Černá hodina

Posledná hodina Zeme

Sci-Fi / Akční / Thriller / Horor

USA, 2011, 86 min

• iamek

Kromě technické stránky není na Černé hodině co chválit. Mizerné herecké výkony nesympatického hereckého týmu lezou na nervy nejvíce. Scénař a samotný děj je tak béčkový, že béčkovost béčkovější být nemůže. To už jsem se více pobavil u poloamaterského Skyline. Díky bohu, že jsem nakonec na tenhle paskvil nešel do kina.(16.5.2012)

• Cervenak

OMFG, očné buľvy sa mi asi premiešali s vajcami. Niečo také stupídne sa nevidí každý deň. Film neobsahuje ani jedinú scénu, v ktorej by sa postavy chovali rozumne, alebo sa aspoň riadili základným pudom sebazáchovy. Navyše je to tragicky lacné, vizuálne hnusné a katastrofálne zrežírované. Poznámka pod čiarou: Ten istý scenárista ako pri pôvodnom drafte Promethea? Nie, vôbec ma to neprekvapuje.(29.6.2012)

• Djkoma

Způsob jak rozšířit Oficiální ruský fanklub Emila Hirsche nebo skutečná snaha o menší invazi v "už ne tak chladných komunistických kulisách" Moskvy? Hlavně to první, protože to druhé spíše otevírá hromadu otázek a pochyb, nad kterými snad ani autoři raději nepřemýšleli a pili dál svojí vodku. Ale díky krátké délce je to relativně příjemné, v pár scénách (ano, všechny jsou v traileru...) dokonce funkční a závěr? Ten může jen tiše závidět své americké hi-tech atraktivnější verzi, Skyline. Oddechovka příjemná, ale mám pocit, že tohle měla původně být průměrná akční střílečka na počítač:)). PS: od rusáků jsem čekal, že ty emzáky polejou svojí svěcenou vod(k)ou a budou slavit ještě rok, že zachránili všechny včetně amíků...škoda, že celý film nebyl v rukou rusáků, ti mohli mít velmi "stylovou" odpověď na Den nezávislosti;-)(9.4.2012)

Nebudu se nikomu zpovídat proč mi film včetně INVENČNÍHO příběhu sedl, je to prostě tak a ne jinak. Nenechám si vzít svou svobodu slova ani názoru a nenechám se zastrašit nějakým debilem ufounem a jinou zbytečnou havětí. Stejně tak já plně respektuji názor druhého, přesně v intencích rčení "Není na světě člověk ten, aby se zalíbil lidem všem". Ale urážet se rozhodně nenechám, takže vy všichni prašivci, nepřátelé lidstva, se pakujte odkud jste přišli a bez návratu. Forma i obsah překvapivě na vysoké úrovni. Akce šlapala bez jediného zádrhelu, dávka emocí pasovala na míru a vyšší inteligence konečně jinak než coby zelený slizoun s tykadly, holou lebkou bez uší atd. to dala sežrat jim a taky mě. Tleskám, balancuji mezi 4-5.(19.7.2013)

• Ded@M@tes

Chybí tomu logika, na tu se nemyslelo bohužel. Chvílema jsem koukal co se bude dít, až jsem ve finále musel spíš kroutit hlavou. Název mluví za vše. ( Hodnocení: 2/10 )(16.5.2012)