• Tryskomyš
  ***

  Příběh o tom jak synáček přivedl do hrobu svého otce. Pořád provokoval, ale když ho jednou zavřeli, tak sklopil ocas.(26.5.2010)

 • Ištván87
  ***

  Pamatuju si, jak jsem v říjnu v časných ranních, resp. pozdních nočních hodinách pobíhal při natáčení scény vymetání pajzlu esenbáky po koncertu. Tehdy při natáčení to vypadalo, že by ta scéna mohla být i docela akční, ale jak jsem předpokládal, zase nic. Ani vidět v té scéně nakonec nejsem, takže mi těch 700 Kč za tuhle scénu a za to jak jsem na tom koncertě stál v první řadě a z cigárem nad hlavou se houpal do rytmu Plastiků přijde ze strany ČT jako 700 konejšivých pohlazení za těch 13 hodin co jsem tím natáčením strávil...(26.4.2010)

 • Katullka
  ***

  Myšlenka byla velmi dobrá, ale co se z toho udělalo. Opravdu už zmíněné paruky byly příšerné a herecké výkony dost taky! Proč tohle mrví?(26.4.2010)

 • triatlet
  **

  Jedna scéna z Majora Zemana navodí bigbíťáckou atmosféru víc než K.O.S. Hudba Jiřího Chlumeckého s texty Pavla Šruta (v podání Romana Říčaře) je sice líbivá, ale do příběhu jaksi nezapadá. Škoda, že příběh tolikrát zbytečně odbočoval a ve scénáři bylo tolik vaty. Závěrečný dovětek působí vyloženě šablonovitě.(25.4.2010)

 • blackrain
  **

  Bylo to jako bych nahlédla do rodinného alba, ale zůstalo pouze u toho nahlédnutí. Jediné, co dokázalo udržet mojí pozornost byly písničky, kvůli nim dávám dvě hvězdičky. Zbytek stál za velké kulové.(26.4.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace