Myšlenka byla velmi dobrá, ale co se z toho udělalo. Opravdu už zmíněné paruky byly příšerné a herecké výkony dost taky! Proč tohle mrví?(26.4.2010)

• triatlet

Jedna scéna z Majora Zemana navodí bigbíťáckou atmosféru víc než K.O.S. Hudba Jiřího Chlumeckého s texty Pavla Šruta (v podání Romana Říčaře) je sice líbivá, ale do příběhu jaksi nezapadá. Škoda, že příběh tolikrát zbytečně odbočoval a ve scénáři bylo tolik vaty. Závěrečný dovětek působí vyloženě šablonovitě.(25.4.2010)

Mě se tyhle filmy ze 70., 80. a 90. let fakt líběj. Tenhle film nebyl výjimka a krásně ukázal atmosféru 70. let, kdy si každý opravdu nemohl se svou kapelou hrát co chtěl a texty písní byly kámen úrazu. Hlavní hrdinové Říčař a Kajnarová zahráli své role suprově. Určitě ještě jednou zčíhnu. 80%(26.10.2010)

• zette

Katastrofa, nemohu uverit, ze je to od stejneho rezisera, ktery natocil ... A bude hur.(25.4.2010)

• A_FISH

Osada Havraních paruk.(27.4.2010)