• contrastic
  ***

  Lepší variantou na podobné téma od Nikolaeva je určitě film ...a bude hůř.(26.4.2010)

 • Katullka
  ***

  Myšlenka byla velmi dobrá, ale co se z toho udělalo. Opravdu už zmíněné paruky byly příšerné a herecké výkony dost taky! Proč tohle mrví?(26.4.2010)

 • Marigold
  **

  Zas tak příšerné to nebylo, jakkoli volba paruk a úvodní dikce postav vážně zavánějí Mimikrami verze 2009 (svoje odvede i cameo Oldy "Mně už je všechno jedno!!!" Vlacha). Pak se to pročistí do takového neurážejícího průměru, kterému ale absolutně chybí jakákoli vyhraněnost a působivost – kulisy se účelně pletou pod nohy a jednotlivé peripetie řeší tak televizně, že to připomíná spíše papundeklové slátaniny typu Vyprávěj. Nikolaev jakoby úplně zapomněl na svůj syrový flák ... a bude hůř. Klub osamělých srdcí zapadá do zinscenované televizní poetiky, která zlou dobu chtě nechtě přibarvuje jakousi nepřirozenou měkkostí a křečovitostí v jednání. Oproti skutečným příběhům bigbítu je tohle hodně ředěný rumíček pro mládež.(25.4.2010)

 • Skip
  ***

  Jen takový průměrný televizní film o životě během normalizace. Dá se na to koukat, ale žádný velký zážitek to není.(27.12.2010)

 • slatkac
  **

  1* za Márdiho z Vypsaný fixy a ta druhá....taky za Márdiho(22.6.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace