Rukojmí

• USA House Under Siege (více)
všechny plakáty

Trojice mladých lidí se v předvečer svátku Helloween rozhodne provést ozbrojenou loupež diamantů. To se jim podaří, avšak sestra hlavního strůjce loupeže je při úniku postřelena. Do nemocnice jet nemohou a tak se rozhodnou navštívit soukromou ordinaci. V momentě, kdy se doktor rozhodne zavolat sanitku do nemocnice, protože nemá prostředky ani specializaci na podobná zranění, vytáhnou zbylí dva mladíci zbraně a vše se zkomplikuje. Nastává hra o život nejen postřelené dívky, ale i doktora a jeho blízkých. (ČSFD)

eagle-eye odpad!

Tento film jsem dokoukal do konce a to z jednoho jediného důvodu, pže takovou blbost jsem dlouho neviděl... Sally Kirklan za mlada vypadala velmi sjízdně, tady však byla na zabití a snad nejhůř zahraná postava v celém filmu... Naopak EJ Roberts jako hlavní padouch nebyl špatnej, ale k jedné hvězdičce bych se sklonil pouze v případě, že by zprznil pěknou dochtorovu manželku, k čemuž bohužel nedošlo, přitom se mu sama nabízela...:-) ()

Campbell

No to byla blbost. Co napsat k tomuhle céčku? Asi jen to že to obšlehává všechny filmy co znáte. Je to prostě scénář typu parta lupičů jde vykrást banku jednu postřelí a tak běží k doktorovy a berou si je jako rukojmí. London bohužel nemá na to hrát už ani v béčkách a tak bere co jen může. Film je děsně hloupej a ten hlavná hajzl je k smíchu. Je průser když se bojí jen vystřelit a ke konci je z ničeho nic schopnej všeho. Blbost na jedno zkouknutí. ()

Mustaffa odpad!

Nízkorozpočtové snímky, jako je např. tento, jsou někdy opravdu bolestivá podívaná. Hrozné herecké výkony se perfektně doplňují s ještě horším scénářem, se kterým tak krásně zapadají do tak otřesně předvídatelného děje s totálně neoriginální zápletkou až ve vás vyvolají emoce údivu a politování sami nad sebou, že jste si vybrali zrovna tento film. Thriller by měl v očích diváka vzbuzovat silné napětí, měl by se obávat o svého hrdinu, tady? Hahaha ()

oveckaoa odpad!

Hodnocení změněno na odpad strašný film. Skupina lidí přepadne dům doktora kde po něm chtějí aby jim zachránil život jedné ženy z party po když jim řekne ať zavolají záchranku tak ji zavolají. Než příjde osttaní utečou aby je nechytli po x minutách se vrací jelikož tam ztratily diamanty a peklo začíná. Herecké výkony škoda komentovat (babka se chová jak nějká piča které by v reálu ustřelily hlavu jako první a ostatní je ještě horší).Vrchol stupidity nasazuje syn který když vidí lupiče jak u něj stojí s brokovnicí tak se ptá Ahoj za co půjdeš na Halloween to už jsem fakt nedal :-))). ()