30 minut nebo méně

30 minút alebo menej

Akční / Komedie / Krimi

USA / Německo / Kanada, 2011, 83 min

Prostě průměr.(17.9.2012)

Docela jsem se i chvilkami bavila, nic víc jsem nečekala. Oblíbený herci, tak nějak klasický námět, něco se stane chudému dobrákovi a není to pěkné. Taky hodně dlouho spím jako Dwayne, protože mám spousty velkých snů. Více takových povedených komedií jako byl Zombieland by neuškodilo. Snaž se Rubene Rybniku.(19.11.2011)

• ConanVJ

Tento filmek mě osobně teda moc nenadchnul. Čekal jsem v tom víc humoru, místo toho jsou tam jen trapný kydy o ničem. Od McBridea jsem čekal víc no. Za mě asi tak 35%. :)(1.4.2012)

Pokud bych se pokusil vyloupit banku, tak bych byl patrně lapen do klece ještě dříve, než bych stačil nesměle zamumlat cosi o přepadení. Proto mám úctu k někomu, kdo to dokáže s maketou zbraně, tikající bombou na těle a pod ideovým vedením dvou opičáků. Navíc nechci být ošlehnut plamenometem, jehož použití se pan režisér evidentně nebrání a tak raději zbaběle přidám k hodnocení jednu nezaslouženou hvězdu.(28.6.2012)

Krátka nadupaná jazda so skvelými hercami, skvelým námetom, niekoľkými až explozívne vtipnými scénami (bohužiaľ väčšina je už v trailere) a hrubozrnnými fuckovacími dialógmi á la Eastbound and Down. Whoa!(1.1.2012)