poster

30 minut nebo méně

 • Česko

  Do třiceti minut

 • USA

  30 Minutes or Less

 • Německo

  30 Minuten oder weniger

 • Slovensko

  30 minút alebo menej

Akční / Komedie / Krimi

USA / Německo / Kanada, 2011, 83 min

Režie:

Ruben Fleischer

Scénář:

Michael Diliberti

Kamera:

Jess Hall

Střih:

Alan Baumgarten

Scénografie:

Maher Ahmad
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Segrestor
  ***

  Když si přečtu, co k filmu poznamenal Verbal, tak s ním částečně souhlasím, nicméně, tolik bych ten film nezatracoval. Nakonec se přeci jen vtipné momenty najdou a každý si přijde na své. Je ovšem opravdu znát, že by to šlo udělat mnohem lépe, spoustu věcí dotáhnout do konce, vymačkat toho humoru víc, vyměnit některé herce, protože McBride to prostě nemůže utáhnout sám a ten pandžábský princ už vůbec ne. Nakonec si ještě člověk postěžuje, že Peña je jen nějaká pitomá Deus ex Machina a přitom mohl celý příběh otevřít i zakončit tedy dát své postavě nějaký podstatný smysl. SPOILER - takhle mi jeho osud a pak i smrt byla úplně u zadku - KONEC SPOILERU. Já nevím, když se nad tím ještě jednou zamyslím, je tam materiálu, s kterým by se dalo ještě hodně co pracovat a překovat to na opravdu báječnou podívanou plné honiček, třeskutých gagů a nečekané pointy. Nicméně, večer to zachránilo, tak dávám lepší tři hvězdy.(23.3.2012)

 • Tsuki
  **

  Bylo sice fajn v něčem po delší době vidět Jesseho Eisenberga, ale nebylo to tak vtipné, jak bych očekávala. A celkově to nemělo ani jinak moc co nabídnout. ~(2,3)~(12.9.2012)

 • Omnibus
  ***

  Klasický případ pro střihače: zkrátit o zbytečnou a nudnou vatu, čili na 30 minut nebo méně :-) a byla by to špica krátkometrážní komedie. Ale je fakt, že některé scény byly dost vymazlené, například odstrašující ukázka detonace medvídka s hláškou "Měl jsem ho rád ! ... a tebe kurva neznám ..." Prostě film, ze kterého si pár scén budu pamatovat i po letech, si ode mě těch 60% zaslouží(28.12.2012)

 • M.a.t.t.
  ***

  Vysoké očakávania plodia často aj sklamania, ešte že som od "nástupcu Zombielandu" narozdiel od iných až tak veľa nečakal. Ktovie kde sa stala chyba, ale aj keď má 30 minutes or Less celkom atraktívny námet, adekvátne obsadenie a jedného pravdepodobne talentovaného režiséra za kamerou, aj napriek striedmej minutáži prakticky vôbec nestrhne. Pretože hoci je to film pomerne zábavný, len málokedy je skutočne vtipný a to sa pri komédii neodpúšťa.(14.11.2011)

 • Flego
  **

  Slaboduchý postpubertálny pokus o humor obalený v akčnom štýle. Slabé dve hviezdičky.(16.11.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace