poster

Martha Marcy May Marlene

 • USA

  Martha Marcy May Marlene

 • Slovensko

  Martha Marcy May Marlene

 • Velká Británie

  Martha Marcy May Marlene

Drama / Thriller / Psychologický

USA, 2011, 102 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • dr.horrible
  ***

  Výborná Elizabeth Olsen ako holka labilná a pomalý nepríjemný filmík, ktorý vám privolá rýchlu a neustupujúcu depresiu. Debut pôsobivý, kým ale Durkin (ak to zase nezrušia) natočí životopis Janis Joplin, musí sa ešte naučiť pracovať s divákom a nielen mu zobrať chuť do života, na najbližší týždeň, dva(23.2.2014)

 • Kamca_
  ***

  Hodně drsný příběh. Plnou pozornost jsem věnovala filmu po celou dobu, ale stejně mi tam pořád něco chybělo. Proto to nižší hodnocení. Tyhle psychologický dramata mi hodně sedí. Tady se z toho dalo podle mě vytřískat daleko víc. I když je fakt, že z některých scén šel mráz po zádech.. Jen ten konec mě malinko zklamal. 60%.(5.2.2016)

 • iamek
  ***

  Průměrné drama s prvky thrilleru, které stojí hlavně na dobrých hereckých výkonech a hlavně fantastické kameře. Příběh je už o něco slabší, ale dá se to vydržet. MMMM mi připomíná loňský snímek Winters bone.(15.2.2012)

 • moviesfan
  ***

  Drama nebylo špatné, ale mě to zase tolik nevzalo.(13.2.2012)

 • viperblade
  ****

  Když jsem si pouštěl tento film, věděl jsem o něm jen jedinou věc - že tam hraje Elizabeth Olsen. Nevěděl jsem příběh filmu, nevěděl jsem, že to je režisérův debut, nic. A možná proto mě to tak překvapilo. Martha Marcy May Marlene je dost působivé komorní drama, které je neskutečně uvěřitelné, především díky hercům. Ne příliš známí (i když u Elizabeth se to změní a věřím tomu, že za pár let ji bude znát daleko více lidí) přesto hodně dobří herci tomu dodávají punc opravdovosti a divák se tak může více přiblížit postavám jako takovým. Navíc ta všudypřítomná temnota a paranoia, která prostupuje celým filmem… k plnému počtu mi chyběla snad jen nějaká opravdu zapamatování hodná scéna či více detailů o sektě jako takové a hlavně o hlavní hrdince. Jinak jsem hodně překvapen, ale co je hlavní, spokojen. A když si uvědomím, že to je režisérův debut, nezbývá mi než smeknout. 80 %.(25.2.2014)

 • - Elizabeth Olsen (Martha) byla do své role obsazena jen dva týdny před začátkem natáčení filmu. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace