Černá hodina

Posledná hodina Zeme

Sci-Fi / Akční / Thriller / Horor

USA, 2011, 86 min

• Xmilden

Aha, kolega verbal dal 4 hvězdy, tak to bude blbost. Ale má to hodnocení 50%, tak že by nebyla? O 90 minut později: Neskutečná kravina, která nemá ani jednu kloudnou scénu. Většinou při mimozemských invazích divák trne napětím a fandí lidem aby ty emzáky dostali, tady to nehrozí. Naopak mi přišlo jako dobrý nápad zlikvidovat všechny lidi, kteří měli něco s tímhle filmem společného. Nerozumím, že tohle se mohlo dostat do kin a moc se omlouvám jak Noci žraloka tak Skyline, které přecejen dokáží pobavit mnohem více. Emile Hirsch totálně potopil svou kariéru. Zbytek filmu tvoří neherci. PS: Napětí je v těchto i blbých filmech zapotřebí, takže nerozumím tomu proč tady naprosto chybí.(3.4.2012)

• BadoXXII

Tak až takúto hrôzu som namojdušu nečakal! Nefunguje tu vôbec, ale VOBEC nič. Žiadna atmosféra, žiadny rešpekt z nepriateľa (kto by sa už bál nejakých svetlušiek?), na kino odporné špeciálne efekty, neustále pobehovanie po prázdnej Moskve, ULTRA MEGA ukecanosť každých 5 minút, žiadna aspoň priemerne zábavná akčná scéna, slabí herci...sračka a kludne by to mohlo ísť aj do rebríčka najhorších filmov csfd.(5.4.2012)

• IQ Tiqe

Pointa slabší. Emzáci jsou chytře vymyšlení - aby nemuseli tvůrci vymýšlet neokoukaný skeleton, mají kolem sebe silové pole, díky kterému jsou takřka neviditelní. No nesmysl, ale dobrý tah. Příběh to má, byť jednodušší, ale koukatelný, dějově se podobá Dni nezávislosti, jen je to fakt o 2 levely jinde, nebo skyline, ale oproti tomu jsme tady zase o level výš. Akce jo, trocha napětí, ruské prostředí není k zahození. Jako plus beru zabíjení hrdinů - není to jak tomu často bývá, že jako zázrakem přežijou všichni. # příběh 5 | hudba 6 | humor 1 | akce 5 | napětí 3 | pustil bych si znovu 4(30.3.2012)

Rozpočet $30miliónovTržby USA $21,443,494Tržby Celosvetovo $64,626,786Tržby za predaj Blu-ray v USA $3,167,455 //počet predaných kusov 158,452Tržby za predaj DVD v USA $2,034,068 //počet predaných kusov 135,695║ Zlý vtip, sám by som neveril až ako zle sa dá natočiť kino film, absolútne amatérske podanie, fakt otrasný scenár, maximálne hlúpe dialógy, konania postáv, vatový príbeh až hrôza, neskutočne otravné a zbytočné béčko. /5%/(27.4.2012)

• playboxguest

Celkem solidní survivalová jednohubka pomalu na herním principu - poznávej, hledej, utíkej z A do B a zase zpět (no fakt, sem tam jsem měla pocit, že mám v ruce herní joypad). Ke konci tomu sice dochází dech, ale přijatelně krátká stopáž to celkem zachraňuje. 50% 3D: * jsem za celý film pomalu ani nepostřehla (nejlepší byl, stejně jako v Silent Hillu, popílek). Jedno z těch hodně slabých 3Dček, zbytečná investice...(2.12.2012)