30 minut nebo méně

Jess Hall

Alan Baumgarten

Scénografie:

Maher Ahmad

Tento film sa mohol volať: Sem tam. Sem tam dobrá hláška, sem tam dobrá scéna. Možno mi klesajú nároky, ale ja som bol spokojný. Veď som predsa nečakal päť oskarový film. Čakal som oddychovku a tú som aj dostal. Navyše s veľmi príjemnou minutážou.(18.12.2011)

Akční komedie která jede nehorázným tempem dopředu! Kde je McBride tam je nehorázná prdel a tady to máte!(29.1.2012)

• verbal

Nyní si konečně na příkladu vysvětlíme, co je to impotentní, tupá peachovina. Potřebujeme k tomu jednoho nadrženého režiséra, který má patřičně zduřelé ego, protože jeho poslední kousek byl komerční trhák a snaží se zuby nehty udržet v proudu, scénáristu, kterému připadá vtipný i svrab na koulích a partičku retardů, co budou hodinu a půl čurákovat na place a propůjčí těm třeskutě humorným humorům patřičný punc debility. Celé to narychlo splácáme dohromady, přidáme špetku trapnosti a za tepla podáváme třináctiletým, postiženým dětem, co se tomu budou zajisté po Assbookách ještě půl roku hihňat a nějaký ten palec do prdele nám určitě nacpou.(15.11.2011)

• IQ Tiqe

Ty dva vousatý blbečky jsem už někde viděl a fakt je nemusim. Samý, "fuck, tits, dick..." Už mě to štve; 2. extrém jsou filmy, kde akční hrdina neřekne ani jedno "fuck". To někdo neumí udělat něco, kde se mluví přirozeně? Tohle má aspoň děj, když přežiju nemalý trapnosti, nelogičnosti a místy strašnou hudbu, dá se na to koukat a párkrát jsem se i upřímně zasmál. Je to zlodějský film, kde po sobě vzájemně jde víc než 2 strany. # příběh 5 | hudba 5 | humor 4 | akce 4 | napětí 1 | pustil bych si znovu 4(11.12.2011)

• moviesfan

Vesměs prázdnota s bezvýslednou snahou o humor a akci. Nějak to celé kolem mě proplulo a zároveň vyšumělo.(24.11.2011)