Pohádky tisíce a jedné noci

• Itálie 1001 Nights
všechny plakáty
Pornografický
Itálie, 1995, 79 min

Zajímavé pojetí známé pohádky. Princ má problémy z erekcí a jeho otrok mu doporučí prostitutku se slibem, že ta ho vrátí k normálnímu životu.... (oficiální text distributora)

c.tucker

Lehce podprůměrné porno, které nemá nabídnout co nového, je to celé prapodivné a "akce" je divně natočená. Ženské taky nic moc, ale totálně špatné to taky nebylo, prostě takový horší průměr. ()

pursulus

Pohádky ČOV.¬         Nedbám, že se může jeviti směšným, že i na produkty pornoprůmyslu si kladu určité požadavky — v podstatě stejné, jako na kterýkoli jiný "produkt": na jeho lahodnost pro oko i ucho a v jogurtech nesnáším laciné zavařeniny. Jediné, čím může snímek osloviti milovníka podobných skopičin té doby, jsou chlupaté klíny "průjezdových" krásek. Tvář uličního ometáka Ch. Clarka je viděti s takovou častostí, že to je až nechutné a nechápu, proč se takový protřelý režisér jakým je J. D'Amato nevěnoval více jeho údu v patřičných či méně patřičných otvorech.¬                 U snímků produkovaných s takovou "velkorysostí" se člověk musí opravdu snažit, aby si našel alespoň nějaké opravdu vzrušující místečko v celé té ubohé rejžovské zmatlanině… a já si takto méně nebo více povedený snímek z rodu těch hodně "lechtivých" rozhodně nepředstavuji. ()

nessbeal

Zajímavé pojetí známé pohádky. Princ má problémy s erekcí a jeho otrok mu doporučí prostitutku se slibem, že ta ho vrátí k normálnímu životu. Dívka však místo sexu vypráví pikantní příběhy ze života jiných lidí a to tak vzrušivě, že dokáže zaujmout prince. Tak se stane jeho favoritkou a princ se stává opět mužem. Žádá jen tisíc a jednu noc plnou sexu a vyprávění. ()