skrz pana faráře Holuba, a zda zemře vážně nemocná učitelka.(29.11.2014)

Upřímně jsem čekal, že to bude blbost, ale nakonec jsem byl mile udiven. Ale v průběhu filmu mě chytaly afekty zuřivosti a vztek, přestože vím, že je to místy dost přehnané a až v takové míře to ve skutečnosti není, ale určitě to k tomu nemá daleko. A kdo ví, třeba to takhle bude brzy vypadat, a třeba to bude ještě horší. Já jen kroutím jen hlavou, kam ta mládež spěje...(26.11.2011)