Nastala chyba při přehrávání videa.
 • dobytek
  ***

  Výskyt cikánů v tomto filmu je enormní a navíc mi k tomu zarecitoval nějaký svoje pičoviny Řiťmus. Cítím se multi-kulturně obohacen. Ale jako musim uznat, že po dlouhý době jsem zase viděl nějakej českej film, co mě aspoň trochu zaujal.(17.4.2011)

 • TheMaker
  ****

  Na české poměry velmi slušný film!(2.4.2011)

 • Tetsuo
  *

  Český Ed Wood a Uwe Boll (v jednom těle) si natočil svoje Nebezpečné myšlenky a Přání smrti. Pardon tedy, nechal si natočit svůj scénář od někoho, kdo naposledy režíroval před 20 lety...(3.11.2010)

 • pan Hnědý

  Pro mé oči, mé pocity, můj filmový zážitek - čistý odpad! Pro lepší hodnocení, by mě nepřemluvila ani Megan Fox v posteli. I když…. :))(16.1.2013)

 • Pilda17
  ***

  Česká drama o školství, aneb jak to funguje v českém státě. Nebudeme si nic nalhávat, ale tady je znázorněna krutá realita. Takové případy se v českém státě staly a stále se bohužel dějí. Bastardi ukazají špatně postavený český zákon, který je na "hovno". Hranice nezletilosti je do patnácti, tudíž mladí žáci (děti) takovou situaci využívají. Hranice by se měla snížit na deset let, protože už desetileté děti by měli vědět, jak se chovat. Chovaní žáků ve filmu je ukázkou "bohužel" kruté reality, aneb jak to funguje na základkách (neříkám na všech, ale pár se jich určitě najde). Viz agresivita a vulgárnost romské populace, která vystihuje vše dokonale. Samozřejmě se nejedná o dokonalý film, protože herecké výkony jsou velmi slabé a příběh není ničím zajímavý, ale za to děj je nadmíru snesitelný..6/10 = 60%(2.4.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace