Příběh o tom jak synáček přivedl do hrobu svého otce. Pořád provokoval, ale když ho jednou zavřeli, tak sklopil ocas.(26.5.2010)

Pamatuju si, jak jsem v říjnu v časných ranních, resp. pozdních nočních hodinách pobíhal při natáčení scény vymetání pajzlu esenbáky po koncertu. Tehdy při natáčení to vypadalo, že by ta scéna mohla být i docela akční, ale jak jsem předpokládal, zase nic. Ani vidět v té scéně nakonec nejsem, takže mi těch 700 Kč za tuhle scénu a za to jak jsem na tom koncertě stál v první řadě a z cigárem nad hlavou se houpal do rytmu Plastiků přijde ze strany ČT jako 700 konejšivých pohlazení za těch 13 hodin co jsem tím natáčením strávil...(26.4.2010)

Myšlenka byla velmi dobrá, ale co se z toho udělalo. Opravdu už zmíněné paruky byly příšerné a herecké výkony dost taky! Proč tohle mrví?(26.4.2010)

• triatlet

Jedna scéna z Majora Zemana navodí bigbíťáckou atmosféru víc než K.O.S. Hudba Jiřího Chlumeckého s texty Pavla Šruta (v podání Romana Říčaře) je sice líbivá, ale do příběhu jaksi nezapadá. Škoda, že příběh tolikrát zbytečně odbočoval a ve scénáři bylo tolik vaty. Závěrečný dovětek působí vyloženě šablonovitě.(25.4.2010)

• blackrain

Bylo to jako bych nahlédla do rodinného alba, ale zůstalo pouze u toho nahlédnutí. Jediné, co dokázalo udržet mojí pozornost byly písničky, kvůli nim dávám dvě hvězdičky. Zbytek stál za velké kulové.(26.4.2010)