• Smok

Pán učiteľ Majer si dosť neštandardne vyrieši jeden osobný problém a popritom ešte zvládne aj raketový kariérny rast. To všetko za asistencie silene dementných žiakov v triedach (v počte kusov šesť v každej). Ak je film založený na "real" základe a bez "klišé", tak pre mňa je uveriteľný asi ako adidasy od číňana. Mr. Magnu(m)sek sa hodí skôr do reklamy na mäsové konzervy, ako do celovečerného filmu. BTW je ešte niekto zvedavý aj na dvojku?(3.11.2011)

• viperblade

Nevím, jestli je Magnusek horší herec nebo scénárista. Protože jeho postavě učitele jsem ani na minutu nevěřil a takhle slibný námět zazdít takovým hloupým scénářem… Na tomhle filmu je dost věcí špatně. Ale poslání, o které se snaží, je aktuální a hodně palčivé. A proto si myslím, že za pár let by se o tohle měl pokusit někdo jiný, protože pak by z toho mohl být film, který by opravdu vypovídal o jedné(?) generaci. 40 %.(2.4.2011)

Česká drama o školství, aneb jak to funguje v českém státě. Nebudeme si nic nalhávat, ale tady je znázorněna krutá realita. Takové případy se v českém státě staly a stále se bohužel dějí. Bastardi ukazají špatně postavený český zákon, který je na "hovno". Hranice nezletilosti je do patnácti, tudíž mladí žáci (děti) takovou situaci využívají. Hranice by se měla snížit na deset let, protože už desetileté děti by měli vědět, jak se chovat. Chovaní žáků ve filmu je ukázkou "bohužel" kruté reality, aneb jak to funguje na základkách (neříkám na všech, ale pár se jich určitě najde). Viz agresivita a vulgárnost romské populace, která vystihuje vše dokonale. Samozřejmě se nejedná o dokonalý film, protože herecké výkony jsou velmi slabé a příběh není ničím zajímavý, ale za to děj je nadmíru snesitelný..6/10 = 60%(2.4.2011)

Je to film pro děti. Co říct více? Tento film má skvělé okamžiky, skvěle se strefuje do citlivých témat, dělá si legraci z věcí, z kterých se v liberální společnosti legrace nedělá, sprostou mluvu dokáže povznést na perfektní hlášky, skvěle vybral dětské herce, OVŠEM! Naprosto posral výběr herců pro dospělé postavy, tak amatérské výkony skrze hlavní postavu jsem snad ještě neviděl, byla to plejáda trapnosti a každé slovo, které bylo vysloveno znělo jak recitovaná básnička před školní tabulí. Nejhorší na celé věci je fakt, že amatérsky zde působil i Poloczek což ukazuje hlavního vyníka celé posranosti filmu - režiséra. Pokud by se tento film držel striktně vtipu a pokusil se tak navázat na Gympl, pak bych s ním neměl problém, bohužel žijeme v Česku a všechny filmy musí být v rovině - drama, drama s hořkostí, drama s vtipem, drama s nudností. 60% 31.01. 2011(31.1.2011)

• Matty

Rape revenge komedie, do které krom pedofilního sexu a černé magie („zakleli ste město!") odkudsi ze dna prosáknul i Saša Hemala. Paskvil stejně průzračně debilní a obludně nevkusný jako filmy z prvních let normalizace, ovšem s food porn lahůdkami jako je Magnusek ohřívající si párky nebo Magnusek žeroucí věneček. Doktorce Cajthamlové by se zadrhnul knäckebrot v krku. 20% Zajímavé komentáře: Radek99, JFL, InJo, Dreadd,legenda2(31.12.2012)

• - Patrik "Rytmus" Vrbovský požadoval za svou 3minutovou roli 20 000 eur, což představovalo přibližně 500 000 Kč. (sarkas21)

• - Lidé mohli na sociální síti Facebook zvolit plakát, který bude film propagovat. Rozhodovalo se mezi černou a bílou verzí. Nakonec byly vidět vylepené plakáty s černým pozadím. (Fenk)

• - Čtvrt roku po premiéře filmu Kristýna Leichtová sdělila médiím, že byla ve dvanácti letech znásilněna. (Fenk)