poster

Černá hodina

 • USA

  Darkest Hour, The

 • Slovensko

  Čierna hodina

 • Slovensko

  Posledná hodina Zeme

Sci-Fi / Akční / Thriller / Horor

USA, 2011, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • playboxguest
  **

  Celkem solidní survivalová jednohubka pomalu na herním principu - poznávej, hledej, utíkej z A do B a zase zpět (no fakt, sem tam jsem měla pocit, že mám v ruce herní joypad). Ke konci tomu sice dochází dech, ale přijatelně krátká stopáž to celkem zachraňuje. 50% 3D: * jsem za celý film pomalu ani nepostřehla (nejlepší byl, stejně jako v Silent Hillu, popílek). Jedno z těch hodně slabých 3Dček, zbytečná investice...(2.12.2012)

 • mzss1
  **

  Takže tohle má trochu připomenout Skyline ? Možná jen tak na jedno procento. Film nemá vůbec žádnou atmosféru, žádné napětí, nápady ovšemm docela slušné, ale naštvalo mě, že ke konci filmu nedošlo k žádnému vyvrcholení. Herci mě vůbec nezaujali, ze začátku filmu jsem se obával, že to bude pubertální komedie, naštěstí film drží diváka a ani nenudí. Akce tu nějaká je, celkem zajímavé nápady se najdou, průměrná hudba. Škoda, že se z filmu nevytěžilo víc. Váhám mezi první a druhou hvězdou. Ale nakonec to tak zlé nebylo, jsou horší filmy, tak hodnotím na 30% = **(9.11.2012)

 • Sonnery
  **

  Námět je super! Ale je to tak špatně a hloupě natočený, že jsem celej víkend zvracel na televizi, což úplně změnilo její úhlopříčku...(22.4.2012)

 • Zeck
  *

  Hodinu a půl dlouhé běhání po trikově vylidněné Moskvě, kdy jsem jen čekal, že za herci bude vidět virtuálně nevykrytý roh toho zeleného plátna, před kterým polovinu stopáže filmu stáli. Chyb je ve filmu totiž nepočítaně, nejvíce paradoxně nebolely ty nelogické, ale spíše režisérsky lajdácké. Trailer vypadal celkem zajímavě, ale skutečnost je naprosto šílená. Střílení proti vzduchu je zkrátka nuda první velikosti a když se k tomu přičtou naprosto ochotnické herecké výkony VŠECH zúčastněných v čele s Hirschem, nesrozumitelné a na nic nenavazující dialogy, a do očí bijící neschopnost režiséra umocněná ubohou kamerou a filtrem, který připomíná televizní seriál české televize, člověk film odsoudí už po první půlhodině. Napětí po celou dobu filmu nulové, to už více respektu vzbuzovaly stromy v The Happening, než mimozemšťané, kteří vypadají jako Pokémoni. Naprostá sračka, která po Monsters, Battle: LA a Skyline, silně očerňuje žánr "invazní sci-fi" a patrně ho definitivně odsuzuje k další době temna. Zlaté Maliny pro všechny zúčastněné, zaslouží si je. Režisér by měl od teď točit jen reklamy na zubní pasty, nedokázal by natočit ani porno, i když by v něm 100% hráli lepší herci než v Černé hodině a půl. 10%(1.4.2012)

 • Hrabka
  ***

  Zas tak špatný to teda nebylo. Je pravda, že tam je dost dementních situací, které by se takhle v reálu rozhodně neodehrály, protože to, co tam občas hlavní hrdinové předvádí, by lépe vyřešil i postiženej... Ale na druhou stranu je nutný říct, že je to prostě SCI-FI a ti, kdo mají rádi tento žánr si film užijí i přes ty do očí bijící chyby, protože film nabízí i značné množství povedených momentů (úvodní setkání s mimozemskou formou, akce na rudém náměstí a ruská "elitní" jednotka). Takže za mě je to celkově průměr a film určený výhradně pro žánrové příznivce. Kdo má rád tyhle vpády mimoňů na Zemi, tak se nenechte odradit hodnocením a vzhůru do toho a hlavně vypněte mozek a nebuďte moc nároční... 60%(3.4.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace