poster

Jeden den

 • USA

  One Day

 • Slovensko

  Jeden deň

Romantický / Drama

USA, 2011, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • jojinecko
  ****

  Asi starnem, ale mňa ten film celkom dostal:) Chémia medzi Anne Hathaway a Jimom Sturgessom funguje, najmä Hathaway mi svojim herectvom a prejavom výrazne asociovala božskú Audrey H. V mojich očiach kvalitná romantická dráma, ktorá znesie aj prísnejšie kritériá a nie je prehnane sentimentálna.(4.1.2012)

 • Mia...
  *

  Ani jednou jsem se nezasmála a ani na chvíli mi nebylo smutno natož do pláče a to běžně brečím i u reklam .... jedna hvězdička za posledních patnáct minut, které trošku, ale opravdu jen trošku, zlepšily tu nudu.(31.8.2013)

 • troufalka
  *

  Nevím, proč jsem se dala zase nachytat. Ano, paní režisérce se dva filmy hodně povedly. Italština pro zčátečníky byla zábavná a originální, je to jeden z mála tzv. "romantických filmů", které považuji za dobré. Doma je doma byla sonda do vztahů na malém městě a přpadá mi ještě lepší než známější Italština. Oba filmy nesly stejný rukopis a pro mne velice přijatelnou a sympatickou dánskou mentalitu. Wilbur se chce zabít už byl filmem britským ale byl stále ještě vkusný i když už zabíhal mírně do kýče. Ovšem Jeden den pro mne postrádá jakoukliv originalitu a humor, je to tisíckrát přežvýkané téma a najvíc je povrchně zpracované. Jako když se hladový člověk přejí sladkostí a je mu z toho špatně. Velmi smutné.(27.11.2014)

 • Xmilden
  ***

  Čekal jsem sice trošku něco jiného, ale vůbec nevadí. Oba herci předvádějí velice slušné výkony, hlavně tedy Anne roste do první ligy neskutečným tempem. Konec je trošku přeslazený a přeslzený, ale odpouštím. Film se pomalu a nenápadně rozběhne v docela slušné drama. O komedii se rozhodně nejedná, jak je zde mylně uvedeno. 70%(1.12.2011)

 • Bebacek
  ****

  Oproti knížce to nutně klouže po povrchu, co se týče charakterového prokreslení postav (introvertní idealistická romantička/extrovertní hajzlík-sukničkář) a člověk se za ně tolik nebije hlavou do zdi za to, jaké třeba v knize dělají oba boty. V tomto duchu šla dál Linklaterova trilogie Before, která funguje na podobném konceptu a vztahu mezi protagonisty (akorát, že Richard to směřoval do opačného vyústění), kteří jsou mnohem barvitěji vykresleni - neurotička/snílek. Ale jo, je to pěkná romantika na slzičku v oku :)(18.6.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace