poster

Vražedná hra

 • Česko

  Hra

 • USA

  Jack in the Box

Horor

USA, 2008, 84 min

Režie:

Frank Kerr

Střih:

Norman Hollyn
(další profese)
 • corpsy
  **

  Ďalší z tvorcovských (ne)úmyslov. O čo a komu išlo, snáď to vedia aspoň umelci zodpovedný za tento nezmysel. A aj ja som sa rozhodol, že to vôbec rozoberať nebudem.(9.5.2016)

 • ecceHOMMO
  **

  Ja by som to tak biedne ( 18% keď píšem tento komentár ) nevidel....Áno ide o zcela jednoduchý námet založený na hre kde sa za hudby točíte okolo stoličiek, pričom stoličiek je o jednu menej než hráčou. A ten na koho stolička nevystane, keď hudba dohrá z hry vypadáva......Ide však o horor ktorý na vás utočí viac psychologicky než krvou ( či nebodaj zákernými zábermi smrti - toho sa nedočkáte....)...Pre mňa milé menej rozpočtové dielko s " pekným " koncom.(7.4.2010)

 • BMAJTZ
  odpad!

  Usnul jsem u toho, jinak řečeno je to nekoukatelná slátanina. Námět debilní a herecké výkony nulové.(20.5.2014)

 • SOLOM.
  **

  film jsem sledoval až do úplného konce s toužebným přáním a hlavně očekáváním, že se to konečně rozjede, ale bohužel jsem se toho moc nedočkal. Jediné co ve mně zůstalo je několik nezodpovězených otázek a divný pocit jak vlastně ohodnotit tenhle snímek. Svým způsobem je totiž tohle veledílo obyčejný amatérský poloodpad, který ve mně ovšem něco zanechal a pořád mi vrtá několik věcí hlavou. Nejraději bych mu dal od 0-40%, ale přikloním se spíš k tomu většímu číslu, protože už dlouho mě takhle film nedostal do svízelné situace.(18.4.2010)

 • Sociopath
  ****

  Ako vidím, dávam tu spomedzi ostatných najvyššie hodnotenie :) Hneď vysvetlím prečo. Hlášky a dialógy neboli až tak dementné ako sa od hororu očakáva, pointa bola celkom dobrá a zvrátená, no a herci tiež ušli. Od dobrého hororu si sľubujem minimum trápností, demencie a nelogických zvratov. A tu som dostal perfektnú nádielku. Veď načo všetko pokaziť superskvelou pointou, odhalením masky vraha a tajomstvom za dverami? Stačí tam hodiť záverečné titulky ;) Chválim.(22.4.2010)

 • - Postavy ve filmu mají stejná křestní jména jako herci, kteří je hrají. (Soundtrack)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace