• Noviik
  **

  Sakra proč takhle pokazili zajímavý námět?! Občas velmi nudné a zbytečné scény, občas scény zajímavé a hlavně - zvlášť nepovedené paruky a pro mě osobně dost nesympatický hlavní hrdina... Zajímavá byla určitě rolička Márdiho či role Vaška Postráneckého. Bohužel ale spíše zklamání.(26.4.2010)

 • Marigold
  **

  Zas tak příšerné to nebylo, jakkoli volba paruk a úvodní dikce postav vážně zavánějí Mimikrami verze 2009 (svoje odvede i cameo Oldy "Mně už je všechno jedno!!!" Vlacha). Pak se to pročistí do takového neurážejícího průměru, kterému ale absolutně chybí jakákoli vyhraněnost a působivost – kulisy se účelně pletou pod nohy a jednotlivé peripetie řeší tak televizně, že to připomíná spíše papundeklové slátaniny typu Vyprávěj. Nikolaev jakoby úplně zapomněl na svůj syrový flák ... a bude hůř. Klub osamělých srdcí zapadá do zinscenované televizní poetiky, která zlou dobu chtě nechtě přibarvuje jakousi nepřirozenou měkkostí a křečovitostí v jednání. Oproti skutečným příběhům bigbítu je tohle hodně ředěný rumíček pro mládež.(25.4.2010)

 • paascha
  *

  Blbost, která pobaví buď geronta se ztrátou paměti, nebo smrady bez vzdělání. Já jsem informovaný pamětník, takže mě ty nesmysly a kiksy jen štvaly. Nejvíc mě zujalo cameo Luboše Pospíšila, autora a interpreta písní(26.4.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace