poster

Černá hodina

 • USA

  Darkest Hour, The

 • Slovensko

  Čierna hodina

 • Slovensko

  Posledná hodina Zeme

Sci-Fi / Akční / Thriller / Horor

USA, 2011, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Segrestor
  ***

  Jo, tak tahle opulentní reklama na Moskvu mi připomněla, jak si v Red Dwarf dělali prdel z neexistujícího filmu Útok divokých, naprosto neviditelných, obřích mimozemšťanů. No nic, v praxi vidíme, že neviditelní emzáci nejsou až takové terno a ten děs v člověku nevyvolají, ani kdyby se postavili na hlavu. Nejdou totiž vidět! Film je dělaný jakoby šlo o klasickou zápletku s nějakými zombie entitami. Skupina přeživších se schovává a snaží se probojovat přes hordy zombie kamsi do ještě většího průseru. Všichni to známe. Místo zombie jsou tu právě ti neviditelní emzáci. A skutečnost, že z celé Moskvy přežije jen jeden Američan je vlastně docela legrační. Film je určen mladým lidem a podle toho je i natočen. Nepředpokládá nějaké dedukování, jen čistou zábavu mezi bongem a plejstejšnem. Co bych ale ocenil je ta skvělá Half-lifeovská atmosféra postapokalyptického světa. Chápu, že to točili v Rusku.(30.1.2013)

 • Madsbender
  ***

  Slušná odreagovávačka s Emilom Hirschom. Na vypnutie mozgu ideálne.(24.6.2012)

 • Fr
  **

  ,,VÍTEJ V RUSKU, TY ZMRDE!“..... /// Po ,,teen“ hororech přichází éra ,,teen“ sci-fi. Zralej chlap by zřejmě s mapkou z ,,Мурзилки“ (nebo jak se ten ruskej časák jmenoval…) tolik legrace nezažil. Hovno! Každej, komu by asistovali ,,Mimoni“ měnící lidstvo v jeho prašnou podstatu, by ze sebe dokázal dostat trochu víc, než jen tenhle omezenej příběh. Což je vlastně jediná (že by i podstatná?) slabina. Triky nejsou vůbec špatný a ,,vyvažují zkratovité jednání inteligentních mladých lidí, projevujících touhu přežít. Naprosto nechápu, proč tu není pokus o odlehčení či (snad) nadsázku. Takže (jak se táže distributor…):,,Otázkou navíc zůstává, co se s námi, potažmo s celou civilizací stane, pokud se jim vůbec podaří přežít a nikdo se tomu nebude schopnej zasmát? Odpovím za něj: V TAKOVÝM DOKURVENÝM SVĚTĚ JÁ ŽÍT NECHCU! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Masturbuju nad opuštěnejma městama. Po Londýnu přišel čas zprznit Moskvu. 2.) Zjistím, kdy si v Rusku vystačím jen s angličtinou. 3.) Thx za titule ,,Xeetty“ a ,,rad.mas“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE ** NAPĚTÍ *(20.4.2012)

 • Peytl
  *

  Pokud můžu poradit, pak na tohle rovnou zapomeňte, k tomu se snad ani nedá nic napsat. Snad jen to, že už název lže, jak jste si mohli všimnout, nejde totiž o Černou hodinu, anébrž o hodinu a půl a to té nejtmavší, tak tmavý, že se vám bude chtít křičet hrůzou z obsazení, scénáře, dialogů a hrdinných přeživších Rusáků! Hvězdu dávám za záběry kolon BMW, žiguli, moskvič, BMW, žiguli, moskvič.... a tak pořád dokola, jsem divnej, (miluji rumunská auta) vím, ale najít něco pozitivního na týhle sračce dá fušku, uf. Never more !(16.3.2012)

 • Malarkey
  ***

  Vlastně naprostá prasárna každého černě hodnoceného hororu tady na ČSFD. Jen v tom rozdílu, že tenhle je zábavnej od začátku do konce a má, kupodivu, docela slušnou várku dobrých akčních scén a celkově efektů. Aneb jak zalevno, ale přesto kvalitně natočit béčkový až déčkový scénář a přesto potěšit diváka určitou kvalitou.(2.2.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace